Witaj
Gość

Wątek: taktyki siege krasnali niesamowite  (Przeczytany 11763 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2005, 08:14:27 am »
Cytat: Thorin
to tak zaczne od konca tak sprawdzalem z 3 osobami i co??? tu chodzilo o sprawdzenie czy to jest realne i do wykonania zapewniam cie jest do wykonania


Wiesz, niekt nie twierdz ze to jest niewykonale, pewnie ze mozna znalesc 10dwarfow co zsumuja golema ale po co? Sige 10osobowe a 500osobowe wyglada calkowice inaczej. Koszt summowani golemow jest bardzo wysoki i nieoplacalny w stosunku do planowanego celu

Cytat: Thorin

dalej pisze caly czas ze to ma zkolorowac siege uzrozmaicic ubarwic tak obrocy wygrywali w mniejszel liczbe ale przeciwnicy niebyli zgrani bondz wiekszosc to jelenie co 1 raz na siege byli albo obrocy mieli lepszy sprzent czemu bo maja kase


Ten konkrety przyklad to byla obrona Dion przez IC na serwerze Sighart, wygrali dzieki taktyce i doswiadczeniu w pvp

Cytat: Thorin

muwiles zebym ci pokazal posty odpowiem ci tak samo to nie jest wazne gdzie to pisalem wazne jest to co pisze tu ta masz prawo komentowac

 Nie odwracaj kota ogonem, wyraznie napisales ze na oficjalnym forum zamiesciles swoje pomysly. Nie jest trudne podanie linkow, no chyba ze ich nie ma i nigdy nie bylo

Cytat: Thorin

ale jeszcze chyba troche zamalo czasu na forum jestes zeby skakac do starszych posiedz tu dluzej pogadamy inaczej


Co ma piernik do wiatraka, trzymajmy sie tematu czyli analizy twoich pomyslow na sige


Cytat: Thorin

co w tym zlego zeby dozyc do wiekszego realizmu hmmm ja niewidze tu problemu mmorpg nadaje sie idealnie to urealniena bardzije np siege wtedy niebylo by liniejwej gry postac wyuczona zadnych elementuw dodatkowych by byly wielkie emocie itd kazdy by chcial tak powalczyc to by bylo piekn


ja jakos nie widze zeby sige byly linowe, kazde sige sige jst inne, nie znajdziesz 1 identycznych. Przeciez postaciami steruja zywi ludzie.

Cytat: Thorin

 teraz ja sie nieznam na siege heheheheahaehaehheaehehaheaahheheaheaheaheaheaheaheahheaheaha o kurde stary ubawiles mnie powiedz mi ile grasz w ta gre??? ze taki mondry ja siege przezylem napewno wiecej od ciebie


Niech sobe przypomne, a tak zaczynalem 1 dnia open bety, juz nawet nie pamientam nicka mojego pierwszego krasnala :P

Cytat: Thorin

 taktyk chociasz wiesz mowa o taktyce ogranicza sie tu obrona flag zniszczenie flag zniszczenie bram i ohrona krasi potem wybicie obrocuw


To jest cel strategiczy sige, a spsoby jego osiagniecia sa rozne. Przykladowo postawienie flag w 2 grupach, atka na obie story morow, czy wciaganie atakujacych oborncow w zasadzke. Inny przyklad to zwiazanie atakujachy wlaka z dal od flag i atak na flagi  zaskocznie paroma klanmi ktore nie byly zapisanie na sige. Drog do zwyciestwa jest wiele

Cytat: Thorin

 zeby siege wygrac na mur beton trzeba zrobic jak pewien klan merce brali do klanu tylko wojownikuw i dd zadnych tankuw itd któr sie na siege nieprzydaja zapewniema


Rzeczywisce na sige licza sie tylko 3 klasy. Nuker, archer i Suport. Tank, dagger to mieso armatnie. Kombinacja archero z nukerami i 2 OL jest niemal nie do powstrzymania, oczywisce wszyscy na buffach

Wracajac do twoich pomyslow to nadal twierdze ze to tylko teoria nie poparta zadnymi probami na prawdziwym sige.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2005, 08:15:02 am »
Cytat: montezuma
Cytat: Thorin
to tak zaczne od konca tak sprawdzalem z 3 osobami i co??? tu chodzilo o sprawdzenie czy to jest realne i do wykonania zapewniam cie jest do wykonania


Wiesz, niekt nie twierdz ze to jest niewykonale, pewnie ze mozna znalesc 10dwarfow co zsumuja golema ale po co? Sige 10osobowe a 500osobowe wyglada calkowice inaczej. Koszt summowani golemow jest bardzo wysoki i nieoplacalny w stosunku do planowanego celu i zyskow

Cytat: Thorin

dalej pisze caly czas ze to ma zkolorowac siege uzrozmaicic ubarwic tak obrocy wygrywali w mniejszel liczbe ale przeciwnicy niebyli zgrani bondz wiekszosc to jelenie co 1 raz na siege byli albo obrocy mieli lepszy sprzent czemu bo maja kase


Ten konkrety przyklad to byla obrona Dion przez IC na serwerze Sighart, wygrali dzieki taktyce i doswiadczeniu w pvp

Cytat: Thorin

muwiles zebym ci pokazal posty odpowiem ci tak samo to nie jest wazne gdzie to pisalem wazne jest to co pisze tu ta masz prawo komentowac

 Nie odwracaj kota ogonem, wyraznie napisales ze na oficjalnym forum zamiesciles swoje pomysly. Nie jest trudne podanie linkow, no chyba ze ich nie ma i nigdy nie bylo

Cytat: Thorin

ale jeszcze chyba troche zamalo czasu na forum jestes zeby skakac do starszych posiedz tu dluzej pogadamy inaczej


Co ma piernik do wiatraka, trzymajmy sie tematu czyli analizy twoich pomyslow na sige


Cytat: Thorin

co w tym zlego zeby dozyc do wiekszego realizmu hmmm ja niewidze tu problemu mmorpg nadaje sie idealnie to urealniena bardzije np siege wtedy niebylo by liniejwej gry postac wyuczona zadnych elementuw dodatkowych by byly wielkie emocie itd kazdy by chcial tak powalczyc to by bylo piekn


ja jakos nie widze zeby sige byly linowe, kazde sige sige jst inne, nie znajdziesz 1 identycznych. Przeciez postaciami steruja zywi ludzie.

Cytat: Thorin

 teraz ja sie nieznam na siege heheheheahaehaehheaehehaheaahheheaheaheaheaheaheaheahheaheaha o kurde stary ubawiles mnie powiedz mi ile grasz w ta gre??? ze taki mondry ja siege przezylem napewno wiecej od ciebie


Niech sobe przypomne, a tak zaczynalem 1 dnia open bety, juz nawet nie pamientam nicka mojego pierwszego krasnala :P

Cytat: Thorin

 taktyk chociasz wiesz mowa o taktyce ogranicza sie tu obrona flag zniszczenie flag zniszczenie bram i ohrona krasi potem wybicie obrocuw


To jest cel strategiczy sige, a spsoby jego osiagniecia sa rozne. Przykladowo postawienie flag w 2 grupach, atka na obie story morow, czy wciaganie atakujacych oborncow w zasadzke. Inny przyklad to zwiazanie atakujachy wlaka z dal od flag i atak na flagi  zaskocznie paroma klanmi ktore nie byly zapisanie na sige. Drog do zwyciestwa jest wiele

Cytat: Thorin

 zeby siege wygrac na mur beton trzeba zrobic jak pewien klan merce brali do klanu tylko wojownikuw i dd zadnych tankuw itd któr sie na siege nieprzydaja zapewniema


Rzeczywisce na sige licza sie tylko 3 klasy. Nuker, archer i Suport. Tank, dagger to mieso armatnie. Kombinacja archero z nukerami i 2 OL jest niemal nie do powstrzymania, oczywisce wszyscy na buffach

