Witaj
Gość

Wątek: taktyki siege krasnali niesamowite  (Przeczytany 11762 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« dnia: Październik 28, 2005, 11:18:14 am »
ludzie mialem kilka teori jak zwykle z krasnoludami któr chcialem sprawdzic i potwierdzic i oto one naprawde ciekawe np skuteczny sposub na siege golema któr rozwala nam brame wyslac 2 krasnoluduw broniocych za zamek i niech zsumonuja golemy kazdy 1 i zuca je na siege golema golem traktuje golema jak mur czy dzwi taki sam dmg czyli ogromny jakie efektowne walki sa wtedy dalej big boom jak je wykorzystac by zapewnily zwyciestwo obrocom stawiamy krasnala na murach przy samych scianach ustawiamy sie prozdem odpowiednio i sumonujemy golem zostanie zsumowany za mur spadnie do wody mozemy go wyslac w ludzi przeciwnika i go masakrowac a dmg ogromny ten badziew ma i tak ciogle mozna takze np podleciec na wiwernie na wieze sama gure te z przodu zamku przy bramie i tam stanoc krasnalem sumonowac i zzucac na wroga big boom albo na siege golema nawet np genialne to jest ehehehh to byly moje pomysly szukalem ich potwierdzenia i znalazlem wszystkie podtwierdzenia oczywiscie na oficialach to dziala nic tu nie jest wyssane z palca dalej to niekoniec wild hog go tez mozna wykorzystac perfidnie podejsc krasnalme na mury pod wieze te wystajoce bonc inne ustawic sie odpowiednio przyzwac go jak dobrze stoisz golem sie pojawi na wiezy rozkadamy go w 2 tryb i np strzelamy do golema bondz ludzi w dole tez mozna hehehe sa opcie wlasne katapulty jak widac krasnolud podczas siege u obrocuw to jest potega jak sie umie to wykorzystac powiecie ze to drogie dobre karsnoludy znajoce sie na zecyz majoce klanu dobre to nieproblem tak wspomudz sie a jak widzicie to naprawde da takiego supporta ze niepogadasz tez muj pomysl teraz walki robotuw walki kazdego robota z robotem heheheheh niestety te duze da sie przyzwac tylko odczas siege wiec mozna walki organizowac podczas siege na forach serwuw oficialnych napisalem o tym przyjeli ten pomysl jako bardzo ciekawy heheheheh pewnie kiedys go zrealizuja hehehe walki gandamuw normalnie jak ktos oglodal te mechy to wie albo inne wielkie roboty i koleiny muj pomysl jak wygrac walke psychicznie zdominowac przeciwnika biezemy z 10 karsi moze mniej za zamek oczywiscie muwie o broniocych zreszta atakujocy tez moga to zrobic sumonuja 10 siege golemuw wysylamy nasze sily razem z golemami pomysle reszta graczy widzi wylanjaoce sie z za zamku odzial golemuw ziemia sie trzesie ida na nich zdziwnienie panika itd wszystkie te uczucia wiem ze podczas siege kazdy ma silne uczucia jak by sie np bal naprawde a poza tym kazdy slepia w gure i patrzy na golemy co sie dzieje malo kto wtedy zwruci uwage na sily nadole i wpad i wpad razem z golemami drogi to interes ale dominacia murowana tez muj pomysl i zaproponowalem go na oficialach byli zdziwieni zemam takie pomysly hehehehe ale zakceptowali go wiec na oficialch bedzie sie dzialo heheheh dzieki mnie mam jeszcze pare teori co do krasnoluduw ale niepodam póki niesprawdze ich wale tylko sprawdzone dane jestem nienormalny kazdy to uzna hehheheh ze jestem nienormalnym krasnoludem hehehhee
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2005, 01:40:52 pm »
10 golemow.... i co..? na 2 godziny? dorby klan jak zobaczy golemy to se poczeka... az znikna.. to samo z innymi teoriami... te twoje pomysly sa do dupy i strasznie kosztowne..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2005, 11:25:16 pm »
ale ty glupi jestes kurwa czy ja muwie ze oni te golemy na odstaw muwilem ze przyzwia i zuca je do ataku bedzie zdziwko murowane i dominacia a przyokazi wojsko udezy eh skrzat czytaj to co pisze krytykujesz bo to jest dobry pomysl ty zawsze moje pomysly kytyokwales niemuwie o 2 h ale taki wpad wystarczy 10minut moze mniej i po fladze bondz flagach przeciwnika heh niemuwie otrzymaniu go 2h wiem ze to sa kosztowne zeczy ale jak ze skuteczne np wild hog albo big boom zzucanie to sa genialne zeczy KOSZTOWNE SA TO PRAWDA ALE SKUTECZNE TEZ krytykujesz bo zazdroscisz i jak zwykle musisz muwic na przeciw te pomysly nie sa wyssanez palca sprawdzalem je i sie potwierdzily jak sprawdze kolejne moje teorie to cisie w glowie przewruci jak je uslyszysz
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2005, 12:11:09 am »
Taa Wild Hog to poprostu zajebisty golem fajnie leje ludzi i fajnie wali ze swojego dzialka :)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2005, 05:50:15 pm »
no ba heheheh ty tez fanem wild hoga jest ehehhehehe jak i ja widzisz ryltar niekrytykuje mnie heheheheh :P ale wiesz bez twoje krytyki niebylo by fun i powtarzam te pomysły nie sa fikcia to sprawdzone kurwa jestem niebiezpieczny jak bym tak na oficialu sie pojawil jako krasnal z tymi strategiami kupowali by mnie w kazdym klanie hhehehehehehhe tylko taki nienormalny geniusz jak ja moze wylyśleć tak apsurdalne strategie któr granicza z szalestwem ale sa prawdziwe i skuteczne ehhehehehhehe
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2005, 01:54:42 pm »
jakbym mial wydac tyle kasy na oborne zamku to bym go oddal za free i odbil za 2 tygodnie... zamki sa do trzepania podatkow, a nie tak jak ty piszesz, zeby tracic kase... waptie zeby jakiks klan mial tyle kasy by utrzymac 10 golemow przez 2 godziny, MOZE utrzymalby przez 5 minut, i to tez mija sie z celem bo jak klan zoabczy golema to zaczeka az zniknie, i dopiero wtedy zaatakuje... zwykla stara czasu i pieniedzy
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2005, 02:29:39 am »
Thorin ty udajesz takiego głupa czy masz taki bonus dodany? Sorry, jestem tu nowy, wole sie upewnic zeby wiedziec jak traktowac to co piszesz


