Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621556 razy)

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2525 dnia: Maj 22, 2008, 12:33:23 pm »
przeciez Dev ma na tym filmiku BW i avadon szilda :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2526 dnia: Maj 22, 2008, 02:02:43 pm »
Powiedzmy ze szkoda mi krysztalkow bo mam sporo wydatkow :P. Zreszta i tak nie mam wszystkich wykupionych, bo na razie nie sa potrzebne - i tak tylko expie.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2527 dnia: Maj 22, 2008, 04:39:01 pm »
przeciez Dev ma na tym filmiku BW i avadon szilda :>
lol mam coś nie tak z jasnością ekranu chyba, wyglądało to (na tym playerze z filefronta) jak DC T_T


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

    • http://www.l2retail.com/
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2528 dnia: Maj 25, 2008, 06:25:36 pm »
witam wszystkich, w l2 zaczalem grac z 2 lata temu ale gralem bardziej dla zabawy i slabo sie znam na pvp, przeczytalem juz klikanascie stron tego tematu i mam takie pytanie czy skill aura of hate i agression dzialaja na innych graczy? nigdy mi sie nie udalo na nikogo tego rzucic a wy piszecie ze tego uzywacie  :shock:

EDIT: aha i jesli dziala to napiszcie jak :>
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2008, 06:30:21 pm wysłana przez Gracie »
L2 Retail x7
SK 30 :>


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2529 dnia: Maj 25, 2008, 06:47:10 pm »
Witamy :) Jeśli nie udało Ci się rzucić na innych to zapewne Twój serwer nie obsługuje tej opcji gry. Doszła ona w c5 (a może w Interlude, już nie pamiętam) i działa tak, że po rzuceniu Hate na gracza jego target zmienia się na rzucającą ten skill osobę, przy czym działa z pewną szansą na wejście.

L2 Retail x7
SK 30 :>

:P

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2008, 06:48:51 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

    • http://www.l2retail.com/
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2530 dnia: Maj 25, 2008, 06:51:02 pm »
heh, wlasnie przerzucilem sie z c4, dlugo ten skill dziala? i takie pytanie co moge zrobic przeciwko magowi ( SH najczesciej) ktory rozwala mnie w niecale 20 sekund ;/ cala walka wyglada tak ze wale w niego LS potem piorunka proboje dobiec i zazwyczaj nie dobiegam raz mi sie udalo jak paraliz wszedl i wtedy go zabilem..
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2008, 06:55:55 pm wysłana przez Gracie »
L2 Retail x7
SK 30 :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2531 dnia: Maj 25, 2008, 07:13:59 pm »
Fro, ile to było ? 5 sekund, jak rzucałem na ciebie jak byłes na warlocku dawno ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2532 dnia: Maj 25, 2008, 08:12:16 pm »
heh, wlasnie przerzucilem sie z c4, dlugo ten skill dziala? i takie pytanie co moge zrobic przeciwko magowi ( SH najczesciej) ktory rozwala mnie w niecale 20 sekund ;/ cala walka wyglada tak ze wale w niego LS potem piorunka proboje dobiec i zazwyczaj nie dobiegam raz mi sie udalo jak paraliz wszedl i wtedy go zabilem..
sposob ktory opisales to jedyny w ktorym mozesz wygrac ... no w Hellbound dochodzi anti-magic armor + shield of faith, wtedy rzucajac hexa i wyciagajac luk moze da sie zabic nukera :>


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2533 dnia: Maj 26, 2008, 12:05:34 am »
Arrest + udef/veng + łuk.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2534 dnia: Maj 26, 2008, 04:17:39 pm »
Arrest + udef/veng + łuk.
tylko arrest musi wejsc :P a na endgame chyba nie bedzie tak latwo wchodzil..


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2535 dnia: Maj 26, 2008, 05:03:54 pm »
Arrest + udef/veng + łuk.
tylko arrest musi wejsc :P a na endgame chyba nie bedzie tak latwo wchodzil..
roznie bywa :>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2536 dnia: Maj 26, 2008, 05:15:01 pm »
Arrest + udef/veng + łuk.
tylko arrest musi wejsc :P a na endgame chyba nie bedzie tak latwo wchodzil..
Z epicami nie jest źle :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2537 dnia: Maj 27, 2008, 09:23:16 pm »
Od dziś gram SK na retailu  :D
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2008, 09:48:16 pm wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2538 dnia: Maj 29, 2008, 06:03:26 pm »
Mój SK dobił już 75 lvl, niestety czasu na zabawę ciągle ubywa, jesli chodzi o bulid to używam następującego:

SOM +3 z ACU
Tallum HV +3/+4

DYE
+4 STR  -4 CON
+4 WIT  -4 INT

Robię czasem wyprawy na Anioły ale szybciej mi idzie exp na FOD (obok Rune), na endgame wrócę na pewno MJ HV żeby zminimalizować szansę na stuna. Może dołożę jeszcze +1STR -1CON, ale obiniżanie CON zmniejsza udźwig i to zaczyna być problemem.



Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2539 dnia: Maj 29, 2008, 06:14:21 pm »
Mój SK dobił już 75 lvl, niestety czasu na zabawę ciągle ubywa, jesli chodzi o bulid to używam następującego:

SOM +3 z ACU
Tallum HV +3/+4

DYE
+4 STR  -4 CON
+4 WIT  -4 INT

Robię czasem wyprawy na Anioły ale szybciej mi idzie exp na FOD (obok Rune), na endgame wrócę na pewno MJ HV żeby zminimalizować szansę na stuna. Może dołożę jeszcze +1STR -1CON, ale obiniżanie CON zmniejsza udźwig i to zaczyna być problemem.


end game tylko IC ...


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2540 dnia: Maj 30, 2008, 01:24:26 am »
Jak dla mnie powyższy build jest bardzo nietypowy jak na tanka, w takim buidzie to tankowanie można mieć spokojnie z głowy. No i jakoś nie rozumiem jak może się bardziej oplacać zabawa na FOD do 75lvl niż anioły. Chętnie poznam taką możliwość
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2541 dnia: Maj 30, 2008, 07:40:43 am »
Mój SK dobił już 75 lvl, niestety czasu na zabawę ciągle ubywa, jesli chodzi o bulid to używam następującego:

SOM +3 z ACU
Tallum HV +3/+4

DYE
+4 STR  -4 CON
+4 WIT  -4 INT

Robię czasem wyprawy na Anioły ale szybciej mi idzie exp na FOD (obok Rune), na endgame wrócę na pewno MJ HV żeby zminimalizować szansę na stuna. Może dołożę jeszcze +1STR -1CON, ale obiniżanie CON zmniejsza udźwig i to zaczyna być problemem.


end game tylko IC ...
bez zakena(w sumie to nie endgame ;f) imo MJ nie jest zły, szczególnie że na privach (tych mniejszych) mieć IC to duży problem.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2542 dnia: Maj 30, 2008, 02:15:04 pm »
Jak dla mnie powyższy build jest bardzo nietypowy jak na tanka, w takim buidzie to tankowanie można mieć spokojnie z głowy. No i jakoś nie rozumiem jak może się bardziej oplacać zabawa na FOD do 75lvl niż anioły. Chętnie poznam taką możliwość

hmmm w sumie nietypowy jest tylko ten SoM w jego buildzie ... +4str-4con dye + tallum hvy ... no a +wit-int dye wynikaja pewnie z racji posiadania SoMa, chociaz jak jest z acu to moznaby zainwestowac w INT ... omg o czym ja gadam, raczej w Damacha z focusem ;P

Mój SK dobił już 75 lvl, niestety czasu na zabawę ciągle ubywa, jesli chodzi o bulid to używam następującego:

SOM +3 z ACU
Tallum HV +3/+4

DYE
+4 STR  -4 CON
+4 WIT  -4 INT

Robię czasem wyprawy na Anioły ale szybciej mi idzie exp na FOD (obok Rune), na endgame wrócę na pewno MJ HV żeby zminimalizować szansę na stuna. Może dołożę jeszcze +1STR -1CON, ale obiniżanie CON zmniejsza udźwig i to zaczyna być problemem.


end game tylko IC ...
bez zakena(w sumie to nie endgame ;f) imo MJ nie jest zły, szczególnie że na privach (tych mniejszych) mieć IC to duży problem.
w sumie to Zaken juz tak duzo nie daje bo +20% resist


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2543 dnia: Maj 30, 2008, 02:19:50 pm »

Mój SK dobił już 75 lvl, niestety czasu na zabawę ciągle ubywa, jesli chodzi o bulid to używam następującego:

SOM +3 z ACU
Tallum HV +3/+4

DYE
+4 STR  -4 CON
+4 WIT  -4 INT

Robię czasem wyprawy na Anioły ale szybciej mi idzie exp na FOD (obok Rune), na endgame wrócę na pewno MJ HV żeby zminimalizować szansę na stuna. Może dołożę jeszcze +1STR -1CON, ale obiniżanie CON zmniejsza udźwig i to zaczyna być problemem.


