Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 69909 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #475 dnia: Lipiec 21, 2010, 03:20:51 pm »
oj nie zgodzę się Kard jest niepowtarzalny, jego zdania, tok rozumowania jest kretyński, co do Cami to po prostu ekstremalnie dosadny i wulgarny.
a tak sobie przypomnialem, najwiekszy ubaw mielismy jak wycinalismy boty sobka, astili i innego talatajstwa, przy czym ta banda oszolomow nawet nie zdawala sobie sprawy, ze sami nas informowali gdzie sa, kiedy sa i ilu ich jest
tacy znawcy programow botujacych i innego syfu a prostego ventrilo nie byli w stanie zabezpieczyc przed podgladem i to jeszcze nic, bo nic nie daje zobaczenie nikow na ventrilo, ale te ciumcioki porozumiewaly sie na ventrilo za pomoca komentow  hahaha

a komenty z zycia wziete typu "ogarniam prawko", czy tez podniety astili ile zamkow mamy dostarczaly nam niewatpliwej radosci i fanu z gry :P

nalesniku zakrecony pozwol, ze cie jeszcze raz zacytuje

Cytat: vsobekv
Długo by mówić o powodach mojej decyzji ale postanowiłem przestać robić nagonkę na klan DeathAdders. Obustronne robienie trzody przekroczylo pewne granice. Z mojej strony naprawde sie postaram nie pisac farmazonow jak i postaram sie poskromic swój niewątpliwy talent w wkurzaniu i zrażaniu ludzi do siebie.
Czas pokaże czy to była właściwa decyzja i czy byłem konsekwentny.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum łącznie z Administratorami i klanem DeathAdders. :P
żródło: http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=11994&page=2
bo jesli chodzi o poziom intelektualny to tu blyszczysz jak jakas "gfiazda"

a teraz mozecie dalej spamowc, moze zajrze jeszcze kiedys  :bump:

Kardzo spokojnie, bo z podniecenia polskich znaków nie używasz jak i znów walisz głową o kant kuli.

Po pierwsze opłacałem 29 kont na lunie, więc wybicie mi 1 konta które miałem z WS/siłownią nie robiło mi różnicy.
Przez tyle miesięcy nie ogarnęliście gdzie są moje trainy. Kupowaliście moje postacie które szły do DA :P. Sprzedałem 11 postaci 81/82+ z wilkami 85 przed ban hammerem. Wraz z brzydalem ustaliliśmy ze kilka postaci możecie poznać (tzn regularny w pierdol DA np na SV SH rulez).
Nie ogarze z przekładowego traina, na mega trudnej miejscówce dawaliśmy rade w 5 osób (pozostałe bez peta 4,5kk exp/h na lev 63). Czyli z 2 tygodnie postać 78, DA płacze ze nie ma juz BSOE w CH a u nas farma non stop.

Co do cytatu z moją wypowiedzią, hmn... grał u was mój kumpel z reala, wiec przestałem jeździć po DA. Jednak jest różnica w nie atakowaniu drugiej strony a po prostu stonowana opinią.

Kard miałeś takie żale do Astili czy tam innych osób ze sa takie niekulturalne, a to przecież DA pisało/spamowalo na forum WS/silowni swoje żale w topicu do rekrutacji, sam wbijałeś się z kumplem S 80 (ty hero+s80) na ludzi w a grade.. (oczywiście i tak epic fail) jak sam przyznałeś DA wchodziło na vent, etc. Jak dla mnie zal.pl

Kolejny raz apeluje do ciebie, wyjmij głowę z pod biurka, pomysł, spytaj się jak nie wiesz, i przeproś.
ps.Tak kard nie mam dowodu nze jesteś reformowalny.





