Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622192 razy)

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1175 dnia: Wrzesień 23, 2007, 07:43:49 pm »
A co myslicie o opcji som + acu i +int ?:>
nie bardzo ... raczej som+mp i +wit


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1176 dnia: Wrzesień 23, 2007, 09:35:20 pm »
+ int i acu nie warto ladowac,lepiej wlasnie jak bula napisal chociaz jak robisz DD SK to build Kholdstara jest genialny(tylko ja zamiast +4 dex -4 con wole +1 str -1 con) bo i tak rzucasz glownie hex i pb.


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1177 dnia: Wrzesień 25, 2007, 12:20:47 pm »
Chciałbym wrócic do tematu dotyczącego skilla banish seraphin. Polazłem do WOA, patrzę są niby aniołki (Disciples of Protectio, taka nazwa moba), ale skill nie che sie odpalać. Ma ktoś większe doświadczenie w tym skillu, czas odnawiania, jakie moby, oplacalność expa na tych mobach, chętnie bym jeszcze z tego skilla przywalił;)
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1178 dnia: Wrzesień 25, 2007, 07:52:28 pm »
Soul Ore masz? Bo to wymaga do rzucenia a jak sie nie odpala(wyglada jak heal) to znaczy ze na serwie nie dziala.

Mmmm jak ja uwielbiam rozjebac klate majestica...


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1179 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:03:53 pm »
Chciałbym wrócic do tematu dotyczącego skilla banish seraphin. Polazłem do WOA, patrzę są niby aniołki (Disciples of Protectio, taka nazwa moba), ale skill nie che sie odpalać. Ma ktoś większe doświadczenie w tym skillu, czas odnawiania, jakie moby, oplacalność expa na tych mobach, chętnie bym jeszcze z tego skilla przywalił;)

http://l2warfare.com/viewtopic.php?f=6&t=518

jezeli potrzeba tlumaczenia powiedz :D


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1180 dnia: Wrzesień 27, 2007, 04:16:36 pm »
Ryltar takie pytanie co do Ciebie mam
Bo wszystkim mowisz ze twoj build jest super mega pro omg pwner, a reszta jest ble...  Grales kiedys na normalnym servie tym swoim SK (gdzie nie bylo mana potow i npc buffow) i gdzie chodziles tym SK praktycznie zawsze w party? Bo caly czas opisujesz SK pod gracza solo, a chyba kazdy robi tanka pod party... Ile mozna solowac. A co do PvP to twoj build jest dobry tylko i wylacznie na arene ewentualnie olimpiade :P

dla SK to -str + con i dc set :P

Btw ktos musi agrowac na siebie dd i nukow podczas wiekszego pvp na przyklad z clanem z ktorym sie ma wojne.

Ryl moze znasz sie na sk ale tylko z hr i allka, takie jest moje zdanie


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1181 dnia: Wrzesień 27, 2007, 04:35:52 pm »
Cytuj
dla SK to -str + con i dc set
graaaaaatz sprobuj kogos tym zabic ... mialem taki set ... samymi nukami ludzi nie pozabijasz ... tym bardziej bez mana potkow ... a dlaczego akurat DC? ze niby taki uber defensywny jest? Doom jest 100x lepszy ... NM tez do PvE jest lepszy od DC ... no chyba ze boisz sie ze anchor dostaniesz ... ale skladac set pod jeden skill?
Cytuj
Grales kiedys na normalnym servie tym swoim SK (gdzie nie bylo mana potow i npc buffow) i gdzie chodziles tym SK praktycznie zawsze w party?
wiem ja to nie Ryltar ale to jest rotfl pytanie ... wedlug ciebie serwer C4 off x2 exp to nie jest normalny serwer? Prywatne serwery to nie Retail ze czesto znajdziesz party ...
Cytuj
Btw ktos musi agrowac na siebie dd i nukow podczas wiekszego pvp na przyklad z clanem z ktorym sie ma wojne.
i do tego jest najlepszy doom set ale chyba nie chcesz cale zycie stac i obrywac w twarz nukami i innym badziewiem?Z buildem -11 con tez mozna spokojnie poaggrowac ... jak mowisz o dobrym klanie to klan chyba ma Cardinala i Dominatora? wiec po co sie martwic o CP/HP ...

btw od czego sa elixiry?

