Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016  (Przeczytany 9760 razy)

  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

[L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« dnia: Marzec 18, 2016, 06:58:01 pm »


Sovereign x15
Grand Opening 08 April
Open Beta Test 03 April

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=taEkwjY2D7w[/youtube]





https://lineage2tales.com/connect.php



Experience (EXP) : 15x
Skill Points (SP) : 15x
Adena : 10x Drop Items : 10x (Recs-Keys 1x)
Quest Experience (EXP) : 3x
Quest Skill Points (SP) : 3x
Quest Adena : 3x
Quest Drop Items : 4x
Spoil : 10x
Weight Limit : 5x
Manor : 2x
Extract Fish : 6x


Safe Enchant : 4
Max. Enchant : 12
Normal Scroll chance : 52%
Blessed Scroll chance : 60%
Elemental Max. Level : Level 7
Elemental Stone chance : 40%
Elemental Crystal chance : 30%


Server, and Forum Time : GMT+2
Buffs, Dances and songs Duration : 2h
Buff Slots : 24
Dance and Songs Slots : 12
Max. Clients per PC : 6
Olympiads Max. Enchant : 6
Anti-Bot (LAMEGUARD + Report system)
Geodata and Pathnodes


Sub-Class Free without Quest
Sub-Class Max. Level : 85
Class Master
Off-line Shop mode
Off-line Buffers mode
Auto Learn Skills
Auto Learn Loot
Vitality System
Unique Community Board
Droplist Search Engine
Auction System
Champions System
Wedding System

Events:
http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=4.0 (http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=4.0
Updates:
http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=63.0 (http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=63.0
Usefull guides:
http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=52.0 (http://forum.lineage2tales.com/index.php?board=52.0


www.facebook.com/VercettiOfficial (http://www.facebook.com/VercettiOfficial
//prezentacja użytkownika GalAnonim
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2016, 10:57:25 am wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - h5 x15 - 1.04.2016 start
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2016, 07:14:00 pm »
Kasa chyba się skończyła jak nowy tales wstaje ...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - h5 x15 - 1.04.2016 start
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2016, 12:19:30 pm »
on se jaja robi bo 1 kwietnia :)


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2016, 08:52:48 am »
Każdy już wie czym śmierdzi Tales... Świadczy o tym ostatnia edycja, która trwała 1 miesiąc ? Miała tyle chociaż ?:D
Nie polecam! :) Botów masa ( QmQ podobno ma od GMa klan w którym botów się nie banuje ) , kupić można wszystko wraz ze skilami z innych klas, zaprzyjaźnione CP z GMem na start dostają "niezłe" profity. Bardzo skorumpowany serwer.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2016, 09:35:51 am »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2016, 09:40:29 am »
Wszystkie te serverwy to 1 wilkie gówno zrobione pod dote i zamknięcie  po 1-2 miesiącach ;]


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2016, 10:41:52 am »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.

Ostatnia edycja Talesa to wielki F A I L. Dlaczego? Dlatego, że ludzie mają już go dość ( moje info powyżej dlaczego ). Uważasz, że nie ma lepszego MIDa od Averii i Talesa? Jest i ma się dobrze już 3 miesiące - > L2Saga ( Wstał 12.12.2015 r. i do dziś online jest całkiem niezły. Międzyczasie wstawał też Tales ale jak mówiłem szybko padł. ) Dodam, że nie mam nic przeciwko docie na epicki czy EQ, nobla, LVL up... ale sprzedaż skili z innych klas i pomoc na start dla zaprzyjaźnionych CP z GMem, oraz niezłe "wałki" z banowaniem i nie banowaniem botów na Talesie to już przesada.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2016, 10:50:30 am wysłana przez Duda »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2016, 11:43:37 am »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.

Ostatnia edycja Talesa to wielki F A I L. Dlaczego? Dlatego, że ludzie mają już go dość ( moje info powyżej dlaczego ). Uważasz, że nie ma lepszego MIDa od Averii i Talesa? Jest i ma się dobrze już 3 miesiące - > L2Saga ( Wstał 12.12.2015 r. i do dziś online jest całkiem niezły. Międzyczasie wstawał też Tales ale jak mówiłem szybko padł. ) Dodam, że nie mam nic przeciwko docie na epicki czy EQ, nobla, LVL up... ale sprzedaż skili z innych klas i pomoc na start dla zaprzyjaźnionych CP z GMem, oraz niezłe "wałki" z banowaniem i nie banowaniem botów na Talesie to już przesada.

Ty tak serio ? L2saga ? 90% online'u to boty - wystarczy przejść się po farm spotach. Pliki to klasa sama w sobie, tak gównianych nie ma nawet na gravelandzie. Przykro mi dziubaski, ale jak chcecie pograć w l2 to tylko ruskie serwery zostały - playdefo, averia, asterios ;)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2016, 01:20:14 pm »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.

Ostatnia edycja Talesa to wielki F A I L. Dlaczego? Dlatego, że ludzie mają już go dość ( moje info powyżej dlaczego ). Uważasz, że nie ma lepszego MIDa od Averii i Talesa? Jest i ma się dobrze już 3 miesiące - > L2Saga ( Wstał 12.12.2015 r. i do dziś online jest całkiem niezły. Międzyczasie wstawał też Tales ale jak mówiłem szybko padł. ) Dodam, że nie mam nic przeciwko docie na epicki czy EQ, nobla, LVL up... ale sprzedaż skili z innych klas i pomoc na start dla zaprzyjaźnionych CP z GMem, oraz niezłe "wałki" z banowaniem i nie banowaniem botów na Talesie to już przesada.

Ty tak serio ? L2saga ? 90% online'u to boty - wystarczy przejść się po farm spotach. Pliki to klasa sama w sobie, tak gównianych nie ma nawet na gravelandzie. Przykro mi dziubaski, ale jak chcecie pograć w l2 to tylko ruskie serwery zostały - playdefo, averia, asterios ;)

Tak tak, na HopZonie Votują też boty? Kiepskie info masz... Weź se koło i pier... w czoło.  :noob:


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2016, 01:50:41 pm »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.

Ostatnia edycja Talesa to wielki F A I L. Dlaczego? Dlatego, że ludzie mają już go dość ( moje info powyżej dlaczego ). Uważasz, że nie ma lepszego MIDa od Averii i Talesa? Jest i ma się dobrze już 3 miesiące - > L2Saga ( Wstał 12.12.2015 r. i do dziś online jest całkiem niezły. Międzyczasie wstawał też Tales ale jak mówiłem szybko padł. ) Dodam, że nie mam nic przeciwko docie na epicki czy EQ, nobla, LVL up... ale sprzedaż skili z innych klas i pomoc na start dla zaprzyjaźnionych CP z GMem, oraz niezłe "wałki" z banowaniem i nie banowaniem botów na Talesie to już przesada.

Ty tak serio ? L2saga ? 90% online'u to boty - wystarczy przejść się po farm spotach. Pliki to klasa sama w sobie, tak gównianych nie ma nawet na gravelandzie. Przykro mi dziubaski, ale jak chcecie pograć w l2 to tylko ruskie serwery zostały - playdefo, averia, asterios ;)

Tak tak, na HopZonie Votują też boty? Kiepskie info masz... Weź se koło i pier... w czoło.  :noob:
odkąd na l2j wprowadzone zostaly "nagrody" za vote, jest to dosyć słaby wyznacznik jakości serwera :P


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2016, 01:53:06 pm »
Edycja z wakacji 2015 była dosyć udana więc spróbować warto.

Alternatywą do tego serwera może być tylko i wyłącznie averia. A kto da głowę że averia jest nie skorumpowana?

