Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621479 razy)

  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1800 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:28:12 pm »
O,pominałem ten szczegół,jakoś tak mi sie oczywisty wydawał  :dry:
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1801 dnia: Grudzień 31, 2007, 05:09:55 pm »
Nie mówie, o gladzie w archer party. Proponuje, żebyś przeanalizował go jeszcze w nuker party :D  Wiadomo, że myślałem o melee...
A ta analiza o archerach nie wiem do czego prowadzi. Naprawdę robią 2k + pdefa, naprawdę dają rade tankować i naprawdę tank nie utrzyma na aggression/hate mobów i naprawdę rozgarnięty archer z healerem na plecach też rozgarnietym sobie radzi. Wiadomo, że PR -9CON z takim RB ma ciężej.
CO do SK i glada:
Glad 70lvl, buffy pp 74, selfbuffy glada, tallum heavy + top a duale+4 i +4STR / Dance fire/fury/warrior czyli ogólnie sytuacja w jakiej się expi = 969,3dps
SK 70lvl, buffy pp 74, tallum heavy + damascus+7+focus i +4STR / Dance fire/fury/warrior czyli ogólnie sytuacja w jakiej się expi = 646,1dps
Więc ocb ?
Ja wiem, ile pdefa maja tanki, lol, ale ja mówie o pdefie jaki wystarcza na expa. Jak np. wystarcza do duo w hero rifcie jeden offensywny dagger w s grade i bd w a grade, to wystarcza, a to, że SK miałby więcej pdefa, nie przyśpieszy mi zabijania mobów. To samo ma się z gladem. Nie ma najwięcej, ale spokojnie styka do większości sytuacji na expie.
To masz jakąś dziwną sytuacje. Jak robiłem sobie testa skill crit rate, to PR+5STR miałem 38/100 shotów z krytem. Glad w IC z +5STR, ma tyle samo STR co PR z +5STR w Draconicu. Więc na to samo wychodzi.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1802 dnia: Grudzień 31, 2007, 06:08:54 pm »
Tylko pytanie jedno...Jaki tank jest takim debilem zeby isc do Archer party to raz i dwa to jakie archer party bierze Tanka jak wezmie BD,ten wsadzi Arrest i mob nie zwieje + da dance i songi? Jedynie to w kilku trainach to SK sie przydaje lub jak trzeba biegac na RB.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1803 dnia: Styczeń 01, 2008, 02:13:09 am »
Ja bym grając tankien nie obraził się będą na party w bossroomie na liczu :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1804 dnia: Styczeń 01, 2008, 02:30:19 am »
Niby tak mnie tak glownie skoxali od 58-62 na pijawke(czytaj siadalem na dupe w ToI i sobie szedlem robic herbate itp.) ale tank traci za duzo mp w archer party.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1805 dnia: Styczeń 01, 2008, 07:50:28 am »
CO do SK i glada:
Glad 70lvl, buffy pp 74, selfbuffy glada, tallum heavy + top a duale+4 i +4STR / Dance fire/fury/warrior czyli ogólnie sytuacja w jakiej się expi = 969,3dps
SK 70lvl, buffy pp 74, tallum heavy + damascus+7+focus i +4STR / Dance fire/fury/warrior czyli ogólnie sytuacja w jakiej się expi = 646,1dps
Więc ocb ?
1. nie żebym sie kłócił o te kilka pkt, ale mi wyszło 949.7 (984.9 z 2lvlem duelist spirit, chciałbym tylko przypomniec, ze glad 70 jeszcze nie ma 2lvlu tegoz skilla)
2. u SK tez mi wyszedl troszke inny (nizszy o ~5pkt), zapewne korzystales z innego calc postaci. Rozbieznosc jest niewielka wiec pominmy ja.
3. porównywanie duala top A +4 (damascus*tallum) z damascusem +7 jest IMO niedorzeczne. Powinienes porownac albo damscus*tallum +4 z sword of Ipos +4 albo porownanie np. takie jak ja (damascus +7 z sls*tsu +8, ten dual nie jest topowy, ale jest minimalnie mocniej zeenchantowany). Jesli juz koniecznie chcesz przyrownac tallum*damascus +4 do damascusa to ten damascus musi byc +20 (305p.atk, sword of ipos +4 ma 330...), od razu dps podskakuje do ~850. Zdaje sobie sprawe, ze dorwanie sword of ipos +4 jest trudne a damascusa +20 nierealne (widzialem screena z retaila z czerwonym damascusem, ale do +20 raczej nikt by nie dojechal), a dual top A bez wiekszych problemow, ale o tym teraz nie rozmawiamy. Rozmawiamy czysto teoretycznie.
4. glad nie bedzie perma na swoich self buffach, maja one niezly reuse (dzialaja 1min, reuse ok. 2min o ile dobrze pamietam - tutaj tez oczywiscie wiele od buffa zalezy), ale nie zerowy. Warcry nawet z haste, dance of fire, pof/pow/cov bedzie mialo niewielki, ale niezerowy reuse.

