Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer  (Przeczytany 130082 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:31:56 pm »
tak czy inaczej patrząc na nowy serwer np taki jak core, nie wydaje mi sie dobrym wyjsciem ciągnięcie light armor, bo predzej czy pozniej bedzie to usuniete a robienie setu r95 light na healerze gdzie itemki zazwyczaj są bound i wkladanie do tego rezistu poprostu sie nie bedzie oplacac.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 07, 2012, 02:52:28 pm »
Z tego co zrozumiałem, to Alarion napisał, że nawet w light armor (czyli mimo max c.speeda) warto zakładać dejki +WIT. Dlaczego nie INT? Dalej, co do broni - da radę na OLy znukować enemy w dualkach S? Wątpię... debuffy będą wchodzić? Wątpię... Dlaczego więc zakładać dualki S/miecz r z healthem? Nie lepiej light + bron magiczna i dejki na int, a vs. inny healer robe set (wiecej MP) i bron z acu?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 02:56:44 pm wysłana przez Sanchi »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 07, 2012, 03:34:38 pm »
Z tego co zrozumiałem, to Alarion napisał, że nawet w light armor (czyli mimo max c.speeda) warto zakładać dejki +WIT. Dlaczego nie INT? Dalej, co do broni - da radę na OLy znukować enemy w dualkach S? Wątpię... debuffy będą wchodzić? Wątpię... Dlaczego więc zakładać dualki S/miecz r z healthem? Nie lepiej light + bron magiczna i dejki na int, a vs. inny healer robe set (wiecej MP) i bron z acu?

do 99 lvl nuki healera sa słabe i trochę więcej m att tego nie zmienia. Duale najlepsze są ponieważ na raptem 90lvl z olimpiad buffami mam 24750CP i 15641 HP Co powoduje ze mnie strasznie ciężko zabić :). Jest natomiast jeden przypadek kiedy najważniejszy jest m att. Jest to walka z drugim healerem. Przez cale 5min walki obaj nukujemy i się leczymy, wygrywa ten który przez 5min zada większy dmg wiec m att bron to podstawa. Tak walka wygląda kiedy healerzy są na podobnym lvl, jeżeli jest duża różnica lvl to oczywiście ten z większym lvl dość szybko zabija tego z niższym lvl.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:06:19 pm »
Zojka podaj pełne nazwy setów s95 i s99 bo ciekaw jestem co to za sety... ^^
Wiem, że miałeś na myśli rki, ale macie juz na serwerze r99, ze o nich piszesz, bo chyba sam sie przekonałeś, że na info z terawiki itp nei można do końca polegać.

Podsumowując. Biegając w light armor + duals S weapon na olimpiadzie mam więcej CP/HP/MP i więcej cast speed, natomiast mam mniej M att. Dzieki czemu na olimpiadzie możne przeżyć dłużej co jest kluczowe walcząc z każda klasa oprócz Healerów gdzie liczy się dmg a nie ilość hp/mp/cp.

Jeśli mowa o oly to się nie zgodzę. Wielokrotnie biłem sie z healerami i czasem z nudów obserwowałem walki innych. jeśli mówimy o ogarniętym healerze to problemem nie jest utrzymanie siebie przy życiu tylko zabicie przeciwnika, a w tym przypadku liczy sie dps, czyli m atak. Większość klas, żeby wygrać z healerem daje salwe swoich skilli i kajtuje reszte walki.

