Witaj
Gość

Wątek: Spoil i matsy  (Przeczytany 3071 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Spoil i matsy
« dnia: Październik 25, 2008, 01:24:19 pm »
Jak każdy wie spoiler zajmuje się wydobywaniem materiałów z potworków i tu mam pytanie gram pierwszy raz spoilem i moge robić steel a będę mógł w przyszłości robić crafted leather varnish of purity milithrill aloy i takie inne ?  Proszę o odpowiedz.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2008, 01:26:18 pm »
Jak każdy wie spoiler zajmuje się wydobywaniem materiałów z potworków i tu mam pytanie gram pierwszy raz spoilem i moge robić steel a będę mógł w przyszłości robić crafted leather varnish of purity milithrill aloy i takie inne ?  Proszę o odpowiedz.
"robic" w sensie crafcic, czy spoilowac?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2008, 01:27:57 pm »
Crafcić


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2008, 01:32:34 pm »
Crafcić
spoilem nie bedziesz mogl, poniewaz on nie rozwija skilla "create item" (nie chodzi mi o common crafty), to byloby troche bez sensow jakby spoil mogl crafcic to samo co crafter, nieprawdaz?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2008, 01:34:07 pm »
Ale chodzi mi o to czy może robić matsy a nie itemki typu armor czy broń


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2008, 01:39:36 pm »
Ale chodzi mi o to czy może robić matsy a nie itemki typu armor czy broń
nie moze, matsy, bronie, zbroje - wszytko podlega pod skill "create item" :)


Odp: Spoil i matsy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2008, 03:01:11 pm »
Spoiler moze robic Itemy i Bron, ale tylko No Grade, czyli dokladnie to samo,
co mozesz kupic w sklepie, nawet w kazdej poczatkowej wiosce, a tych rzeczy nie oplaca sie robic.

Spoiler moze tez tworzyc niektore prostrze matsy.

Wszystko wynika z tego, ze rowniez Spoiler posiada Skill "Create .." - jednak tylko i wylacznie na poziomie 1,
pozniej juz nie rozwija go. Podobnie wyglada sprawa skilla "Spoil" u Craftera - on rowniez moze spoilowac, ale tylko mobki NG.

Te dwie Profesje sa podzielone w krasnoludzkim narodzie i albo rozwijasz swoje umiejetnosci jako Kowal,
uczac sie pilnie wszystkich receptur, albo ... wyruszasz w swiat w poszukiwaniu skarbow jako Spoiler.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 03:02:53 pm wysłana przez Koszałek Opałek »