P.S. Ciekawe czemu malo SK z retka nosi DC set? Pomimo wszystko oni przechodza przez PvE zeby pozniej moc robic PvP/mass itp(no chyba ze botuja ale nie o to chodzi), wiec chyba troche z postacia sa obyci.


P.S.S :D
Cytuj
A co do PvP to twoj build jest dobry tylko i wylacznie na arene ewentualnie olimpiade
akurat +5str-5con jest nie bardzo na olimpiade przynajmniej wedlug mnie ...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2007, 04:41:54 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1182 dnia: Wrzesień 27, 2007, 04:53:35 pm »
Cytuj
Grales kiedys na normalnym servie tym swoim SK (gdzie nie bylo mana potow i npc buffow)

Nie dla mnie normalny serwer to nie allseron x2 tylko taki co ma raty minimum x10k.

Cytuj
i gdzie chodziles tym SK praktycznie zawsze w party?

Ta to fajnie ze znajdujesz ciagle party bo nie kazdy tak ma.Ja czesto soluje(chociazby dlatego ze bawie sie w manor nie bede kombinowal z tymi nasionami co dropa nie blokuja) albo w duo lub trio z bd lub se albo obydwoma.

Cytuj
Bo caly czas opisujesz SK pod gracza solo, a chyba kazdy robi tanka pod party...

No jasne zapomnialem ze u tanka liczy sie miec 14k HP a nie jego p.def i blok tarcza.A niebe z siebie robil mieso armatnie i dawal +5 con +4 dex -9 str i dooma i czekac 10 lat az ktos laskawie wezmie mnie do party.

Cytuj
Ile mozna solowac

Ile komu sie podoba.

Cytuj
A co do PvP to twoj build jest dobry tylko i wylacznie na arene ewentualnie olimpiade

Tylko wiesz jaka jest miedzy nami roznica? Ja przyjmuje na klate tak samo dobrze jak ty ale szybciej zabijam daggera/robe/lucznika a u ciebie to wyglada tak:

you hit for 79
you hit for 83
critical hit!
you hit for 229
(10h pozniej)
dagger:srry no cp pots i got to bsoe cya.

Cytuj
Btw ktos musi agrowac na siebie dd i nukow podczas wiekszego pvp na przyklad z clanem z ktorym sie ma wojne.

Po pierwsze ja biore na klate w takim samym stopniu jak ty,po drugie nie zawsze masz ze soba cale party,wystarczy ze podleci do ciebie jakis dagger to ty go mozesz tam bic przy krytyku za 150 ale mi to troche nie pasuje wole mu zasadzic krytyka za 800.

Cytuj
Ryl moze znasz sie na sk ale tylko z hr i allka, takie jest moje zdanie

Ty tylko z czytania.Naczytales sie bzdur typu:"jestem tankiem musze miec jak najwiecej HP to utrzymam wiecej nukow" powiem ci tak,zesrasz sie a nie.Jezeli bishop zasnie to ci 20k hp nie pomoze bo dostaniesz za szybko.Pierw sam sprawdz potem gadaj ale co tam lepiej powiedziec "eee nie widzialem w praktyce to build jest chujowy wole udawac da z 10k hp".Nie wierzysz? Zobacz ile tankow ma twoj build a ilu ma DD na offie.

Cytuj
P.S. Ciekawe czemu malo SK z retka nosi DC set? Pomimo wszystko oni przechodza przez PvE zeby pozniej moc robic PvP/mass itp(no chyba ze botuja ale nie o to chodzi), wiec chyba troche z postacia sa obyci.

Bo to zajebisty set...zobacz wieksza moc heal(zamiast za 1200 ulecza ciebie za 1248),+2 con -2 str(doom daje +3/-3) +18% do bloku(doom ci da +24%) no i bonus do paralizu +50% jeee az 3 klasy go uzywaja...OE Doom(ktory jest tanszy,bynajmniej u mnie doom +4/+5 kosztuje 20kk a czysty DC 100kk).


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1183 dnia: Wrzesień 27, 2007, 04:56:39 pm »
Jak czytam imbecylizmy z serii ,,gupi Ryltar jestes tanka sie robi do party na 20khp zeby tankowal nukerow" to mam ochote sie wyrzygać do własnego żołądka.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1184 dnia: Wrzesień 27, 2007, 05:21:29 pm »
Walka z nukerem na DD setup:
slow,surrender nuk,nuk,nuk GF

Walka na HP setup:
slow,surrender,nuk,nuk,nuk,nuk GF jee 1 nuk wiecej.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1185 dnia: Wrzesień 27, 2007, 05:54:10 pm »
wiesz ryl w c5 to wiekszej roznicy nie robi bo procedura na nukera jest taka sama - shackle/arrest, ud i napierdalanka :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2007, 07:16:50 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1186 dnia: Wrzesień 27, 2007, 06:13:27 pm »
Jako gracz na ofku muszę zaprotestować :D, nie znam SK który miałby bez przerwy party. Ja osobiście wybralem SK bo lubię expić solo. W party nudzi mnie ciągle rzucanie HEXa i patrzenie jak reszta robi swoje lub przybieganie z kilkoma grupkami na plecach i patrzenie jak nekro robi z tym porządek. Dla mnie SK to postać jak najbardziej na solo, oczywiście wsparcie buffera jest jak najbardziej przydatne do szybkiego expa. Osobiście biegan w NM i mam DLE z Health (tatu ustawilem na -2str/-1dex/+3con) i starcza to zarówno na moby jak i na pvp czy mass pvp. Teraz zastanawiam się co obrać w s grade, czy warto inwestować w IC i Forgotten Blade z Focusem, czy może lepiej DAMA na wysokim plusie z Focusem i Doom na +6
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1187 dnia: Wrzesień 27, 2007, 06:20:26 pm »
To i to jest dobre :P Chociaz ja tam uwazam ze bez zakena(stun ressist) to jest dupa bieganie w IC(niby jest ressist shock) ale to kwestia gustu.

Cytuj
wiesz ryl w c5 to wiekszej roznicy nie robi bo procedura na nuka jest taka sama - shackle/arrest, ud i napierdalanka

Ostatio zauwazylem fajna rzecz...

Luk>nuki(liczac ze jestes czystym lub DD) bo zdaze zasadzic te 3 strzaly w nukera za te 500 a nuki to 2(myslac ze on zacznie uciekac).


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1188 dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:57:48 pm »
Kazdy gra jak chce. Ja gralem SK na tank buildzie bo party mialem zawsze conajmniej 6 osobowe, a nie wszyscy maja od razu maja zeby sobie wpakowac twojego builda

btw allek to nie jest normalny do konca server bo gm'owie wprowadzili zbyt duzo swoich zasad (przykladowo pvp i pk)

:P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1189 dnia: Wrzesień 27, 2007, 09:36:03 pm »
Cytuj
Kazdy gra jak chce. Ja gralem SK na tank buildzie bo party mialem zawsze conajmniej 6 osobowe, a nie wszyscy maja od razu maja zeby sobie wpakowac twojego builda

No ta bo przeciez nie masz BW.

Cytuj
btw allek to nie jest normalny do konca server bo gm'owie wprowadzili zbyt duzo swoich zasad (przykladowo pvp i pk)

Ta? Niby co takiego wprowadzil ze nie jest normalny? Jakos inaczej zabijasz graczy niz ja? Ja robie to przez marka z force albo trzymam CTRL a ty jak to robisz?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1190 dnia: Wrzesień 28, 2007, 08:54:27 am »
Allek tym się różni od innych serwerów że nie możesz tam jechać bez konkretnego powodu noobow z Dion majac 7x.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1191 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:53:42 am »
Dokladnie,nie ma random PK a jak taki sie trafi to robi BB z serwa.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1192 dnia: Październik 02, 2007, 02:53:45 pm »
Allek tym się różni od innych serwerów że nie możesz tam jechać bez konkretnego powodu noobow z Dion majac 7x.
jak dla mnie to powinno zalezec wylacznie od sumienia gracza :P



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1193 dnia: Październik 02, 2007, 03:02:18 pm »
Zabicie typa na 20 bedac na 7x? Nie no to napewnoi wymaga skilli i duzy naklad CP potow :P


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1194 dnia: Październik 02, 2007, 04:11:28 pm »
... i dla tego stworzyli PK a zakaz zabijania to dla mnie beznadzieja tak tą grę zrobili ,żeby nie było kox kox kox kox.. nie nawidzę expić..  jeszcze rb ciul.. troche rozrywki ale kox to badziewie na huja .. no i co rate 2x wolne zbijanie karmy niech zabije nooba z pod dion i co? w huj expienia b o karma do miasta nie wejdzie z zakaz to jest moim zdaniem debilstwo.. a na rowym pvp tez nie mozna pewnie "bez zgody" haha a wojny klanowe pewnie tam są zabronione i grożą psami i usunięciem klanu .. nawet jak mam ten 20 lvl i zabije mnie noobek 70 ( nie dam się będę walczył do końca .. zwłaszcza jeśli koniec oznacza 1 strzał ) trzeba sobie w życiu radzić..i nie mówcie ,że to denerwujące bo to małe odzwyczajenie od expa jak ktoś cie zaatakuje  teraz po wielu poszukiwaniach serwerów znalazłem serwa pvp z low buffkami taki item do tego jest w eq ...  i jest walka o teren.. a tp można tylko do terenu swojego...  ile razy nie miało się żadnego terenu i trzeba było iść na nogach w np 15 os.. poczym u celu okazywało się ,że jest się otoczonym przez np 60 osób.. i co walczyło się bez szans i się nie płakało..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1195 dnia: Październik 02, 2007, 04:18:23 pm »
omg ...
Cytuj
.i nie mówcie ,że to denerwujące bo to małe odzwyczajenie od expa jak ktoś cie zaatakuje
nie no zajebiste odzwyczajenie od expa jak przybiegnie typ w Full S grade do eg i bedzie wszystkich zabijal nie dajac im expic ...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1196 dnia: Październik 02, 2007, 04:26:50 pm »
I jest zabawnie ... po 1 full S nie przybiegnie do eg bo pójdzie pod Dion.. po 2 full S nie będzie zabijał kogo popadnie bo tej karmy przez 2 m-cę nie zbije i będzie się bał ,że wypadnie jego fullpr0 set full S.. nie wieże ,że full S będzie ryzykował swoją pr0 broń dla chwili i później koxał na karmie bądź robił od huja razy questy..  dla mnie to beznadzieja ale i tak wiem ,że zaraz mnie z błotem zetrą allek and SK fan..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1197 dnia: Październik 02, 2007, 04:33:16 pm »
Ciekawe dla kogo zabawnie ... tak w ogóle to co wy ludzie do Allka macie? nie gralem nie gram i nie bede gral na allku ale moze by tak troche tolerancji a nie ze jak ktos z allka jest to od razu tylko pve ...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1198 dnia: Październik 02, 2007, 04:37:55 pm »
I jest zabawnie ... po 1 full S nie przybiegnie do eg bo pójdzie pod Dion.. po 2 full S nie będzie zabijał kogo popadnie bo tej karmy przez 2 m-cę nie zbije i będzie się bał ,że wypadnie jego fullpr0 set full S.. nie wieże ,że full S będzie ryzykował swoją pr0 broń dla chwili i później koxał na karmie bądź robił od -_-'a razy questy..  dla mnie to beznadzieja ale i tak wiem ,że zaraz mnie z błotem zetrą allek and SK fan..

wlasnie full s nie ganiaja :D, kupuja jakies no grade shity i nabijaja pvp/pk na low levelach a potem sie popisuja przed kolegami jacy sa fajni ;>


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1199 dnia: Październik 02, 2007, 04:48:24 pm »
Źle mnie zrozumiałeś.. mi po prostu chodzi o to ,że karanie za zabijanie w tej grze jest po prostu śmieszne ale nic każdy na swój gust..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.