W każdym bądź razie Tales i Averia przebijają wszystkie lol midy które ostatnio się pokazują typu l2injustice l2apocalise czy grasf.

Ostatnia edycja Talesa to wielki F A I L. Dlaczego? Dlatego, że ludzie mają już go dość ( moje info powyżej dlaczego ). Uważasz, że nie ma lepszego MIDa od Averii i Talesa? Jest i ma się dobrze już 3 miesiące - > L2Saga ( Wstał 12.12.2015 r. i do dziś online jest całkiem niezły. Międzyczasie wstawał też Tales ale jak mówiłem szybko padł. ) Dodam, że nie mam nic przeciwko docie na epicki czy EQ, nobla, LVL up... ale sprzedaż skili z innych klas i pomoc na start dla zaprzyjaźnionych CP z GMem, oraz niezłe "wałki" z banowaniem i nie banowaniem botów na Talesie to już przesada.

Ty tak serio ? L2saga ? 90% online'u to boty - wystarczy przejść się po farm spotach. Pliki to klasa sama w sobie, tak gównianych nie ma nawet na gravelandzie. Przykro mi dziubaski, ale jak chcecie pograć w l2 to tylko ruskie serwery zostały - playdefo, averia, asterios ;)

Tak tak, na HopZonie Votują też boty? Kiepskie info masz... Weź se koło i pier... w czoło.  :noob:

Polecam maxcheaters -> l2saga vote ;) A potem zrób dokładnie to co mi zaleciłeś. Na l2saga grają tylko boterzy, bo eu community ma hajs żeby kupować adenke z dead serwera.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2016, 03:19:28 pm »
pytanie dla osób obeznanych w temacie. widzę że server posiada lameguard a nie smartguard? czy na lameguard dziala tylko płatna adrenaline czy zwykła 1.71 też. Bo może to dziwnie zabrzmi ale jak ma działać bot a wiadomo, że bot działą wszędzie to wole aby działało i jedno i drugie. Zauwazyłem dziwną zależność że z 3 ostatnich serverów Vercetiego nadłużej utrzymał się Cartel (jeszcze stoi, choć juz mało osób gra) któy nie miał smartguarda. Bot  tam był dostępny dla ogółu, nie był również tematem tabu. Report system oczywiście był ale raczej łagodny bo jail 30 min w przypadku zraportowania kogoś. Ludzie nie oszukiwali sie i grali w ten sposób. późniejszy zeus z smartguardem padł bardzo szybko, to samo stało się z późniejszym talesem. więć może to jest jednak fakt, że mamy rok 2016 i większość z nas: osób które grają juz w l2 po 5-10 lat, mają teraz normalne życie, pracę dzieci i jak juz wybieramy servery mid rate to nie mamy po 10h siedzenia na spoilu, a wolimy aktywnie pograć jedną postacią kilka godzin a w oknie mieć włączonego bota który co nieco kasy zarobi. Bo nie wmówi mi nikt że sam bot zarobi tyle co aktywny myślący gracz.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2016, 04:05:20 pm »
wykupywanie dodatkowych skilli z innych klas dyskwalifikuje taki serwer
+ druga lista przedmiotów za dotę (ta "utajniona")


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2016, 04:29:04 pm »
Bo nie wmówi mi nikt że sam bot zarobi tyle co aktywny myślący gracz.

