Witaj
Gość

Wątek: Nasz EQ  (Przeczytany 12353 razy)

  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 10, 2007, 06:50:44 pm »
Dad na nizszych lvlach polecam BW, na wyzszych doom tez staje sie atrakcyjny (ok 70+, chyba ze bezdiesz miec juz A:))


Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:42:38 pm »
BH lvl 68:

Nightmare Heavy Set +4 (z tarcza)
Elysian +3 z Health
Phoenix Ring x2
Majestic Earring x2
Majestic Necklace +3

SH lvl 58:

Ava Set +3
Homukulus +7
BO bizuteria
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 11:48:29 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:50:35 pm »
Na spoilu:

Armor: NM Set +4
Bizu: Tatek +4
Elysian + helth +5

Na Necro/Krafcie

Armor:  DC set+4
Bizu: Tatek +4
AM + acu +3

I sie gra fajnie:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 07:55:21 pm wysłana przez Colgrim »


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 17, 2008, 01:11:16 pm »
No więc tak:
set NM +4
biżu tateosiana +3
Meteora zamieniłem na Elysiana

http://img167.imageshack.us/img167/4876/shot00021lx6.png

teraz czas pomyśleć o S grade
zastanawiam się czy Barakiel Axe
Blunt, 251/121 SA: health, haste, focus

czy może Basalt
 Basalt Battlehammer S 281 132 0 1 / 1 Fast 2440 1570
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2008, 01:15:01 pm wysłana przez mussaszi »





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:25:47 pm »
Heh, jedyna augumentacja jaką fajną miałem, to Stun Shield w daggerze, ale słabo wchodził, chodź był z kamyka 76lvl >_>
Z Augumentacji można dostac w najlepszym wypadku ponad 130 oczek do criticala, więc taki mega focus :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:40:36 pm »
mussaszi ja Tobie polecam DHA, latalem z BBH i az takiego kopa nie mial, jak DHA wlasnie.
btw. Barakiel axe chyba jeszcze nie ma na EPI.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2008, 05:57:57 pm »
ewidetnie polecam Batelhamera z helthem :) Sam sobie na niego skladam Natomiast w Armor to chyba oczywiste nie :) IC i cala droga nasza :P


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 18, 2008, 11:35:23 pm »
yyyyyyyyyyyyy 130 ? To ja nie mówię co się dzieje gdy ktoś ma taką augmentację w luku u np Sra ^^
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 19, 2008, 03:57:25 am »
I tak na end game pvp nie przekroczy 500, bardziej to widze na oly lub pve
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 21, 2008, 12:53:17 pm »
A co myślicie o Apella secie ? wiem że podnosi CP i jest dobry na pvp ale czy przydatny jest w terenie dla spoila albo tanka.
Leży sobie taki secik na EPI i kosztuje jedyne 1960000 clan points + adena i w sumie sie marnuje :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 21, 2008, 01:24:31 pm »
Ostatnio ogladalem go na ivory-tower i musze powiedziec, ze kras wyglada w nim NIESAMOWICIE.
Trudno jest zdobyc taka ilosc punktow?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 21, 2008, 01:54:24 pm »
tak


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 21, 2008, 03:02:34 pm »
Można posiedzieć troche w LoA 3,nazbierać ile się da a resztę dokupić,widzę że  u nas na serwie skupują tylko ilu jest chętnych do sprzedaży cp ?

ps.ten secik jak wyczytałem jest od Barona w górę więc nie każdy może go nosić.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 21, 2008, 04:10:51 pm »
mussazi apella w wersji EPI calkowicie rozni sie od Apelli w wersji off (ktora jest ciekawa w zasadzie w kilku przyapdkach a ta z EPI jest niesamowita :D )

apella off
+ 170-200 cp (zaleznie czy robe light czy heavy jakos w tych grnaicach bylo)
+40% cp regen
80% szans an rzucenie debufa, robe ma wind schackle, light entlage (fajne dla tyranta :D ) a heavy hold

apella EPI
+40% cp
polaczone magic i physical mirror czyli 30% szans na odbicie kazdego debufa (bufkow takze wiec sie trzeba z nia troche meczyc ;> )

chetnych na sprzedanie Cp jest malo bo wiekszosc jak idzie do loa to nazbierac cp i kupic qhp, na te 1.6-2kk cp troche czasu trzeba pracowac

set na pvp 1 vs 1 albo olimpiada w duzych akcjach za duzo roboty jest ze zdejmowaniem rekawic lub butow zeby wszystkie bufki dostac czesto cov-a sie nei dostaje i takich tam bo czlowiek zapomina zdjac rekawice na ten moment. set bezuzyteczny w pve


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:52:21 am »
set bezuzyteczny w pve

Buuuu to lipa podaruje sobie tego seta,pvp mnie nie rajcuje kocham wypady w teren,dobry spoil albo jak biore na klate tankiem kilka mobów na raz :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 11, 2008, 08:02:43 am »
Wez MJ super pod PVE, szczególnie kiedy masz -5 ,9 con, ja miałem i sobie chwalilem. IC tez jest niezły poniewaz jest wywazony.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 13, 2008, 04:10:17 pm »
Zyth a czemu mj? nie lepszy tallum? +2 str takze dodaje a +8% atc speed sie moze lepiej da poczuc niz +4 patc :D jak uwazasz? w sumie bede stal przed wyborem niedlugo jaki a grade armor kupic dla crafta i trudno mi sie zdecydowac :D na powaznie krasiem gralem baaaadzo dawno temu i juz nie pamietam co tak naprawde bedzie najsprawniejsze , wiec ciagle sie zastanawiam czy tallum (tanszy troche) czy mj (drozszy ale bardziej przyszlosciowy chyba czytaj "od razu bedzie set na pvp :D ) dodam ze planuje -5 con +5 str


