Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621619 razy)

  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1725 dnia: Grudzień 27, 2007, 09:53:42 pm »
z tym postem się zgodzę ;]
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1726 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:08:57 pm »
Cytuj
ja to rozumiem i gdyby na tym stanęło, wszystko byłoby ok. Tylko, że fanclub sk próbuje nam wmówić, że ta postać miażdży wszystko i wszystkich pod każdym względem,

I teraz cos dodam sam.Zauwaz ze kolejny post byl osoby nie z fanklubu ktory na nowo zaczal ta klotnie:

Cytuj
a zgadzam sie ale Ryltar nie rozumie tego że sk na mass pvp nic nie zrobi. Czasami z jego postów wynika że SK to super mega owner na którego niema mocnych.......

I teraz wyszlo:
1)My zaczelismy klotnie
2)Ja napisalem ze SK cos tam ownuje.

Cytuj
No ok ale sprubuj na twoim buildzie tankować np baiuma....

Nie wiem jak w CT1 ale jest taki walek ze Baium tylko chodzi jak debil i gania jedna osobe i raz tam walnie obszarowke.

Cytuj
Być może nikt nikomu nic nie wmawia

Hmmm..Yezo,Kill,Szyl cos tam(nie pamietam),Fargath i to chyba wszyscy co mowia ze tank nadaje sie do niczego od...ilu to juz? 5 stron?

Cytuj
Przjemność z gry to zupełnie odmienna kwestia i zapewne sk daje wam takową, jednak nie wmawiajcie ludziom, że sk jest uber, bo nie jest.

I teraz bez problemu te "Argumenty" mi znajdziesz(min.10) nie sprzed 3 miesiecy tylko ostatnio i to nie bede kontrargumenty czy riposty.

Shillien=Debuffer,Nuker
Knight=Tank,Fighter

I tyle...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1727 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:13:44 pm »
Yezo ale gdzie tu jest napisane ze tank kosi i zabija wszystko a zwlaszcza SK? sledze ten temat od bardzo dawna i tutaj nie bylo ani jednego slowa napisanego przez gracza ktory ma pojecie o grze tankiem ze zabije wszystko, ani slowa o tym nie bylo, jedyne co jest jako "pewniak" to fakt ze lucznik 1 vs 1 i dager 1 vs 1 bedzie mial z tankiem przewalone i to jest prawda z zycia wzieta, tarcza i skile robia swoje. przychodza ludzie i bredza cos o tym ze ktos inny napisal ze SK zabija wszystko, proponuje czytac najpierw potem sie wypowiadac bo z calego tematu o SK oraz tematow "SK vs...." wniosek jest taki:
z lucznikami  - niezle
z dagerami - fajnie
z gladem - jak w radzieckim czolgu, podobnie tyrant i nuki i w zasadzie cala reszta kwestia umiejetnosci gracza i podejscia do walki

ale co tam przeczytac sie nie chce dokladnie , wyrwie sie z kontekstu ze ktos SK kiedys destro zabil i zaraz trzeba rozdmuchac "ze tutaj nooby to pisza ze SK>>all"

kolejna sprawa ktora pokazuje ze panowie argumentujacy przeciwko SK nie mieli nigdy w rekach nic poza dc robe i som+acu to sprawa luku.
Do czego sluzy luk, luk sluzy do strzelania. Dlaczego nosimy luk tankiem? z podobnego powodu dlaczego ja grajac Doomcryerem bez luku za miasto nie wychodze, bo wole gdy dostane silence albo curse of doom od necrusa wyciagnac luk i zapakowac mu w 4 litery krytyka za 1k i wygrac walke(czasem niefart jest i krytyki nie wchodza ale co tam wiem ze wszystko zrobilem co moglem) jak robic bsoe, proste? probowal ktos olimpiady DC bez luku? pewnie nie bo po co :D uber sh chodzi tylko na klasowa bo od kazdej innej profesji dostaje lanie ale nie  o tym mowa. ale tank nosi luk z tego samego powodu dlaczego DC, bo gdy przeciwnika nie moze dogonic ani zaatakowac w zaden inny sposob to lepiej wyciagnac luk z pelna swiadomoscia ze mamy mniejszy dmg od lucznika ale jednak ten dmg zadawac niz robic zwykle bsoe, proste? mam nadzieje ze tak