Masz racje, bot zarobi duzo wiecej. Szczegolnie na takim Talesie gdzie mozna jechac 24/7 bez obawy o bana.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 04:30:50 pm wysłana przez Judasz »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 22, 2016, 07:30:30 pm »
pytanie dla osób obeznanych w temacie. widzę że server posiada lameguard a nie smartguard? czy na lameguard dziala tylko płatna adrenaline czy zwykła 1.71 też. Bo może to dziwnie zabrzmi ale jak ma działać bot a wiadomo, że bot działą wszędzie to wole aby działało i jedno i drugie. Zauwazyłem dziwną zależność że z 3 ostatnich serverów Vercetiego nadłużej utrzymał się Cartel (jeszcze stoi, choć juz mało osób gra) któy nie miał smartguarda. Bot  tam był dostępny dla ogółu, nie był również tematem tabu. Report system oczywiście był ale raczej łagodny bo jail 30 min w przypadku zraportowania kogoś. Ludzie nie oszukiwali sie i grali w ten sposób. późniejszy zeus z smartguardem padł bardzo szybko, to samo stało się z późniejszym talesem. więć może to jest jednak fakt, że mamy rok 2016 i większość z nas: osób które grają juz w l2 po 5-10 lat, mają teraz normalne życie, pracę dzieci i jak juz wybieramy servery mid rate to nie mamy po 10h siedzenia na spoilu, a wolimy aktywnie pograć jedną postacią kilka godzin a w oknie mieć włączonego bota który co nieco kasy zarobi. Bo nie wmówi mi nikt że sam bot zarobi tyle co aktywny myślący gracz.


dokladnie !!!


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2016, 11:08:25 pm »
pytanie dla osób obeznanych w temacie. widzę że server posiada lameguard a nie smartguard? czy na lameguard dziala tylko płatna adrenaline czy zwykła 1.71 też. Bo może to dziwnie zabrzmi ale jak ma działać bot a wiadomo, że bot działą wszędzie to wole aby działało i jedno i drugie. Zauwazyłem dziwną zależność że z 3 ostatnich serverów Vercetiego nadłużej utrzymał się Cartel (jeszcze stoi, choć juz mało osób gra) któy nie miał smartguarda. Bot  tam był dostępny dla ogółu, nie był również tematem tabu. Report system oczywiście był ale raczej łagodny bo jail 30 min w przypadku zraportowania kogoś. Ludzie nie oszukiwali sie i grali w ten sposób. późniejszy zeus z smartguardem padł bardzo szybko, to samo stało się z późniejszym talesem. więć może to jest jednak fakt, że mamy rok 2016 i większość z nas: osób które grają juz w l2 po 5-10 lat, mają teraz normalne życie, pracę dzieci i jak juz wybieramy servery mid rate to nie mamy po 10h siedzenia na spoilu, a wolimy aktywnie pograć jedną postacią kilka godzin a w oknie mieć włączonego bota który co nieco kasy zarobi. Bo nie wmówi mi nikt że sam bot zarobi tyle co aktywny myślący gracz.

Z tego co pamiętam lameguard przepuszcza scrackowana adrenaline i premium towera odpowiednio skonfigurowanego a do tego każdy clicker zadziała ;p Jedno konto bota na 40 lvlowych mobach wyfarmi więcej niż ty, aktywny myślący graczu, trust me im almost engineer, *flies away* ;)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2016, 01:44:45 am »
ujme to tak:) od około 8 miesięcy używam bota, choć gdy były pierwsze talesy to nie używałem, i powiem szczerze że fakt że inni używali nie był dla mnie problemem a wrecz przeciwnie... był dla mnie możliwościa ogromnego zarobku. Bo co z tego że takie pt na soa zarobi dziennie 20-30b, że takie 5 botów na gemach zarobi z blesami 40b, pt ze spoilem na najlepszej miejscowce w loa (noble  stony blesy stone bronie vespa - zarobi moze 50b dziennie).

 boty innych graczy dawaly mi możliwość do kupywania keyow czy tam matsow po smiesznie niskich cenach, wiekszosc graczy jest leniwa,nie chce im sie kuc przedmiotow, czesto stwierdzaja np ze sie im to nie oplaca. wola kupic gotowce i miec z glowy. za czasow takich pierwszych talesow kulem dziennie po 300-500 itemkow vespa w tym po kilkanascie itemkow fund i mialem aktywnie po 15-20 sklepowoffline] z wystawionymi aukcjami.