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 13, 2008, 05:56:00 pm »
Tallum nie ma resista na stuny a majestic ma jesli idziesz w sile to napewno kosztem con a jak odejmujesz con stajesz sie podatny na stuny a potem mozesz tylko kiwac glowa ze ty stunujesz zaden nie wchodiz ciebie stunuja co 2 wchodzi;] Ale fakt w tallumie zadajesz wieksze obrazenia niz majestic jesli nie przeszkadza ci stun i co oczywiste nizszy pdef niz w top secie tallum jest fajny:) Ale strasznie pospolity a majestic jest taki burzujski :>>>

    PS: Ja osobiscie zawsze craftowi walilem dye w cona... Craft tankuje a summon bije:) Ale to statsy do catow byly glownie nie do pvp choc w pvp tez by byly niezle:)
W kazdym badz razie z crafta zawsze lubilem robic tanka a z bh dd:>
I wychodze takze z zalozenia ze dorf sam na pvp nie chodzo wiec hp duzo nie potrzebuje a i pdef jakby ma mniejsze znaczenie a na pierwszy plan wychodzi        maxymalizacja obrazen bo przeciez dorfa nie sciaga sie pierwszego i raczej ostatni zostaje na polu walki wiec na co mu hp i pdef (ktory i tak maly nie ejst) w przegranym boju?:) I wg moich wyliczen przy podobnie wyenchantowanych armorach mj heavy zatrzymuje okolo 5% obrazen wiecej na sekunde niz tallum... ale to tak btw do oceny czy roznica w pdefie obu setow jest duza czy nie a majac dodatkowo VR lvl 4 to roznica w obrazeniach ktore sa nam zadawane jest minimalna ze wzgledu na wyzszy a speed niz w majesticu...
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2008, 06:12:44 pm wysłana przez KrzychooR »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 13, 2008, 07:35:33 pm »
no w sumie wlasnie dziwne mi sie wydaje ze pelno krasi lata w tallumie, sporo w dc heavy i bardzo nieliczni w mj ...... za drogi czy co?  :D dobra chyba wybiore mj tylko dlatego ze malo kto w nim biega :D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 13, 2008, 08:56:33 pm »
Odpowiem ci zatem DIO dlaczego sie tak dzieje. Otoz... Tallum jest najlatwiejszy do skompletowania... troszke trudniej zlozyc DC... Oba sety sa dobre dla magow... Nuki maja to do siebie ze po pewnym czasie przynudzaja:> A zmeczony nuk popada w depresje i robi krasia:> Korzysta z tego ze mial set dla maga wiec robi z niego heavy:> Majestic dla maga jest do niczego chodza w nim bufferzy a to tez niezbyt czesto... Wiec poprostu akcesoria do majestica nie dosc ze trudniej dostac niz 2 pozostale to jescze jest slabym setem dla magow a co za tym idzie jest rzadki, rzadszy nawet od NM seta ktory uzywaja tanki :)

Zgodzisz sie ze mna?:)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 13, 2008, 10:11:03 pm »
w stez racja, no i malo ktory krasiek biega w mj bo czasem latwiej skompletowac ic niz mj set ;> zwlaszcza jak duzo buferow i lucznikow :D a oni najczesciej winduja ceny mj


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 13, 2008, 11:17:25 pm »
Imo i tak na pve stun resist mj nic wam nie da, bo moby maja duzo mocniejszy stun i nie ma roznicy prawie w ogóle ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2008, 10:25:23 am »
Dev no nie gadaj... Zyth jak sie pojawi uswiadomi cie ze sie mylisz:))) Jednak ten resist jest 50%. Z doswiadczenia wiem ze co 2 stun wchodzi w spoila ktory ma -7con... wiec ten resist powinien byc dla niego jakims pocieszeniem :> Bo lejac moby pole'm w catach ze stuna wyjsc nie mozna ;];];] No ale to tez trzeba byc cool zeby do catow z pole chodzic z buildem opartym na obrazeniach kosztem con'u ;]

Od razu powiem ze u siebie na spoilu 6x mam build mocno ofensywny +5str -5con (planuje dodac jescze +4dex -4con bo wrogowie mi uciekaja^^) Do tego tallum heavy i elysian ktory niestety szalowa bronia nie jest ;F (toz nawet m.shower na haste zadaje wiekszy damage mobom :>>>) No ale ma tego healtha ktory jednak ratuje mnie przed -7con (a bedzie jeszcze mniej ;p)

No ale sie zgadzam majestic jest slabszy niz tallum ale jest taki burzujski wiec ja go kce:>>> Bo co to za gra ze wszyscy ubrani w to samo chodza?:]
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2008, 10:34:48 am wysłana przez KrzychooR »


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 14, 2008, 06:16:14 pm »
Cytuj
Imo i tak na pve stun resist mj nic wam nie da, bo moby maja duzo mocniejszy stun i nie ma roznicy prawie w ogóle ...

A ja latajac napoczatku w MJ, pozniej w IC odczulem ogromna roznice w stunowaniu przez moby.

Cytuj
No ale sie zgadzam majestic jest slabszy niz tallum ale jest taki burzujski wiec ja go kce:>>> Bo co to za gra ze wszyscy ubrani w to samo chodza?:]

Tutaj bym sie wykłócał. MJ jest to bdb set, ale trundy do zdobycia ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasz EQ
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 14, 2008, 06:57:50 pm »
czy trudny? to trudno powiedziec bo to zalezy od serwera, na bank bardzo drogi