Od 4lat gram bishopem, obecnie mam Healera 90lvl. Bylem hero cardynałem, bralem wielokrotnie razy udzial w class baset/open olimpad. Obecnie jestem w SH, jest to top 1 pvp clan posiadający zamek ze wszystkimi flagami. Od startu god czyli po 36 dniach mamy prawie 11000 pvp count. Ja sam jestem w hronos party, jest to 2 dagger/1archer party. Jesteśmy jednym z najsilniejszych party na Nai

no to sie dowiedzieliśmy, jaki byłeś "pro" na h5 i wcześniej oraz o poziomie healerów na serwerze (bo z wypowiedzi z h5 wiemy jak grałeś healerem)
A jak z Twoim doświadczeniem z oly z GoD? Biłeś sie z ludźmi lepiej ubranymi, bardziej wyepikowanymi?
Co do klanu to fajnie, ze chłopaki już dobrze skrypty ułożyli i możesz sie szczycić ich osiągnięciami ;p Aczkolwiek od dawno wiadomo, że ilość nabitych pvp nie świadczy o jakości (przykład większości ownerów z core, gdzie w pt szukaja pojedynczych warów z insty czy radom pt)
Jak do kur...y nędzy można chwalic sie frapsem z początków GoD? Przecież to wiadomo, że nic na nim nie ogarniacie(nie mówię, że my ogarnialiśmy, wręcz odrotnie, ale to naturalne na początku takiej zmiany jaką był god)

Już tyle razy pisałeś, że healer nie ma czasu na nic tylko heale i sie nie wypieraj, nie będę specjalnei postów wyszukiwał bo zbyt dużo ich masz. Nie iwem do czego zrangera uzywasz, załóżmy , że tak jak mówisz tylko poty i nobless, to musisz naprawdę być słabym healerem. Alarion niczego nie wyolbrzymia, nei jest to żadna teoria, to ze Ty tego nie umiesz, nie znaczy że sie nie da.
Na lancerze po lvl 90+ była cała masa healerów poszukiwana do CP bo ludzie porezygnowali z klas bo były za trudne. No ale moze u Was w ekstraklasie jest inaczej niz w 3 lindze z Lancera. Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 
Poruszanei sie po targetach też nei jest problemem, tylko to wymaga juz nie tylko skilla healera, ale także innych osób z pt, głównei tanka i chantera. W ogóle, żeby z każdej postaci wyciagnać 9x% to nie tylko osba grająca postacią musi ogarniać, ale całe party.
Zgodze sie, że wszystko co pisze Alarion jest pustą teorią TYLKO wtedy gdy mówimy o walkach na skryptach najlepszych pt od Was bo normalny gracz z super refleksem ma chwile zawahania, laga, czy czegoś nie zauważy i ta 1 sek daje przewagę 2giemu pt. Ale jeśli mówimy o zrangerach to nie ma rozmowy.
Ogólnie to odnoszę wrażenie, ze zyjemy w 2 różnych światach i poziom pvp z jakim sie spotkaliśmy w III lindze jest dla Ciebie po prostu czarną magią i uważasz, że piszemy jakieś farmazony.

o sprawach czystko klasowych sie nie wypowiadam bo nie gram healerem

/spam: tak musiałem to napisać, żeby dostać dzienną porcje epaluetek
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:34:00 pm »
A jak z dejkami?

czyli, jak dobrze rozumiem, najlepiej wg ciebie sprawdza sie (na open pvp/pve)
light armor
duale S+4 / weapon R+health (czy te kilka dodatkowe kilka k CP i HP są jakieś game-breaking? bo jezeli miałbym do wyboru "nie padać na strzała" i "również nie padać na strzała i mieć większy m.atk" to wybrałbym to drugie)
+WIT (dlaczego nie INT?)

a jezeli juz chcemy robe to:
robe armor
weapon R+acu
+WIT

wiem, ze na PTSie najlepiej mi sie walczylo w lighcie z bronia acu i dejkami +INT (i tak max cspeed), debuffy źle nie wchodziły, a dps w inne klasy był ogromny. ale broni dla fightera nosic nie moglem ze wzgledu na wyglad i to, matk strasznie kulał jezeli chodzi o nuki. z drugiej jednak strony na pt vs pt (jak to bywa niemal ZAWSZE) nie pelnimy przeciez roli DD...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:36:01 pm »
Zojka podaj pełne nazwy setów s95 i s99 bo ciekaw jestem co to za sety... ^^
Wiem, że miałeś na myśli rki, ale macie juz na serwerze r99, ze o nich piszesz, bo chyba sam sie przekonałeś, że na info z terawiki itp nei można do końca polegać.

