Witaj
Gość

Wątek: Spoil - pogadajmy o spoilu  (Przeczytany 31345 razy)

  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2007, 09:29:31 am »
true, true, true
moje slowa tyle ze wypowiedziane jakis tyziden temu
cala dyskusja w sumie tez jest powtorzona, bo bylo o tym juz dawno na forum; polecam lekture rasy, krasnale, i o spoilerze oraz tematy poswiecone dyesom - wszyscy zgodnie twierdza, ze Con poprawia spoila; nie ma co na nowo starac sie o wynalezienie kola;
bylo rowniez o tym, ze modyfikacja statystyk wyjsciowych ma duze skutki na sposob grania i nie ma nic za darmo
cona zmieniasz gdy grasz czesto w party
zas gdy jestes kras samotnik, nie jest to polecane, lepiej zwiekszyc sobie sile ataku

pozdrawiam

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 09, 2007, 10:12:40 am »
Jest sporo tematow i wzmianek o spoilu, czego mi jednak brakuje,
To wymiana doswiadczen o skutecznosci i wlasnym wplywie na zwiekszenie
Prawdopodobienstwa, ze spoil „wejdzie”
... No wlasnie - najlepiej czytac o czym jest temat i dlaczego go zalozylem ... :bangin:
Tak, tak - wszystko bylo , a ja mam sobie poszukac opcji szukaj ...  :poklony:
Spojrz na statystyki prosze - w pierwszych kilku dniach otworzono ten temat prawie 300 razy   8)

... prosze o posty, ktore cos wnosza ...

true, true, true (...) - wszyscy zgodnie twierdza, ze Con poprawia spoila; nie ma co na nowo starac sie o wynalezienie kola

jak widac wszyscy:

Ja gdzieś czytałem, że spoil zależy od DEX (nie tutaj ;P), ale nie testowałem.

@Sn@ke, Iuvenis - dziekuje za rzeczowe zabranie glosu ;) - przyznaje racje... brzmi przekonywujaco

A wracajac do experymentow - wczoraj kontynuowalem zmiany, zdjalem tatoo +con/-str
w samym spoilu nie zauwazylem "gigantycznej" roznicy - z symbolem wchodzilo troszku lepiej ale
mniej wiecej tak samo jak teraz bez symbolu (???).
Tym razem przebywalem ok. 3 godzin w tym samym miejscu, na tych samych mobach.
Jedyne co sie naturalnie zmienilo - to poziom zadawanych obrazen (++) i wytrzymalosc mojego krasia (-)
-podejrzewam, ze poprzednia zmiana "na lepsze" spowodowana byla bardziej przeskoczeniem lvla,
niz samym symbolem - sprawdze to tez na innych mobach, ktore do tej pory bilem.

Pozdro - Koszalek Opalek

P.S.
cala dyskusja w sumie tez jest powtorzona, bo bylo o tym juz dawno na forum
nie bylo - nie w tej formie, nie w ten sposob i nie tak wyczerpujaco - nie znalazlem tu nikogo, kto podzielilby sie
w wyczerpujacy sposob swoimi spostrzezeniami i doswiadczeniami.
Mnie ten temat interesuje - "do dna" - mam spoila i chce wyciagnac z niego maxa.

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2007, 11:01:16 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 09, 2007, 11:17:59 am »
http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=4142.0

meyko -     
Bounty Hunter
« Odpowiedz #4 : Lipiec 01, 2006, 03:14:09 »
   Odpowiedz cytującCytuj Modyfikuj wiadomośćModyfikuj
Jakie tatuaze nalezaloby zrobic dla mojej krasnoludki???
Od razu mowie, ze nie pytam, czy dobry pomysl to rozyczka na udzie, lub kwiatek na posladkach tylko te ze swiata l2, hihi Angel

DevouringOne - +4 con

Quendi - ja dalem spoilowi +4s -4con i chyba zrobilem blad


di_kamilo - No ja zapytam o tatto dla BH który chodzi raczej sam, w party też ale to rzadko ( moja drużyna pierścienia nie zawsze jest online). No więc myślałem o +4dex - 4con, +4str -4con, co o tym myślicie, czy to dobry pomysł ? Może macie jakieś inne ?

azaron - Zalezy jakiego chcesz miec spoila. Te symbole sa super do spoilowania w pt. Samotnie bedzie ci trudno na 70+ chodzic na spoila. Natomiast na pvp z takimi statami to lepiej nie wyskakuj do nikogo.

Ja tez mam takie symbole i chodze sam ale jest jeden warunek do tego: Strider of Star. Dzieki stridkowi spoilowanie (a przy tym expienie) staje sie masakrycznie szybkie. Trzeba tylko pamietac aby za czesto stridkiem nie walic bo mob na niego pojdzie.
Pozdrawiam

Ryltar - Taki worek ma i tak dwarfa wklada lub takie nosidlo dla dzieci.Ja tam uwazam ze dla bh to bw heavy z aoba na health i dye na +dex i str con sie tak nie przydaje chyba ze walimy na aoe spoil.


http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=6874.0

meyko - co dla bishopa, i co dla spoilera?