Wracajac do twoich pomyslow to nadal twierdze ze to tylko teoria nie poparta zadnymi probami na prawdziwym sige.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:43:31 am »
to tak po kolei no widzisz mi po 1 chodzilo o to ze to jest wykonalne po 2 chyba zle czytales moje wypowiedzi muwilem ze te golemy i krasnale to dotatek do tej reszty któr atakuje razem z golemami nie ze 10 krasnali i same golemy do tego klan golemy maja byc dla po 1 szpanu popisuwki bedzie ladny film uznanie pomyslowoc cos nowego swiezego to tez pisalem ze jest bardzo drogie czytaj co pisze i wiesz ja pisze caly czas zeby to bylo ciekawsze urozmaicone swieze efektowne i bardzije zblizone do prawdizwych oblezen guwno mnie obchodzi czy to 100% skuteczne czytaj co pisalem niewszyscy ludzie co graja to tacy materialisci jak ty ze tylko kasa zaoszczedzic itd mozna to zrobic dla ladnego filmu itd czytaj uwaznie co pisze tak zamiescilem i co niepodam ci bo ich tam niema dawo bylo usuneli ale mnie to nieobchodzi i co kto odwraca kota ogonem natwja wyowiedz odpowiedzialem tak samo wiesz dam ci cycat "podaj mi swoje imie jezdzcu a ja podam ci swoje" troche chyba przeinaczylem ale to cytat z LOTR zrobilem to samo jak ty tak to i ja tak co ma piernik do wiatraka jusz ci muwie z wiatrakuw jest moka no zalezy o jakich wiatrakach muwisz bo mlyny to tez wiatraki wiec tu bym sie spieral :P a chodzilo mi o to ze jestem tu dluzej na tym forum i starszy od ciebie jestem powinienes z wiekszym szacynkiem sie zwracac do mnie pobedziesz se tu dluzej to bedziesz mug tak gadac ty tepy jestes heheheheh eheaheahheaheahheahea tak nie jest liniowe alesz mylisz i to jak po 1 porwadzi kazda postac inny czlowiek i co ale kazdy mag z setki maguw bezie ci np sps walil sleep hydro bondz cos do tego wmiesza zadnego urozmaicenia nic tak samo wuj sieka tak samo niewyuczy sie podczas wlaki innych ciosuw ciogle tylko to samo rutyna ciogle to samo golem flagi i bic zadnych nowych maszyn oblezniczych oraz innych ciekawych uzondzen niema ze podczas walki szkolisz sie i po kilkunastu siege masz takie umiejetnosci ze glowa mala ciwczysz sie w wladaniu mieczem itd nic to jest liniowe co ze porowadza je ludziew ale wszyscy ludzie robia to samo nic nowego odkrywczego to jest liniowe mug bym o tym pisac wiecej ale mi sie niechce to nas loczy moja 1 postac to byl krasnal :P takze niewontpie ze grasz dlugo ale open bety któr chronicle 1?? jak tak to respect to dlugo grasz ale o siege i tak wiesz mniej odemnie no i ty myslisz o siege rutynowo jak wiekszosc ludzi nic a nic tylko rutyna no i co ???? powiedziales to samo co ja :P sam przyznales ze sporwadza sie do rozwalnie flagi obrocuw itd ciogle to samo wcale nie jest tak wiele drug jak ci sie zdaje wiele drug by bylo gdyby byly wieksze mozliwosci nieprzecze ze siege tu jest 1 z lepszych jakie kiedy kolwiek widzalem te wielkie zamki ale znam sporo gier gdzie siege nie jest tak wielki jak zamek ale bardzije efektowny ruzny itd no widzisz to jest chamstwo i niesprawiedliwosc bo ja kocham tankuw znam gry gdzie tank na siege to uhhh wymiataczac nie to co tutaj uposledozne dziecko któr niewie co robic i kazdy je bije co do tego na koniec heh to prawda CZY JA PISALEM ZE QUWA WYKORZYSTALME TO GDZIES NA SIEGE PRAWDZIWYM KURWA JEGO MAC CO??? ze uzylem to na extrem hsc czy gdzies indziej pisalem ze prubowlame teg z kumplami na serwie ostawionym przezemnie wiec quwa mac co ty gadasz i tu znowu muwie to samo ty quwa nieumiesz czytac chyba bo to pisalem
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2005, 12:13:33 pm »
Cytat: Thorin
golemy maja byc dla po 1 szpanu popisuwki bedzie ladny film uznanie pomyslowoc cos nowego swiezego to tez pisalem ze jest bardzo drogie czytaj co pisze i wiesz ja pisze caly czas zeby to bylo ciekawsze urozmaicone swieze efektowne i bardzije zblizone do prawdizwych oblezen guwno mnie obchodzi czy to 100% skuteczne


Czyli wszystko jasne, te golemy sa tylko dla szpanu lub efeku wizualnego na filmie. Tak dociekalem poniewaz w pierwszym poscie napisales:

Cytuj

 oto one naprawde ciekawe np skuteczny sposub na siege golema któr rozwala nam brame wyslac 2 krasnoluduw broniocych za zamek i niech zsumonuja golemy kazdy 1 i zuca je na siege golema golem traktuje golema jak mur czy dzwi taki sam dmg czyli ogromny jakie efektowne walki sa wtedy


Co sugerowalo ze ten pomysl zostal sprawdzony praktycznie i odniusl sukces

Cytat: Thorin

 a chodzilo mi o to ze jestem tu dluzej na tym forum i starszy od ciebie jestem powinienes z wiekszym szacynkiem sie zwracac do mnie pobedziesz se tu dluzej to bedziesz mug tak gadac ty tepy jestes


Nie obrazalem ciebe, nie wysmiewalem. Jedynie zadawalem pytani i korygowalem twoje bledy. Ty to nazywasz brakem szacunku??? Poczytaj swoje posty, kto tu komu nie okazuje szcunku.

Cytat: Thorin

 1 porwadzi kazda postac inny czlowiek i co ale kazdy mag z setki maguw bezie ci np sps walil sleep hydro bondz cos do tego wmiesza zadnego urozmaicenia nic tak samo wuj sieka tak samo niewyuczy sie podczas wlaki innych ciosuw ciogle tylko to samo rutyna ciogle to samo golem flagi i bic zadnych nowych maszyn oblezniczych oraz innych ciekawych uzondzen niema ze podczas walki szkolisz sie i po kilkunastu siege masz takie umiejetnosci ze glowa mala ciwczysz sie w wladaniu mieczem itd nic to jest liniowe co ze porowadza je ludziew ale wszyscy ludzie robia to samo nic nowego odkrywczego to jest liniowe mug bym o tym pisac wiecej


Podchodzac to tego w ten sposob to kazda czynnosc bedze linowa. popatrz na zolniezy we wspolczesniej wojnie, jeden tylko strzela, iny prowadzi czolg. Jake to linowe, 0 urozmaicenia

Cytat: Thorin

takze niewontpie ze grasz dlugo ale open bety któr chronicle 1?? jak tak to respect to dlugo grasz


Wiesz, kiedys L2 to nawet nie bylo c1 i wtedy byla open beta.