  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #476 dnia: Lipiec 21, 2010, 04:01:54 pm »
To tylko taka drobna uwaga, do tego co sobek powiedział, bo wiem, że zaraz ten teamt poruszycie: tak sobek wyszedł nad kreskę sprzedając adenę i postaci na allegro nawet z taką ilością kont :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #477 dnia: Lipiec 21, 2010, 05:05:15 pm »
To tylko taka drobna uwaga, do tego co sobek powiedział, bo wiem, że zaraz ten teamt poruszycie: tak sobek wyszedł nad kreskę sprzedając adenę i postaci na allegro nawet z taką ilością kont :P

Gdybym jeszcze postanowił od początku na tym zarabiać to byłbym milionerem JOKE :D

Brzydal pamiętasz te czas kiedy z nudów traciłem 1kkk dziennie na augmentacje?
Zresztą Twoje enchanty, i kilkunastowe crafty co parę dni też nie były dochodowe, ale fajnie było patrzeć jak manipulujesz cenami kryształów w giran :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

  • Tardrigern fan!
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #478 dnia: Lipiec 21, 2010, 08:02:35 pm »
Sobek wchodzi na venta: "wlasnie wydalem 1kkk"^^
Brzydal wchodzi: "o k*rwa" :D
Real Money Trading is Bad.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #479 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:24:33 am »
no a teraz pytanie za 100 punktów:

kto zgasi oficjalnie światło na lunie?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #480 dnia: Lipiec 22, 2010, 05:36:54 pm »
29 lipca startuje PTS a testy kończy się 23 sierpnia, trochę długo, oby zrobili tego merga wraz z wejściem nowej kroniki :)




Ale skoro mowa o małych radościach, zobaczmy co ja tam na fotosiku jeszcze mam o was ;)



Ładne levele mieliście, pamiętam jak dostaliście bany to ja ledwo S się dorobiłem:) no, ale własnymi ręcyma, szkoda, że obie strony nie botowały albo grały bez wspomagaczy, przynajmniej by było, na co popatrzeć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 05:50:48 pm wysłana przez JasnyElf »


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

  • Tardrigern fan!
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #481 dnia: Lipiec 22, 2010, 07:11:57 pm »
who are u?:o
Real Money Trading is Bad.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #482 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:13:11 pm »
29 lipca startuje PTS a testy kończy się 23 sierpnia, trochę długo, oby zrobili tego merga wraz z wejściem nowej kroniki :)



Gdzie ty masz napisane, że do 23 ? Oficjalne info jest tylko o starcie i kiedy jaki event bedzie na ptsie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #483 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:51:42 am »
PTS około miesiąca, więc wynik taki, że w sumie u nas freya będzie jakieś 1,5-2 miechy przed ofem. Trochę smutne... QQ

Ale niech już wchodzi, to pełne zangielszczenie będziemy mieć ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #484 dnia: Lipiec 23, 2010, 09:44:53 am »
PTS około miesiąca, więc wynik taki, że w sumie u nas freya będzie jakieś 1,5-2 miechy przed ofem. Trochę smutne... QQ

Ale niech już wchodzi, to pełne zangielszczenie będziemy mieć ; )
Ale po cholerę to ma trwać miecha XD PTS epilogu trwał tydzień a zmiany były takie same a jak nie więcej XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #485 dnia: Lipiec 23, 2010, 09:57:29 am »
Kardzo spokojnie, bo z podniecenia polskich znaków nie używasz jak i znów walisz głową o kant kuli.
dochodze do wniosku, ze jednak jestes glupszy od astili, on w sumie od roku w kolko to samo powtarza, wychodzacv z zalozenia, ze klamstwo powtorzone 100 razy stanie sie prawda, natomiast ty w jednym zadaniu sam sobie potrafisz zaprzeczyc
ale czego sie mozna spodziewac po gosciu ktory ma kule z kantami i pewnie drzwi bez klamek  hahaha
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #486 dnia: Październik 26, 2010, 09:35:30 am »
patrz tak się nieszczęśliwie składa że ja też.

Jakkolwiek poza straszeniem kogoś kodeksem karnym niczego nie osiągniesz bo nawet przyjmując że ktoś by uznał twoją rację to zostałoby to umorzone z powodu znikomej szkodliwości społecznej czynu :(
troszke mi się nudzi, więc poszukałem :)
http://forumprawne.org/forum-mlodych-prawnikow/47395-mam-pytanie-z-prawa-karnego.html
nadal uwazasz, że jest znikoma szkodliwość czynu?

ale z jednym się zgadzam, rzeczywiści nieszcześliwie się sklada, że jesteś prawnikiem...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #487 dnia: Październik 26, 2010, 10:15:27 am »
Kard, jak tam DA po mergu?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker