Witaj
Gość

Wątek: GG poraz kolejny.  (Przeczytany 3098 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

GG poraz kolejny.
« dnia: Styczeń 16, 2010, 02:11:09 pm »
Witam.
Posiadam windows 7 64-bit i naturalnie mam problem z ru offem. Ściągnałem klienta ze strony, załatwiłem sprawę z unicode. Wtedy wyskoczył mi gameguard error 0. Postanowiłem więc użyć WildCarda, jednak nie wiele to zmieniło. Co prawda error z game guardem nie wyskakuje, jednakże:

Jest napisane, że niby łączy się do gry i proszę czekać... Jednak oczekiwanie to nie ma końca.
Próbowałem odpalać to bez firewalla jak i również w zgodności z XP SP3. Niestety nic nie pomaga.
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co jeszcze można zrobić i może pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: GG poraz kolejny.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:14:40 pm »
Bez GG sie nie zalogujesz wiec to pomysl z dupy. Czekasz az wszytskie pingi spadna z 9999 ?


Poszukaj tutaj na forum bo ktos podawal pliki GG chyba wlasnie po to aby pozbys sie tych errorow.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: GG poraz kolejny.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:17:19 pm »
Ten komunikat pojawia sie po wklepaniu logina i hasła, nie wyskakuje lista serverów.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: GG poraz kolejny.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:02:21 pm »
zrob reinstal gry, i w dziale ruretal techniczne poszukaj tematu o tym samym, tam ktos ( chyba sebal) dawal link do GG pod w7 64 bit. I nie rob tego na lewo bo ciezko to wychodzi =]
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.