Witaj
Gość

Wątek: Problem z odpaleniem gameservera  (Przeczytany 1347 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Problem z odpaleniem gameservera
« dnia: Sierpień 16, 2015, 10:00:07 am »
Witam, chciałem założyć sobie serwer dla siebie i znajomych. Instaluję wszystko jak jest w tym poradniku: https://www.youtube.com/watch?v=xpprNvpFyqw, ale podczas ładowania gameservera wyskakuje wiele tekstów o nazwie "no skill info found for skill id xxxx". Wie ktoś jak to naprawić? Podkreślę, że raz już instalowałem serwera tym sposobem i poszło bez problemów. Czy to może być przez zmodyfikowanego klienta L2 H5? Ściągnąłem gotową instalkę do jakiegoś serwera o nazwie L2OURO. Proszę o pomoc  :?


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Problem z odpaleniem gameservera
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2015, 01:45:13 pm »
jeżeli ma to być serwer dla znajomych to nie tylko taki problem cie czeka
zależnie od twojego dostawcy musisz mieć otwarte porty, normalne ip, odblokowanego firewalla i wiele innych rzeczy

radzę poszukać sobie inny poradnik, np jak odpalić serwer na hamachi i ściągnąć pliki z http://www.l2jserver.com
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z odpaleniem gameservera
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2015, 11:05:08 pm »
Już raz mi się udało pół roku temu, nic nie kombinowałem takiego. Czy to nie jest wina zmodyfikowanego klienta? Jak tam custom skille by były to by nie kolidowało?

PS: dzięki za szybką odpowiedź i chęć pomocy :)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Problem z odpaleniem gameservera
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2015, 07:35:11 am »
jeżeli masz złą wersję klienta, to nie zalogujesz się do już stworzonej gry, jeżeli jakieś skille kolidują/są źle napisane to wyskoczy to w logach i info w okienku gameservera, ale dalej powinno odpalić i powinieneś móc się zalogować

jeżeli to nie jest problemem, napewno jakiś skill jest w zły sposób napisany, ma złą funkcję przypisaną lub brakuje gdzieś domknięcia typu ) " > / , ewentualnie w configu jest namieszane, dlatego też odpal gameserver itd z gotowej zoptymalizowanej paczki podanej z mojego linka

jeżeli chcesz dodawać swoje skille, dodawaj je pojedynczo lub w małych grupach i śledź kiedy błędy się pojawiają

jeżeli dalej będziesz mieć problemy to pisz z odpowiednim objaśnieniem
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.