Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114153 razy)

  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #625 dnia: Październik 21, 2018, 10:18:56 am »
Pobawilem sie troche i nowym charem na 10 lvl z bronia D robie 3-4x wiecej kasy niz mainem na mobach 40+. Polecam...
Nie rozumiem? Nie masz penalty?
Powiedz jeszcze jaka klasa
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #626 dnia: Październik 21, 2018, 10:29:12 am »
Nawet z penalty z top d np mlotkiem 2hd, ubijasz wszystko do 20lvlu na 1-2hity. Ja za czasow startu einhasada expilem tak swoja SE, dajesz mlotek i idziesz bic mobki, w razie jakby Cie mocno bili to uzywasz battle heale i dalej ubijasz na 2hity (wychodzi szybciej niz wind strike+mana sie nie konczy)
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 10:32:01 am wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #627 dnia: Październik 21, 2018, 10:57:42 am »
Nawet z penalty z top d np mlotkiem 2hd, ubijasz wszystko do 20lvlu na 1-2hity. Ja za czasow startu einhasada expilem tak swoja SE, dajesz mlotek i idziesz bic mobki, w razie jakby Cie mocno bili to uzywasz battle heale i dalej ubijasz na 2hity (wychodzi szybciej niz wind strike+mana sie nie konczy)
No nie wiem. Ja latam z boxem, jak jednemu się kończy mana robię switcha, a moby mam na góra 2 hity
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #628 dnia: Październik 21, 2018, 12:12:18 pm »
Czego nie zrozumiales? Tego ze ja bilem solo charem i ze pisze ze bylo szybciej? Az sie mi odechciewa rozmawiac po takiej odpowiedzi


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #629 dnia: Październik 21, 2018, 12:37:42 pm »
Czego nie zrozumiales? Tego ze ja bilem solo charem i ze pisze ze bylo szybciej? Az sie mi odechciewa rozmawiac po takiej odpowiedzi
lol, nie pisz.
Zrozumiałem, że TOBIE było szybciej, ,to wcale nie znaczy, że mnie też tak będzie.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #630 dnia: Październik 21, 2018, 12:58:59 pm »
Czego nie zrozumiales? Tego ze ja bilem solo charem i ze pisze ze bylo szybciej? Az sie mi odechciewa rozmawiac po takiej odpowiedzi
lol, nie pisz.
Zrozumiałem, że TOBIE było szybciej, ,to wcale nie znaczy, że mnie też tak będzie.

Żeby Tobie było szybciej to musialbys grac w inna gre.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #631 dnia: Październik 21, 2018, 01:36:54 pm »
Czego nie zrozumiales? Tego ze ja bilem solo charem i ze pisze ze bylo szybciej? Az sie mi odechciewa rozmawiac po takiej odpowiedzi
lol, nie pisz.
Zrozumiałem, że TOBIE było szybciej, ,to wcale nie znaczy, że mnie też tak będzie.

Żeby Tobie było szybciej to musialbys grac w inna gre.
Tego to akurat nie jestem w stanie zrozumieć. Tzn tego co napisałeś. Pytałem się o penalty i i klasę.

W pewnym sensie to nowa gra dla każdego - serwer jest nie tylko classiciem, o którym można było wcześniej poczytać w wersji koreańskiej i Innovy,  który jest trudniejszy w ratach niż c0-c3, ale dodatkowo zabugowany + jest tuning NCSoft, prawdopodobnie zwiększony drop , ale tylko do pewnego poziomu, przewidywałem w tym wątku, że pewnie gdzieś do 50 lvlu.
Teraz czytam, że do 40, co tez ma swój sens (po questach na 2 profę).

Każdy szuka teraz patentów na najszybszą czy najbardziej efektywną grę.

Ktoś mi tutaj pisał, że w Spider Nest można siedzieć do 24 lvlu - praktyka jest taka, że biegają tutaj w moon armor, bo respawn jest szybki, a walczą tylko o reward z questu, a moby mają na 1 hita (zabugowany nie tylko reward, o którym pisałem, ale i wymagania, skoro na 35 lvlu mogą brać quest)).