Seraph Robe Armor Healer
2 części: WIT+3, MEN-2, casting speed+3%
3 części: MP+221, shock resistance+10
4 części: MP Recovery+0.8, Magic Crit+3%
5 części: heal+89, Fire/Water/Wind/Earth resistance+15, Casting Speed+12%, Matk+15%

Eternal Robe Armor Healer
2 części: WIT+3, MEN-1, casting speed+3%
3 części: MP+228, shock resistance+10
4 części: MP Recovery+0.9, Mental attack+15
5 części: heal+108, Fire/Water/Wind/Earth resistance+15, Casting Speed+12%, Matk+15%

Nie korzystam z terawiki, ponieważ jest o grze TERA a nie lineage 2, chyba oczywiste.

Od 4lat gram bishopem, obecnie mam Healera 90lvl. Bylem hero cardynałem, bralem wielokrotnie razy udzial w class baset/open olimpad. Obecnie jestem w SH, jest to top 1 pvp clan posiadający zamek ze wszystkimi flagami. Od startu god czyli po 36 dniach mamy prawie 11000 pvp count. Ja sam jestem w hronos party, jest to 2 dagger/1archer party. Jesteśmy jednym z najsilniejszych party na Nai

no to sie dowiedzieliśmy, jaki byłeś "pro" na h5 i wcześniej oraz o poziomie healerów na serwerze (bo z wypowiedzi z h5 wiemy jak grałeś healerem)
A jak z Twoim doświadczeniem z oly z GoD? Biłeś sie z ludźmi lepiej ubranymi, bardziej wyepikowanymi?
Co do klanu to fajnie, ze chłopaki już dobrze skrypty ułożyli i możesz sie szczycić ich osiągnięciami ;p Aczkolwiek od dawno wiadomo, że ilość nabitych pvp nie świadczy o jakości (przykład większości ownerów z core, gdzie w pt szukaja pojedynczych warów z insty czy radom pt)
Jak do kur...y nędzy można chwalic sie frapsem z początków GoD? Przecież to wiadomo, że nic na nim nie ogarniacie(nie mówię, że my ogarnialiśmy, wręcz odrotnie, ale to naturalne na początku takiej zmiany jaką był god)

oh no tak nieśmiertelny argument "uzywasz skryptow wiec to co piszesz to bzdury" Ja kiedy z kimś się nie zgadzam podaje argumenty, liczby i dlaczego gram tak a nie inaczej, dlaczego używam tego sprzętu a nie innego. Twoja argumentacja jak się nie zgadzasz to zawsze "bo on używa skryptow" i koniec.

Już tyle razy pisałeś, że healer nie ma czasu na nic tylko heale i sie nie wypieraj, nie będę specjalnei postów wyszukiwał bo zbyt dużo ich masz. Nie iwem do czego zrangera uzywasz, załóżmy , że tak jak mówisz tylko poty i nobless, to musisz naprawdę być słabym healerem.

Kłamiesz. Nigdy nie napisałem ze healer tylko leczy. Natomiast pisałem ze główna rola healera jest leczenie a używa się debuffow wtedy kiedy nie musisz leczyć/czyścic debuffow innych lub siebie. Wiec jeszcze raz napisze jaka role w pvp ma healer:
1. Utrzymanie siebie przy życiu/ usuwanie debuffow
2. Utrzymanie innych przy życiu/ usuwanie debuffow
3. Wskrzeszanie martwych graczy z party
4. Debuffowanie ememy

Punkt 1 i 2 sa ruchome czasami lepiej kogoś leczyć niz usuwać debuff z siebe i odwrotnie. Jak widzisz uzywanie debuffow jest na CZWARTYM miejscu co oznacza ze 90% momentów kiedy powinienem użyć debuffa jest pomijanych ponieważ na ogół masz ważniejsze rzeczy na glowie niż debuffowanie enemy. To chyba oczywiste ze w pvp wpierw leczysz i czyscisz debuffy a jak tego nie musisz robic to mozesz debuffować