Arthas - Dla BH zaleznie od stylu gry.
Samotnik: +5str -5con/ + dex - con
Parcioch: +4Con -4str / +4Dex - 4str /+4 Wit -4int


Itd itd itd.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2007, 11:21:29 am wysłana przez Meyko »

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 09, 2007, 11:27:01 am »
no i fajno - dziekuje - mozna zamknac - i nastepny niech sobie tez poszuka.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2007, 11:31:12 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 09, 2007, 01:33:25 pm »
Ten temat nie będzie miał końca, bo każdy da sobie takie dye, jakie będzie chciał. Można sobie dodać Con i bić mobka pół godziny po 50 dmg, można dodać Str i Dex kosztem Con i bić szybciej = więcej spoilować, można grać czystym BH i nie martwić się o dye :P

IMHO: Spoil zależy od lvlu mobka, lvlu skilla i naszego lvla.

Ktoś się nie zgadza? Jego sprawa. Niech sobie da dye +5 Con i Doom Heavy do tego, to będzie razem 53 Con. Sweet.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2007, 01:56:10 pm »
Ten temat nie będzie miał końca, bo każdy da sobie takie dye, jakie będzie chciał. Można sobie dodać Con i bić mobka pół godziny po 50 dmg, można dodać Str i Dex kosztem Con i bić szybciej = więcej spoilować, można grać czystym BH i nie martwić się o dye

Dokładnie  :)
 Reasumując ja mam con-5,con-4 do tego BW czyli con-1 i na razie nie zamierzam nic zmieniać  8) ale przyznam że temat potoczył się ciekawie  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2007, 02:15:21 pm »
@imker - z tym "szybciej spoilowac" podoba mi sie ... tym bardziej, ze straty na con mozna nadrobic BW, jak juz mussaszi wspomnial.


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2007, 06:36:35 pm »
A teraz moja piękna, chociaż moze płytka myśł, bawic się w dye mozna do pewnego czasu, czemu? Poniewaz blunt A grade ma dwa ciekawe SA, meteor shower ma i health i focus, tak więc, ja nie mam zamiaru niczego już zmieniać w dyeach krasnoluda, tylko własnie zdecyduje się na jakiś z tych dwóch SA, bo odejmować con mi szkoda, bo zawsze mniej hp, a mój BH pada 3 razy dziennie z rąk oprawców, jednak z drugiej strony chciałym zadawać większy dmg, tak więc postanowiłem, że ten SA ukierunkuje jakoś mojego BH.


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 12, 2007, 09:55:35 pm »
Witam

Kolejne wrazenia z uzywania Symboli.
Moj BH jest na 51 lvl i ...
od dluzszego czasu uzywam +Str/-con (4) - biegam glownie solo i z poprzednim symbolem +con/-str
osiagalem granice cierpliwosci przy zabijaniu mobow porownywalnych lvlem.
Wniosek jest prosty - mowil o tym wczesniej mussaszi - zabijam teraz duzo szybciej, wiecej mobow,
nie kazdy spoil wchodzi, ale poprzez ilosc nadrabia sie jakosc!
- dla mnie duuuzo wygodniejszy sposob grania BH - szybszy exp, ciekawsze pojedynki i w ogóle - cos sie dzieje,
jest akcja i czesto piekna zadyma - trzeba tylko uwazac na zycie - jest odpowiednio mniej HP.
Takze polecam te ustawienia, trzeba tylko pamietac o zabraniu odpowiedniej ilosci "potionow" w droge.

@zyth - to jest ciekawy pomysl - "na pozniej"
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 09:57:50 pm wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 13, 2007, 07:04:50 am »
Ja hp potów nosze po 2k ;p + po 100 kox potów, a dye mam taki sam str jedynie, dex az tak duzo nie robi, a hp troche odbiera.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 13, 2007, 10:57:59 am »
Cytuj
dex az tak duzo nie robi, a hp troche odbiera.

Odbiera duzo - con z racji rasy.Duzo daje ale tez duzo odbiera.


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 13, 2007, 03:54:14 pm »
No to z tego "troche" to jest chyba oczywiste;p? Po co piszesz kolejnego posta z dopelnieniem mojej mysli?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 13, 2007, 04:18:43 pm »
Bo nie kazdy wie ze - z CON odbijaja sie na HP zaleznie od rasy.U DE -1 con to moze byc 150 hp a u humana juz 230 a u dwarfa 250.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 16, 2007, 12:32:35 pm »
A ja zauważyłem pewna prawidłowośc jak spoilowałem CBP z Nos'ów. jak byłem sam spoilowałem z większym skutkiem niz gdy w okolicy pojawił sie inny spoil i tez zaczął spoilowac Nosy. Jak sobie poszedł u mnie spoil znów sie poprawił, tak jakby jego obecnośc "zabierała" trochę szanse na udane wyciągnięcie czegoś z tego samego moba. Ale nie wiem do końca czy to jest regóła, czy tylko przypadek.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71047123
    • Mow mi Dziadzio
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 01, 2007, 04:43:17 pm »
tylko cwele nie umieją :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: spoila zakładać:DDDDD
ya