do czego zmierzam - moim zdaniem uzytecznosc glada w pt jest jeszcze mniejsza jak SK a wiemy, ze glad high lvlowy potrafi narobic bigosu.

PS. mógłbys tez przyrownac kesh*kesh +4 (low A) z damascusem +8 (dokladnie tyle samo p.atk co tallum blade +4)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 07:54:08 am wysłana przez Yoker »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1806 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:14:48 am »
Jakie debaty :D. Glad czy tank ma więcej dps??? Przydatność tanka na rb ??? :D.

To tak  :
Glad zadaje więcej dps'a ale co z tego bo i tak jest pijawką w pt ... ale co z tego ?? PT nie potrafią sobie znaleźć tylko ludzie bez przyjaciół i wyobraźni :P Expi się tam gdzie twojej klasie łatwiej więc pokażcie mi tych magów, łuczników i całą resztę DD która nie chciałaby iść z sk na aniołki do woa :P Skończcie z tym expem bo to do niczego nie prowadzi :P.

Na moim zbugowanym privie rb i reszta paskud atakuje bufferów ( bez aggro na sobie ) więc chciałbym zobaczyć tych zmutowanych łuczników z 2k p.defa :D jak sobie radzą bez biszkopta z tankowaniem ;). Jeśli potraficie tak bić raidy z obstawą to chciałbym zobaczyć fraps'a :) bo nie mówię żę na 100% się nie da, ale po co kombinować pod górę ??

Ja mam pytanko odnośnie vampiric cubica. Power 53, m.atak 1822, drain 40% ( myślałem że większy ale może zmienili ), szansa 8%. Czy ten cubic nie powinien robić sporej krzywdy ? ;) Power niby nie wielki ale m.atack 4x większy niż u sk. Czy ktoś sprawdzał ile takie cudo sprawia radości ( dmg w standardowego chara 78 - 800 m.def ) ?

Czy skille glada/destro mają szansę na ominięcie tarczy czy omijają ją na 100% ?

Czy obrona tarczą jest x3 tylko przeciwko łukom czy przeciw sztyletom też ?? Bo GS+SF i blowy za 1.7k łapię. Judgement mi też coś cienko wchodzi jak ktoś zna jego szansę wejścia też by się przydała.

Pytań sporo, ale gram na serverze Interlude gdzie skille tanka nie są priorytetem ;)     
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 10:16:24 am wysłana przez 120130 »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1807 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:08:20 am »
Porównałem dlatego, że sami się w topicu podniecacie, że Dama OE  > all, aż do S grade. Sword of ipos dorwać graniczy z cudem. No ale ok. Nie mów także, że rozmawiamy czysto teoretycznie. Zadaje Ci pytanie. Co się liczy, teoria, czy praktyka. Imho praktyka. No to Ci porównam. Cena sword of ipos to gdzies u mnie 500kk(+150kk za SA cry i Gemy), za 600kk można mieć draconica light seta, duale dama*tallum+4 kosztuja 250kk. Damascus 80kk, DLE 115kk, Tallum Blade 50kk. W teorii to można wpisać sobie, oczywiście. Ale w praktyce z Iposem biega jeden gość, bo akurat z eventu mu się udało wygrać. Więc takich SK nie widuje. Swoją drogą, porównajmy coś co wygląda cenowo tak samo, np +3DLE+SA jakieś i te duale i zobaczmy dps. Na WarCry można jechać cały czas. Reuse się wyrabia. Duelist spirit - fakt, zrobiłem bład, ale to dużo nie zmienia.
Cytuj
PS. mógłbys tez przyrownac kesh*kesh +4 (low A) z damascusem +8 (dokladnie tyle samo p.atk co tallum blade +4)
Oczywiście, 70kk vs 350kk(dama+8). Nie teorią żyje człowiek. Za Damascusa+8, to można sobie 4 bronie mid A grade kupić.
Cytuj
o czego zmierzam - moim zdaniem uzytecznosc glada w pt jest jeszcze mniejsza jak SK a wiemy, ze glad high lvlowy potrafi narobic bigosu.
Ta, pomińmy detecty, pomińmy skille które możemy używać co jakiś czas(nie mały), bo lecą mp herby z większości mobów, pomińmy skile co one shootują praktycznie wszystko...( z mobów )

Co do "zmutowanych łuczników z 2k pdefa", to staty SRa 78, Draco set +3/Teteo set+3
HP 8558  CP 3161
MP 2002   
P.Atk. 3024  M.Atk. 319
P.Def. 2198  M.Def. 1685
Accuracy 118  Evasion 130
Critical 500  Speed 127
Atk. Spd. 726  Casting Spd. 389

Cytuj
Jeśli potraficie tak bić raidy z obstawą to chciałbym zobaczyć fraps'a
Przez 3 ponad lata grania w L2, widziałem jeden fraps z RB i był to fraps Uprisingu, jak robili Antharasa w 4 chyba party, może 5. Też bez tanka. Jesteś spragniony ujrzenia tego ? www.google.pl
Cytuj
Bo GS+SF i blowy za 1.7k łapię
Ta, to bez różnicy czy dagger ma ch buffki, czy DW3+Fire+Kotek+CoV+Aq+Baium...
Cytuj
Pytań sporo, ale gram na serverze Interlude gdzie skille tanka nie są priorytetem
Puk puk, C4 spatchowane do lolILlol
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1808 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:24:06 am »
tankowanie lucznikiem?

wybieramy tego z najwiekszym dmg/s

UE, ruuuuuuuun a healer leczy i raczej nie ma co sie przejmowac jezeli obstawa szybko padnie ;> 90% rb zadaje symboliczny dmg a lucznicy bijac bosa swoim dmg robia wystarczajace agro zeby ten nie rzucil sie na healera


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1809 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:34:11 am »
Ta...
A RB jak może się przeagrowywać, to i się przeagruje, bo kilka krytów inny archer puści akurat i się przeagruje na niego i tak wkółko.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1810 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:08:12 pm »
Jak RB ma wpisane Random Target to ci i 50k agro czy hate na 4890832 lvl nie pomoze bo zmieni cel,zabije to co mial zabic i wroci dalej lac tanka.

Cytuj
Power 53, m.atak 1822, drain 40% ( myślałem że większy ale może zmienili ), szansa 8%. Czy ten cubic nie powinien robić sporej krzywdy ? Wink Power niby nie wielki ale m.atack 4x większy niż u sk.