Alarion niczego nie wyolbrzymia, nei jest to żadna teoria, to ze Ty tego nie umiesz, nie znaczy że sie nie da.
Na lancerze po lvl 90+ była cała masa healerów poszukiwana do CP bo ludzie porezygnowali z klas bo były za trudne. No ale moze u Was w ekstraklasie jest inaczej niz w 3 lindze z Lancera. Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 
Poruszanei sie po targetach też nei jest problemem, tylko to wymaga juz nie tylko skilla healera, ale także innych osób z pt, głównei tanka i chantera. W ogóle, żeby z każdej postaci wyciagnać 9x% to nie tylko osba grająca postacią musi ogarniać, ale całe party.

ROTFL, Alarion i jego nieosiągalna dla 90% graczy gra w l2

Zgodze sie, że wszystko co pisze Alarion jest pustą teorią TYLKO wtedy gdy mówimy o walkach na skryptach najlepszych pt od Was bo normalny gracz z super refleksem ma chwile zawahania, laga, czy czegoś nie zauważy i ta 1 sek daje przewagę 2giemu pt. Ale jeśli mówimy o zrangerach to nie ma rozmowy.
Ogólnie to odnoszę wrażenie, ze zyjemy w 2 różnych światach i poziom pvp z jakim sie spotkaliśmy w III lindze jest dla Ciebie po prostu czarną magią i uważasz, że piszemy jakieś farmazony.

o sprawach czystko klasowych sie nie wypowiadam bo nie gram healerem

/spam: tak musiałem to napisać, żeby dostać dzienną porcje epaluetek

bzdura, nie che mi się nawet tego komentować.

A jak z dejkami?

czyli, jak dobrze rozumiem, najlepiej wg ciebie sprawdza sie (na open pvp/pve)
light armor
duale S+4 / weapon R+health (czy te kilka dodatkowe kilka k CP i HP są jakieś game-breaking? bo jezeli miałbym do wyboru "nie padać na strzała" i "również nie padać na strzała i mieć większy m.atk" to wybrałbym to drugie)
+WIT (dlaczego nie INT?)

Nie padniesz od 1 strzała ale ludzie asystuja i takich 2-3DD może cie dość skutecznie zabić kiedy dagger robi 7k dmg, nuker 7k dmg to nagle i 30k HP jest za mało. Dlatego liczy się max HP i CP niż m att, ty 90% czasu leczysz, usuwasz debuffy i twoja przeżywalność jest ważniejsza niż szansa wejścia debuffa, ponieważ ten debuff nie powoduje ze dłużej stoisz. Polecam +CON, i tak z bufami enchantera będziesz miał 1999 cast w pvp/pve


a jezeli juz chcemy robe to:
robe armor
weapon R+acu
+WIT

wiem, ze na PTSie najlepiej mi sie walczylo w lighcie z bronia acu i dejkami +INT (i tak max cspeed), debuffy źle nie wchodziły, a dps w inne klasy był ogromny. ale broni dla fightera nosic nie moglem ze wzgledu na wyglad i to, matk strasznie kulał jezeli chodzi o nuki. z drugiej jednak strony na pt vs pt (jak to bywa niemal ZAWSZE) nie pelnimy przeciez roli DD...

