Witaj
Gość

Wątek: Atak Tibii  (Przeczytany 14983 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 1

Atak Tibii
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 30, 2006, 06:26:53 pm »
Ja wymiękłem na 12lvl-u a ze speara to waliłem po 50!!!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Atak Tibii
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 30, 2006, 09:02:22 pm »
---------- 22:01 30.10.2006 ----------

chociaz na tibi da sie niezle zarobic ,raz mi kumpel dał bo niegral druida na 24 lvlu bez eq to ściągnąłem bota i zostawialem postac i poszedlem gdzies a postac robila w tym czasie (na bocie) uhy[runy leczace ktore kupuja dobzi kolesie:)]  za plecak caly tych uhow szlo 4k to robienia 2 h uhow za 4k  niezla bron dalo sie kupic  a jak kupilem bron za 4k to kumplom ja sprzedawalem na serwq za 5zl ;))

---------- 22:02 ----------

chociaz na tibi da sie niezle zarobic ,raz mi kumpel dał bo niegral druida na 24 lvlu bez eq to ściągnąłem bota i zostawialem postac i poszedlem gdzies a postac robila w tym czasie (na bocie) uhy[runy leczace ktore kupuja dobzi kolesie:)]  za plecak caly tych uhow szlo 4k to robienia 2 h uhow za 4k  niezla bron dalo sie kupic  a jak kupilem bron za 4k to kumplom ja sprzedawalem na serwq za 5zl ;))


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Atak Tibii
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 31, 2006, 10:45:25 am »
Cytat: mik0s


Moje kondolencje. Mając rodzine znajduesz 7 h na granie w głupoty? Myślisz, że spędzanie czasu 7h na kompie jest w porządku? Gl.


Nawet nie wiesz jak to odstresowuje  :)  jak byś siedział w pracy z taką zdzirą jak ja siedze to byś łoił przy kompie 14h dziennie :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Atak Tibii
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 31, 2006, 11:11:16 pm »
Cytat: mussaszi
Cytat: mik0s


Moje kondolencje. Mając rodzine znajduesz 7 h na granie w głupoty? Myślisz, że spędzanie czasu 7h na kompie jest w porządku? Gl.


Nawet nie wiesz jak to odstresowuje  :)  jak byś siedział w pracy z taką zdzirą jak ja siedze to byś łoił przy kompie 14h dziennie :P


Chyba ja bym ją łoił ;>.

W sumie jeśli spędzasz 8 h przy kompie w pracy, to się nie dziwie, że l2 się jakoś zainstalował. Mój wujek pracował w jakimś lolskim biurze, grał 8 h dziennie w Cs'a naprzemian z Mu i dostawał 2.5k na rękę ;x
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Atak Tibii
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 01, 2006, 12:41:49 am »
Cytuj
Ja to przy 7 lvl wywaliłem bo to jakieś głupie było i zbyt skomplikowane + nudne. Ciągle jakiś pedał mnie ubijał ;p

Na roocku (czy jak to sie pisze) niema pvp to ci nikt nie mógł nic zrobić ;] .


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Atak Tibii
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 01, 2006, 10:43:54 am »
hmm ... ja w jakimś lesie byłem ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Atak Tibii
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2006, 11:56:36 am »
No ale podchodziłeś do takiego pomnika?
Bo na roocku też jest las. Ogólnie wszędzie są duże mapki...


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Atak Tibii
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2006, 12:41:28 pm »
Buehehe.Każdy pisze jaka to Tibia ble a tu prawie każdy rzuca "tibijską" terminologią.Widać kto nocki zarywał.Obłudnicy i hipokryci :P
[


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Atak Tibii
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 01, 2006, 01:33:14 pm »
Zaraz zrobimy liste  


Homo Sapiens Tibius Matkus Krzesłojebus Agressivus
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 4

Atak Tibii
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 01, 2006, 02:23:00 pm »
Cytuj
prawie jak w l2 ;p strzała się sama w ręce pojawia ;p


Tylko ja tam mialem palladyna(lucznik) na 12 lvl :D:D(nie musicie zazdroscic) i jak strzelalem nabojami od kuszy(bolty) to one z dupy lecialy ;/ I jak strzelales to biegnol i lecial dalej


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71047123
    • Mow mi Dziadzio
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 14, 2006, 06:53:59 pm »
grałem kiedyś w tibie jest fajna jak masz kumli ale nudnawa troche
ya


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 17, 2006, 09:46:40 pm »
Tibia to był moj pierwszy MMORPG jaki grałem... .Dlaczego przestałem grac?? widziałem kiedyst filmik ktory idealnie obrazuje Tibie:
w skrocie: gosciu robi 2lvl, 5lvl, 8lvl, 20lvl, 50lvl, 70lvl, 100lvl, 150lvl, 200lvl, 211 - HACKED... :ork_5_3:


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 18, 2006, 09:06:33 pm »
Cytuj
Tak w Tibii są prywatne serwery w których można wybrać sobie jakie mają być raty. Oj 104lvl powinien to wiedzieć....