SK uzywa bsps i ma m.atk x4 czy tam x2 nie pamietam.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1811 dnia: Styczeń 01, 2008, 04:44:11 pm »
Porównałem dlatego, że sami się w topicu podniecacie, że Dama OE  > all, aż do S grade. Sword of ipos dorwać graniczy z cudem. No ale ok. Nie mów także, że rozmawiamy czysto teoretycznie. Zadaje Ci pytanie. Co się liczy, teoria, czy praktyka. Imho praktyka. No to Ci porównam. Cena sword of ipos to gdzies u mnie 500kk(+150kk za SA cry i Gemy), za 600kk można mieć draconica light seta, duale dama*tallum+4 kosztuja 250kk. Damascus 80kk, DLE 115kk, Tallum Blade 50kk. W teorii to można wpisać sobie, oczywiście. Ale w praktyce z Iposem biega jeden gość, bo akurat z eventu mu się udało wygrać. Więc takich SK nie widuje. Swoją drogą, porównajmy coś co wygląda cenowo tak samo, np +3DLE+SA jakieś i te duale i zobaczmy dps. Na WarCry można jechać cały czas. Reuse się wyrabia. Duelist spirit - fakt, zrobiłem bład, ale to dużo nie zmienia.
1. co nie zmienia faktu, że Twoje porównanie jest bez sensu. Ja mogę powiedziec, ze PP z Damascusem +20 ma większy dps od HE z elven noble bow
2. drogo u Was wychodzi wpakowac SA. Im nizszy rate tym ceny nizsze - logiczne - na serwie, na którym gram tallum blade kosztuje 3x tyle, damascus tez ok 3x tyle, DLE 4x tyle. Wpakowanie SA do top A niecale 300 (moze nawet z 250 da rade, czyli mniej jak 2x tyle)
4. nie wiem jak teraz - nie wiem czy sie cos zmienilo w IL i CT1, ale w c5 nie mozna bylo miec war bez przerwy - mając haste. fire, pof, pow, cov, duelist spirit, duale bez SA haste. War cry się nie wyrabiał, było to zaledwie kilka sekund, ale było. Jesli ktos uzyl najpierw war cry pozniej duelist spirit to zabraklo mu calkiem niemalo. Jesli zabraklo ktoregokolwiek z w/w buffow (tylko nie mowcie, ze ABSOLUTNIE ZAWSZE masz pof/ pow/ cov) wówczas reuse sie jeszcze wydluzal.
Cytuj
Oczywiście, 70kk vs 350kk(dama+8). Nie teorią żyje człowiek. Za Damascusa+8, to można sobie 4 bronie mid A grade kupić.
j/w (pkt 1)
Cytuj
Ta, pomińmy detecty, pomińmy skille które możemy używać co jakiś czas(nie mały), bo lecą mp herby z większości mobów, pomińmy skile co one shootują praktycznie wszystko...( z mobów )
w dobrym pt i tak nie bedzie miejsca na detecty, herby nie dropia sie ani w IT ani w cata.

Cytuj
Co do "zmutowanych łuczników z 2k pdefa", to staty SRa 78, Draco set +3/Teteo set+3
HP 8558  CP 3161
MP 2002   
P.Atk. 3024  M.Atk. 319
P.Def. 2198  M.Def. 1685
Accuracy 118  Evasion 130
Critical 500  Speed 127
Atk. Spd. 726  Casting Spd. 389
te 2k p.defa na archerze to albo policzyles z greater shield (a kazdy by raczej wzial might) oraz z valorem (oczywoscie o full buff cov party nie wspominajac) albo nie wiem jak jeszcze... nie wiem, nie chce sie kłócic, moze jakos inaczej wziales. Moglbys mnie oswiecic?
jesli jest tak powiedziałem to powiem tylko, ze to zalozenie tez jest dziwne, bo zazwyczaj archerzy dostaje greater might i nie kazdy ma dostep do hero. I jeszcze jedno :P do grindu/ rb raczej zerka by tez dostal.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 04:46:19 pm wysłana przez Yoker »


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1812 dnia: Styczeń 01, 2008, 04:54:57 pm »
 Speed 127

Mogę wiedzieć jakim cudem? Dobra -20 ,ale co ten SR ma -12 dex? o.O
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1813 dnia: Styczeń 01, 2008, 05:11:18 pm »
Speed 127