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2005, 01:25:55 pm »
Posty Thorina możesz spokojnie ignorować. nawet jeśli poświęcisz chwilę na zrozumienie ich, to i tak odkryjesz że wartości merytorycznej mają mniej niż zero.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2005, 01:37:35 pm »
co to kurwa ma byc to co pisalem jest prawdaart cos tam jusz kurwa nowy a sie przypierdala nieznasz mnie dopiero co zesz przylaz jusz pierdolisz na mnie wiesz to mnie wkurwia mialem jusz kilka wojne na tym forum 1 wiecej bondz mniej niezrobi ruznicy a post o siege to quwa prawda i tylko prawda wprawdzie trza nadużyć troche gre ale to jest do zrobienia wszystko co napisalem czy ty jestes taki tempy czy ja nie wiem
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2005, 03:07:23 pm »
"Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Dobre to Yahzon, musze zapamietac, madra mysl:)


P.S. A ty Thorin jestes glupi!!!!!!!   :D:D:D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2005, 04:19:03 pm »
i huj inaczej pogadamy dostaniesz bana na jakis czas za obraze czlonkuw forum od tak sobie bez powodu no i czepianie sie do starszych na tym forum synku siedze tu rok wiec troche szacunku posiedz tu chodz z pul roku to pogadamy pisze do sala bo mnie wkurwiaja tacy guwniaze
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Re: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2005, 04:20:46 pm »
Cytat: Thorin
ludzie mialem kilka teori jak zwykle z krasnoludami któr chcialem sprawdzic i potwierdzic i oto one naprawde ciekawe np skuteczny sposub na siege golema któr rozwala nam brame wyslac 2 krasnoluduw broniocych za zamek i niech zsumonuja golemy kazdy 1 i zuca je na siege golema golem traktuje golema jak mur czy dzwi taki sam dmg czyli ogromny jakie efektowne walki sa wtedy dalej big boom jak je wykorzystac by zapewnily zwyciestwo obrocom stawiamy krasnala na murach przy samych scianach ustawiamy sie prozdem odpowiednio i sumonujemy golem zostanie zsumowany za mur spadnie do wody mozemy go wyslac w ludzi przeciwnika i go masakrowac a dmg ogromny ten badziew ma i tak ciogle mozna takze np podleciec na wiwernie na wieze sama gure te z przodu zamku przy bramie i tam stanoc krasnalem sumonowac i zzucac na wroga big boom albo na siege golema nawet np genialne to jest ehehehh to byly moje pomysly szukalem ich potwierdzenia i znalazlem wszystkie podtwierdzenia oczywiscie na oficialach to dziala nic tu nie jest wyssane z palca dalej to niekoniec wild hog go tez mozna wykorzystac perfidnie podejsc krasnalme na mury pod wieze te wystajoce bonc inne ustawic sie odpowiednio przyzwac go jak dobrze stoisz golem sie pojawi na wiezy rozkadamy go w 2 tryb i np strzelamy do golema bondz ludzi w dole tez mozna hehehe sa opcie wlasne katapulty jak widac krasnolud podczas siege u obrocuw to jest potega jak sie umie to wykorzystac powiecie ze to drogie dobre karsnoludy znajoce sie na zecyz majoce klanu dobre to nieproblem tak wspomudz sie a jak widzicie to naprawde da takiego supporta ze niepogadasz tez muj pomysl teraz walki robotuw walki kazdego robota z robotem heheheheh niestety te duze da sie przyzwac tylko odczas siege wiec mozna walki organizowac podczas siege na forach serwuw oficialnych napisalem o tym przyjeli ten pomysl jako bardzo ciekawy heheheheh pewnie kiedys go zrealizuja hehehe walki gandamuw normalnie jak ktos oglodal te mechy to wie albo inne wielkie roboty i koleiny muj pomysl jak wygrac walke psychicznie zdominowac przeciwnika biezemy z 10 karsi moze mniej za zamek oczywiscie muwie o broniocych zreszta atakujocy tez moga to zrobic sumonuja 10 siege golemuw wysylamy nasze sily razem z golemami pomysle reszta graczy widzi wylanjaoce sie z za zamku odzial golemuw ziemia sie trzesie ida na nich zdziwnienie panika itd wszystkie te uczucia wiem ze podczas siege kazdy ma silne uczucia jak by sie np bal naprawde a poza tym kazdy slepia w gure i patrzy na golemy co sie dzieje malo kto wtedy zwruci uwage na sily nadole i wpad i wpad razem z golemami drogi to interes ale dominacia murowana tez muj pomysl i zaproponowalem go na oficialach byli zdziwieni zemam takie pomysly hehehehe ale zakceptowali go wiec na oficialch bedzie sie dzialo heheheh dzieki mnie mam jeszcze pare teori co do krasnoluduw ale niepodam póki niesprawdze ich wale tylko sprawdzone dane jestem nienormalny kazdy to uzna hehheheh ze jestem nienormalnym krasnoludem hehehhee