Serwery są nowe, więc na niskolewelowych lokacjach jest ciągle tłum - mele w walce o moba, nawet z D grade przegra z rangersem typu mag czy woj z łukiem - bo widzę to na własne oczy, aż mi żal tych biedaków co biegają ze scyzorykami czy mieczami  i ciągle nie nadążają bo im magowie i łucznicy sprzątają moby sprzed nosa. Jedyne co im pozostaje to ksować, co kończy sie też często pvp czy pk.
Dlatego pytałem się o klasę i ew penalty - swojego czasu testowałem na starych c0-IL i penalty było takie, że nie miały żadnego sensu takie eksperymenty. Może tutaj mają, nie wiem, dlatego się pytam.

To, że Tobie na 40 lvlu adena może idzie ciężej to rozumiem, że grasz teraz lowbie bo masz szybciej zysk na adenie to też rozumiem, ale pytanie pozostaje, czy jest to najefektywniejszy sposób na adenę.
I że serwer jest ustawiony minimum na multibox 1+1 też pisałem.
Stąd moje pytania.
Już zrozumiałeś?
To jak jest z tą klasą i penalty?
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 02:38:11 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #632 dnia: Październik 21, 2018, 05:02:35 pm »




  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #634 dnia: Październik 22, 2018, 12:32:02 am »
jakie boty polecacie na ten serv? inwestować tu czas szkoda ale adena ładnie stoi ;p / odpaliłem pierwszego z brzegu za free z neta i chodzi, coś na zasadzie loop macro. na skelcie nie chodził :D

Btw to prawda że na 76 tutaj potrzeba 5x więcej expa niż na classiku bez znerfionych rat? wyobrażacie sobie tu expić 50+ bez vipa4...
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2018, 11:12:43 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #635 dnia: Październik 22, 2018, 01:58:42 pm »
jakie boty polecacie na ten serv? inwestować tu czas szkoda ale adena ładnie stoi ;p / odpaliłem pierwszego z brzegu za free z neta i chodzi, coś na zasadzie loop macro. na skelcie nie chodził :D

Btw to prawda że na 76 tutaj potrzeba 5x więcej expa niż na classiku bez znerfionych rat? wyobrażacie sobie tu expić 50+ bez vipa4...
ale smucisz teraz ludzie wbijają na legalu 30 leveli w jeden dzień.
Idź na priva tam znajdzie więcej mongolskich teorii.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #636 dnia: Październik 22, 2018, 02:11:21 pm »
jakie boty polecacie na ten serv? inwestować tu czas szkoda ale adena ładnie stoi ;p / odpaliłem pierwszego z brzegu za free z neta i chodzi, coś na zasadzie loop macro. na skelcie nie chodził :D

Btw to prawda że na 76 tutaj potrzeba 5x więcej expa niż na classiku bez znerfionych rat? wyobrażacie sobie tu expić 50+ bez vipa4...

Ciekawe pytanie odnośnie tego bota... ja np nie widziałem aby ktoś biegał na bocie chyba, że mało widziałem i faktycznie biegają na czymś.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #637 dnia: Październik 22, 2018, 03:43:49 pm »
jakie boty polecacie na ten serv? inwestować tu czas szkoda ale adena ładnie stoi ;p / odpaliłem pierwszego z brzegu za free z neta i chodzi, coś na zasadzie loop macro. na skelcie nie chodził :D

Btw to prawda że na 76 tutaj potrzeba 5x więcej expa niż na classiku bez znerfionych rat? wyobrażacie sobie tu expić 50+ bez vipa4...