Mogę wiedzieć jakim cudem? Dobra -20 ,ale co ten SR ma -12 dex? o.O
takim cudem ze on dal mu tylko buffy na p.def + cov ... a nie dawal ww/song of wind bo w tym przypadku nei bylo to potrzebne ...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1814 dnia: Styczeń 01, 2008, 05:19:58 pm »
Yoker, ale teraz też liczysz sobie na sprzyjających warunkach, podając coś co u Ciebie naprzykład nawet na serwie pewnie nie istnieje jak Sword of Ipos, albo jest niedostepne jak mocno OE bronie no i właśnie ten miecz. Porównajmy jakto się ma w normalnych warunkach.
Cytuj
w dobrym pt i tak nie bedzie miejsca na detecty, herby nie dropia sie ani w IT ani w cata.
Na Detectach można fajnie dropić na HSie, w IT expienie melee, hmm, no niech będzie, ale to trzeba mieć troche supportu oop no i BD74+. Cata tak samo. One się nie opłacają jak jest więcej niż 2 osoby. Za to do Riftu gdzie expi duuuuużo melee, bo exp jest bardzo dobry i w wersji carebear, czyli można zawsze wyjśc i nie ma enemy, są pokoje z mobami 1/4 HP. Jeden obszarowy sonic załatwia sprawę, z jaką problem mają wszyscy w tym pokoju i się go omiją. No ale nie o to chodzi, żeby spoty do expienia opisywać.
Cytuj
te 2k p.defa na archerze to albo policzyles z greater shield (a kazdy by raczej wzial might) oraz z valorem (oczywoscie o full buff cov party nie wspominajac) albo nie wiem jak jeszcze... nie wiem, nie chce sie kłócic, moze jakos inaczej wziales. Moglbys mnie oswiecic?
jesli jest tak powiedziałem to powiem tylko, ze to zalozenie tez jest dziwne, bo zazwyczaj archerzy dostaje greater might i nie kazdy ma dostep do hero. I jeszcze jedno  do grindu/ rb raczej zerka by tez dostal.
A to mnie rozbawiło. Jeżeli nie wiesz, to w większości przypadków opłaca się brać właśnie GShielda, bo na nim lepiej się wychodzi gdy jest się na fullbuffie vs fullbuff enemy. Pomijając to, że jak ma się CoVera w party, to raczej dla 3ech archerów, nie opłaca się zmieniać Gshielda na Gmighta. Zdziwiony jesteś, że wliczyłem Valora, a jakże. Na dużych akcjach, jak RB, zazwyczaj jest nie jeden Hero, a przecież to obszarowy skill, więc każdy go ma. Ostatnie zdanie z tym, że zerka się na PvE nie rzuca to troche LOL...jak żyje i gram w L2, to jak jest możliwość zerka na PvE to się brało, bierze i brać będzie.  Co do używanie tego na RB. Hmm, jak RB nie jest przeagrowujący się, jak Baium, to też zerk to kitowania jest lepszy, niż "bez zerk".
Cytuj
Speed 127