Jak chcesz robe nosić to nie masz wyjścia, bron z acu i +wita dla max cast. Ale tracisz ogromy bost p def/HP/CP/MP.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:04:56 pm »
i ciągle nie wiemy nic o twojej grze w GoD na oly
dałeś info ze stron, a nie z gry, co w wielu przypadkach się różni (akurat tutaj myślę, że będzie dobre info ze strony)
argument ze skryptem nie jest bzdurą bo po prostu to co gracz wykona w 3sek, skrypt zrobi za niego w 1 + 10 innych rzeczy

Może nie pisałeś "healer jest tylko od leczenia", ale coś w stylu "healer ma czas skupić się tylko na leczeniu"(i już nie łap za słówka).
Przy dobrych skryptach, o których działaniu sie przekonaliśmy na kilku filmikach, faktycznei jak healer będzie chciał dać debuffa to pójdzie na niego taki dps od programów, że nie zdąży targetnąć siebie i użyć heale. Zojka wiem, że Alarion przesadza w iwelu kwestiach w sporze miedzy Wami i vice versa czy jak to sie pisze, ale nie wyprzesz się, że gra na innova Ru czy Eu to zupełnie inna bajka jak na NCwest, gdzie programy były, są i będą, może mniej dostępne, ale top gracze będą je mieli zawsze.

pieprzysz o argumentach a tymczasem sam odpsujesz "bzdura, nie skomentuje" "rotfl" itp

Alarion jaki jest, taki jest, ma swoje wady, jak każdy, ale fakt jest faktem, że w l2 nie spotkałem lepszego healera od niego i jestem pewny, że jakbyście sie razem spotkali to takiego lola zjadłby w chwile, bo on użyłby "swoich pustych teori"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 07:12:33 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:45:39 pm »
i ciągle nie wiemy nic o twojej grze w GoD na oly
dałeś info ze stron, a nie z gry, co w wielu przypadkach się różni (akurat tutaj myślę, że będzie dobre info ze strony)
argument ze skryptem nie jest bzdurą bo po prostu to co gracz wykona w 3sek, skrypt zrobi za niego w 1 = 10 innych rzeczy

zaloguj się w piątek/niedziela na naia i pooglądaj olimpiade, mój nick masz w sygnaturze, jednak nie jestem jakimś pro graczem na olimpiadzie.

Może nie pisałeś "healer jest tylko od leczenia", ale coś w stylu "healer ma czas skupić się tylko na leczeniu"(i już nie łap za słówka).
Przy dobrych skryptach, o których działaniu sie przekonaliśmy na kilku filmikach, faktycznei jak healer będzie chciał dać debuffa to pójdzie na niego taki dps od programów, że nie zdąży targetnąć siebie i użyć heale.

Problem z tym ze nie masz pojecia o skyptach, np ten twoj powyzsza wypowiedz. "jak healer zacznie używać debuffa to automatycznie pójdzie na niego dps z programów" Skąd ten pomysł ze tak to działa? Czyli co dopóki healer leczy to nikt go nie zaatakuje, bo jak "wiadomo" wszyscy na naia graja z programami. Przeceniasz skrypty a nie doceniasz graczy, oprócz oczywiście Alariona ktory ma niebiański poziom gry
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:58:36 pm »
jednak nie jestem jakimś pro graczem na olimpiadzie.
i tyle w temacie

Problem z tym ze nie masz pojecia o skyptach, np ten twoj powyzsza wypowiedz. "jak healer zacznie używać debuffa to automatycznie pójdzie na niego dps z programów" Skąd ten pomysł ze tak to działa? Czyli co dopóki healer leczy to nikt go nie zaatakuje, bo jak "wiadomo" wszyscy na naia graja z programami. Przeceniasz skrypty a nie doceniasz graczy, oprócz oczywiście Alariona ktory ma niebiański poziom gry
ja osobiście nie mam zielonego pojęcia o skryptach, zrangerach i innym syfie i stąd faktycznie niektóre moje przykłady mogą być totalnie z dupy, ale słyszałem od ludzi "co siedzą w tym głęboko" i wiem jak to wygląda, jak to psuje całą grę.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:34:30 pm »
Temat nazywa się Zojka vs Alarion vs reszta świata? Nie sądzę.

Kolejne OT posty będą bardzo obfite w %


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:00:02 am »
Coś czuję, że moje 1,5 roku na healerze to nic przy Waszym flame  hahaha.