Jeden wielki belkot. Twoje pomysly sa bezsensowne i tak:
1. Sumowanie Golema przez obroncow jest bez sensu. Niby jak bedziesz mogl zaatakowac nim jezeli brama nie jest rozbita, jezeli jest rozbita w 3s cie atakujacy zabija. Kolejna sprawa to czy obroncy moga sumowac sprzet oblezniczy bo chyba raczej nie.
2. Wielkie dzialo, strzela na wprost wiec musisz miec otwarta przestrzen.
3. Wszyske summony obleznicze zadaja bardzo maly dmg graczom
4. Ogolnie przyjeta taktyka jest niszczenie wszystkich atakujacych summonow, Big Boom ma maly cast speed wiec znim odpalisz jego AOE to zginie
5. Podaj linki do tych tematow co zamiesciles na forum oficjalnym, z checia poczytam.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:25:27 pm »
Thorin, tym postem chcialem cie po prostu sprowokowac do dalszego pisania.

Musze przyznac ze mamy z qmplami niezly ubaw podczas czytania twoich wypocin:)

Szczerze powiedziawszy to teraz bede tu zagladac przynajmniej raz dziennie bo niesamowicie ubarwiasz moja szara egzystencje.


P.S. Thorin, moje nazwanie cie glupkiem nie bylo bez powodu, jest to poparte moim glebokim przekonaniem, a z "synkiem" mi nie wyskakuj bo prawdopodobnie z rok temu przestales na G**** mowic "papu" (tak przynajmniej wnosze z twoich postow)

Aha, chcialem wszystkich przeprosic za to odbieganie od tematu, to juz ostatni post, w przyszlosci postaram sie trzymac glownego watku.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2005, 06:04:23 pm »
koleiny kozak montezuma hmmm to tak jestes gluchy albo glupi jest besesu o znalaz sie po 1 obrocy moga sumonowac golema powuiem tak jak dla debila golema moze przyzwac kazdy krasnolud podczas siege tylko wtedy :P dotarlo po 2 widac ze o siege malo wiesz kazdy zamek ma z tylu tyle wyjscie wysoko z któr obrocy moga wychodzi na tyly i przeprowadzac szybkie ataki heh wystarczy tamtendy wypuscic krasia z odzialem dalej pisalem po 1 ze to bedzie sozk dla przeciwnika napewno go zdezorjetuje bondz zachwyci tak czy siak element przewagi bedzie po 2 to bedzie efektowne a szef zamku zdobedzie uznanie za takie wymyslne plany przyznaje drogie to jest ale to zabawa glomby wiec co tam sie martwic wiem ze to duzo nierobi dla graczy ale robi rozumiesz mnie czy nie pisalem o dziale prawda wali na prost ale mozna to przyzwac tak jak muwilem i bedzie walic prosto eh prosto i ze to leci po paraboli spadnie na dul w dany cel to tez efekciarskie no i wiesz taki wizerunek co ja opisalem bardzije przypomina oblezony zamek któr sie ciekawije zdobywa oraz obroncuw z machinami oblezniczymi wiem ze big boom za szybko sie niesumonuje i co ale nie asz tak tragicznie kras moze dostac acumen :P dalej muwisz ze go sciogna ale wiesz jak poleci kilku takich tez bedzie szok a co do tego odpalenia to zawsze jacys jelenie atakujocy sa pod sam fosa prawie albo niedaleko i sa w rozsybce moga go niezauwazyc albo odpalisz bez problemu od razu po zzucie montezuma ty sie lepiej doucz a nie kozaka zgrywasz bogiem siege jestem ja :P I DODAM ZEBY BYLO JASNE TO JEST DROGIE ALE EFEKTOWNE ZBLIZONE BARDZIJE DO SIEGE JAKI POWINIEN BYC Z MACHINAMI OBLEZNICZYMI DLA OBROCUW dobrze wykonana taka obrona zadziwi zachwyci przerazi wroga no a szef zamku zyska respect ze potrafi takie bajery robic siege bedzie lepiej wyglodal i bedzie sie gralo ciekawiej nie taka rutyna ty glombie jak zawsze jest klan jest klan rozwlaja sie porostu jest klan jest zamek to dodaje kolorystyki bo mimo ze tu siege jest imponujocy np w stronghold siege mimo gorszej grafy bije na glowe z machinami i budowlami obronymi a chcialem to wprowadzic mam nadzieje ze zrozumiales art mam 17 lat jesli cie to interesuje i pracuje hmm czy ja wiem czy rok temu od papu odeszlem:P co do tego odbiegania od tematu spoko wszyscy tu lubia odbieganie od temat klutnie itd :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2005, 06:21:34 pm »
Thorin i Art00Det00, jesteście pod obserwacją. Skończie wycieczki osobiste i powrćcie do meritm rozmowy, inaczej potraktuję garść ostatnich postów jako flame, ze wszelkimi konsekwencjami.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2005, 07:59:21 pm »
Cytat: Thorin
widac ze o siege malo wiesz kazdy zamek ma z tylu tyle wyjscie wysoko z któr obrocy moga wychodzi na tyly i przeprowadzac szybkie ataki heh wystarczy tamtendy wypuscic krasia z odzialem


Genialne tylko zapomniales o jednym. Jezeli bedziesz sumowal golema na terenie zamku to pozniej golem nie wyjdze przez tylne wyjsce poniewaz jest zbyd duzy. Jezeli dwarf bedze sumowal golema po wyjscu z zamku to jest narazony na atak i sumowanie trwa 5min. Dodatkowo wszyscy obroncy musza go chronic, a gwarantuje ci ze atakujace klany bedo mialy tam 1-2party do blokowani obroncow.