co daje nam + con podczas tankowania RB, + con podczas tankowania rb daje nam to ze reszta party ma 5 sekund wiecej na zrobienie bsoe bo poszlismy bez healera bic tego raidbosa :p zazwyczaj bishop z palcem w nosie i grajac na gitarze utrzyma przy zyciu dowolnego tanka bo tank tankuje nie con i iloscia HP ale tarcza, pancerzem i skilami ale oczywiscie wielcy znawcy tankow twierdzacy ze sa bezuzyteczni tego nie wiedza dlatego trzeba spokojnie wszystko wyjasnic


btw z tego co zrozumialem frenzy i zealot maja byc oslabione jezeli destry przekroczy granice 30% hp? ciekawe jak wtedy bedzie tankowac destro?

p.s. a teraz dla jaj, jak LS siadzie to SK>all :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 10:18:30 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1728 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:39:34 pm »
ja tu widzę ze jakiś podział nukerzy vs tanki powstał ja szczerze mówiąc to ani tanków ani nukerów za bardo nie lubi(tankiem party znaleźć to załamka a czy ktoś tego chce czy nie pve i tak jest niodrywalnym elementem tej gry a postać zakłada się na 1 lvl nie na 78, no chyba ze ktoś lubi oszukiwać nawet podczas zabawy ale takich ludzi uważam za .............no nie będę pisał za co, nukerzy są nudni bo w pve używa się jednego skila, mana konczy się po 5-10 minutach, jest to moje subiektywne zdanie na temat pve i wpływa na te zdanie ma także moje usposobienie inni ludzie prawdopodobnie maja inne zadnie na ten tamat ale to ze tanki expi się ciężko to akurat jest zdanie bardzo wielu osób grających na rate x1 ratailu czyli)
jak ktoś mówi ze nukerem w pvp używa się tylko 3 skili to jest noobem i niczym więcej i takich ludzi jedzie się zazwyczaj ze strata nawet nie całego cp zabija nawet krasiem:P,  dobry nuker jedzie poza małymi wyjątkami wszystko w 1vs1 i to bez różnicy czy ma sleep jak w c4 czy jest to wyższe chronicle, w c4 to w sumie nie wiem jak takie nuker mógł z kim kimkolwiek przegrać
tanki tez są bardzo dobre w 1vs1(co prawda wraz z wejściem spamu cp potów zabicie innej klasy na open jest bardzo trudne ale w druga stronę tez to działa i inna klas najczęściej w końcu ucieknie bo zabicie tanka tez jest bardzo trudne)
sk ma dwa skile które praktycznie zapewniają mu zwycięstwo w 1vs1(ls i tod z obniżeniem maks cp) ale wchodzą one dość rzadko a i tak uciec można dość łatwo od sk
nie mówcie ze niegrałem tankami bo grałem nie ska(choć sk tez grałem ale na rate 20+ tylko)  ale palem grałem na x3 do 70+ lvl i wiem co on potrafi, do party się w ogóle nie przydaje(jedynie da jako tako potrafi dorównać dd w pve jak ma pantere zbufowana) bije cos tam ale słabiej od każdego dd agresion nikt w party nie używa chyba ze jest kandydatem na rerol seta
na rb tanki sa  nie zastąpieni z tym trzeba się zgodzić i tylko destro sa wstanie obejść się bez nich
a w pvp to takie przeszkadzacze które są dobre/nawet bardzo dobre ale dodatkowy dd/nuker jest i tak lepszy
