Witaj
Gość

Wątek: Ankieta  (Przeczytany 2007 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Ankieta
« dnia: Listopad 23, 2010, 03:13:41 pm »
Witam

Mam do was gorącą prośbę, otóż chciał bym abyście poświęcili mi odrobinę swojego cennego czasu. Przygotowałem ankietę sprawdzającą wiedzę żywieniową, jednak najbardziej zależy mi na osobach po 60 roku życia.. Tak tak powiecie mi że takich osób w internecie dużo nie znajdę, racja. Dlatego chciał bym was poprosić abyście wypełnili tą ankietę za waszych dziadków bądź rodziców Oczywiście na niektóre pytania z wiedzy żywieniowej ciężko jest odpowiedzieć za kogoś, niemniej liczę na waszą pamięć i zdrowy rozsądek

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGFmd2Q4cFJGR25TZVE2UjJ1T3Zqdmc6MQ

z góry dziękuje


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2010, 03:19:11 pm »
Jak dla mnie pomysł ten wydaje się lekko szurnięty... nic z takiej ankiety konkretnego nie wyniesiesz, a może ci ona tylko przeszkodzić w pracy czy tam szkole do której chodzisz.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2010, 03:22:39 pm »
niemniej liczę na waszą pamięć i zdrowy rozsądek
nie to forum, l2>>mozg


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2010, 07:32:09 pm »
Moi psorzy nie grają w L2 więc w szkole mi nie przeszkodzi :) A w pracy zapewne tak, bo jak sam trafnie stwierdziłeś będzie ciężko coś z niej wywnioskować. Jednak nie ja tą ankietę wymyśliłem tylko wyżej wymienieni. Ja mam ją tylko rozdać respondentom - czyli wam - do uzupełnienia. Nad jej treścią merytoryczną będę się wkurzał później.

wypełniajcie wypełniajcie.. najlepiej z zapałem równym farmieniu  :)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2010, 08:53:54 pm »
Baal bez urazy ale po co dajesz to tutaj gdzie średnia wieku użytkowników jest CHYBA mniejsza niż 30? (nie wiem jaka jest, ale tak strzelam) Jeżeli ktoś nawet nie przeczyta wstępu ankiety (musisz mieć min 60 lat by wypełnić) i da swoją prawdziwą odpowiedź to tobie to na nic nie pomoże, a nawet utrudni fakt że część ankiet będziesz musiał odrzucić i zawsze znajdą się "miłe dzieci" co sobie dodadzą +50 lat i zrobią ankietę i dadzą jak najbardziej absurdalne odpowiedzi, to ty tylko przez to się będziesz męczyć.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2010, 09:08:18 pm »
Srednia wieku raczej ponizej 20 :D
I nie wiem jak mozna wypelnic taka ankiete za dziadkow lub rodzicow... Nie jestes w zaden sposob zaprzyjazniony z tym forum, wiec tez watpie, ze ktos sie na tyle wysili i poprosi np dziadka o wypelnienie takiej ankiety.


Odp: Ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2010, 09:43:34 pm »
Srednia wieku raczej ponizej 20 :D
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą! ^^"

Bat de łej, forum nie jest związane ani troszeczkę z tematyką żywienia, więc totalnie nie rozumiem z jakiej paki próbujesz naciągnąć ludzi na wypełnianie tej dennej ankiety. :oops:
Wypełnianie za dziadka, babcie?

Zróbmy układ. Ja wypełnię ankietę za dziadka, a Ty zapłacisz rachunki za mnie ok?
Fail topic :bangin:



  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2010, 10:26:54 pm »
Masz przykład o którym pisałem (nie dosłowny) odnośnie dawania tutaj ankiety.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ankieta
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 23, 2010, 11:33:50 pm »
Nigdzie nie jest napisane że "musisz mieć min 60 lat by wypełnić" napisane jest że do takich osób jest kierowana. Wiem że wyniki nie będą rzetelne i cieszę się że tak się o mnie troszczycie ale spokojnie, zdaje sobie z tego sprawę. Złośliwości.. no cóż wierzę w waszą dorosłość.

Forum poświęcone jest grze której poświęciłem maaaase czasu i często z tego forum korzystałem, mimo że się na nim nie wypowiadałem. A to forum jak każde szanujące się ma dział offtopic czyli o wszystkim i niczym, moja ankieta jest właśnie tym wszystkim i niczym :)

Racja nikt się nie wysili aż tak żeby pytać babcię / dziadka o to co i jak często je. Dlatego was o to nie proszę. Proszę WAS o wypełnienie ankietę za nich, na tyle poprawnie na ile znacie swoich dziadków/babcie.

Ja proszę was o przysługę.. o poświęcenie 4min a to czy i jak to zrobicie zależy od was.