Witaj
Gość

Wątek: Atak Tibii  (Przeczytany 14982 razy)

  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 09, 2007, 07:59:21 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.

Oj Oj Jakbyś pograł w Tibię to byś wiedział ile brakuje Lineage 2 do takiej Tibi ;)
Ja dużo czasu spędziłem przy Tibi i często chcę do niej wrócić ale ona za bardzo uzależnia :) bo ma to coś co nawet Lineage nie ma ;P

Co takiego ma?

Cytuj
coś
Cytuj
cos
Cytuj
Coś

NO CO?!



Oj pograj trochę a zobaczysz
Ja Ci tego nie określę musisz Sam zobaczyć :P Tylko żebyś potem nie mówił że nie możesz przestać grać ^^
Bo ta gra cholernie uzależnia Ja nawet przez pół roku nie grałem w moją ukochaną grę ET ;P potem usunąłem konto do Tibi,pasy i koniec udało się :)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 09, 2007, 08:03:08 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.

Oj Oj Jakbyś pograł w Tibię to byś wiedział ile brakuje Lineage 2 do takiej Tibi ;)
Ja dużo czasu spędziłem przy Tibi i często chcę do niej wrócić ale ona za bardzo uzależnia :) bo ma to coś co nawet Lineage nie ma ;P

Co takiego ma?

Cytuj
coś
Cytuj
cos
Cytuj
Coś

NO CO?!



Oj pograj trochę a zobaczysz
Ja Ci tego nie określę musisz Sam zobaczyć :P Tylko żebyś potem nie mówił że nie możesz przestać grać ^^
Bo ta gra cholernie uzależnia Ja nawet przez pół roku nie grałem w moją ukochaną grę ET ;P potem usunąłem konto do Tibi,pasy i koniec udało się :)

Takie pieprzenie kotka za pomocą młotka.
Skoro coś "loffciasz" w tej grze, to powiedz co.
Ja Ci mogę powiedzieć co lubie w L2.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 09, 2007, 08:05:32 pm »
Omg.

LineAge ma i grafike i grywalność.
Takie gry cenie coś & coś.
NIE Tibie która ma tylko "grywalność" bo na dobrą sprawę kwadratem to ja sobie moge pochodzić w paincie lub grze pong z commodore.

Oj Oj Jakbyś pograł w Tibię to byś wiedział ile brakuje Lineage 2 do takiej Tibi ;)
Ja dużo czasu spędziłem przy Tibi i często chcę do niej wrócić ale ona za bardzo uzależnia :) bo ma to coś co nawet Lineage nie ma ;P

Co takiego ma?

Cytuj
coś
Cytuj
cos
Cytuj
Coś

NO CO?!



Oj pograj trochę a zobaczysz
Ja Ci tego nie określę musisz Sam zobaczyć :P Tylko żebyś potem nie mówił że nie możesz przestać grać ^^
Bo ta gra cholernie uzależnia Ja nawet przez pół roku nie grałem w moją ukochaną grę ET ;P potem usunąłem konto do Tibi,pasy i koniec udało się :)

Takie pieprzenie kotka za pomocą młotka.
Skoro coś "loffciasz" w tej grze, to powiedz co.
Ja Ci mogę powiedzieć co lubie w L2.

Ogólnie to Ci mogę powiedzieć to jest KLIMAT
I takiego klimatu nie ma żadna gra mmorpg jaką poznałem.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 09, 2007, 09:44:23 pm »
klimat ? Brak animacji to jest klimat ? Ja tam żadnego klimatu nie widze ... Klimat to mają gierki na Atari albo commodore ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 1

  • Zasady można łamać, tak jak... ludzi...
    • http://www.mokra.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 09, 2007, 09:53:47 pm »
Zgadzam się z devouringiem.... nie ma to jak atari  :P










  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 09, 2007, 09:57:16 pm »
klimat ? Brak animacji to jest klimat ? Ja tam żadnego klimatu nie widze ... Klimat to mają gierki na Atari albo commodore ...

No tak nie ma to jak animacja w gra z Atari czy Commodore xD
A czy brak animacji jest aż tak ogromną częścią klimatu  :o :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 09, 2007, 10:22:42 pm »
zagraj w jouriney to the planet to zmiensiz zdanie. Do dzisiaj ta gra przewyższa wiele konsolowych ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 09, 2007, 10:27:09 pm »
zagraj w jouriney to the planet to zmiensiz zdanie. Do dzisiaj ta gra przewyższa wiele konsolowych ...

Grać nie miałem okazji ale widziałem
No fakt że zachwyca ale nie rozmawiamy tu o grach konsolowych ani o grach na Atari czy Commodore.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 10, 2007, 08:59:54 am »
Tibia nie ma klimatu.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 10, 2007, 09:43:04 am »
Tibia nie ma klimatu.

Nie grałeś to nie wiesz ...
Nawet jak grałeś to na pewno doszedłeś do tego 8lvl i skończyłeś więc nie mów że poczułeś ten klimat w Tibi. Jak nic w tej grze nie poznałeś


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 10, 2007, 09:57:33 am »
A czemu?
Bo mnie np. zaciupciali jak opuściłem 1 wioske.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 10, 2007, 10:41:11 am »
Myślisz że w Lineage nie pkują  :o
Jak się wychodzi z wioski to od razu stoją jakieś debile którzy maja lvl 40-70 ubrani w jakieś Top NG
I tylko pvp or pk pvp or pk ... i zabijają do woli.
A Ty narzekasz że Cię zabili  :shock: 
Zresztą nie na wszystkich serverach pkują są nawet servery non-pvp gdzie nie mogą Cię zabić !


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 10, 2007, 10:49:11 am »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 10, 2007, 01:43:12 pm »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P

Leci cały plecak i czasami jedna rzecz z twojego ekwipunku xD i spada lvl, i wszystkie skille :P

I to utrudnia życie :P ale jest fajnie :) Przynajmniej w Tibi pekowanie ma sensu bo na tym zarobisz
A i wyższe lvl nie pekują słabszych.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 10, 2007, 02:23:40 pm »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P

Leci cały plecak i czasami jedna rzecz z twojego ekwipunku xD i spada lvl, i wszystkie skille :P

I to utrudnia życie :P ale jest fajnie :) Przynajmniej w Tibi pekowanie ma sensu bo na tym zarobisz
A i wyższe lvl nie pekują słabszych.

Słyszysz się?
Świetnie...


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 10, 2007, 02:38:45 pm »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P

Leci cały plecak i czasami jedna rzecz z twojego ekwipunku xD i spada lvl, i wszystkie skille :P

I to utrudnia życie :P ale jest fajnie :) Przynajmniej w Tibi pekowanie ma sensu bo na tym zarobisz
A i wyższe lvl nie pekują słabszych.

Słyszysz się?
Świetnie...


ekhm nie pisałem w Moim poście że narzekam na pekowanie ale tam Wyższe lvl nie pekują słabszych.!


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 10, 2007, 02:44:11 pm »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P

Leci cały plecak i czasami jedna rzecz z twojego ekwipunku xD i spada lvl, i wszystkie skille :P

I to utrudnia życie :P ale jest fajnie :) Przynajmniej w Tibi pekowanie ma sensu bo na tym zarobisz
A i wyższe lvl nie pekują słabszych.

Słyszysz się?
Świetnie...


ekhm nie pisałem w Moim poście że narzekam na pekowanie ale tam Wyższe lvl nie pekują słabszych.!
Ale nie krzycz na mnie bo sie bede moczyć w nocy :(
Wszędzie mocniejsi pekują słabszych, ale w L2 jest mądrze rozwiązane, w Tibii takiego rozwiązania nie widze. Bo przy PK leci cały equip jak sam powiedziałeś. I to jeszcze ofiara ma taki nóż w plecy..


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 10, 2007, 04:44:05 pm »
Taa, tylko że jak cię spekują w L2 to nic nie dropisz a w tibii leci chyba cały sprzęt :P

Leci cały plecak i czasami jedna rzecz z twojego ekwipunku xD i spada lvl, i wszystkie skille :P

I to utrudnia życie :P ale jest fajnie :) Przynajmniej w Tibi pekowanie ma sensu bo na tym zarobisz
A i wyższe lvl nie pekują słabszych.

Słyszysz się?
Świetnie...


ekhm nie pisałem w Moim poście że narzekam na pekowanie ale tam Wyższe lvl nie pekują słabszych.!
Ale nie krzycz na mnie bo sie bede moczyć w nocy :(
Wszędzie mocniejsi pekują słabszych, ale w L2 jest mądrze rozwiązane, w Tibii takiego rozwiązania nie widze. Bo przy PK leci cały equip jak sam powiedziałeś. I to jeszcze ofiara ma taki nóż w plecy..

Nie leci cały ekwipunek tylko jedna rzecz z niego i to czasami :)
no cóż do 8 lvl jest rookgard (eh chyba tak :P ) i do 8 lvl jesteś bezpieczny potem wybierasz miasto w którym też jesteś bezpieczny i tam raczej rzadko zdarza się pk
Dla informacji Tibia posiada 3 chyba rodzaje serverów sa to :
Normalne servery - Nabijasz lvl chodzisz na bosy itp.
Non - pvp server - To samo co wyżej tylko jak ktoś Cię wkurzy to nie możesz go uderzyć\zabić
i PvP-enforced - i na tym serverze zbierają się wszystkie zbiry które chcą cały czas pk,zabijać bo taki server służy tylko do tego.a W Lineage nie masz serverów non - pvp ani normalnych bo na normalnych też pekują jak szaleni :(


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 10, 2007, 04:55:02 pm »
Cytuj
Nie leci cały ekwipunek tylko jedna rzecz z niego i to czasami

Wiem ze jak ja gralem to kazdej postaci ci padla lecial plecak.