a jak ktos mówi mi ze ska jest trudna postacią to mogę mu powiedzieć tylko "jestes LOLEm i zacznij grac w tibie bo to gra dla ciebie" po pierwsze w l2 trudna postacie istnieją tylko dla ludzi z ograniczona wyobraźnia(inna sprawa że tacy ludzi stanowią 80% graczy ale to już nie jest wina gry tylko tego ze ludzie są z urodzenia idiotami), druga sprawa to ilość skili które trzeba opanować nuker musi około 9(zresztą nie wiem dokładnie bo nie liczyłem powołuje się na Fenrirusa bo to że ktos mówi mi o 3 to już napisałem za kogo go uważam),aw ma mniej więcej tyle co tank(nie karzcie mi wypisywać jakie używa tank a jakie aw wejdziecie sobie na lineage2.com i obiektywnie policzcie) różnica polega na tym z jaka szybkością te postacie musza podejmować decyzje o użyciu skil i dager/łucznik/nuker(a nawet w mniejszym stopniu inni dd i sumonerzy) jak cos robia źle to z powodu małej ilości hp/defa najczęściej padają, tank dostaje trochę więcej niż zwykle i może walczyć
dla mnie o wiele trudniejsze jest podejmowanie decyzji w ułamku sekundy decydującej o tym czy walczysz dalej czy naciskasz „to vilage” niż to ze niby masz 3 skile do użycia więcej ale błąd kosztuje cię co najwyżej stratę kilkuset hp zamiast samego cp
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1729 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:41:21 pm »
wszystko fajnie ale:
ta gra jest tak skontruowana ze przydatnosc tanka w pvp/pve/rb/etc skonczyla sie w c4(tankowanie rb) od c5-il tank jest zbedny na rb(destr powa) a tym bardziej w party czy to pvp czy pve(w c4 tez tak bylo ale majac grupe znajomych mozna bylo "koksac" na rb i niezla kasa mogla byc z dropow + exp. bo tank se nukerzy ew jeszcze 1 healer zabijalo wiekszoc rb w 1 party)
w ct1 mozna zabijac rb bez healera tanka etc ale tylko high lvl majac 79 ol z seal of block:P
o pvp jedno slowo w perfect pvp party czy to mage czy archer nie ma miejsca na tanka i taka jest prawda.
 tymczasem grupa osob probuje wszystkim wmowic ze tank jest super etc...przychodzi jakis newb czyta to i mysli: zrobie sie sk skoro taki fajny, a potem brutalny kontakt z rzeczywistoscia i okazuje sie ze nikt nie chce tanka w party, exp solo tak cudownie nie leci, pvp tez tak rozowo nie wyglada, co prawda slabo nas bija ale my bijemy jeszcze slabiej.
tak wiec grajcie sk ale troche obiektywizmu:P
ps. z sk taki nuker jak z sh healer i buffer.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1730 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:59:26 pm »
Cytuj
w ct1 mozna zabijac rb bez healera tanka etc ale tylko high lvl majac 79 ol z seal of block:P
wie ktos w ogóle jaki to ma land rate? :D

Cytuj
o pvp jedno slowo w perfect pvp party czy to mage czy archer nie ma miejsca na tanka i taka jest prawda.
/agree ALE ... nie zawsze chodzisz na pvp 9vs9 ... a zeby poprzeszkadzac nie trzeba full buff :>


Cytuj
tymczasem grupa osob probuje wszystkim wmowic ze tank jest super etc..
Fenrirus powinien nas zrozumiec ... my lubimy grac SK/tank a on SH ... odruchowo bronisz postaci ktora grasz, ktora poznales, ktora UMIESZ grac ...

kurde mialem cos jeszcze pisac ale klan wola na RB :> jak sobie cos przypomne to cos napisze


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1731 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:12:38 pm »

Cytuj
valor nuker party nie ma problemu z zabiciem cov archer party

Dolicz ze oni tez maja Valor.