end game tylko IC ...
bez zakena(w sumie to nie endgame ;f) imo MJ nie jest zły, szczególnie że na privach (tych mniejszych) mieć IC to duży problem.
w sumie to Zaken juz tak duzo nie daje bo +20% resist
zawsze coś


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2544 dnia: Maj 30, 2008, 05:39:13 pm »
Mój bulid jest taki z powodu częstego expienia samotnie, jestem nastwiony na walkę z mobami, pvp przy okazji jak się pojawi ktoś wrogi obok, SOM + acu + DYE powodują znaczny wzost c.spd. pozwal mi to na swobodne uzywanie Draina i Lightinga, dodadtkowo z Agu mam "Chance to pralization..." przy Magic Skills.

Co do pvp to przy takim bulidzie radzę sobie z łucznikami (ale MJ lepszy bo stun), potrafie położyc glada (łykajac cp potki), Nuków również ale tutaj ważny jest element zaskoczenia...

Tankowanie jest bezproblemowe jesli tylko odpowiedni support pilnuje stanu HP i Buff :D

IC set to bardzo odległa sprawa wiec kto wie, jesli chodzi o najczęściej używany DLE z Health, to może DPS jest wyższy, ale casting skili magicznych jest do niczego, większy c.spd. daje większą uniwesalnośc w walce.

Co do FOD - moby z HPx1 i zbicie 3 szt daje tyle samo exp co jednego anioła, BS wchodzi róznie, życie pokazało że mogę spokojnie expić na słabszych mobach  :)

Edit by Fro:

hmmm w sumie nietypowy jest tylko ten SoM w jego buildzie ... +4str-4con dye + tallum hvy ... no a +wit-int dye wynikaja pewnie z racji posiadania SoMa, chociaz jak jest z acu to moznaby zainwestowac w INT ... omg o czym ja gadam, raczej w Damacha z focusem ;P


Dame z focusem miałem wcześniej i jestem przekonany o wyższośći SOMA z ACU, ale trudno porównywać B grade z A grade.

Nie rób proszę double postów :)
/Fro
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2008, 01:09:09 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2545 dnia: Maj 30, 2008, 05:49:12 pm »
Mój bulid jest taki z powodu częstego expienia samotnie, jestem nastwiony na walkę z mobami, pvp przy okazji jak się pojawi ktoś wrogi obok, SOM + acu + DYE powodują znaczny wzost c.spd. pozwal mi to na swobodne uzywanie Draina i Lightinga, dodadtkowo z Agu mam "Chance to pralization..." przy Magid Skills.

Co do pvp to przy takim bulidzie radzę sobie z łucznikami (ale MJ lepszy bo stun), potrafie położyc glada (łykajac cp potki), Nuków również ale tutaj ważny jest element zaskoczenia...

IC set to bardzo odległa sprawa wiec kto wie, jesli chodzi o najczęściej używany DLE z Health, to może DPS jest wyższy, ale casting skili magicznych jest do niczego, większy c.spd. daje większą uniwesalnośc w walce.

Co do FOD - moby z HPx1 i zbicie 3 szt daje tyle samo exp co jednego anioła, BS wchodzi róznie, życie pokazało że mogę spokojnie expić na słabszych mobach  :)

Dagger rsk. haste i powinno być szybciej + chyba lepszy drop.
A skill ma lethal landrate (chyba)~33% wiec nie jest źle.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2546 dnia: Maj 31, 2008, 10:45:10 am »
Miałem Crystal Dager z wymiany u mamona ale on nie miał rsk. haste. Wczoraj zrobi łem w luxory Cursed Dagger (low C grade), teraz tylko zrobić SA i zobaczymy.

Ale exp samym BS jest potwornie drogi  :o

Pytanie: Jak podnieść szansę na wejście skilla ??


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2547 dnia: Maj 31, 2008, 10:50:18 am »
Pytanie: Jak podnieść szansę na wejście skilla ??
nei da sie chyba


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2548 dnia: Maj 31, 2008, 10:59:27 am »
Prosto - bić zielone mobki :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2549 dnia: Maj 31, 2008, 12:22:56 pm »
Prosto - bić zielone mobki :P

Zgadzam się! Zawsze na PLUS wychodzi ubicie 2 zielonych od 1 czerwonego  :D