Witaj
Gość

Wątek: [Filmy] Eragon  (Przeczytany 7140 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Eragon
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:10:16 pm »
Ogladalem dzisiaj tego waszego eragona i uwazam, ze film jest beznadziejny, film wyszedl kiepsko, a ja zlamalem swoja zasade, i teraz musze  jednak przeczytac ksiazke :D Prawie godzine sie ten film rozkreca a potem jedna akcja i koniec;/ i sie jeszcze konczy nie wiadomo jak :D 3/10 pkt ;] daje


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Eragon
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:40:41 pm »
Zrobili tak, żeby całą książkę zrobić chyba w 4 częściach i tam będą akcje... [nwm nie widziałem na oczy drukowca].

A co powiecie o Apocalipto??


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Eragon
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:44:16 pm »
Apocalipto słyszałem że dobre ale strasznie krwawe... Jak kto lubi :)

Ale sam jeszcze nie oglądałem :D


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Eragon
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:10:12 am »
Też słyszałem, że krwawe. Powiem, że to zależy od przyzwyczajenia, jak dla mnie tej krwi dużo nie było i sądzę, że właśnie przy takich akcjach tyle jej leci. Film ciekawy, polecam ;) nie napiszę o czym jest, aby nie wydać przez przypadek tego co jest najciekawsze.


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Odp: Eragon
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:13:25 pm »
Film Eragon jest gorzej niż kiepski i beznadzieny, jedynym powiązaniem z książką są chyba tylko nazwy własne, bo ksiązka to całkiem inna przygoda, mogę śmiało powiedzieć, że zmranowałem ponad półtora godziny na ten film, a jestem w sumie świeżo po przeczytaniu ksiązki. Daje 1/10 niestety.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Eragon
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:29:03 pm »
Co do ksiazki to niedawno przeczytalem i musze powiedziec ze jest niezla. W najblizszym czasie planuje kupic druga czesc pt. Najstarszy :P A co do filmu.. Po tym jak obejrzalem trailery i po tym co piszecie to wole go nie ogladac :P


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Eragon
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:25:11 pm »
Apocalipto słyszałem że dobre ale strasznie krwawe... Jak kto lubi :)

Ale sam jeszcze nie oglądałem :D
Gibson chyba takie lubi ^^ (Pasja )
Cytuj
Prawie godzine sie ten film rozkreca a potem jedna akcja i koniec;/ i sie jeszcze konczy nie wiadomo jak
święta prawda ^^ po tym wszystkim czuć duży niedosyt, ale ja pozostane przy tym że film był DOBRY. (czyli 7 {no możę 6,8 ^^ }/10 )


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 3

Odp: Eragon
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2009, 09:29:08 am »
Oceniam film w skali 1-10 na 3. Film jest tak nagrany jakby wyrywali fragmenty co ciekawsze z książki bez żadnej spójności, przeskakiwanie z wątku do wątku.
I dokładnie masz racje. Film w mojej ocenie był bardzo słaby, a książka na dwie nocki w fotel wcisnęła.

Eragon jest straaaaaaaaasznie słaby... Niepodobał mi sie... A książki nie czytałem.
Radzę ci przeczytaj bo warto :)

//Soulern: Popatrz na datę ostatniego posta...
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 12:05:06 pm wysłana przez Soulern »


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: [Filmy] Eragon
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 03, 2009, 10:04:17 am »
gdyby nie Jeremy Irons i John Malkovic to filmu można by używać w zastępstwie papieru toaletowego...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: [Filmy] Eragon
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2009, 12:38:29 pm »
Apropo filmu...

Film ogladnalem po przeczytaniu ksiazki...i za cholere nie moglem sie w filmie polapac i dopasowac fabuly z ksiazki...jakos to tak strasznie poplatane..

Nie polecam tego filmu..straszna chała....Za to polecam w 1000000000%%% przeczytac ksiazke....Poprostu jest genialna, klimaty ktore uwielbiam..Jak sie wzialem za czytanie to przestawalem dopieo wtedy, jak nie moglem juz przeczytac jednego wyrazu...

Do tego teraz jeszcze sa dostepne kolejne czesci :) Najstarszy oraz Brisingr...Polecam polecam i jeszcze raz polecam :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: [Filmy] Eragon
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 08, 2009, 11:06:21 pm »
I ja sie wtrace. Zanim obejrzalem film przeczytalem ksiazke. I zgadzam sie jak ktos napisal ze nie da sie rozroznic fabuly z ksiazki w filmie. Ale film jesli potraktowac jako cos osobnego od ksiazki wchodzi wysmienicie :) Ciekawe czy beda nastepne czesci. bo po przeczytaniu Brisingra nie moge sie doczekac ostatniej ksiazki albo drugiej czesci filmu :)
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: [Filmy] Eragon
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2009, 10:01:39 am »
I ja sie wtrace. Zanim obejrzalem film przeczytalem ksiazke. I zgadzam sie jak ktos napisal ze nie da sie rozroznic fabuly z ksiazki w filmie. Ale film jesli potraktowac jako cos osobnego od ksiazki wchodzi wysmienicie :) Ciekawe czy beda nastepne czesci. bo po przeczytaniu Brisingra nie moge sie doczekac ostatniej ksiazki albo drugiej czesci filmu :)
ja tam się zastanawiam, JAK oni chcą nakręcić inne części Eragona skoro fabułę tak poplątali, że pewnych ważnych wydarzeń książkowych nie wplotą w film...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.