To nie jest prywatny tylko cos innego...nie pamietam ale mozna bylo sie bawic w rozkaldanie rzeczy itd ale potworow sie nie okladalo.Zreszta ja gralem w Tibie z czasem dla jednej rzeczy ^^ KASY :P postacie sa warte do 2000złoctych(kto to kupi).Ja kupilem platne koto i opylilem postac ze sprzetem calym za 800 :P Dawno w ten shit nie gralem...i nie chce stracilem mlodosc....teraz trace na L2 ^^
To był pewnie test server ... ale na teście są te same postacie co na RL tibii.. chociaż 2-3 lata temu coś na teście się popsuło im i jak wchodziłeś na byle jakie konto , to losowało ci postać ze wszystkich kont w tibii ;]

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 27, 2006, 04:00:54 pm »
OTS - Open Tibia Server. Prywatne servery na ktorych mozna grac tak jak w normalnej tibi, w zasadzie prawie, bo co che to dziala a co nie chce to nie. Mapa inna (jest map editor) i mozna exp ustawic.


W tibie gralem do niedawna w sumie, mam 80lvl "knajta" i faktycznie jest do dupy :D jedno konto (53lvl) poszlo za 470zl :) wiec kasa z tego niby jest...nie ma grafiki ale fajnie mozna sie bawic...Z hackiem fakt...latwo zlapac. A co do bota to tez sa, takie wyzej wymienione na ktorych sie trenuje i takie ktore same expia tez :) Duzo by pisac...


ale..ale...tak poza tym to ja nie...to ja sie nie znam...ja w lineage gram...<chowa sie pod dywan>
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 1

  • Zasady można łamać, tak jak... ludzi...
    • http://www.mokra.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 09, 2007, 12:32:46 am »
Tibia? hehe na ten temat przypomniało mi się coś..
Wiecie jak obchodzony jest sylwester w tibii??? zastawiają stół potkami, udkami, i innymi badziewiami nic niewartymi i siadają niby i piją tam... a gdy wstają i odliczją sekundy do nowego roku to stoją w bezruchu   a gracze przed kompami (przeważnie maluchy) klepią cyferki od 9 do 1 a gdy skończy się odliczanie... postacie tibijskie obracają się wokół własnej osi aby wyrazić swoją radość (w tibi nie ma takich funkcji jak w l2 zeby cos wyrazić) desperacko kreca sie wokół własnej osi...w ten sposób wyraża się w tibi radość LOL :P
aaaha byłbym zapomniał...jeżeli ktoś niewararza podczas uroczystości emocji pozytywnych jest automatycznie wydalany z imprezy...także PROSZĘ PAŃSTWA KRĘCCIE SIĘ WOKÓŁ WLASNEJ OSI W TIBI GDY JEST IMPREEEZAAaaaa
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2007, 12:37:36 am wysłana przez Filer »










  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 09, 2007, 08:28:24 am »
Cytuj
To był pewnie test server ... ale na teście są te same postacie co na RL tibii.. chociaż 2-3 lata temu coś na teście się popsuło im i jak wchodziłeś na byle jakie konto , to losowało ci postać ze wszystkich kont w tibii ;]

Ta pamietam tego buga xD Beka z tego byla wchodze a tu nie moje konto.Ale Tibijczycy maja polszczyzne miejscami FTW ^^

Cytuj
W tibie gralem do niedawna w sumie, mam 80lvl "knajta" i faktycznie jest do dupy Very Happy jedno konto (53lvl) poszlo za 470zl Smile wiec kasa z tego niby jest...nie ma grafiki ale fajnie mozna sie bawic...Z hackiem fakt...latwo zlapac. A co do bota to tez sa, takie wyzej wymienione na ktorych sie trenuje i takie ktore same expia tez Smile Duzo by pisac...

Bo jak to kumpel okreslil zycie w tibi:
1-20 Grasz bo jest to latwe
20-30 Grasz zeby miec lepszy sprzet
30-50 Grasz bo masz kumpli
50-80 Grasz zeby byc jednym z najlepszych
80+ Grasz i uzywasz tibi jako gg ^^


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 09, 2007, 03:34:29 pm »
Cytuj
To był pewnie test server ... ale na teście są te same postacie co na RL tibii.. chociaż 2-3 lata temu coś na teście się popsuło im i jak wchodziłeś na byle jakie konto , to losowało ci postać ze wszystkich kont w tibii ;]

Ta pamietam tego buga xD Beka z tego byla wchodze a tu nie moje konto.Ale Tibijczycy maja polszczyzne miejscami FTW ^^

Cytuj
W tibie gralem do niedawna w sumie, mam 80lvl "knajta" i faktycznie jest do dupy Very Happy jedno konto (53lvl) poszlo za 470zl Smile wiec kasa z tego niby jest...nie ma grafiki ale fajnie mozna sie bawic...Z hackiem fakt...latwo zlapac. A co do bota to tez sa, takie wyzej wymienione na ktorych sie trenuje i takie ktore same expia tez Smile Duzo by pisac...