Cytat: Thorin

dalej pisalem po 1 ze to bedzie sozk dla przeciwnika napewno go zdezorjetuje bondz zachwyci tak czy siak element przewagi bedzie po


Raczej atakuajcy wysmieja pomysl, przypominam takze ze golem zadaje bardzo maly dmg graczom i jest jedynie przydatny do niszczenia murow i bram.

Cytat: Thorin

 to bedzie efektowne a szef zamku zdobedzie uznanie za takie wymyslne plany przyznaje drogie to jest ale to zabawa glomby wiec co tam sie martwic wiem ze to duzo nierobi dla graczy ale robi rozumiesz mnie czy nie pisalem o dziale prawda wali na prost ale mozna to przyzwac tak jak muwilem i bedzie walic prosto eh prosto i ze to leci po paraboli spadnie na dul w dany cel to tez efekciarskie


Tu chyba opisujesz Wild Hog Cannon i kolejny raz zapominasz o istotnej sprawie, zeby dzialo strzelilo to musi miec wyznaczony cel i to nieruchomy przez dluzysz okres. Szybkosc przeladowani jest tak duza ze dzialo nadaje sie tylko do niszczenia nieruchomych celow, czyli mury i bramy. To ze widzisz pocisk lecacy po parabolo nie oznacza ze tak jest, dzialo nie moze miec przeszkody w postaci muru, inaczej nie wystrzeli.

Cytat: Thorin

wiem ze big boom za szybko sie niesumonuje i co ale nie asz tak tragicznie kras moze dostac acumen  dalej muwisz ze go sciogna ale wiesz jak poleci kilku takich tez bedzie szok a co do tego odpalenia to zawsze jacys jelenie atakujocy sa pod sam fosa prawie albo niedaleko i sa w rozsybce moga go niezauwazyc albo odpalisz bez problemu od razu po zzucie


Big Boom w przeciwienstwe do summonow oblezniczych sumuje sie szybko ale jego p def, m def czynia go bardzo latwym celem. Jego cast nawet z acumen jest w granich 400 a odpaleni skilla jest dosc dlugie. Nie wiem na jakich sige grales ale atakujacy trzymaja sie w grupie, i nawzajem siebe ochraniaja. Jezeli nawet trafi sie niezorganizowany klan i wszyscy roba co chca i sa w rozsypce to atak big boomem na 2osoby mija sie z celem. Nalezy wziac pod uwage takze dmg jaki zadaje summon. Dla postaci na podobnym lvl jak dwarf, z buffami na m def dmg big booma bedze raczej w granichach 300dmg (mowie tu o niezbugowanym big bomie)

Cytat: Thorin

dobrze wykonana taka obrona zadziwi zachwyci przerazi wroga no a szef zamku zyska respect ze potrafi takie bajery robic siege bedzie lepiej wyglodal i bedzie sie gralo ciekawiej nie taka rutyna


Nie spotkalem sie nigdy na sige z twoja taktyka co dowodzi ze jest bledna, serwery oficjalne sa juz 2 lata i nikt tego nie stosuje.

Cytat: Thorin

 w stronghold siege mimo gorszej grafy bije na glowe z machinami i budowlami obronymi a chcialem to wprowadzic mam nadzieje ze zrozumiales


Co ma gra strategiczna do mmorpg to nie wiem. Przeciez to sa 2 calkowice roznie gry.

Cytat: Thorin

na forach serwuw oficialnych napisalem o tym przyjeli ten pomysl jako bardzo ciekawy heheheheh pewnie kiedys go zrealizuja


Nadal oczekuje linkow do tematow czy  twoich wypowiedzi na forum oficjalnym na temat twoich pomyslow. Inaczej bede traktowal to jako klamostwo

Na konice bym prosil zebys stosowal zdania. Tekst bez kropek i przecinkow bardzo ciezko sie czyta i wiekszosc z twojego tekstu trzeba sie domyslac.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:18:33 pm »
ja bym proponował po minusie na zgode dla członków tej kłótni jak sie zgpdzocie to wprowadze to w życie (prosze prosze prosze :D )


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:28:40 pm »
ja bym proponował po minusie na zgode dla członków tej kłótni jak sie zgpdzocie to wprowadze to w życie (prosze prosze prosze :D )


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:30:30 pm »
heh twuj problem nie muj co do tych kropek to tak po kolei 1 tak masz racie ze jest narazony bo bron boshe niemuwilme ze w zamku go przyzwie no lol poza zamkiem wiesz niezawsze na tylach bedzie jakies party moze 2 zwiadowcuw tez niezawsze zalezy na jak doswiadczony klan trafisz to jest ryzyko ale ty glupi jestes znowu to samo wysmieja tak wyśmieja co?? inwecie pruby urozmaicienia czegos nowego swiezego heh ty glupi jestes a poza tym on moze to robic dla siebie nie dal nich i olac ich smiechy albo jest tez mozliwosc ze przez te dzialania niewezma obroncuw na serio i przegraja co do hoga przyznaje okres czasu dosc duzy ale nie asz tak tragiczny co do celu nieruchomego np mozna obrac flage bondz golema innego reszta tez oberwie choc wiem ze wild hogiem mozna strzelac nietylko w nieruchomy cel przez dlugi czas ale niechce mi sie z toba kłócić dalej boom heh tu tez jest kwestia czy klan gra dobrze czy zle a poza tym dodaj to ze oborncy w zamku i np 3 klany bondz sojusze tluka sie z soba przed brama uwazaj bo wtedy wszyscy zuca to zobacza big booma bondz kilka i zaczna do nich strzelac glupi jestes tu tez jest potrzebny spryt i wyczucie eh niespotkales sie niedziwie sie bo to moja strategia a ja niegram na oficialu nie wiem czy zastosuja moja strategie czy nie to mnie nieobchodzi wiec tu nie wiem po co to wjazdy a tera cie czegos naucze synku co ma mmorpg z strategia wiesz podczas siege ma bardzo duzo wspulnego bo TO KURWA SIEGE WIELKIE OBLEZENIE ZAMKU KURWA MAC no nierozumiesz oblezenie to czysta strategia no i jak naiwiekszy realizm i podobiestwo do stratgi glombie niepowiesz mi ze np niechcial bys zasionsc w katapulcie albo wylewac olej na wroga czy inne zeczy robic jako obronca jak w strongholdzie czy innych strategiach w mmorpg to podczas siege mozna bardzije rozwinoc nisz w samych strategiach bo tu sa ludize któr graja postaciami a nie 1 co steruje wszystkim wlasnie to mnie boli w l2 ze tu siege jest tak ubogi powini go rozubdowac jak w stronghold fortyfikacie machiny obleznicze itd to by byl kosmos zupelnie nowy poziom eh ale ty glupi jestes moze to ci cos objasni co do tego hmmm niepomoge ci bo to byl przelot przez forum dosc dawno i niedodawalme tej strony do ulubionych moze je usuneli moze nie nie wiem i nieobchodzi mnie to a ty se gadaj co chcesz ale ty o siege i o jego duchu wiesz tyle co malpa o podruzachw czasie :P grasz jak wiekszosc szarych noobuw na siege czarno bialo bez zabawy pomysluw niczego tylko nazwa siege pusta takich nawet w klanie bym niechcial co niemaja ducha siege iniciatywy pomysluw jak to urozmaici wzbogacic itd
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:30:33 pm »
heh twuj problem nie muj co do tych kropek to tak po kolei 1 tak masz racie ze jest narazony bo bron boshe niemuwilme ze w zamku go przyzwie no lol poza zamkiem wiesz niezawsze na tylach bedzie jakies party moze 2 zwiadowcuw tez niezawsze zalezy na jak doswiadczony klan trafisz to jest ryzyko ale ty glupi jestes znowu to samo wysmieja tak wyśmieja co?? inwecie pruby urozmaicienia czegos nowego swiezego heh ty glupi jestes a poza tym on moze to robic dla siebie nie dal nich i olac ich smiechy albo jest tez mozliwosc ze przez te dzialania niewezma obroncuw na serio i przegraja co do hoga przyznaje okres czasu dosc duzy ale nie asz tak tragiczny co do celu nieruchomego np mozna obrac flage bondz golema innego reszta tez oberwie choc wiem ze wild hogiem mozna strzelac nietylko w nieruchomy cel przez dlugi czas ale niechce mi sie z toba kłócić dalej boom heh tu tez jest kwestia czy klan gra dobrze czy zle a poza tym dodaj to ze oborncy w zamku i np 3 klany bondz sojusze tluka sie z soba przed brama uwazaj bo wtedy wszyscy zuca to zobacza big booma bondz kilka i zaczna do nich strzelac glupi jestes tu tez jest potrzebny spryt i wyczucie eh niespotkales sie niedziwie sie bo to moja strategia a ja niegram na oficialu nie wiem czy zastosuja moja strategie czy nie to mnie nieobchodzi wiec tu nie wiem po co to wjazdy a tera cie czegos naucze synku co ma mmorpg z strategia wiesz podczas siege ma bardzo duzo wspulnego bo TO KURWA SIEGE WIELKIE OBLEZENIE ZAMKU KURWA MAC no nierozumiesz oblezenie to czysta strategia no i jak naiwiekszy realizm i podobiestwo do stratgi glombie niepowiesz mi ze np niechcial bys zasionsc w katapulcie albo wylewac olej na wroga czy inne zeczy robic jako obronca jak w strongholdzie czy innych strategiach w mmorpg to podczas siege mozna bardzije rozwinoc nisz w samych strategiach bo tu sa ludize któr graja postaciami a nie 1 co steruje wszystkim wlasnie to mnie boli w l2 ze tu siege jest tak ubogi powini go rozubdowac jak w stronghold fortyfikacie machiny obleznicze itd to by byl kosmos zupelnie nowy poziom eh ale ty glupi jestes moze to ci cos objasni co do tego hmmm niepomoge ci bo to byl przelot przez forum dosc dawno i niedodawalme tej strony do ulubionych moze je usuneli moze nie nie wiem i nieobchodzi mnie to a ty se gadaj co chcesz ale ty o siege i o jego duchu wiesz tyle co malpa o podruzachw czasie :P grasz jak wiekszosc szarych noobuw na siege czarno bialo bez zabawy pomysluw niczego tylko nazwa siege pusta takich nawet w klanie bym niechcial co niemaja ducha siege iniciatywy pomysluw jak to urozmaici wzbogacic itd
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:31:51 pm »
oj napisalem post 2 razy niechcocy co do tego - jasne beatonix i tam musze sie postarac musz emiec wiecej ostrzezeni nisz skrzat i minusuw bo jestem w tyle wiec smialo mi mozesz dac i tak skrzata musze gonic
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 05, 2005, 09:28:09 pm »
Cytat: Thorin
heh twuj problem nie muj co do tych kropek to tak po kolei 1 tak masz racie ze jest narazony bo bron boshe niemuwilme ze w zamku go przyzwie no lol poza zamkiem wiesz niezawsze na tylach bedzie jakies party moze 2 zwiadowcuw tez niezawsze zalezy na jak doswiadczony klan trafisz to jest ryzyko


Sam przyznajesz ze uzycie golema jest prawie niemozliwe. Nadla mnie zastanawia co bys zrobil z tym golemem po jego zsumowaniu? Wyslal na flagi? Przeciez oczywiste jest ze nawet jezeli nikt nie pilnuej tylnego wyjsca to dwarf z golemem by nie doszli do flag

Cytat: Thorin

 hoga przyznaje okres czasu dosc duzy ale nie asz tak tragiczny co do celu nieruchomego np mozna obrac flage bondz golema innego reszta tez oberwie choc wiem ze wild hogiem mozna strzelac nietylko w nieruchomy cel przez dlugi czas ale niechce mi sie z toba kłócić


Przeciez to jest niemozliwe, dwarf z golemem czy dzialem musi byc na otwartym terenie w poblizu flag. Dzialo moze strzelac na okreslna odleglosc i ona nie jest taka duza, wiec musisz podejsc blisko flag. Wtedy dwarf z summonem oblezniczym jest bardzo latwym celem. Dodatkowo dzialo tak "czesto" strzela ze bardziej i szybciej oplaca sie zniszczyc flage przy uzyciu graczy.

Cytat: Thorin

 niespotkales sie niedziwie sie bo to moja strategia a ja niegram na oficialu nie wiem czy zastosuja moja strategie czy nie to mnie nieobchodzi wiec tu nie wiem po co to wjazdy


Jezeli cie to nie opchodzi to po co zamieszczasz swoje pomysly.

Cytat: Thorin

a tera cie czegos naucze synku co ma mmorpg z strategia wiesz podczas siege ma bardzo duzo wspulnego bo TO -_-' SIEGE WIELKIE OBLEZENIE ZAMKU -_-' MAC no nierozumiesz oblezenie to czysta strategia no i jak naiwiekszy realizm i podobiestwo do stratgi glombie


Momeci, przypomne ci fragment poprzedniej twojej wypowiedzi

Cytat: Thorin

 ze tu siege jest imponujocy np w stronghold siege mimo gorszej grafy bije na glowe z machinami i budowlami obronymi a chcialem to wprowadzic


Jak dla mnie to jest oczywiste. Ty chcialbys zeby sige wygladalo jak w grze strategicznej Stronghold. Ja ci odpowiedzialem ze gra stronhold ma sie so sige w L2 jak piernik do wiatraka. Wiec nie wyskakuj mi tutaj z
Cytat: Thorin

-_-' MAC no nierozumiesz oblezenie to czysta strategia no i jak naiwiekszy realizm i podobiestwo do stratgi glombie

Poniewaz nigdy nie napisalem ze sige to nie jest walka opierajaca sie na strategi dzialani duzej grupy osob

Cytat: Thorin

niepowiesz mi ze np niechcial bys zasionsc w katapulcie albo wylewac olej na wroga czy inne zeczy robic jako obronca jak w strongholdzie czy innych strategiach w mmorpg


Nie wiem czy wiesz ale zamki w L2 maja w c3 pulapki. Natomias nie wiem czy zabawne by bylo stac kolo katapulty i naciskac 2 przyciski kiedy moge atakowac wroga z bliskej odlegosci za pomoca swoic skilli.

Cytat: Thorin

podczas siege mozna bardzije rozwinoc nisz w samych strategiach bo tu sa ludize któr graja postaciami a nie 1 co steruje wszystkim wlasnie to mnie boli w l2 ze tu siege jest tak ubogi powini go rozubdowac jak w stronghold fortyfikacie machiny obleznicze itd


Koleny raz poruwnujesz sige w L2 do konkretnej gry a nie jako zorganizowanej akcji grupy ludzi. Wracajac do tematu. Jak dla mnie zdobycie zamku czy obrona w L2 jest bardzo wymagajace, Klan musi byc zorganizowany, posiadac spore doswiadcznie w pvp, wspolpracowac z innymi klanami zeby osiagnac sukces. Ty ches sprowadzic sige do pojedynku maszyn oblezniczych gdze nie licza sie umiejetnosci graczy a to kto wiecej zgromadzi katapult i innych wynalazkow.

Cytat: Thorin

 niepomoge ci bo to byl przelot przez forum dosc dawno i niedodawalme tej strony do ulubionych moze je usuneli moze nie nie wiem i nieobchodzi mnie to


Pomoge ci, ta strona to www.lineage2.com, tam jest jedyne oficjalen forum. Jezeli pisales cos o swoich pomyslach w co watpie to musiales miec zalozone konto. Nie jest problemem znalesc swoich wypowiedzi na forum.

i jeszcze na koniec
Cytat: Thorin

 KOSZTOWNE SA TO PRAWDA ALE SKUTECZNE TEZ krytykujesz bo zazdroscisz i jak zwykle musisz muwic na przeciw te pomysly nie sa wyssanez palca sprawdzalem je i sie potwierdzily jak sprawdze kolejne moje teorie to cisie w glowie przewruci jak je uslyszysz


Jest to towoja wczesniejsza wypowiedz. Gdzes sprawdzales swoje pomysly? Chodzi mi oczywisce o serwer i mogbys podac wyniki.

PS: Z przykrosca musze powiedzec ale nie dorosles do normalne wymiany zdan. Jezeli ktos ci wskazuje luki czy bledy w twoich pomslach to nalzezy sprobowac sie bronic stosujac argumentacje a nie kraktowac kazdy post jako atak na swoja osobe.Jedynie co potrafisz to pisac "glupi" "czegos naucze synku" "-_-' MAC" "glombie" "przypierdala gluchy albo glupi" itd.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:03:03 pm »
heh i co pisze co pisze i co??? dobra niema sily sie kłócić co do tej strategi heh powiem krutko plan jest holernie trudny prawie niewykonalny i co piszesz o graczasz zawasowanych czyli tacy któr by to zrobili a teraz powiedz mi co grasz na oficialu ze taki kozak z ciebie??? co do moich pomysluw mam pomysly w przeciwiestwie do ciebie szary czlowieku któr tylko krytykuje niewymyslisz nic sam inezwyklego innego nic tylko sie czepiasz mam prawo je pisac i pisze heh co do tego stania przy katapulcie wiesz znalazlo by sie ludzi ktuyrzy czerpali by radoche z ustawiania konta celu itd i strzelali ptrafili 1 strzalem zmiesc parenascie osub chyba jednak by to przeszlo heh tak powiedz mi jak wyglodaly oblezenia w starozytnosci niepowiesz mi ze miecznicy czy luczincy zodbywali sami zamek bez tarana katapult drabin i innych wynalazkuw to samo obrocy muwie o wieksyzm realizmie i siwetosci dla oblezen tak by sie od razu lepiej gralo jak by mozna bylo robic takie zeczy i tam strateg wojenny i dowudzcy wojeni byli by wazniesi i mieli wieksze znaczenie heh tu w l2 niema strategi za duzo heh mozesz miec wszystkie skile co se tam chcesz zepsuc pstaci niemozna nic z nia niemozna na siege walisz wyuczone triki z afryki zadnej wlasnej inweci np zadnego porywania ludzi do ataku jesli wiesz o czym muwie ustawiania sie wszykach deszczu strzal z nieba przez lucznikuw atak w szyku bondz nie a nie cos tkaiego jest grupa ludzi bije innom grupe ludzi wygyrwa idzie bic obrocuw zamku zamek ich albo obrocuw i tyle a co do trudnego zajowaia zamku itd heh wystarczy z 2 albo 1 sojusz full ludzi bogaty i 1h i zamek ich heh poprostu zaleja wroga bezmyslnie nawet niema tego napiecia emoci stresu walczysz z kims gdizes niedaleko slyszysz krzyki swoich towarzyszy bond znie ginocych widzisz krew odciente konczyny okrzyki to rozumiem przez siege i bardzije relaistyczny oraz trudny siege co do tego sprawdzenia heh sprawdzalem na wlasnym serwie dorwalem ladny niezle odbugowany l2 gdzie dzialalo co mi trzeba i se z 2 kumplami testowalem nieduza ilosc ale tu chodzilo o sprawdzenie tego
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:33:46 pm »
Cytat: Thorin
heh i co pisze co pisze i co??? dobra niema sily sie kłócić co do tej strategi heh powiem krutko plan jest holernie trudny prawie niewykonalny i co piszesz o graczasz zawasowanych czyli tacy któr by to zrobili a teraz powiedz mi co grasz na oficialu ze taki kozak z ciebie???


To nie jest wazne gdzie gram, wazne jes to czy twoj plan jest realny.

Cytuj
co do moich pomysluw mam pomysly w przeciwiestwie do ciebie szary czlowieku któr tylko krytykuje niewymyslisz nic sam inezwyklego innego nic tylko sie czepiasz mam prawo je pisac i pisze


Ty masz prawo zamiescic na forum swoje pomysly, ja mam prawo je skomentowac

Cytuj
wyglodaly oblezenia w starozytnosci niepowiesz mi ze miecznicy czy luczincy zodbywali sami zamek bez tarana katapult drabin i innych wynalazkuw to samo obrocy muwie o wieksyzm realizmie i siwetosci dla oblezen tak by sie od razu lepiej gralo


Wiesz to jest gra i dazenie do wiekszego realizmu moze wyjsc zle.


Cytuj
robic takie zeczy i tam strateg wojenny i dowudzcy wojeni byli by wazniesi i mieli wieksze znaczenie heh tu w l2 niema strategi za duzo heh mozesz miec wszystkie skile co se tam chcesz zepsuc pstaci niemozna nic z nia niemozna na siege walisz wyuczone triki z afryki zadnej wlasnej inweci np zadnego porywania ludzi do ataku jesli wiesz o czym muwie


Piszac cos takiego pokazujesz ze raczje nie miales duzej stycznosic z sige. Taktyka jest bardzo wazna, bez niej masz minimalne szanse na zwyciestwo. Owszem postaci nie zepsujesz ale musisz znac swoje mozliwosci jak i ograniczenia. Zaczynajac sige ally czy klan ma taktyke i osobe ktoa dowodzi, przynajmniej tka jest na ofcjalnym serwerze. Na prywatnych serwerach przewazie kazdy robi co chce.