Cytuj
Dla informacji Tibia posiada 3 chyba rodzaje serverów sa to :
Normalne servery - Nabijasz lvl chodzisz na bosy itp.
Non - pvp server - To samo co wyżej tylko jak ktoś Cię wkurzy to nie możesz go uderzyć\zabić
i PvP-enforced - i na tym serverze zbierają się wszystkie zbiry które chcą cały czas pk,zabijać bo taki server służy tylko do tego

Ostatni serwer ma to do siebie ze jak zabijesz typa na rownym lub wyzszym lvl dostajesz exp ktory on stracil(na test serwie to walnelem typa z SD na 18x to z 100 podskoczylo mi na 101 :P).


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 10, 2007, 05:37:02 pm »
Cytuj
Nie leci cały ekwipunek tylko jedna rzecz z niego i to czasami

Wiem ze jak ja gralem to kazdej postaci ci padla lecial plecak.

Cytuj
Dla informacji Tibia posiada 3 chyba rodzaje serverów sa to :
Normalne servery - Nabijasz lvl chodzisz na bosy itp.
Non - pvp server - To samo co wyżej tylko jak ktoś Cię wkurzy to nie możesz go uderzyć\zabić
i PvP-enforced - i na tym serverze zbierają się wszystkie zbiry które chcą cały czas pk,zabijać bo taki server służy tylko do tego

Ostatni serwer ma to do siebie ze jak zabijesz typa na rownym lub wyzszym lvl dostajesz exp ktory on stracil(na test serwie to walnelem typa z SD na 18x to z 100 podskoczylo mi na 101 :P).

Leci cały plecak i jedna rzecz z twojego ekwipunku np. miecz lub tarcza :P ale czasami
Jak kogoś zabijesz to nie dostajesz expa.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 10, 2007, 06:32:57 pm »
Cytuj
Jak kogoś zabijesz to nie dostajesz expa.

Mowie jak bylo jak ja gralem.Typ musial miec wiekszy lub rowny tobie level zebys dostal exp za jego zabicie.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 10, 2007, 06:51:36 pm »
Cytuj
Jak kogoś zabijesz to nie dostajesz expa.

Mowie jak bylo jak ja gralem.Typ musial miec wiekszy lub rowny tobie level zebys dostal exp za jego zabicie.

Bardzo możliwe na Test serverach różne rzeczy się działy :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 22, 2007, 03:29:35 pm »
w ogóle co macie do tzw "BACHORÓW" :o
Grałem w tibie dosyć długo(pół roku i fajnie sie grało bo niektórzy ludzie byli mniej chamscy niż na lineage)
to po pierwsze


po drugie każdy kiedyś miał te 12 czy 14 lat,przyznaje sie sam mam 14 lat ale JA nie wciskam gdzie popadnie kitu że mam 19 czy 20 lat:)

Nie bede bronił tibi bo to nie ma sensu czemu?
Skazaliście ją jako głupią gre i co byś nie powiedział będzi głupia tak to jest z IGNORANTAMI(tak zaraz bedzie skąd taki bachor zna takie słowa...)

Jak na mój gust to do każdej gry mozna sie zniechęcic(znajomy grał na polskim serwie xxx i to był jego pierwszy serwer i spytał sie o coś to mu koleś powiedział żeby napisał !/gmdick i koleś został wpakowany do jaila na tym serwerze)

Dziękuje za to że ktoś(?) mnie wysłuchał:)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 09, 2007, 08:50:49 am »
IGNORANCJA jak wiadomo, której źródłem jest niewiedza  :dry:

Tibia ma w sobie charakter. Swiadomość, że możesz stracić wszystkie przedmioty z plecaka i cały level po 4 godzinach grania bo jakiś dureń nagle wyleci i cię zabije zawsze towarzyszy tybijczykom. W tej grze  powiedzenie Szefa pingwinów z Madagaskaru: "Nigdy nie wypływaj sam" nabiera sensu. W tej grze nie liczy się tak bardzo level, ale umiejętności gracza i zachowanie przez niego zimnej krwi w czasie walki. A ardenaliny jest dużo. Smiało mogę powiedzieć, ze grając w tibie czułem się jak na zawodach zapasniczych sprzed wielu lat, kiedy to speker wymawia twoje nazwisko (i twojego przeciwnika) musisz wyjść na mate i mimo, że żołądek podchodzi ci do gardła masz świadomość, że nie możesz dać d##y bo kumple patrzą a punkty sa potrzebne.

Przykłąd z życia Bachira Artsa z Dolery: Wychodzisz z rockagrdu i teleportujesz się do miasta, w którym mogą cię zabic. W swiatyni jak najbardziej jestes bezpieczny a do warehouse (w tibii to się nazywa depo) masz tylko kawałek. Jest godzina 7 wieczorem i ulice sa usiane cialami poleglych graczy. Mimo to ryzykuje i wychodze na ulice. Biegne szybko do depo z całą kasą i ekwipunkiem jaki udało mi się zdobyc na Rookgardzie. Nie jest tego dużo, ale zawsze to coś. I tu nagle wypada mi trzech pk i ubija mnie jak świnie. Tracisz cały hajs. Noobki ktore siedza w depo rechocza: Witamy w Tibii!
 


Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 09, 2007, 11:14:22 am »
No to jest ciekawie - hihihihi - chyba przyjrze sie tej "Tibii" dokladniej ;)