Cytat: Thorin

le o siege i tak wiesz mniej odemnie no i ty myslisz o siege rutynowo jak wiekszosc ludzi nic a nic tylko rutyna no i co ???? powiedziales to samo co ja  sam przyznales ze sporwadza sie do rozwalnie flagi obrocuw itd ciogle to samo


A czy wyslanie 10golemow co zniszcza flage nie jest rutyna? Przeciez one tylko rozwalily flage, nic nowego.

Cytat: Thorin

 czytaj uwaznie co pisze tak zamiescilem i co niepodam ci bo ich tam niema dawo bylo usuneli ale mnie to nieobchodzi


Jeszcze raz wracam do twoich pomuslow ktore podales na oficjalnym forum. Powiedz mi dlaczego niby usuneli twoje posty? Czyzby zostaly wysmiane, poniewaz piszac w swoim 1 poscie;

Cytuj
zaproponowalem go na oficialach byli zdziwieni zemam takie pomysly hehehehe ale zakceptowali go wiec na oficialch bedzie sie dzialo heheheh dzieki mnie


Sugerujesz ogromy entuzjazm z ktorym przyjeto twoje pomysly i na najblizszym sige planowano je zrealizowac. jednka jeszcze nigdy na oficjalnych serwerach nie widzialem zeby ktokolwiek zrealizowal twoje chore pomysly. Wiec nadal pytam sie gdze sa te posty, poniewaz wedluk mnie ty to zmysliles zeby zwiekszyc wiarygodnosc swojej wypowiedzi.

PS:Thorin jak kroisz chleb to uzywasz maczety? Poniewaz to jest bardziej widowiskowe do krojena normalnym nozem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 09, 2005, 02:21:03 pm »
ehehehahaheeahheaeaheaheahheaheah o w morde ten ps to zes dowalil :P heheaheaheaheah hto po kolei nie niekroje chelba maczetom w ogóle zadko kroje chleb ogulnie stoaje przy stole i narabiam bondz wyrabiam ciasto a co do krojenia to mamy maszyne jedyne co robie wkladam chleb sama kroi pakuje ja odbieram :P niezbyd efektowne ale ile ubawu :P no tak pisalewm od poczotku te golemy dla szpanu no i element zskoczenia zreszta pislaem mwrug moze byc oszolomony przerazony itd no to w kocu wyjasnilismy :P dalej to jest sprawdzone z tymi 2 golemami co takauja 3 pislaem ze z kumplami na serwie testowalem to chytba byla praktyka ja walilem brame oni wpadli golemamui na mego golema byla kupa smiechu ale rozwalili mi go :P moze ci to wystarczy i wyjasni dalej dobra teraz szacunek hmm jestem starszym obywatelem forum i w ogóle wydaje mi sie ze jestem starszy od ciebie wiec jak tro sie mówi co wojewodzie to nie tobie smrodzie jak moja babcia mawiala :P chodzi ci pewnie o to ze cie wyzywalem tak samo jak ty mnie na poczotku potem to tylko synek i tym podobne :P do tego tempego to no ja mialem racie pisalem w czesniejszych pstach zeczy któr wyjasnialme a ty tu sie pytasz o nie :P alesz nie muj drogi w wojsku jest wielkie urozmaicenie np piechu wsodzie do czolgu cholgowiec poleci f16 :P komus oderwie reke zawodowy zabujca w wojsku któr wroga nawet wideclem potrafi zabic itd heheaheae w l2 niema takich mozliwosci np tank niestanie sie magiem czy tank niezabije maga nawet za 1k lat  a tu ruski zabie polaka albo na odwrut a tam mag zabie tanka woja i wiekszosc :P no masz racie muj blond ale skoro tyle grasz to niezle chodz nie dokoca ci wieze ale i nieprzecze co do tych 10 golemuw zle mnie zes zrozumial :P jak zwykle to nie jest rutyna bo jeszcz nikt tego niezrobil gwarantuje ci to :P wiec czy to jest rutyna skor nawet nikt tego niezrobil ??? no chyba nie heh oczywiscie byli ludzie tacy jak ty oraz tacy co im sie podobalo pisalem ze przyjeli z entuziazmem ale myslisz ze niebylo opozyci jak zwykle potem tam nikt niepisal i ja niezaglodal jak jusz wspominal wczesniej to co modzi tam cos robia nie :P zamykaja i kasuja dlugo niepisane posty no i :P dostalem bana przyznam sie bez bicia :P jak zwykle za moje ostre wypowiedzie heheheheheheheheaheaheaheaheaheahhahea eheahaeheaheah i znowu zle mnie zrozumialme pisalem ze sie spodobal osobom niekturym a to ze bedzie sie dzialo to ja pisalem lol niepisalem nigdzie ze na oficialu to wykorzystali i czy maja wykorzystac gdzie to pisalem???? bo ja niewidze a zreszta nieiwem bo niegralem i niegram na ofiicialu :P to se zesmy wyjasnili wiekszosc
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 09, 2005, 02:29:09 pm »
Cytat: montezuma
PS:Thorin jak kroisz chleb to uzywasz maczety? Poniewaz to jest bardziej widowiskowe do krojena normalnym nozem.