Ciekawe pytanie odnośnie tego bota... ja np nie widziałem aby ktoś biegał na bocie chyba, że mało widziałem i faktycznie biegają na czymś.

raczej biegają skoro  np ja mogę odpalić l2bot.exe i zakitrać się na loop macrze, to co dopiero ktoś ogarnięty może. smieszne jest tylko to ze 'karą' za takie akcje jest jakis godzinny debuff rzucony na botujaca postac a nie ban lol to juz ma dragpmoe byly perma jaile
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2018, 05:59:25 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #638 dnia: Październik 22, 2018, 07:29:09 pm »
jakie boty polecacie na ten serv? inwestować tu czas szkoda ale adena ładnie stoi ;p / odpaliłem pierwszego z brzegu za free z neta i chodzi, coś na zasadzie loop macro. na skelcie nie chodził :D

Btw to prawda że na 76 tutaj potrzeba 5x więcej expa niż na classiku bez znerfionych rat? wyobrażacie sobie tu expić 50+ bez vipa4...

Ciekawe pytanie odnośnie tego bota... ja np nie widziałem aby ktoś biegał na bocie chyba, że mało widziałem i faktycznie biegają na czymś.

raczej biegają skoro  np ja mogę odpalić l2bot.exe i zakitrać się na loop macrze, to co dopiero ktoś ogarnięty może. smieszne jest tylko to ze 'karą' za takie akcje jest jakis godzinny debuff rzucony na botujaca postac a nie ban lol to juz ma dragpmoe byly perma jaile

a potem all sflagowane postacie co mialy debuffa z 2-3x poleca do perma jaila za jakis czas jak bdzie 1 duzy sweep ;)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #639 dnia: Październik 22, 2018, 09:30:38 pm »
no oby bo to by znaczyło że to nie taki shit jednak


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #640 dnia: Październik 22, 2018, 11:15:50 pm »


to chyba pierwsza na serwerze ;) niestety bez ringa, ale dropy na 7-8kk


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #641 dnia: Październik 23, 2018, 07:23:37 am »
Jak bijecie 45lvlami to nie dziw ze bez dropa :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #642 dnia: Październik 23, 2018, 11:39:05 am »
Widzę kolega z BoxLotus hahaha


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #643 dnia: Październik 23, 2018, 11:51:08 am »
45 lvl i sprzęt no-grade to konieczność czy wybór?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #644 dnia: Październik 23, 2018, 02:28:24 pm »
45 lvl i sprzęt no-grade to konieczność czy wybór?

Jakąś broń mid d grade kupisz, na więcej będzie ciężko liczyć, chyba, że chcesz kupić adenę. Możliwe, że po drodze będziesz mieć dropa, który wszystko zmieni, ale na chwilę obecną słabo z dobrymi itemami do 45. Oczywiście pisze o grze solo, w grupie może więcej byś osiągnął, ale to tylko gdybanie.
Kolesie z NCSOFT skutecznie manipulują dropem, rate, spoilem, po wcześniejszym maintance znów obniżyli szanse, że coś wyciągniesz ze spoila, idzie w dobrym kierunku(sarkazm), nie wspomnę o randomowych dc, piękne czasy do gry w l2. Najlepszym podsumowaniem wszystkiego jest cisza, prawie 1 tydzień, zero odzewu na topicki od ludzi grających i wypisujących prawdę, która NCSOFT nie interesuje, ważne, że VIP'a 4 ludzie kupują żeby po robocie wejść do gry, to jest jakaś masakra.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2018, 05:47:11 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #645 dnia: Październik 23, 2018, 04:56:32 pm »
45 lvl i sprzęt no-grade to konieczność czy wybór?

Jakąś broń mid d grade kupisz, na więcej będzie ciężko liczy, chyba, że chcesz kupić adenę. Możliwe, że po drodze będziesz mieć dropa, który wszystko zmieni, ale na chwilę obecną słabo z dobrymi itemami do 45. Oczywiście pisze o grze solo, w grupie może więcej byś osiągnął, ale to tylko gdybanie.
Kolesie z NCSOFT skutecznie manipulują dropem, rate, spoilem, po wcześniejszym maintance znów obniżyli szanse, że coś wyciągniesz ze spoila, idzie w dobrym kierunku(sarkazm), nie wspomnę o randomowych dc, piękne czasy do gry w l2. Najlepszym podsumowaniem wszystkiego jest cisza, prawie 1 tydzień, zero odzewu na topicki od ludzi grających i wypisujących prawdę, która NCSOFT nie interesuje, ważne, że VIP'a 4 ludzie kupują żeby po robocie wejść do gry, to jest jakaś masakra.