wszystko fajnie ale:
ta gra jest tak skontruowana ze przydatnosc tanka w pvp/pve/rb/etc skonczyla sie w c4(tankowanie rb) od c5-il tank jest zbedny na rb(destr powa) a tym bardziej w party czy to pvp czy pve(w c4 tez tak bylo ale majac grupe znajomych mozna bylo "koksac" na rb i niezla kasa mogla byc z dropow + exp. bo tank se nukerzy ew jeszcze 1 healer zabijalo wiekszoc rb w 1 party)
w ct1 mozna zabijac rb bez healera tanka etc ale tylko high lvl majac 79 ol z seal of block:P
o pvp jedno slowo w perfect pvp party czy to mage czy archer nie ma miejsca na tanka i taka jest prawda.
 tymczasem grupa osob probuje wszystkim wmowic ze tank jest super etc...przychodzi jakis newb czyta to i mysli: zrobie sie sk skoro taki fajny, a potem brutalny kontakt z rzeczywistoscia i okazuje sie ze nikt nie chce tanka w party, exp solo tak cudownie nie leci, pvp tez tak rozowo nie wyglada, co prawda slabo nas bija ale my bijemy jeszcze slabiej.
tak wiec grajcie sk ale troche obiektywizmu:P
ps. z sk taki nuker jak z sh healer i buffer.

@Ryltar ale valor magom vs archers daje p def, lucznikom vs nukers daje w sumie nic :P

@RycerzSzilen Pamietam, ze na dexie, czyli c4, wszystkie Rb zabijalismy klanem w jedno party ee,ol,bd,sws,card i 4 nukerow, czyli tank tez nie byl potrzebny :)

A tak to Sk jest fajna postacia ale imo dla milosnikow, a dla zwyklego gracza co lubi sobie popykac od czasu do czasu i czerpie fun z pvp, siege itp to jakis nuker archer, healer, support jest przyjemniejszy bo chetnie biora w party na exp, pvp itp.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1732 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:16:47 pm »
Seal of blocade ma landrate 100% w postac na songach i cov :D, w ogóle jest wielki placz o tym na blah.
Brawo dla myha, tak szczerze nie jest wazne ile tak naprawde postac ma skili uzywalnych, tylko to jak szybko trzeba reagowac, jak ja sh popelnie blad to moge wciasnac to villeage, strasznie lubie ten dreszczyk emocji, pilnowanie aby nie wychylic sie na 5 cm bo zaraz ktos cie na target zlapie, a wiadomo
ze sh zywotny nie jest, trzymasz sie z tylu nagle wyskakujesz kilka nukow i przeciwnik lezy, przy okazji kazdego solo mag pojedzie, oprocz glada i tyranta (chociaz czasem sie udaje ale raczej te postacie maja przewage), a tank wbiega pierwszy w zadyme i tak go nie zabija bo ma ud, dla mnie nuda. Imo o wiele trudniej grac magiem, sztyleciarzem w pvp niz tankiem, chociaz tank ma niby wiecej skili.
Jesli magiem, sztylettem nie masz skila nie zabijesz nikogo, ale jesli masz mozesz wybic cale party, tankiem czy masz czy nie, nie zabijesz nikogo.

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1733 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:21:41 pm »
wszystko fajnie ale:
ta gra jest tak skontruowana ze przydatnosc tanka w pvp/pve/rb/etc skonczyla sie w c4(tankowanie rb) od c5-il tank jest zbedny na rb(destr powa) a tym bardziej w party czy to pvp czy pve(w c4 tez tak bylo ale majac grupe znajomych mozna bylo "koksac" na rb i niezla kasa mogla byc z dropow + exp. bo tank se nukerzy ew jeszcze 1 healer zabijalo wiekszoc rb w 1 party)
w ct1 mozna zabijac rb bez healera tanka etc ale tylko high lvl majac 79 ol z seal of block:P
o pvp jedno slowo w perfect pvp party czy to mage czy archer nie ma miejsca na tanka i taka jest prawda.
 tymczasem grupa osob probuje wszystkim wmowic ze tank jest super etc...przychodzi jakis newb czyta to i mysli: zrobie sie sk skoro taki fajny, a potem brutalny kontakt z rzeczywistoscia i okazuje sie ze nikt nie chce tanka w party, exp solo tak cudownie nie leci, pvp tez tak rozowo nie wyglada, co prawda slabo nas bija ale my bijemy jeszcze slabiej.
tak wiec grajcie sk ale troche obiektywizmu:P
ps. z sk taki nuker jak z sh healer i buffer.