Bo jak to kumpel okreslil zycie w tibi:
1-20 Grasz bo jest to latwe
20-30 Grasz zeby miec lepszy sprzet
30-50 Grasz bo masz kumpli
50-80 Grasz zeby byc jednym z najlepszych
80+ Grasz i uzywasz tibi jako gg ^^
Ja już na 10lvl grałem bo miałem kumpli ^^
I nie rozumie co Wy macie do tej gry :/
Jakbym miał kasę na PACC to rzuciłbym Linage i grał w Tibię
bo ta gra ma to coś, czego nie ma żadna inna.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 09, 2007, 04:26:20 pm »
Cytuj
I nie rozumie co Wy macie do tej gry :/

Ja do niej nic nie mam bo sam w nia gram...zreszta to samo ludzie z Tibi moga mowic o ludziach z L2.Ale ja moge w L2 frapsem nagrywac filmy ^^


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2007, 06:38:37 pm »
bo ta gra ma to coś, czego nie ma żadna inna.

Oczywiście że ma. Np. brzydką grafikę.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 09, 2007, 07:00:43 pm »
bo ta gra ma to coś, czego nie ma żadna inna.

Oczywiście że ma. Np. brzydką grafikę.

O kolejny człowiek dla którego liczy się tylko grafika
Dziewczyny też wolisz ładne i żeby były głupie ;>
Tibia może ma grafika słaba ale ma to swoje ogromne plusy.
Grafika nie jest  pierwszorzędna sprawą nawet drugorzędna nie jest dla mnie to w ogóle grafika nie jest istotna najważniejsza jest GRYWALNOŚĆ

albo np. takie Diablo to nikt nie powie że ma brzydką grafikę a wszyscy je uwielbiają ;> dlaczego ? 8)



  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 09, 2007, 07:33:16 pm »
bo ta gra ma to coś, czego nie ma żadna inna.

Oczywiście że ma. Np. brzydką grafikę.

O kolejny człowiek dla którego liczy się tylko grafika
Dziewczyny też wolisz ładne i żeby były głupie ;>
Tibia może ma grafika słaba ale ma to swoje ogromne plusy.
Grafika nie jest  pierwszorzędna sprawą nawet drugorzędna nie jest dla mnie to w ogóle grafika nie jest istotna najważniejsza jest GRYWALNOŚĆ

albo np. takie Diablo to nikt nie powie że ma brzydką grafikę a wszyscy je uwielbiają ;> dlaczego ? 8)



No sorry, ale z kimś takim zadać bym się nie chciał ; ]
http://hometown.aol.com/rufflife3628127/images/ugly%20girl.jpg

Powracając do tematu.
Jednak, walory estetyczne są ważne.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 09, 2007, 07:36:48 pm »
bo ta gra ma to coś, czego nie ma żadna inna.

Oczywiście że ma. Np. brzydką grafikę.

O kolejny człowiek dla którego liczy się tylko grafika
Dziewczyny też wolisz ładne i żeby były głupie ;>
Tibia może ma grafika słaba ale ma to swoje ogromne plusy.
Grafika nie jest  pierwszorzędna sprawą nawet drugorzędna nie jest dla mnie to w ogóle grafika nie jest istotna najważniejsza jest GRYWALNOŚĆ

albo np. takie Diablo to nikt nie powie że ma brzydką grafikę a wszyscy je uwielbiają ;> dlaczego ? 8)



No sorry, ale z kimś takim zadać bym się nie chciał ; ]
http://hometown.aol.com/rufflife3628127/images/ugly%20girl.jpg

Powracając do tematu.
Jednak, walory estetyczne są ważne.

Nie pokazuj Mi głupich przeróbek :>
Estetyka odchodzi na bardzo daleki plan. Grywalność jest na pierwszym planie.
I nie mów że grafika .... Ja bym nie chciał grać w grę która jest okropnie głupia ale ma fajna grafikę ....


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 09, 2007, 07:40:21 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 09, 2007, 07:52:47 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.

Oj Oj Jakbyś pograł w Tibię to byś wiedział ile brakuje Lineage 2 do takiej Tibi ;)
Ja dużo czasu spędziłem przy Tibi i często chcę do niej wrócić ale ona za bardzo uzależnia :) bo ma to coś co nawet Lineage nie ma ;P


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 09, 2007, 07:56:44 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.

Oj Oj Jakbyś pograł w Tibię to byś wiedział ile brakuje Lineage 2 do takiej Tibi ;)
Ja dużo czasu spędziłem przy Tibi i często chcę do niej wrócić ale ona za bardzo uzależnia :) bo ma to coś co nawet Lineage nie ma ;P

Co takiego ma?

Cytuj
coś
Cytuj
cos
Cytuj
Coś

NO CO?!