Jak ktoś rushuje 45 lvl i stać go na max mid D to niech lepiej wraca na midowe privy. Przynajmniej oszczędzi ze dwa tygodnie bo wtedy to już 100% quit.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #646 dnia: Październik 23, 2018, 05:48:11 pm »
45 lvl i sprzęt no-grade to konieczność czy wybór?

Jakąś broń mid d grade kupisz, na więcej będzie ciężko liczy, chyba, że chcesz kupić adenę. Możliwe, że po drodze będziesz mieć dropa, który wszystko zmieni, ale na chwilę obecną słabo z dobrymi itemami do 45. Oczywiście pisze o grze solo, w grupie może więcej byś osiągnął, ale to tylko gdybanie.
Kolesie z NCSOFT skutecznie manipulują dropem, rate, spoilem, po wcześniejszym maintance znów obniżyli szanse, że coś wyciągniesz ze spoila, idzie w dobrym kierunku(sarkazm), nie wspomnę o randomowych dc, piękne czasy do gry w l2. Najlepszym podsumowaniem wszystkiego jest cisza, prawie 1 tydzień, zero odzewu na topicki od ludzi grających i wypisujących prawdę, która NCSOFT nie interesuje, ważne, że VIP'a 4 ludzie kupują żeby po robocie wejść do gry, to jest jakaś masakra.

Jak ktoś rushuje 45 lvl i stać go na max mid D to niech lepiej wraca na midowe privy. Przynajmniej oszczędzi ze dwa tygodnie bo wtedy to już 100% quit.

Nie wiem, czy się interesujesz troche np Twitch.tv, widziałeś topowe party, mają od mid grade staffa do c grade, skąd to maja?, chyba mi nie powiesz, że z farmy :D, tutaj idzie taka dota, że masakra. Ludzi na to stać i będą kupować, adenę, itemy, runki, scrolle.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2018, 05:50:27 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #647 dnia: Październik 23, 2018, 05:53:59 pm »
Grajac solo deska z pp na plecach na 32 lvl mialem wyfarmione 1kk klepiac po prostu moby, bez zadnych dropow. Na 36 lvl mialem juz kupiony mlotek top D, dalej bez zadnych dropow.  Adena wpada do 40 lvl bardzo dobrze, ale nie ma sie co dziwic ze w full pt klepiac z shotami z randomami z adena jest sie w plecy, tak bylo na 1.5.

2 dni temu zrobilem rerolla, do 25 lvl wyfarmione kolejne 400k adeny po prostu klepiac odpowiednie moby. Na 37 lvl wyfarmione juz prawie 2kk z jednym dropem wartym 1kk. Do 40 lvl jest naprawde easy z adena, pozniej sa mocne schody.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #648 dnia: Październik 23, 2018, 06:10:51 pm »
Grajac solo deska z pp na plecach na 32 lvl mialem wyfarmione 1kk klepiac po prostu moby, bez zadnych dropow. Na 36 lvl mialem juz kupiony mlotek top D, dalej bez zadnych dropow.  Adena wpada do 40 lvl bardzo dobrze, ale nie ma sie co dziwic ze w full pt klepiac z shotami z randomami z adena jest sie w plecy, tak bylo na 1.5.

2 dni temu zrobilem rerolla, do 25 lvl wyfarmione kolejne 400k adeny po prostu klepiac odpowiednie moby. Na 37 lvl wyfarmione juz prawie 2kk z jednym dropem wartym 1kk. Do 40 lvl jest naprawde easy z adena, pozniej sa mocne schody.

No widzisz miałeś dropa, a bez dropa, to myślisz jak by to było?.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #649 dnia: Październik 23, 2018, 07:42:16 pm »
gra się spoko..mimo wszystko.. widać jak na dłoni że ta gra ma sens tylko jeśli dookoła biega masa ludzi, to nawet w takim bałaganie można się pobawić i to oni póki co bronią ten serw, oby to nie siadło jak najdłużej