A teraz tak:

PvP tankiem jest najmilsze pod względem złożoności.
PvE jest fajne,ja lubie koksac tankiem,nie mam problemu z party,a w Interlude mam banalny koks Banishem.
Nie wiem czy tak słabo bijemy,wlasnie sciagnalem SR 3/4 CP jednym krytem z miecza.
Kwestia tego,co kto lubi,nikt nikomu nie wmawia,ze SK uberalles,78 w 6 dni,pvp jedna reką.
Po prostu to fajna klasa i majaca spory potencjał,wiec i mająca swoich fanow.

Nikt nie mówi,ze SK jest neizbędny i niezastąpiony,chociaż sam wole jak tank ma aggro i wielki p.def.
Ale nikt mi nie wmowi,ze nic nie moze zrobic w pvp,do bani sie go koksa,nie chca go w party i zadaje dmg jak dziecko.
Bo na takie hasła mozna najwyzej odpowiedzieć "zmien serwer,bo twoj ma wiecej zmian niz dragon network "

RyceżSzilen to fajny ten DEX musi być,ze BD wam tankowal.
Kll
Ja czerpie fun z pvp i pve a tanka bym na nic nie wymienił.

Własnie rozjechałem jakiegoś PRa moze 23 sekundy walka trwala,lv mial ten sam co ja.
Tanki to postacie ktorymi mozna naprawde fajnie pobawic sie w pvp,niekoniecznie efektywnie po zbóju.
Którymi sie swietnie i radosnie koksa ,zwlaszcza od c6 i to solo,co najlepsze.
Jedni wolą wziąć profe do pvp,inni wolą opanowac profe niby-nie-do-pvp tak by sie tam sprawdzała tak dobrze jak to możliwe.

Fenrirus.
Najpier GRAJ tankiem,później pisz co nim zrobisz a co nie.

Ja lubie ten dreszczyk emocji jak siedze w zergu ludzi i siekam niemal na ślepo,lubie emocje jak mi wyskakuje skoksany łucznik i musze wykombinowac jak go zabic,bo kazde pvp tankiem jest inne,a ze tanka nikt nie zabija w mass pvp to tylko wiecej frajdy graniem,sh daje 3 nuki,cofa w tyl,daje 3 nuki,cofa w tył ot cała zabawa.
A tankiem gdzieś musiałem w ciągu pół roku i to umiarkowanego grania,bo sporo czasu mialem w ogole przerwe nabić 183 pvp.
A kazde z nich dało mi wiecej zabawy niz 370 nukerem.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1734 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:25:45 pm »

RyceżSzilen to fajny ten DEX musi być,ze BD wam tankowal.Kll
Ja czerpie fun z pvp i pve a tanka bym na nic nie wymienił.
Nie no to co w moim poscie to do mnie sie odnosilo :P, i powiem, ze niestety bylo to bardzo efektywne i nasz klanowy tank na raidy chodzil na subie sws78 :D
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1735 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:28:27 pm »

RyceżSzilen to fajny ten DEX musi być,ze BD wam tankowal.Kll
Ja czerpie fun z pvp i pve a tanka bym na nic nie wymienił.
Nie no to co w moim poscie to do mnie sie odnosilo :P, i powiem, ze niestety bylo to bardzo efektywne i nasz klanowy tank na raidy chodzil na subie sws78 :D

