Witaj
Gość

Wątek: Spoilowanie na wysokim lvlu  (Przeczytany 4603 razy)

  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Spoilowanie na wysokim lvlu
« dnia: Listopad 10, 2008, 01:05:11 pm »
Siemka !
Gram na DN raty x15, posiadam klan i w nim spoila 74lvl
Ostatnio wzięliśmy sie za crafcenie i spoil matsów, ale jak zwykle brakuje kaski i tu moje pytanie
Na jakich mobach najlepiej wykorzystać spoila (oczywiscie z pomoca pt) i czy na takich ratach szansa na ews jest mozliwa i jak jest to na jakich mobach ..... Możecie dodać coś od siebie ;)


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Spoilowanie na wysokim lvlu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2008, 01:19:46 pm »
Siemka!
Skoro drop kalkulator pokazuje ci szanse na ews, to szansa jest mozliwa ;-)
Spoil lvl 74 i brak kaski?  :o
Jelsi masz zgrane party wybierz sie na rifta, jelsi nie uzywaj drop kalkulatora i spoiluj enchanty, lub drogie na twoim serwerze materialy (OO; CL; SOP; CBP; STEEL)

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Spoilowanie na wysokim lvlu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2008, 01:31:54 pm »

Jesli masz zgrane party wybierz sie na rifta
2 minut po napisaniu posta znalazłem ten temat o rifcie tylko wydaje mi się, że trzeba bedzie jescze spoila troche podkoksać i dopiero sie wybrać ;)


Odp: Spoilowanie na wysokim lvlu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2008, 02:41:09 pm »

Jesli masz zgrane party wybierz sie na rifta
2 minut po napisaniu posta znalazłem ten temat o rifcie tylko wydaje mi się, że trzeba bedzie jescze spoila troche podkoksać i dopiero sie wybrać ;)
\


Na razie to na DN spoiluj części a/s

Zrób sobie krafta :D postaw w aden :) -bssc 1kAdena per one :)

Za pomocą klikera zrobisz w 2h jakoś 200k ?

No i zysk prosty 200kk do przodu :) Pozdrawiam

No i spoiluj :
Cokes,SOP,Enria <- dobrze lecą ładnie schodzą a do sprawdzenia gdzie użyj dn calculatora :D


Szansa na ews? Niemożliwa raczej musisz mieć s eq +broń s z są :) ale i tak raczej nie dasz rady bo tych skrzynek mało jest
I 30m-1h po restarcie ich już nie ma :D ^^ a szansa znikoma :) Dodatkowo jak spoilujesz np. na bs to weź q na na moonstone'y 4kk za jeden więc Ładnie szansa żeby wypadło z woreczka 1/4 mniej więcej :

Dzięki temu będziesz miał adenę z q (2xxkk za parę godzin)
Spoil matsów (xxx [ilość])
+Partsy i keye warte sporo adenki ^^ i tak się ustawisz


Mam nadzięję ,że pomogłem ,aczkolwiek bez klanu z forttesem /ch/epic rb/raidow/ nie licz na coś dobrego:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 02:45:30 pm wysłana przez Marvix »


Odp: Spoilowanie na wysokim lvlu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2008, 05:10:51 pm »
Spoilem na prawie 74 chodze na skrzynki -  EWA i EAA - na EWS czy EAS jeszcze za wczesnie.
(Poradnik znajdziesz na forum -> tam jest WSZYSTKO o skrzynkach).

Spoilowanie tylko "na zarobek" skonczylo sie juz dawno - w tej chwili biegam za konkretnymi rzeczami.
Ostatnio postanowilem zlozyc komplet Bizuterii MJ - zbieralem wszystko po kolei, a jak juz mialem - Meyko zlozyla mi wszystko.

Pozniej biegalem za Kashenberkami - te mialy byc na sprzedaz, niestety przy Enchancie z +5 na +6 spalilem te duale :[

I tak po kolei wymyslam sobie jakis Crafcik, biegam, zbieram - spoiluje , crafce i zarabiam,
natomiast te czesci, ktorych nigdy nie bede skladal (przypadkowe keye i recki) sprzedam na ryneczku lub wymienie ze znajomymi Krasnoludami.