Witaj
Gość

Wątek: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie  (Przeczytany 6329 razy)

  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
U nas ta dyscyplina wciąż w powijakach a oczywiście w Stanach i UK dawno robi furrorę. Chodzi pokrótce o to że wychodzi jakiś komik na scenę i opowiada o swoich przejściach, poglądach na różne sprawy, o swoich znajomych w komiczny sposób zabawiając przy tym publiczność. Komicy często podejmują sprawy drażliwe (wiara, preferencje seksualne, faszyzm itp) przez co nie wszystkim odpowiada ten typ humoru
Jeżeli znacie DOBRYCH komików tej dyscypliny dajcie ich tutaj. Prosiłbym żeby dawać linki z polskimi napisami. Jeżeli nie da rady to zaznaczyć przy linku. Dajemy tylko linki, bez osadzania samych filmików.

Ja zacznę. UWAGA. Gagi skierowane raczej dla dorosłych!

Jeff Dunham - Achmed: Martwy Terrorysta - najbardziej znany komik i najbardziej znany skecz. Ja polecam wszystkie inne jego znakomite gagi z Peanutem, Sweet Daddy D, Bubba J, Melvinem i Walterem.
Eddie Izzard - Filmy - kocham gościa! (no może nie dosłownie :P) Jest absolutnie genialny. Szkoda że tak mało jest jego skeczy. Ja tylko podradzę że jak natkniecie się na skecze o tym samych tytułach ale na innej scenach to obejrzyjcie. Nieraz różnią się drastycznie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2009, 02:39:45 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:20:33 am »
nie bardzo przepadam za monologami (no, martwy terrorysta to wyjątek :P) Ale i tak nic nie jest w stniae pobić w dawce humory Whos Line is it Anyway :)
http://www.wliia.pl/

GORĄCO polecam :D
Dla ludzi nie w temacie - goście tam wszystko robią na zywo - z głowy. Nie ma żadnych tekstów, scenariuszy itd.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2009, 01:43:13 pm »
Heh, o tych gościach pisałem dużo wcześniej niż Fro założył topic, kilka miechów temu, w offtopicu. Są świetni ale zaznaczam że oni mają już swój topic.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2009, 08:32:22 pm »
Heh, o tych gościach pisałem dużo wcześniej niż Fro założył topic, kilka miechów temu, w offtopicu. Są świetni ale zaznaczam że oni mają już swój topic.

zmień sygne importand


Jeden miś wystarczy...
/Fro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 08:10:52 pm wysłana przez Frohike »


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:00:56 am »
No to jeśli chodzi o monologi, to Piotr Bałtroczyk i Artur Andrus :) Moi faworyci :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2009, 04:10:38 pm »
O faktycznie, kompletnie o nich zapomniałem. Tym Bałtroczykiem przypomniałeś mi "HBO na stojaka" i automatycznie mam przed oczami jeszcze Jerzego Kryszaka, choć on najlepsze lata ma za sobą no i Marcin Daniec - geniusz piłki nożnej i górali. No i Maciej Stuhr

PS. Sygnę zmieniłem ale o co chodzi z miśkiem to nie czaje.

It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2009, 04:48:56 pm »
Kryszaka i Dańca nie bardzo, Trochę Pana Józka od kurczaków (Halama), choć też tak średnio. A M.Stuhra, to raczej w piosenkach :)
Bezapelacyjnie Bałtroczyk i Andrus. No, jeszcze mogę do tego duetu dorzucić Poniedzielskiego ;)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2009, 02:53:57 pm »
important*
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2009, 08:08:24 pm »
Heh, o tych gościach pisałem dużo wcześniej niż Fro założył topic, kilka miechów temu, w offtopicu. Są świetni ale zaznaczam że oni mają już swój topic.
Właśnie pamiętałem, że był już topic o nich i chciałem go bump'nąć, ale wyszukiwarka nic nie pokazywała i już założyłem własny :)

Skoro już jesteśmy przy improwizowanych skeczach, to wrzucę coś takiego:
Grzegorz Halama & Marek Grabie - Tłumaczenie na żywo cz.1 - Johny Nato
Grzegorz Halama & Marek Grabie - Tłumaczenie na żywo cz.2 - Arab

Jest jeszcze kilka z tej serii, ale już nie tak dobre.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Misrzowie "One Man Show" wasi faworyci. Czyli o martwych terrorystach i reszcie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:33:11 am »
nie bardzo przepadam za monologami (no, martwy terrorysta to wyjątek :P) Ale i tak nic nie jest w stniae pobić w dawce humory Whos Line is it Anyway :)
http://www.wliia.pl/

GORĄCO polecam :D
Dla ludzi nie w temacie - goście tam wszystko robią na zywo - z głowy. Nie ma żadnych tekstów, scenariuszy itd.

Pozdrawiam

Hahhaha cały czas to oglądam, najlepsze co widziałem ze śmiesznych filmów! Thx :D
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