W sumie,mieliscie niezłe zaplecze heal.Dla mnie BD ma smieszne defy ,krotkie ud ,brak bloku tarczą.nie nadaje sie.ale to imo.
Swoja droga 1 bd 1 tank 1 se 6 nukerów i tez bylo fajnie.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1736 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:30:42 pm »
a ja jak czytam sobie ta wasza dyskusje to zauważyłem jedną prawidłowość... wy nie czytacie swoich postów ze zrozumieniem...

i wlasciwie to w kazdym poscie jest kompilacja z 3-5 argumentow tylko w różnej kombinacji... powtarzacie sie juz od 2 stron.

ogolnie Fenrirus nie wiem co chcesz uzyskać dyskutując z maniakami SK w temacie o SK .... ze maja Ci przyznac racje ze SH jest lepszy bys mogl miec potwierdzenie swojego wyboru?

a fanklub SK co chce uzyskac? potwierdzenie od nukerlovers ze SK zostanie przyjety miedzy SH i SpS jako totalny wymiatacz?

cos mi sie wydaje ze pogubiliscie sie troszke.... kazda ale to absolutnie kazda postac w L2 jest fajna... trzeba tylko znaleźć tą ktora pasuje do naszej osobowości. I kazda da sie zawojowac ten wirtualny swiat.
Argumenty ja gram na retailu sa jak dla mnie zawsze oznaka rozpaczy osob ktorym wiedzy w dyskusji brakuje. Bo sam gram na retku i mam tam krasia 74lvl, i co? moja wiedza jest wieksza tylko dlatego ze tam gram? czy dlatego ze studiuje lineage2.com, blaha i pare innych stron?

ogolnie cieszy mnie fakt ze zmieniliscie ton dyskusji... jeszcze fajnie by bylo gdybyscie odnalezli jej sens

pozdr
Shaman


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1737 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:32:46 pm »

RyceżSzilen to fajny ten DEX musi być,ze BD wam tankowal.Kll
Ja czerpie fun z pvp i pve a tanka bym na nic nie wymienił.
Nie no to co w moim poscie to do mnie sie odnosilo :P, i powiem, ze niestety bylo to bardzo efektywne i nasz klanowy tank na raidy chodzil na subie sws78 :D

W sumie,mieliscie niezłe zaplecze heal.Dla mnie BD ma smieszne defy ,krotkie ud ,brak bloku tarczą.nie nadaje sie.ale to imo.
Swoja droga 1 bd 1 tank 1 se 6 nukerów i tez bylo fajnie.
Tankowal Sws :P, a wlasnie wzielismy tego sws zamiast tanka ze wzgledu na renevala, i party bylo takie, takze ze wzgledu na wary, gdyz jest to najlepszy pvp setup dla nukerow.
@ Shaman: jest teraz bardziej kulturalnie?? :D

EDIT By Shaman: jest ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 11:37:18 pm wysłana przez Shaman »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1738 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:44:57 pm »
a fanklub SK co chce uzyskac? potwierdzenie od nukerlovers ze SK zostanie przyjety miedzy SH i SpS jako totalny wymiatacz?
HEJ! ale my sie tylko bronimy :P gdybysmy my napadli na temat o SH i napisali ze jest slaby to byloby wszystko ok ^_^

@down
twoja wina!!!!! :D


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1739 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:45:03 pm »
Oj przepraszam, ale piszac ze gram na retail tylko dlatego ze chcialem podgrzac atmosfere, robilem to z premedytacja i pelna swiadomoscia.


