Witaj
Gość

Wątek: WTP ! :)  (Przeczytany 2697 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
WTP ! :)
« dnia: Październik 22, 2012, 01:48:39 pm »
Witam serdecznie. Chciałbym zachęcić Was, do sprawdzania najnowszego kawałka z nadchodzącej płyty ("Testament Ludzkich Serc") ! Zdaję sobie sprawę, że częśc z was nie gustuje się w Polskim RAPie, jednak i do was mam prośbę, o sprawdzenie i oddanie opinii, na temat kawałka ! Zależy nam na szczerej opinii, oraz na oddaniu głosu ! ( łapka w górę, lub łapka w dół :) ). Jeśli Kawałeczek się spodoba, pomóżcie nam i udostępnijcie go na swojej tablicy na Facebook'u !

Tym czasem POZDRAWIAM, i życzę miłego słuchania !

http://www.youtube.com/watch?v=SVhIv2YGBx0&feature=plcp


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: WTP ! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2012, 03:42:55 pm »
To jest silna wola walki, wojownika...
rymy, które składam to żadna technika,
teraz patrzę w górę, na poprzednika,
aby wersy miały brzmienie rymowane  jak z świerszczyka.

Twa technika, przytrzymuje mnie na glebie?
Może czasem lepiej usnąć gdy me uszy są w potrzebie.
Może i nie jestem znawcą, polskiego "rapu"
wolę wziąć sweterek z myszka miki i już biegać po parku.




NO KURDE JESTEM RAPEREM, tak wygląda 90 % "podziemia", każdy by posiedział 1h nad kartką i mógłby napisać podobne wypociny, dla mnie nic specjalnego, ale to może dlatego, że jestem strasznie uprzedzony do monotonnej i jak dla mnie strasznie nudnej "sceny rapu świeżaków" marzących o sukcesie, powielane schematy.

Nie dziwie się, że drobna dziewczynka wygryzła te całe podziemie w jakimś tam konkursie, jak mi znajomy podesłał kilka filmików z uczestników konkursu, machających głową i łapami jakby chcieli wejść w kamerę, z tekstami, które każdy ale to każdy mógłby napisać (schemat wierszyków rymowanych dla dzieci)

W małych miastach też są takie grupki pseudo raperów, którzy na jakichś miastowych imprezach grają przed głównymi "gwiazdami", i wiecie kto stoi wtedy pod sceną, siksy po 140 cm wzrostu.

Mimo wszystko życzę powodzenia w rozwijaniu swojego kunsztu, kto wie, i mego posta nie bierzcie do siebie, najlepiej miejcie go w dupie, możecie mnie uznać za hejtera (tak też w sumie najłatwiej bo krytyka to ciężki orzech do zgryzienia), ale ile razy dawałem szansę i coś z tej kategorii włączyłem, nigdy nie wytrzymałem do końca, możliwe, że jestem strasznie uprzedzony, dla mnie jest to po prostu słabizna, błahostka jak robienie sobie kanapki w domu - każdy może.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 03:59:42 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: WTP ! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2012, 10:58:23 pm »
Nie chce nic mówić ale tekst to nie wszystko...jeśli potrafisz stworzyć sensowny tekst to OK teraz pokaż swojego "skillsa" w tym