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 01, 2007, 05:58:43 pm »
Niech ktoś może zamknie ten temat bo mimo, że wnosił sporo informacji teraz zaczyna zbierać durne wypowiedzi. Odświeżanie z takiego powodu temat - bezcenne
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:58:41 pm »
@morgul - przeciez nie grasz spoilem - po jaka cholere tu zagladasz ???? Zeby trochu pospamic spamerze ??
Zobacz najpierw - ile ludzi przeczytalo ten temat - slepota jasna ogarnela ?? - to jest temat zajmujacy KAZDEGO BH!!!!
Mam prosbe do Ciebie -> nie wnosisz nic nowego - to znikaj stad i zostaw w spokoju nasze "rozwazania",
przeciez nie masz nic wspolnego z tym tematem - posty mozesz nawalac gdzie indziej!
Jeeeezu jak mnie wkurzaja takie bezmyslne posty - wow!
I nie odzywaj sie wiecej - bo puscisz moje wodze fantazji w "wypowiedzi nieograniczonej",
a to moze skonczyc sie tylko "moczeniem nocnym"

bez pozdrowien - Koszalek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2007, 11:10:13 pm wysłana przez Koszalek »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:39:29 pm »
dlaczego tylko BH ? xD Craft tez mzoe cos zaspoilowac xD xD xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 01, 2007, 11:08:08 pm »
dlaczego tylko BH ? xD Craft tez mzoe cos zaspoilowac xD xD xD

do lvl 10 moze i tak ;) XD XD XD


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 02, 2007, 12:40:02 am »
Ja jeszcze gdzieś koło 25 lvlu swoim craftem spoilowałem reckę na ssd :P I w końcu mi się udało :P

Zdarzyło mi się też 2x pod rząd spoilnąć torfe w CT jeszcze w c3 ;)
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:30:40 am »
@morgul - przeciez nie grasz spoilem - po jaka cholere tu zagladasz ???? Zeby trochu pospamic spamerze ??
Zobacz najpierw - ile ludzi przeczytalo ten temat - slepota jasna ogarnela ?? - to jest temat zajmujacy KAZDEGO BH!!!!
Mam prosbe do Ciebie -> nie wnosisz nic nowego - to znikaj stad i zostaw w spokoju nasze "rozwazania",
przeciez nie masz nic wspolnego z tym tematem - posty mozesz nawalac gdzie indziej!
Jeeeezu jak mnie wkurzaja takie bezmyslne posty - wow!
I nie odzywaj sie wiecej - bo puscisz moje wodze fantazji w "wypowiedzi nieograniczonej",
a to moze skonczyc sie tylko "moczeniem nocnym"

bez pozdrowien - Koszalek

Tak trzymaj  :poklony:





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:47:35 am »
tylko cwele nie umieją :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: :dw_3_1: spoila zakładać:DDDDD

Cześć, sorki Koszalek że cię uraziłem jakoś. Tak się składa że jeżeli od 16 marca (po 2 tygodniach) od ostatniej wypowiedzi ktoś wkleja taką wypowiedź to pomyślałem że wartościowy temat się skończył i zaczyna być zaśmiecany. Napisałem "może" niech go ktoś zamknie zaznaczam. Druga kwestia ja gram spoilerem i zawsze z uwagą czytam posty twoje i Musasziego tyle że się nie wcinam, bo dopiero zacząłem i nie mam nic mądrego do powiedzenia. W sumie chyba niestety na tym serwerze "kuniec" ze spoilowaniem bo kurrde wprowadzili gm shopa co mi zepsuło całą radochę z osiągniętych spoilem sukcesów. Ciesze się że temat wrócił do łask, choc oberwało mi się przy tym.
Pozdrawiam
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 02, 2007, 01:09:49 pm »
@morgul - w sumie trochu "za twardo" zareagowalem - sorki  :oops:
Pozno juz bylo ;)

A co do Twojego cytatu pt. "Tylko..." - powiem tylko tyle - nie sluchaj cweli "sfaniakow", bo bedziesz w zimie w trampkach biegal ;)
Zalozyc spoila - to jedno, a wiedziec jak wplynac na jego skutecznosc - to zupelnie inna bajka


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 02, 2007, 01:40:45 pm »
Zalozyc spoila - to jedno, a wiedziec jak wplynac na jego skutecznosc - to zupelnie inna bajka

Yo yo Swięte słowa  :) gracz umiejący się obsługiwać spoilem i wiedzący gdzie czego szukać to skarb dla klanu.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil - pogadajmy o spoilu
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 13, 2007, 11:33:14 pm »
Zalozyc spoila - to jedno, a wiedziec jak wplynac na jego skutecznosc - to zupelnie inna bajka

To moze powiesz jak wplynac na jego skutecznosc? :) ja sam gram od przedwczoraj krasnoludem gdyz przyznam szczerze potrzebuje zarobic na mojego glada. Zaznaczam ze wiem iz to nie jest takie hop siup  :D ale nie spieszy mi sie nigdzie :) Dodam tylko ze gram na EPi ale to akurat nie ma chyba zadnego znaczenia.