Kontynuuje pytanie z poprzedniej stronki. Co z dye? Po 4 profie można tylko losować te za 1kk i modlić się, że trafi się 10 takich samych? Nie ma absolutnie innej opcji?


Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:32:07 am »
Kupić na aukcji. :P


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:40:58 am »
Na to nie wpadłam  :noob:


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 10, 2012, 04:05:33 am »
Coś czuję, że moje 1,5 roku na healerze to nic przy Waszym flame  hahaha.

Kontynuuje pytanie z poprzedniej stronki. Co z dye? Po 4 profie można tylko losować te za 1kk i modlić się, że trafi się 10 takich samych? Nie ma absolutnie innej opcji?

Mozna tez poczekac na jakis event :)
Losując i sprzedając niepotrzebne dye w grocery badz na aukcji zwraca się ponad połowa kasy więc tragedi nie ma. Jedynie te top dye są praktycznie nie do zdobycia.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 10, 2012, 03:03:32 pm »
z częstotliwością jaką innova deje eventy to sobie poczeka xD


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 11, 2012, 07:37:13 pm »
dye lvl 4 mozna kupic w fortecach, ale kosztuje w piz** i jeszcze troche (adena + ke + fame)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 11, 2012, 08:00:40 pm »
nie znajdzie się nawet 1 osoba na serwerze, co skompletuje dye z fortecy z powodu.... fame. zobaczcie ilość fame x 10 dye, porównajcie ze źródłami ich pozyskania i macie odpowiedź czemu.

Co do pewnych aspektów, które pisał Zojka, to mi się już nie chcę odpowiadać. Tak upartego głupka dawno nie widziałem (głównie pokaz daje w dziale "core", także  : SŁUCHAJCIE ZOJKI JAK GRAĆ HEALEREM!  ja się nei znam i jestem 3 LINGA PVP  z Lancera : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 17, 2012, 02:30:16 pm »
Co wybrać z holy promadera dla SE ? co warto zostawić po 4 klasie?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 17, 2012, 03:40:12 pm »
pomadery zostaja auto unlearn jak sie przebudzisz.
light armor mastery naprawili, mass reza nie masz, wiec raczej wszystko trzeba nowe wykupic.
widzialem, ze Alarion ma zostawione powind, ale to typowo pod party magow, pewnie dla m.cryt dmg?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 17, 2012, 04:18:57 pm »
z promanderow oplaca sie wziac w sumie... returna i powater dla latwiejszego bicia mobow na pi po 83-84. ale tak poza tym to nie ma nic az tak bardzo ciekawego. mozesz wziac salvation jak chcesz. po przebudzeniu i tak sie kasuja. ja gram na bartzie i caly czas mam light armor mastery na pasywie.

co do zostawiania skilli po 4 profie, to warto zostawic:
- light armor mastery (o ile ten bug jeszcze dziala na postacie ktore dopiero maja zamiar sie przebudzic)
- powind (opcjonalnie, +20% HP zamiast MP, m.crit power zamiast chance, +4% vr i enchantowany mniej speeda zjada niż drum melody; warto rzucac na tanka w party, na pvp na kazdego; czasem brak 20% mp boli ale jak w pt masz 2x healera to nie robi roznicy. wkurza tylko jak masz co 5min go rzucac)
- ressurect (opcjonalnie - odnawia mniej expa ale ma mniejszy reuse)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 17, 2012, 04:39:53 pm »


co do zostawiania skilli po 4 profie, to warto zostawic:
- light armor mastery (o ile ten bug jeszcze dziala na postacie ktore dopiero maja zamiar sie przebudzic)

Na serwerach innovy ten bug został już usunięty. Light armor mastery jest skillem auto unlearn. Pytanie jak długo zostanie to jeszcze na serwerach ncsh1tu

- powind (opcjonalnie, +20% HP zamiast MP, m.crit power zamiast chance, +4% vr i enchantowany mniej speeda zjada niż drum melody; warto rzucac na tanka w party, na pvp na kazdego; czasem brak 20% mp boli ale jak w pt masz 2x healera to nie robi roznicy. wkurza tylko jak masz co 5min go rzucac)

Kilka sprostowań:  20% MP czasem boli nawet bardzo. PvP w GoD trwają długo i często nie udaje nam się wyrobić z MP od sublime'a do sublime'a...

