Witaj
Gość

Wątek: destro/wk  (Przeczytany 1612 razy)

  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

destro/wk
« dnia: Październik 08, 2009, 06:34:34 pm »
chodzi mi czy ta suba bedzie lepsza od des/tyr do farmy. jej plusy to kotek od p atak i tp gdzieki któremu latwiej utrzymac sie na 30%
 
grał ktos taka postacią? :)


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: destro/wk
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2009, 02:50:59 pm »
Des/wk jak napisałeś ma tp i buff od kotka, mastery i tak dalej, wydaje się to dość ciekawą postacią, ale czy napewno można przyrównać go do des/tyr? Według mnie podstawową zasadą bicia rb jest full buff (wc lub pp dance songi no i zwiększające skuteczność-baffy do kotka).
Czyli tak Des/wk posiada od razu swojego kota także odpada jedna postać supporta, utrzymanie 30% z tp niby jest łatwiejsze, ale kiepsko widze hp kotka :P Kolejną sprawą jest to, że des/wk to tak naprawde w porównaniu do des/tyr destro z kotkiem (tp).
Siłą bicia rb des/tyr jest kombinacja (blunt 2h, bizon, zealot,frenzy) co sprawia, że destro zaczyna sypać krytami i to do tego bardzo mocnymi :P Des/wk takiego czegoś nie zrobi bo to destro z kotem i to kotem, którego trzeba będzie pilnować żeby nie zdechł :oops: Argument typu, że na des/wk łatwiej utrzymać 30% jest kiepski bo każdy dobry tyr/des powinien odpowiednio dobierać baff i ilość vampów oraz sprzęt do swojego lvl'a i siły bossa tak aby nie bylo sytuacji że boss za słabo bije tyr/des, przez co nie można zejsć do 30% :P
Całe szczęście (zależy) od hb vampy nie dają takiego kopa podobno, co zatym idzie łatwiej jest o te 30%, ale również o dead jak ktoś nie ogarnia. Do tego wszystkiego przemawia jeszcze fakt, że destro dostał over the body (chyba tak to sie pisze) co na chwile uzupelnia brak działającego fist fur'y :P Ostatnim minusem des/wk jest to że max lvl to 80 co utrudnia enacht skili.
Postacią des/wk nie grałem, ale nie jest to problem żeby określić czy powinien być dobry :P Ogólnie des/tyr to nadal lepsza postać do bicia rb niż jakieś kombinacje typu właśnie des/wk według mnie szkoda horna na tego mutanta lepiej zostać przy starym dobrym des/tyr.
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: destro/wk
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2009, 04:01:40 pm »
Bizon > WK

ps: skill Over the Body stakuje sie z COVem, POWem...
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 04:04:02 pm wysłana przez Calmodi »


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: destro/wk
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2009, 05:43:14 pm »
I z tego co mi wiadomo to szansa na + skill od 78 jest ciągle taka sama :)

Btw.
Co to za bug na infinity?


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: destro/wk
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2009, 06:41:38 pm »
http://l2p.l2wh.com/skillenchant.html   Według tej strony enacht skila z np: +8 na + 9 na 76 lvl to 6% natomiast na 78 to juz 78% z tego co kumpel mi mówił na 81 lvl szansa z +8 na +9 to ~85%(z tego co pamiętał) także logiczne jest że na np 84 lvl bez większego problemu można wbić skile na te +9 i więcej :D  Strona ta co prawda uwzględnia max lvl 78 ale o ile wiem nadal ta zasada działa im wyższy lvl tym łatwiej o duży enacht skili. Enacht skila z +0 na +1 jest taki sam na 78lvl jak i 80, ale im dalej tym lepiej jest na wyższym lvl'u :)
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: destro/wk
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2009, 07:36:04 pm »
Cytuj
Success chance does NOT increase at level 79. It is still unknown if this holds true for level 80, but it probably doesn't.

A to czytałeś? ;p


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: destro/wk
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2009, 09:26:29 pm »
Im wyższy lvl tym większa szansa na enchant skilli, nie ma tu wyjątków.
Wiadome i sprawdzone :D A ta strona jest już stara. i nie ma aktualnego info