mozliwe ze czesc graczy pamieta moje czajashopy. Rownie jestem przekonany ze ogarnieci gracze np zarabijacy na low lvl zakenach, ant qunach nie wspominam o ogarnietych cp bijacych top epiki zarobia jeszcze wiecej niz ja na setkach przedmiotow.

wiec nie mow mi ze bot lvl 40 zarobi wiecej niz 1 aktywny myslacy gracz. na glupim skupowaniu stonow, donate coinow i rownoczesnej sprzedazy mnozy sie z kase z znaczna predkoscia a jak sie robi wszystko naraz to bez komentarza;)

PS: oczywiscie jak sie uzywa bota + sie aktywnie mysli to sie zarobi jeszcze wiecej:)

jest wiele sposobow wykorzystywania bota przy aktywnym graniu( zabijajnie tezz freyi zakenow tiatow na 2 osoby) zabijanie hard freyii na 4-5 osob,  robienie bota jako asyste w pvp (na pewno 2 bishe i ol w pt na bocie tez nie zaszkodza:D)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2016, 12:40:22 am wysłana przez czaja23 »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2016, 08:44:20 am »
Każdy już wie czym śmierdzi Tales... Świadczy o tym ostatnia edycja, która trwała 1 miesiąc ? Miała tyle chociaż ?:D
Nie polecam! :) Botów masa ( QmQ podobno ma od GMa klan w którym botów się nie banuje ) , kupić można wszystko wraz ze skilami z innych klas, zaprzyjaźnione CP z GMem na start dostają "niezłe" profity. Bardzo skorumpowany serwer.
Widze ze strasznie bronisz/stoisz za Saga, spoko, dobry serwer ale moje boty tam lataly praktycznie dzien w dzien od poczatku lutego, sprzedalem tyle adeny ze na ostatnich 5ciu serwerach tyle nie miales, wiec nie rozumiem co to za gadka o botach :O
To jest clan zwyklego gracza ktory ma swoj clan na "white liscie", nie wiem czy bedzie on dzialac na tej edycji serwera ale z tego co pamietam dodawal on kazdego kto bocil i chcial dojsc
Ciagle czekam na jakiegos screena z tym kupowaniem
Graczu Sagowy, ty chyba sobie nie zdajesz sprawy ze na 1wszej edycji l2Saga w clanie Guards gral gm ( a ze staff sie nie zmienil a clan guards istnieje od poczatku 2giej edycji to prosze... ). Wyobraz sobie teraz ich profity vs troche DPs na start ktore kupujac od poczatku serwera po 20kk zrobisz w 2-3dni na bocie
Juz to kiedys napisalem, ale powtorze. Czego spodziewasz sie po mid serwerach ktore stoja po 1-2miesiace? Na kazdym serwerze kupisz wszystko. Myslisz ze jak ktos napisze do admina l2saga czy l2apocalypse czy tez l2grasf ze wbija na serwer i robi dote za tyle by admin mogl utrzymac serwer przez kolejne pol roku to sie nie zgodza?
Podsumowujac kazdy serwer EU mid jest robiony dla kasy, poszukaj jakiegos EU mida ktory jak na ruskich serwerach ma dote tylko na czapki/premium accs. Przykro mi ale takiego nie znajdziesz bo 300 osob na mid EU vs 3k na ruskich nie oplaci nawet anti DDos/smartguarda na miesiac z czapek.

Wracajac do tematu bo troche tu nie zagladalem, nie wiem kto zrobil ta prezentacje w moim poscie ale na serwerze bedzie smartguard

« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2016, 08:58:13 am wysłana przez QmQ »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 24, 2016, 10:49:44 am »
Czyli twierdzisz, że na tym serwie nie ma kupowania skilli z innych klas, dodatkowej listy itemów z doty czy end game epików; zapomniałem o resetowaniu serva w neuralgicznych momentach....

Grałem na 4 edycjach i to co piszą tutaj ludzie jest prawdą.
Jeśli jednak będzie online to można przymrużyć na to oko i pograć sobie jakiś czas z przyjemnością.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 24, 2016, 11:21:21 am »
Ciagle czekam na jakiegos screena z tym kupowaniem
Na kazdym serwerze kupisz wszystko.

Najpierw sugerujesz, że na Talesie nic nie kupisz na boku, a potem twierdzisz, że na każdym serwie tego typu jesteś w stanie kupić wszystko?





Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 24, 2016, 11:31:49 am »
Ciagle czekam na jakiegos screena z tym kupowaniem
Na kazdym serwerze kupisz wszystko.

Najpierw sugerujesz, że na Talesie nic nie kupisz na boku, a potem twierdzisz, że na każdym serwie tego typu jesteś w stanie kupić wszystko?
Przez wszystko mialem na mysli itemy, nie skille z innych class, sam mam gdzies screena ze starych edycji talesa z cenami epikow i innych rzeczy, ale widze ze co 2ga osoba pisze o sprzedawaniu skilli z innych postaci a screena do tej pory nie widzialem. Nie chodzi o to ze bronie ten serwer, sam pewnie puszcze tu bota na kilka dni i na tym skoncze przygode z nowym taleskiem, ale jestem ciekaw czy to prawda ze sprzedawaniem skilli :O
Czyli twierdzisz, że na tym serwie nie ma kupowania skilli z innych klas, dodatkowej listy itemów z doty czy end game epików; zapomniałem o resetowaniu serva w neuralgicznych momentach....

Grałem na 4 edycjach i to co piszą tutaj ludzie jest prawdą.
Jeśli jednak będzie online to można przymrużyć na to oko i pograć sobie jakiś czas z przyjemnością.
Nie ma szans ze przez pierwsze 2tyg kupisz epika, sam Stalonka pytalem na 3ciej edycji talesa czy mi b.zakena sprzeda ( sprzedajac za adene w grze i wystawiajac na allegro bym mial 500% zysku) i  napisal ze po 2gim respie valakasa moze pomyslec nad sprzedaza. Ta lista z epikami jest z 1wszej lub 2giej edycji taleska.

edit.
tak jak myslalem, "dota" na end game od startu serwera byla na pierwszych edycjach zanim wprowadzili d.coiny
http://postimg.org/image/ofbpe9r29/
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2016, 11:48:11 am wysłana przez QmQ »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2016, 11:54:49 am »
Ciagle czekam na jakiegos screena z tym kupowaniem
Na kazdym serwerze kupisz wszystko.

Najpierw sugerujesz, że na Talesie nic nie kupisz na boku, a potem twierdzisz, że na każdym serwie tego typu jesteś w stanie kupić wszystko?
Przez wszystko mialem na mysli itemy, nie skille z innych class, sam mam gdzies screena ze starych edycji talesa z cenami epikow i innych rzeczy, ale widze ze co 2ga osoba pisze o sprzedawaniu skilli z innych postaci a screena do tej pory nie widzialem. Nie chodzi o to ze bronie ten serwer, sam pewnie puszcze tu bota na kilka dni i na tym skoncze przygode z nowym taleskiem, ale jestem ciekaw czy to prawda ze sprzedawaniem skilli :O
Czyli twierdzisz, że na tym serwie nie ma kupowania skilli z innych klas, dodatkowej listy itemów z doty czy end game epików; zapomniałem o resetowaniu serva w neuralgicznych momentach....