L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1740 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:48:37 pm »
No nie napiecie spada, z takim nastawieniem nie dojedziemy szybko do 100 stron :(.
BTW jak sie poprawil w ct1 sting i generalnie wszystkie doty?
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1741 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:54:43 pm »
Cytuj
BTW jak sie poprawil w ct1 sting i generalnie wszystkie doty?
boss jwlsy ktore dawaly resist na bleed dodaja polowe tego resista do land rate(analogicznie inne doty)


Cytuj
Seal of blocade ma landrate 100% w postac na songach i cov
z0mfg ...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1742 dnia: Grudzień 27, 2007, 11:57:32 pm »
Cytuj
BTW jak sie poprawil w ct1 sting i generalnie wszystkie doty?
boss jwlsy ktore dawaly resist na bleed dodaja polowe tego resista do land rate(analogicznie inne doty)
Wiem, ale przed ptsem ct1 slyszalem, ze wzmocnia doty ogolnie przez ich mechanike, tak jak oslabili resisty. BTW <3 NC SOFT za to, ze juz magiem bije sie 1000+ a nie 400-600 :D
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1743 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:01:26 am »
Boże wy nie wiecie jak tankami ludzie potrafią denerwować. Ja jak widzę ,że mam pvp z SK to aż się boje ani tego szybko nie ubijesz ,bo to mag ani to ciebie szybko nie ubije. Ale nie powiem subka DA jest boska fajna panterka , od groma defa , fajny stun , fajne skile i inne gówna czego więcej w postaci trzeba?

Btw. RycezSzilen12PL sądząc po nicku , czasie założenia twojego konta oraz twoim podejściu ( anaflabetyzm zamierzony w jakimś poście ? Coś takiego ) mam wrażenie ,że jesteś dualboxem zrobionym tylko do podsycenia atmosfery w temacie o SK. Chociaż mogę się mylić ,bo na forum jestem czasem i czytam tylko z grubsza i nie wszystko.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1744 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:03:00 am »
Cytuj
Btw. RycezSzilen12PL sądząc po nicku , czasie założenia twojego konta oraz twoim podejściu ( anaflabetyzm zamierzony w jakimś poście ? Coś takiego ) mam wrażenie ,że jesteś dualboxem zrobionym tylko do podsycenia atmosfery w temacie o SK. Chociaż mogę się mylić ,bo na forum jestem czasem i czytam tylko z grubsza i nie wszystko.
no raczej masz racje xD

Cytuj
BTW <3 NC SOFT za to, ze juz magiem bije sie 1000+ a nie 400-600
btw nukerow ... probowalem tlumaczyc moim clanmate'om ze na C4(bez valakas+wm 10) nie da sie zrobic "progamer party" ... dzisiaj przekonalem sie ze sie da(i to z nerfnieta syrena o 1/3 :D ) ...


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1745 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:06:02 am »
Wiem,że to temat o SK,ale skoro juz tak gadamy.
W CT1 wprowadzono Surrender to the unholy.Które klasy go mają?
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1746 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:07:22 am »
Kamaele ale nie pamietam jakie, oprocz tego resisty sa bodajze max 16% wiec juz robe nie bija slabo :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1747 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:11:49 am »
Cytuj
Kamaele ale nie pamietam jakie
Soul Breaker

spoko damy rade 100 stron


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1748 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:19:02 am »
Ale to zryte trochę 16 % powinni dać przynajmniej 25 - 30 % ( jak dla mnie mogło by być do 70 % ,ale już nie przesadzajmy ). Ale ,że jak resisty dają mniej czy może dają tyle co dawały ,ale gdy osiągnie się pułap 16 % to następne się nie liczą?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1749 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:22:42 am »
Ale to zryte trochę 16 % powinni dać przynajmniej 25 - 30 % ( jak dla mnie mogło by być do 70 % ,ale już nie przesadzajmy ). Ale ,że jak resisty dają mniej czy może dają tyle co dawały ,ale gdy osiągnie się pułap 16 % to następne się nie liczą?
Jak osiagna pulap to nastepne sie nie licza, ale co do tego 16% to nie jestem pewien nie gram na offie, wiem tylko, ze zmniejszyli i nukerzy nie bija po 600 tylko okolo 1k.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired