Witaj
Gość

Wątek: Obudowa  (Przeczytany 1173 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Obudowa
« dnia: Listopad 11, 2008, 02:20:52 pm »
NZXT Tempest Crafted Series Black Co o niej myślicie?


Chciałbym aby obudowa była ładna, o bogatym chłodzeniu i w miarę możliwości cicha.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Obudowa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2008, 05:21:08 pm »
NZXT ssie. Serio, mialem duzo tych obudow w domu i jedyne co powiem, to to, ze goscio od obrabiana zdjec powinnien dostac nobla. Obudowy na zdjeciach wygladaja przeslicznie, jednak w rzeczywistosci sa tak tanio i tandetnie zrobione ze naprawde nie polecam. Najdrozsze modele, te w okolicach 800pln jeszcze jeszcze, chodz tylko z jedna mialem stycznosc, ale ogolnie to beee.
Jakbym mial cos polecic:
- Anteci - w podobnej cenie masz Anteca 900, jednakze duzo lepiej wykonanego z bardziej przemyslanymi patenatami i ogolnie bardzo nagradzanego, no sa takze inne jakies :)
- LianLi/Lancool - chyba firma gdzie naprawde placisz glownie za to co dostajesz, a nie naklejke. Wszystko perfekcyjnie pociete, szczotkowane aluminium(w Lancoolach wszedzie oprocz przodu stal), do tego naprawde madra rozwiazania jak stabilizacja dysku czy masa obudow i wyjmowana tacka na plyte glowna, ogolnie cacy. Jedynym minusem dla niektorych moze byc to, ze przez to, ze sa z alu nie maja super kosmicznych ksztaltow, bardziej proste budy.
- CoolerMaster - duzo swiecidelek, ale w sumie dobra marka. Nigdy jej nie preferowalem specialnie przez design i to, ze stosunkowo drogie co do mozliwosci, ale co kto lubi :) Takze masa modeli w tych cenach
- Aerocool - mialem 3 budy w domu, 2 razy ta smieszna z wiatrakiem 30< CM z boku :D Nie jakies super ekskulywne, ale buda z panelem sterujacym o naprawde fajnym design i niezle wykonana kosztuje 240PLN, z szyba 300PLN, a z wentylem na pol pokoju za 320PLN.
- SilverStone - jak znajdziesz okazje to bierz, ale mozesz miec ciezka. Z takim przelicznikiem dolara, Temjiny od nich kosztuja po 1k PLN czesto :(
- Zalman - GS1000 jest sliczny i mega przemyslany i wieeeeeeeelki, ale 500PLN :)

Osobiscie - uzywam Lancoola(marki LianLi robiace stalowe, czyli ciut tansze niz 100% alu budy LianLi), na dniach zmieniam bude, albo na LianLi Armorsuit PC60

...albo na Antec Skeleton, zastanawiam sie tylko czy mi sie w niego zmiesci moj Cooler(IFX jest wieeeeeeeeeeeeelki) i czy naprawde chce tak bardzo otwarta bude :)

HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Obudowa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2008, 06:16:23 pm »
noo wlasnie takiej obudowy potrzebuje gdzie ma poweidzmy "świecidełka" i dobre chłodzenie, bo tak same czarne pudlo...naaah :) ten Zalman - GS1000 Nawet , nawet
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 08:23:07 pm wysłana przez System »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Obudowa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2008, 06:18:36 pm »
Antec 900, tyle odemnie. Wrecz idealnie wentylowana + scianka z plexi z jednej strony + ladnie wyglada
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Obudowa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2008, 08:30:41 pm »
Antec 900 -- > w google żadnego sklepu nie znalazłem.\


MAM :D


A żadnego problemu nie będzie z montażem? chodzi mi o zasilacze, bo to chyba bez różnicy jaki?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 08:51:46 pm wysłana przez System »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Obudowa
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2008, 10:02:04 pm »
Zadnego



I + się należy :>
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 10:05:07 pm wysłana przez System »
HATE ME MOAR!