Poza tym zapominasz o jednej ważnej rzeczy, na PoWindzie jesteś pozbawiony efektu Counter criticala, który działa też na łuczników, a wszystkim daje 30% mniejszy damage z fizycznych krytyków.
 Dagger ze staba za 30% mocniej? To boli. Archer z odpalonym mind eye'm + battle rhapsody? Pewnie sprzątnie cię na hita.

Zapominasz też, że kolejne lvle drum melody enchantera niwelują stopniowo penalty do speeda (aż do 0). Reenchant PoW'a jest cholernei drogi. A kto biega bez enchnatera?

Nie jest tak różowo, jak sądzisz.


- ressurect (opcjonalnie - odnawia mniej expa ale ma mniejszy reuse)

to boli na wyższych lvlach, ale zostawiłem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 17, 2012, 05:42:45 pm »
A testował ktoś może ten efekt VR z PoWind ? W opisie jest napisane, że działa tylko na physical damage, więc czy działa to tylko na warriorów i daggerów czy może też na archerów ? A może opis kuleje i działa również na nuki ?;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 17, 2012, 06:35:18 pm »
sprawdzone, VR z PoW'a działa tylko na mele.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 17, 2012, 07:26:15 pm »
Dzięki, jeszcze jedno pytanko, stare LA Mastery u healer'a jest już auto-unlearn, a jak wygląda sprawa ze starym Robe Mastery ?

EDIT. Już znalazłem, zostaje. Czy nie warto w takim razie zostawić mimo wszystko starą pasywkę ze względu na OE +M.Def. ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 09:55:40 pm wysłana przez tommaso »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 17, 2012, 09:01:53 pm »
Kilka sprostowań:  20% MP czasem boli nawet bardzo. PvP w GoD trwają długo i często nie udaje nam się wyrobić z MP od sublime'a do sublime'a...

Poza tym zapominasz o jednej ważnej rzeczy, na PoWindzie jesteś pozbawiony efektu Counter criticala, który działa też na łuczników, a wszystkim daje 30% mniejszy damage z fizycznych krytyków.
 Dagger ze staba za 30% mocniej? To boli. Archer z odpalonym mind eye'm + battle rhapsody? Pewnie sprzątnie cię na hita.

Zapominasz też, że kolejne lvle drum melody enchantera niwelują stopniowo penalty do speeda (aż do 0). Reenchant PoW'a jest cholernei drogi. A kto biega bez enchnatera?

Nie jest tak różowo, jak sądzisz.

Do end-game na Bartzie długa droga, więc o tym co piszesz zdążę się jeszcze przekonać. Niemniej jednak teraz na Bartzie nie można mówić jeszcze o jakimkolwiek PVP, więc na chwilę obecną POW rzucony na tanka wydaje się lepszą opcją na np. Teredorze czy na jakimś hard spocie. Na PVP zawsze można szybko poprawić drumem bo go zastępuje.

Enchant Powa na +5 już daje 5-procentową przewagę nad drumem lv1 od Issa, więc na razie widzę jeszcze zalety zachowania go.
Myślę też, że pod Oly warto go zachować, ale jak to będzie w praktyce to zobaczę.



- ressurect (opcjonalnie - odnawia mniej expa ale ma mniejszy reuse)

to boli na wyższych lvlach, ale zostawiłem.


Ja zamieniłem już na wstępie. Zanim spotkam się z jakimś PVP na poziomie na Bartzie to już stary res stanie się nieopłacalny.


Btw, jak wygląda sprawa z re-usem Balanca? Na wyższych lvlach można go zmniejszyć?