 :lol:  :lol:  :lol:
O ile mi wiadomo Dla Thorina maczeta nadal jest mało efektowna. W celu pokrojenia chleba najpierw przewiązuje on głowę bandanką, potem wdziewa na siebie samurajski pancerz. Następnie wziąwszy yari podrzuca chleb do góry i w locie kroji go na kawałki. Tak pokrojony chleb pozwala mu uniknąć rutyny codziennego przygotowania śniadania.

A w temacie postu, teorie Thorina (+ bajki o oficjalnym forum) są zwyczajnie bzdurne i nierealne. Czas abyś zrozumiał prosty fakt, wojna ma nie być efektowna, ma być wygrana. W tym celu stosuje się najskuteczniejsze środki, aby zadawać wrogowi jak najwieksze straty, jak najmniejszym własnym kosztem.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2005, 04:54:50 pm »
co zes gadasz jakie bzdury jakie bajki nie no tak niemoze byc nie no co to ma byc to jest realia da sie to zrobic wiem bo na serwie jak pisalem robilem z kumplami na malutkom skale ale skoro sie udawalo jest realne dobra 2 sprawa tak stosuje sie ruzne sierodki w tym golemy jesli to pomoze :P wiem ze wojna ma byc wygrana za wszelka cene ale efektowosci tez by niezaszkodzilo np u nas wiesz jak by  byla wojna na froncie bys byl wiesz jakie bys faierwerki efektowne oglodal po pewnym czasie moze nawet z gury z lotu ptaka a zwieczeniem tego bedzie nuke :P ehhehaheaheaheaheahea i co wojny nie sa efektowne??? sa sa hehehehe i sa morderzco skuteczne ale i efektowne no to ja chcialme w tra morderczosc wmieszac troche efektownosci :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2006, 05:46:37 pm »
Tak se czytam tematy na podforum krasnalkow i wszedzie tego thorina pelno;/ az mi sie odechciewa wszystkiego... po 1 typek chyba kibluje juz ktorys rok z kolei w zerowce bo TYLE bledow to nie robi nawet moj kumpel co ma "D" (dysortografie). Po 2 nie widzialem zeby ktos pisal tak debilne wypowiedzi i bez sensu jak ty thorin... (to nie komplement). Po 3 jak nie umiesz poprawnie pisac to na dole pod szybka odpowiedzia masz przycisk "pisownia", wciskaj go przed wyslaniem posta...

ps. chlopak odstaw granie i wez sie do nauki jezyka polskiego;/


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:21:10 pm »
Thorin to byla (jest) jedna z najciekawszych postaci tego forum. Ma dysgrafie (chyba), a za jego czasów nie było mozliwosci sprawdzenia pisowni ( Sal dodał to niedawno). A co do wypowiedzi Thorina, to pozostawmy je bez komentarza.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:46:42 pm »
Ale i tak teraz z tego sprawdzania pisowni nikt nie korzysta chyba ;/

Poza tym Thorin ma dysmózgowie chyba :P



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:09:20 pm »
Eh brakuje wam wszystkim wyobrazi nieopisuje dyrdymałow tylko wszystko jest do wykonania z moich planów jeśli nieumiesz czytać że to trzeba perfekcyjnie wykonać czy barzo dużo kosztuje przeczytaj uważnie a nie od razu debilizm itd sami jesteście debile bo od razu krytykujecie brak jakiej kolwiek wyobrazni nic zupełne zero brak wam tej ikry napewno należycie dotych twardogłowych noobów co tylko grac to grac sztywno z zasadami bez wyobrazni zabawy poszalenia sobie poza tym robicie oftopik to jest ok krasnalach i taktyce a pełno mnie bo grałem od poczotku krasnalami i wypowiadałem sie moje 1 wypowiedzi któr już niema po czystach saladina kiedyś ale może coś zostało wtedy może sie niezabardzo znałem ale potem to co innego tyle że wy ludzie jesteście na tyle głupi przychodzi takie nowe pokolenie huj wie z kont i myśla że sa drugim kopernikiem czy innym hujem wpadaja niewiadomo z kont i krytykuja można powiedzieć dziadka tego forum do tego osobe niezwykła owszem krytyke i obrazy od saladina skrzata tyra arthasa czy innych owszem przyjme z nimi da sie porozmawiać i oni moga znaja mnie od dawna i nie raz z nimi sie użerałem ale nie pozwole sie obrażać takim byle noobom nowym któr przyszli i myśla że wszystko moga  nic nie możecie

