Witaj
Gość

Wątek: Gracia/H5 low rate  (Przeczytany 2228 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Gracia/H5 low rate
« dnia: Lipiec 22, 2018, 10:13:34 pm »
Tak jak w temacie.

Wstający za jakiś czas, prosperujący, obojętne. Chciałbym jedynie, żeby to był konkretny projekt. Szukam i szukam takiego servera szperając po forach i rankingach i póki co jedyne, co przyciągnęło moją uwagę to L2Dawn wstający na jesień.

Na pewno wielu skojarzy, więc najbardziej zadowalające mnie servery "stylem" to były cerberus, raidfight i l2ex (starsza edycja, bo nowa roku nie przeżyła).

Jeśli server jest konkretny to i na mid rate się skusze.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2018, 11:41:25 pm »
Tak jak w temacie.

Wstający za jakiś czas, prosperujący, obojętne. Chciałbym jedynie, żeby to był konkretny projekt. Szukam i szukam takiego servera szperając po forach i rankingach i póki co jedyne, co przyciągnęło moją uwagę to L2Dawn wstający na jesień.

Na pewno wielu skojarzy, więc najbardziej zadowalające mnie servery "stylem" to były cerberus, raidfight i l2ex (starsza edycja, bo nowa roku nie przeżyła).

Jeśli server jest konkretny to i na mid rate się skusze.

l2dawn to będzie 100% interlude


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2018, 12:00:43 am »
Tak jak w temacie.

Wstający za jakiś czas, prosperujący, obojętne. Chciałbym jedynie, żeby to był konkretny projekt. Szukam i szukam takiego servera szperając po forach i rankingach i póki co jedyne, co przyciągnęło moją uwagę to L2Dawn wstający na jesień.

Na pewno wielu skojarzy, więc najbardziej zadowalające mnie servery "stylem" to były cerberus, raidfight i l2ex (starsza edycja, bo nowa roku nie przeżyła).

Jeśli server jest konkretny to i na mid rate się skusze.

l2dawn to będzie 100% interlude

Mój błąd, nie dopisałem w poście - dlatego właśnie wciąż szukam zamiast czekać na jesień, jeśli nic się nie pojawi to dam mu szanse, mimo że fanem Interlude nie jestem. Chcę go spróbować, bo widać po opiniach tutaj, wypowiedziach na jego forum i czasie jaki stał, że jest na co czekać.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2018, 12:04:28 am »
Tak jak w temacie.

Wstający za jakiś czas, prosperujący, obojętne. Chciałbym jedynie, żeby to był konkretny projekt. Szukam i szukam takiego servera szperając po forach i rankingach i póki co jedyne, co przyciągnęło moją uwagę to L2Dawn wstający na jesień.

Na pewno wielu skojarzy, więc najbardziej zadowalające mnie servery "stylem" to były cerberus, raidfight i l2ex (starsza edycja, bo nowa roku nie przeżyła).

Jeśli server jest konkretny to i na mid rate się skusze.

l2dawn to będzie 100% interlude

Mój błąd, nie dopisałem w poście - dlatego właśnie wciąż szukam zamiast czekać na jesień, jeśli nic się nie pojawi to dam mu szanse, mimo że fanem Interlude nie jestem. Chcę go spróbować, bo widać po opiniach tutaj, wypowiedziach na jego forum i czasie jaki stał, że jest na co czekać.

Też nie grałem na 1 edycji ale faktycznie, opinie od graczy ma niezłe no i w końcu stał te 2 lata co jak na prywatny interlude robi wrażenie


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:13:03 am »
playinera, ale ciężko to nazwać low ratem, exp ma być x12

z drugiej strony, solidny projekt, trochę odstający od stanardów, ale solidny, 'niedługo' beta, może wstanie przed końcem wakacji
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2018, 12:47:14 pm »
L2Dawn to wcale nie jest taki pewniak. Właściwie udane serwery to były takie, które większość community omijała.
Nawet taki dawn miał dołek 200 online i generalnie utrzymywał się poniżej 500.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2018, 01:48:43 pm »
Playinera całościowo wygląda dobrze, ale odpychają mnie customy, a dodawanie stworzonego przez siebie drzewka pasywek to już przesada.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Gracia/H5 low rate
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2018, 01:59:04 pm »
te pasywki są na dość niskim poziomie, w sensie nie dostaniesz 50% resista itp, choć z drugiej strony powinni to rozegrać trochę inaczej, ALE, to drzewko to nie jest jakiś game changer

z drugiej strony dużo osób podziela taką opinię, przez co nie jestem pewien co do online jakie osiągną, chyba że czytając opinie wycofają się z tego, ale z kolei włożyli w to kupę roboty przy kodowaniu, więc wątpie by chcieli się tego pozbyć całkowicie, ewentualnie zmodyfikują i zmniejszą tego wartość i wpływ

poważnie, na gf+ nie widzę nic innego ciekawego, a patrząc na ich pierwszą odsłone nie zawiedziesz się jeżeli zaakceptujesz to co oferuje w ogłaszanych ustawieniach
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.