Grałem na 4 edycjach i to co piszą tutaj ludzie jest prawdą.
Jeśli jednak będzie online to można przymrużyć na to oko i pograć sobie jakiś czas z przyjemnością.
Nie ma szans ze przez pierwsze 2tyg kupisz epika, sam Stalonka pytalem na 3ciej edycji talesa czy mi b.zakena sprzeda ( sprzedajac za adene w grze i wystawiajac na allegro bym mial 500% zysku) i  napisal ze po 2gim respie valakasa moze pomyslec nad sprzedaza. Ta lista z epikami jest z 1wszej lub 2giej edycji taleska.

edit.
tak jak myslalem, "dota" na end game od startu serwera byla na pierwszych edycjach zanim wprowadzili d.coiny
http://postimg.org/image/ofbpe9r29/
wiem ze zaraz beda teksty ze info z dupy, ale wole info od osoby ktora zna stalonka i siedzi z nim na ts/skypie i wiem ze mnie by w uja nie zrobila ( co najwyzej by mogl zagiac prawde gdyby wiedzial ze to gdzies chce opublikowac )


Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 24, 2016, 05:52:23 pm »
Co Wy sie dopiero obudziliscie? Kazdy serwer tak robi tylko Na Inna skale.
Najmniej RU z duzym online, Bo I'm sie bardziej oplaca w ilosc ,sprzedanych,.


Ale I tak w kluczowych momentach mozna kupic rr serwera, mass dc enemy klanu, ping 1000 u enemy klanu Na oly itp. Itd.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 24, 2016, 06:14:28 pm »
prawda jest taka ze dota zawsze byla, jest i bedzie. Zaproponujesz odpowiednia cene to wszystko kupisz i nie wazne czy to jest tales, saga, dn, averia czy inne "chuje muje". I nigdy nikt tego nie zmieni wiec nie wiem dlaczego ludzie o to placza. Jak komus to nie pasuje to po co gra ? To samo tyczy sie botow. Boty byly, sa i kur.a beda!!!!!!!!!! Adrenalina platna wszedzie dziala - wiec to samo - po co ludzie sie oszukuja i placza? NIE PASI CI TO NIE GRAJ I NIE OBRZYDZAJ LUDZIA GRY ;/ Co nie zmienia faktu ze skoro platna adrenalina dziala to normalna tez powinna zeby kazdy mial rowne szanse a nie jeden noob typu TNT czy monere odpala bota i po dwoch dniach uwazaja sie za bogow l2 ( no nie dziwie sie ze majac bronie z SA na +8 full attr cisna ludzi w vesperach zwyklych bez resistow itp). A zawsze bota mozna pojechac na PK. W czym ludzie maja problem tego nie wiem. MASAKRA


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: [L2J] L2tales SOVEREIGN - H5 x15 - START 01.04.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2016, 06:31:46 pm »
prawda jest taka ze dota zawsze byla, jest i bedzie. Zaproponujesz odpowiednia cene to wszystko kupisz i nie wazne czy to jest tales, saga, dn, averia czy inne "chuje muje". I nigdy nikt tego nie zmieni wiec nie wiem dlaczego ludzie o to placza. Jak komus to nie pasuje to po co gra ? To samo tyczy sie botow. Boty byly, sa i kur.a beda!!!!!!!!!! Adrenalina platna wszedzie dziala - wiec to samo - po co ludzie sie oszukuja i placza? NIE PASI CI TO NIE GRAJ I NIE OBRZYDZAJ LUDZIA GRY ;/ Co nie zmienia faktu ze skoro platna adrenalina dziala to normalna tez powinna zeby kazdy mial rowne szanse a nie jeden noob typu TNT czy monere odpala bota i po dwoch dniach uwazaja sie za bogow l2 ( no nie dziwie sie ze majac bronie z SA na +8 full attr cisna ludzi w vesperach zwyklych bez resistow itp). A zawsze bota mozna pojechac na PK. W czym ludzie maja problem tego nie wiem. MASAKRA

No pewnie jak na averii zapłacisz 1k euro to dostaniesz top epika, ale nie skill innej klasy jak na talesie ;) Adrenalina jest blokowana co update smart guarda tylko politka tej blokady na większości serwerów wygląda tak, że nie wpuszcza na serwer zamiast od razu machnąć bana na wszystkie powiązane konta. Wesołego Alleluja.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]