Mogę wiedzieć jakim cudem? Dobra -20 ,ale co ten SR ma -12 dex? o.O
CoV, SR bez dyesów i żadnych buffów na runspeed sobie tyle ma.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1815 dnia: Styczeń 01, 2008, 06:50:41 pm »
Yoker, ale teraz też liczysz sobie na sprzyjających warunkach, podając coś co u Ciebie naprzykład nawet na serwie pewnie nie istnieje jak Sword of Ipos, albo jest niedostepne jak mocno OE bronie no i właśnie ten miecz. Porównajmy jakto się ma w normalnych warunkach.
Ty też porównujesz na korzystnych dla siebie warunkach... Albo top B z top B albo top A z top A albo jeszcez jakos inaczej. Porównywanie top B +7 z top (IL) A +4 jest niedorzeczne. Normalne chyba, że top A+4>> top B +7.
Jeżeli nadal Ci się nie podoba (bo bierzesz pod uwagę cene) to porównuj FB focus z dualem S. Wtedy wszystko będzie ładnie, pewnie, wiarygodnie, sprawiedliwie.
Cytuj
Na Detectach można fajnie dropić na HSie, w IT expienie melee, hmm, no niech będzie, ale to trzeba mieć troche supportu oop no i BD74+. Cata tak samo. One się nie opłacają jak jest więcej niż 2 osoby. Za to do Riftu gdzie expi duuuuużo melee, bo exp jest bardzo dobry i w wersji carebear, czyli można zawsze wyjśc i nie ma enemy, są pokoje z mobami 1/4 HP. Jeden obszarowy sonic załatwia sprawę, z jaką problem mają wszyscy w tym pokoju i się go omiją. No ale nie o to chodzi, żeby spoty do expienia opisywać.
z tym generalnie się muszę zgodzic.
Cytuj
A to mnie rozbawiło. Jeżeli nie wiesz, to w większości przypadków opłaca się brać właśnie GShielda, bo na nim lepiej się wychodzi gdy jest się na fullbuffie vs fullbuff enemy. Pomijając to, że jak ma się CoVera w party, to raczej dla 3ech archerów, nie opłaca się zmieniać Gshielda na Gmighta. Zdziwiony jesteś, że wliczyłem Valora, a jakże. Na dużych akcjach, jak RB, zazwyczaj jest nie jeden Hero, a przecież to obszarowy skill, więc każdy go ma. Ostatnie zdanie z tym, że zerka się na PvE nie rzuca to troche LOL...jak żyje i gram w L2, to jak jest możliwość zerka na PvE to się brało, bierze i brać będzie.  Co do używanie tego na RB. Hmm, jak RB nie jest przeagrowujący się, jak Baium, to też zerk to kitowania jest lepszy, niż "bez zerk".
ogarnij się, piszemy o RB a Ty mi wyskakujesz z full buff party na full buff enemy.
to może inaczej sformułuje pytanie: czy jest możliwe, żeby KAŻDY klan miał hero? no właśnie... nie. A jak się najczęściej chodzi na RB? 1party gdzie wszyscy członkowie są z jednego klanu. Przynajmniej ja to tak widzę.
Zerk w PvE. LOL, czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisałem: 'I jeszcze jedno  do grindu/ rb raczej zerka by tez dostal.' masz nawet cytat w swoim poście. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie moją wypowiedz.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1816 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:03:39 pm »
Tak, tylko, że z Gmightem dalej będą mogli mieć 2k Pdefa. Z tym zerkiem fakt, źle wyłapałem.
Co do sprzętu S, sam porównaj jakto Ciebie ciekawi, hehe. Już mam dość tabelek, a możliwe, że SK troche nadgoni glada, bo ten ma zupełnie nie PvE SA w dualach S.
Cytuj
no właśnie... nie. A jak się najczęściej chodzi na RB? 1party gdzie wszyscy członkowie są z jednego klanu. Przynajmniej ja to tak widzę.
Chodzi się różnie, w jedno party ok, klanowych destro z full supportem, bo w sumie mało znam rb co można je pojechać NIE destro party, mając tylko 9 osób. Prawdę mówiąc, nie licząc początków servera, jak nie było hero, to potem zawsze jakoś robiłem już(jak robiłem, bo mnie to nie kręciło z daggerem w ogóle)rb na valorze od hero. Tak jakoś się układało. A raczej początki privów sa naprawdę krótkie, żeby nie mieć czegoś takiego dostępnego.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1817 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:27:06 pm »
wprwadzie sie zrobił offtop (dosyc sporo było ostatnio o gladzie w tym topicu), ale chcialem udowdnic, ze tank wcale nie jest az taka pijawka jak sie moze wydawac. Mam wrazenie, ze w wiekszym lub mniejszym stopniu udalo mi sie to udowodnic.

wc+bd+sws+destro+5archerow tez sobie dobrze radza. Destro 'tankuje' oraz zadaje niemaly dmg, archerzy krytykiem strzelaja mniej wiecej tyle ile destro normalnym uderzeniem (frenzy) a szanse na krytyka maja ~70% (jesli HE)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1818 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:31:13 pm »
Jakim cudem 70% ?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1819 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:40:45 pm »
Max critical to 50% ale kij z tym :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1820 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:10:20 pm »
wystarczy strzelac w plecy :)
500 crt rate = 70% na trafienie krytyczne w plecy.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1821 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:58:46 pm »
Ktos doliczyl ze SK ma Hexa bo mi sie nie chce 30 stron przegladac :P


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1822 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:23:59 pm »
Maciek z Klanu też gra SK.






musiałem..

minus.     /Reina



musialem...     
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 11:33:25 pm wysłana przez Reina »
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1823 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:54:48 pm »
Od hexowania w party to jest BD lol.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1824 dnia: Styczeń 02, 2008, 12:05:38 am »
tyle,że BD ma dużo do robienia z maną,a many owej mało.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.