Cytuj
ustawiania sie wszykach deszczu strzal z nieba przez lucznikuw atak w szyku bondz nie ustawiania sie wszykach deszczu strzal z nieba przez lucznikuw atak w szyku bondz nie a nie cos tkaiego jest grupa ludzi bije innom grupe ludzi wygyrwa idzie bic obrocuw zamku zamek ich albo obrocuw i tyle


Wiesz to jest gra a nie wojsko. Nikogo nie mozesz zmusic zeby robil co ty chesz, jedynie mozesz bazowac na dobrej woli graczy i liczyc ze zroba to o co prosisz. Jednka na oficjlanym serwerz widac ze w czasie sige jest osoba ktora koordynuje dzialania i sa zorganizowanie grupy na wzor oddzialow, oczywisce nie zawsze tak jest.

Cytuj
a co do trudnego zajowaia zamku itd heh wystarczy z 2 albo 1 sojusz full ludzi bogaty i 1h i zamek ich heh poprostu zaleja wroga bezmyslnie


Tu sie mylisz, wielkorotnie slabsi liczebnie oborncy wygrywali w obliczy przewazajacych sill. Taktyka>iloscia, widzialem jak 20osob w ataku na flagi potrafilo rozjechac ok 100graczy i zniszczyc flagi tracac 1 osobe raptem.

Cytuj

nawet niema tego napiecia emoci stresu walczysz z kims gdizes niedaleko slyszysz krzyki swoich towarzyszy bond znie ginocych widzisz krew odciente konczyny okrzyki to rozumiem przez siege i bardzije relaistyczny oraz trudny siege


Chesz powiedzec ze nie czujesz emocji kiedy widzisz jak niejednokrotnie ponad 200osob atakuje twoj zamek? Kiedy walczysz z 3 osobami naraz?

Cytuj
co do tego sprawdzenia heh sprawdzalem na wlasnym serwie dorwalem ladny niezle odbugowany l2 gdzie dzialalo co mi trzeba i se z 2 kumplami testowalem nieduza ilosc ale tu chodzilo o sprawdzenie tego


ROTFL, sprawdziles swoje pomysly na sige gdzie byly 3 osoby? Twoje "sprawdzenie pomyslu" jest nic nie warte. To sa teoretyczne rozwazania nie poparte ani doswiadczenie , ani probami na prawdziwym sige.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 06, 2005, 07:33:19 am »
to tak zaczne od konca tak sprawdzalem z 3 osobami i co??? tu chodzilo o sprawdzenie czy to jest realne i do wykonania zapewniam cie jest do wykonania dalej pisze caly czas ze to ma zkolorowac siege uzrozmaicic ubarwic tak obrocy wygrywali w mniejszel liczbe ale przeciwnicy niebyli zgrani bondz wiekszosc to jelenie co 1 raz na siege byli albo obrocy mieli lepszy sprzent czemu bo maja kase :P no i pewnie sa lepiej zorganizowani ta skoro muwisz niewazne gdzie grasz a niewydaje mi sie bys gral na oficialu o któr ciogle muwisz a ja przyznam sie nigdy niegralem na oficialu moze na oficialu tak jest z kont mi to wiedziec gram na priwach i widze jak jest wiesz muwiles zebym ci pokazal posty odpowiem ci tak samo to nie jest wazne gdzie to pisalem wazne jest to co pisze tu ta masz prawo komentowac ale jeszcze chyba troche zamalo czasu na forum jestes zeby skakac do starszych  posiedz tu dluzej pogadamy inaczej hmm co w tym zlego zeby dozyc do wiekszego realizmu hmmm ja niewidze tu problemu mmorpg nadaje sie idealnie to urealniena bardzije np siege wtedy niebylo by liniejwej gry postac wyuczona zadnych elementuw dodatkowych by byly wielkie emocie itd kazdy by chcial tak powalczyc to by bylo piekne teraz ja sie nieznam na siege heheheheahaehaehheaehehaheaahheheaheaheaheaheaheaheahheaheaha o kurde stary ubawiles mnie powiedz mi ile grasz w ta gre??? ze taki mondry ja siege przezylem napewno wiecej od ciebie co do tej taktyki i posluszenstwa przyznaje na prywatnych ludzie sie niechca sluchac zabardzo mialem przyklad na sobie :P w wlasnym sojuszu acz kolwiek to byl 1 siege mojego ally na sojuszu wieszkosc ludzi doslownie byla na siege 1 raz ja dowodzil :P mimo wielkiego haosu niesluchania sie cos do nich docieralo i wyrznelismy flagi wroga i prawie zdobylismy zamek cuz pod koniec wrug sie przegrupowal i wpadli w nas ale to inna bajka :P o taktyce widzalem niewiele klanuw na siege któr na prywatnych uzywaja taktyk chociasz wiesz mowa o taktyce ogranicza sie tu obrona flag zniszczenie flag zniszczenie bram i ohrona krasi potem wybicie obrocuw a zeby siege wygrac na mur beton trzeba zrobic jak pewien klan merce brali do klanu tylko wojownikuw i dd zadnych tankuw itd któr sie na siege nieprzydaja zapewniema cie jeszcze raz o siege wiem bardzo duzo i czesto na nim bywalem moze mam takie podejscie bo gralem na prywatnych wiem ze na privach jest zupelnie inaczej
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P