DODAM ŻE NAWET RAZU NIEKIBLOWAŁEM DODAM WIECEJ NA TESCIE GIMNAZIALNYM ŁOCZNIE MIAŁEM 78 PUNKTÓW WIEC NIEOBRAŻAJ MNIE A NA FORUM PISZE JAK CHCEM MOŻE SPECIALNIE PISZE Z BŁEDAMI WIEC STUL PYSK Z TAKIMI WYPOWIEDZIAMI JAK SIE NIEZNASZ
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:32:30 pm »
Cytuj
DODAM ŻE NAWET RAZU NIEKIBLOWAŁEM DODAM WIECEJ NA TESCIE GIMNAZIALNYM ŁOCZNIE MIAŁEM 78 PUNKTÓW WIEC NIEOBRAŻAJ MNIE A NA FORUM PISZE JAK CHCEM MOŻE SPECIALNIE PISZE Z BŁEDAMI WIEC STUL PYSK Z TAKIMI WYPOWIEDZIAMI JAK SIE NIEZNASZ

Za specjalne pisanie z błędami powinien być w takim razie BAN  :shock: to ja będę cię nazywał w miarę kulturalnie jak chcę i też
Cytuj
STUL PYSK



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 26, 2007, 02:44:00 pm »
eh.. Thorin nie moglem sie powstrzymac.. musialem dla ciebie zalozyc konto na tym forum i cos odpisac bo to jest żenada..
heh twuj problem nie muj co do tych kropek to tak po kolei 1 tak masz racie ze jest narazony bo bron boshe niemuwilme ze w zamku go przyzwie no lol poza zamkiem wiesz niezawsze na tylach bedzie jakies party moze 2 zwiadowcuw tez niezawsze zalezy na jak doswiadczony klan trafisz to jest ryzyko ale ty glupi jestes znowu to samo wysmieja tak wyśmieja co??

primo-naliczylem sie 6 ortografow.. 3 bledy stylistyczne i 4 interunkcyjne...

secundo-przesledzajac twoje wypowiedzi jestes troszke nadpobudliwy lub znerwicowany.. proponuje rzucic lineage conterstrike i wszytkie gry wzmarzajace agresje i zajac sie pielegnacja roslin.. lub kolekcjonowaniem znaczkow.. bo zrypiesz sobie zycie.. i jeszcze kogos niedaj Boże zabijesz kiedys z tych nerwow...

terca-twoja teoria jest lekko mowiac.. utopijna.. nie na jednym serverze przezylem oblezenie zamku.. jedna z najpamietniejszych w moim zyciu bylo oblezenie ktore odbylem na Dexie.. o Aden.. eh.. coz to byly za czasy... sam bylem tylko pionkiem scinajacym magow - TH.. ale pamietam zachowanie krasnoludow z naszego klanu.. owszem przywolali golema.. ale jak padla brama glem zostal odeslany a crafty ruszyly do stunowania..
wiem ze ty mi znajdziesz 1001 dowodow ze da sie.. ale zrozum jedno..
craft... lvl 68.. skill - Summon Swoop Cannon lvl 1 - Summons a Swoop Cannon. Requires 46 Crystals: A-Grade. Consumes 21 Gemstones: B-Grade per minute. (wolne tlumaczenie specjalnie dla ciebie.. summon "nalotowe dzialo" wymaga 46 a gradowych krysztalow na przywolanie oraz pobiera 21 krysztalow b gradowych co minute) na wiekszosci serverow CA - 12-16k CB - 6-8k ok policzmy.. albo masz 1 summona ktory rozwali brame przy swoim cast.cpeedu w 2 minuty... lub 2 golemy ktore wspolpracujac zalatwia to w minute... to tak
1 golem - minimum 12k*46 + 2*6k*21 =804k   maximum 16k*46 + 2*8k*21 =1072k
2 golemy - minimum 2*12k*46=1104k    maximum 2*16*46=1472k
wiec policz sobie jak bedzie wygladac przy 3..4...golemach..
ale czekaj czekaj.. zrobie to samo dla Summon Wild Hog Cannon i Summon Siege Golem
no wiec Summon Siege Golem Summons siege golem. Summoning requires 300 Crystals: C-Grade and each minute consumes an additional 70 Gemstones: C-Grade.
1 golem - min 300*3k+2*70*3k=1320k  max 300*3.5k+2*70*3.5k=1540k
2 golemy - min 2*300*3k=1800k             max  2*300*3.5k=2100k
ok teraz Summon Wild Hog Cannon min Summons a siege weapon capable of movement in general mode and remote attack in siege mode. Switching modes takes 30 seconds. Summoning requires 120 Crystals: B-Grade and an additional 30 Gemstones: B-Grade per minute.
1 golem - min 120*6k+4(żre co 30 sek)*30*6k=1440k   max 120*8k+4(żre co 30 sek)*30*8k=1920k
2 golemy - min 2*120*6k+2*30*6k=1800k   max 2*120*8k+2*30*8k=2400k
to sa tylko koszta na rozwalenie bezstratne bram.. dla atakujacych stron.. odpowiedz sobie sam dlaczego zazwyczja przywoluja 1 golema na dluzej niz 2 na krocej...
wiec kazde przywolanie golema jest coraz to drozsze.. nie wspominajac o przywolaniu ich na wiecej jak 2 minuty...

quatro-nie wiem czy grales udzial kiedys w prawdziwym oblezeniu.. jesli nie.. polecam.. super przezycie.. ale uwierz.. wiekszosc walki toczy sie w zamku.. gdzie golemy nie maja za duzego pola manewru.. oile jakims cudem je tam wgramolisz.. a tam 2 chary sa lepsze od 1 golema.. wiec a warsmithy ze swoimi niedocenianymi stunami robia lepsze zamieszanie jak 1 golem.. a jak jeszcze przywolaja swoje czajniki to juz sa ich 4... jak uczestniczyles w oblezeniu zapewne to wiesz..

penta-wszystko to bylo kontemplowanie co by bylo i co powinno byc gdyby od strony atakujacej... strona obronna to jedyne co moze zrobic to:
1 obstawic mury
2 obstawic mury
3 zorganicowac jakas strategie jak brama padnie
4 zbufowac wszytkich
5 obstawic mury
6 bardziej zbufowac wszytkich
7 obstawic mury
8 upewnic sie ze sa wszytscy zbufowani
9 upewnic sie ze kazdy kto ma choc 1 atak dystansowy ustawic na murach
refleksja nad starymi dziejami?- u nas tyranci i gladzi stali na murach i sadzili... jak to sie mowi kiedy ludzi kupa i herkules dupa.. im wiecej na murze im wiekszy spam.. ok glad padnie od nuka.. tyrek od strzaly.. ale uwierzcie mi w ich szeregach spustoszenie bedzie wieksze... a jak sie juz przedra to do roboty sie biora tanki destro i KRASNALE! i nadrabiaja czas gry pozabijani murostrzelcy sa nanowo bufowani...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:38:47 pm »
...I'm digging with my finger tips I'm looking at the ground I stand upon I'm searching for fragile bones (Evolution)...


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 26, 2007, 05:49:58 pm »
czemu nie zamykacie takich topicow? xD


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:25:00 pm »
WIELKIE THX ZA BUMPA KOLES DAWNO SIE TAK NIE USMIALEM!
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 28, 2007, 05:09:40 pm »
Dobra kochani - ostudze emocje ;)

Thorin jest w pewnym sensie Legenda tego forum - byl tu juz na dlugo przede mna, mial swoje bany i pojawial sie znow.
Dosyc czesto miewa kontrowersyjne pomysly, jednak przyznam szczerze, ze niektore "czesci" z jego pomyslow wiazaly sie
dla mnie z dosyc interesujacymi i nowymi doswiadczeniami dlatego z ciekawoscia czytam jego posty ;).

Pomysl na siege z golemami - jest prawie tak samo dobry czy zly jak wiekszosc jego kontrowersyjnych pomyslow.
Faktem jest, ze chetnie zobaczylbym cos takiego w akcji ;) - nawet z czystej ciekawosci.

Gdyby kazdy myslal w ramkach i nigdy nie decydowal sie na male, czy wieksze szalenstwa, prawdopodobnie to tej pory
zamiast telefonowac puszczalibysmy sobie znaki dymne.
Nie twierdze, ze jest geniuszem, wiem jednak, ze fakt, ze czegos tam jeszcze nikt nie robil dlugo nie swiadczy o tym, ze jest to zle.
Jak wiemy wszyscy doskonale teoria idzie swoja droga, a praktyka swoja, a forum powinno sluzyc kulturalnej wymianie zdan.

Thorin podobnie jak Tyr sa w pewnym sensie sola tego forum i dla mnie tak pozostanie.

Dlatego w moich dzialach ani Thorin, ani Tyr nie otrzymaja zadnego ostrzezenia, chyba ze przegna ostatecznie ;).

Pozdrawiam serdecznie i zachecam do lagodniejszego traktowania niektorych pomyslow - Koszalek



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 29, 2007, 12:08:53 pm »
heh twuj problem nie muj co do tych kropek to tak po kolei 1 tak masz racie ze jest narazony bo bron boshe niemuwilme ze w zamku go przyzwie no lol poza zamkiem wiesz niezawsze na tylach bedzie jakies party moze 2 zwiadowcuw tez niezawsze zalezy na jak doswiadczony klan trafisz to jest ryzyko ale ty glupi jestes znowu to samo wysmieja tak wyśmieja co?? inwecie pruby urozmaicienia czegos nowego swiezego heh ty glupi jestes a poza tym on moze to robic dla siebie nie dal nich i olac ich smiechy albo jest tez mozliwosc ze przez te dzialania niewezma obroncuw na serio i przegraja co do hoga przyznaje okres czasu dosc duzy ale nie asz tak tragiczny co do celu nieruchomego np mozna obrac flage bondz golema innego reszta tez oberwie choc wiem ze wild hogiem mozna strzelac nietylko w nieruchomy cel przez dlugi czas ale niechce mi sie z toba kłócić dalej boom heh tu tez jest kwestia czy klan gra dobrze czy zle a poza tym dodaj to ze oborncy w zamku i np 3 klany bondz sojusze tluka sie z soba przed brama uwazaj bo wtedy wszyscy zuca to zobacza big booma bondz kilka i zaczna do nich strzelac glupi jestes tu tez jest potrzebny spryt i wyczucie eh niespotkales sie niedziwie sie bo to moja strategia a ja niegram na oficialu nie wiem czy zastosuja moja strategie czy nie to mnie nieobchodzi wiec tu nie wiem po co to wjazdy a tera cie czegos naucze synku co ma mmorpg z strategia wiesz podczas siege ma bardzo duzo wspulnego bo TO -_-'A SIEGE WIELKIE OBLEZENIE ZAMKU -_-'A MAC no nierozumiesz oblezenie to czysta strategia no i jak naiwiekszy realizm i podobiestwo do stratgi glombie niepowiesz mi ze np niechcial bys zasionsc w katapulcie albo wylewac olej na wroga czy inne zeczy robic jako obronca jak w strongholdzie czy innych strategiach w mmorpg to podczas siege mozna bardzije rozwinoc nisz w samych strategiach bo tu sa ludize któr graja postaciami a nie 1 co steruje wszystkim wlasnie to mnie boli w l2 ze tu siege jest tak ubogi powini go rozubdowac jak w stronghold fortyfikacie machiny obleznicze itd to by byl kosmos zupelnie nowy poziom eh ale ty glupi jestes moze to ci cos objasni co do tego hmmm niepomoge ci bo to byl przelot przez forum dosc dawno i niedodawalme tej strony do ulubionych moze je usuneli moze nie nie wiem i nieobchodzi mnie to a ty se gadaj co chcesz ale ty o siege i o jego duchu wiesz tyle co malpa o podruzachw czasie :P grasz jak wiekszosc szarych noobuw na siege czarno bialo bez zabawy pomysluw niczego tylko nazwa siege pusta takich nawet w klanie bym niechcial co niemaja ducha siege iniciatywy pomysluw jak to urozmaici wzbogacic itd


Dziecko ile ty masz lat? 10 czy 11? Nawet poprawnej polszczyzny nie znasz, a kurwa sie kłócisz! Nie obrażaj członków forum, bo co oni ci zrobili? Poprostu nie zgadzaja sie z twoimi pomysłami! Ja też nie, bo śa głupie i bezsensowne!









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 29, 2007, 02:28:32 pm »
O -_-'a Dravil jakby byl konkurs na LOLa miesiąca to powinieneś go wygrać :P.
1. To co zacytowales zostalo napisane ~2 lata temu.
2. Patrz na post Koszalka :)


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2008, 05:59:47 pm »
Hehe teraz dopiero zauwazylem ten temat;D @Morswin jakby nie patrzec to Thorin rzeczywiscie wiecej wyrazow napisal z bledami niz bez i to we wszystkich postach w tym temacie:D Ok juz nie offtopuje:P
AyGo


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -2

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 19, 2008, 10:22:51 pm »
Cytat: montezuma
PS:Thorin jak kroisz chleb to uzywasz maczety? Poniewaz to jest bardziej widowiskowe do krojena normalnym nozem.
Jeżeli chodzi o mnie, gdybym miał taką możliwość to wolałbym kroić chleb Angel Slayer-em +13.


Lepiej byłoby, gdyby autor tematu zaczął grać w Lineage2, a nie coś co przypomina tą grę, lub swoje pomysły najpierw sprawdził w praktyce. Choć z drugiej strony każdy ma prawo używać swojej wyobraźni i marzyć ;p.

Cytat: exoriou
czemu nie zamykacie takich topicow? xD

Może komuś zależy, aby to forum zaczęło przypominać L2guru tyle, że po Polsku? ;D
Szczerze mówiąc zależało mi na tym aby rozruchać to forum [...], nie ma w ogóle emocji nic się nie dzieje [...], forum nie jest podobne do żadnego innego obleganego forum typu l2guru czy orphus, ludzie boją się napisać, że ktoś to lamka i nie umie grać bo zaraz go oskarżą że to flejm i dostanie bana. Flejm to nie to samo co przezywanie czyjejś mamy.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: taktyki siege krasnali niesamowite
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 01, 2008, 01:09:49 am »
autor tematu napisał to 3 lata temu.