Witaj
Gość

Ankieta

Co wybrac nie chodzi już o orginalnośc ;p

ol/ee
1 (16.7%)
tyr/sk
0 (0%)
tyr/sr
1 (16.7%)
sh/ol
1 (16.7%)
sh/ee
3 (50%)

Głosów w sumie: 6

Wątek: Szukam i szukam :(  (Przeczytany 1463 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Szukam i szukam :(
« dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:46:14 pm »
Witam, mam nadal problem mój poprzedni temat nie rozwiązał mojego problemu ale teraz mam nowe pomysły i one siedzą mi głównie w głowie i właśnie któraś z tych postaci na pewno zrobię tylko potrzebuje waszej pomocy chodzi mi o to abyście wymienili "+" i "-" tych postaci mam nadzieje że tym razem uzyskam sporo odpowiedzi nie chodzi mi o to żebyście mi pisali że z sh/ee szkoda zachodu czy coś bo mam czas i nie mam co z nim robić zakówać ciągle nie można coś trza robić
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 08:49:29 pm wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam i szukam :(
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2010, 10:00:51 pm »
Zaczne od tego ze SH/EE nie da się zrobić, chodź byś nie wiem jak się starał. Wracając do tematu na tej twojej liście szczególną uwage zwróciłem na  sr/ty naprawde jeden z oryginalniejszych pomysłów jakie słyszałem ostatnimi czasy, co do zalet tej postaci na pewno jakieś ma duży a speed i działający bizon na łuku co tez jest niczego sobie jedyną wadą jest chyba uboga ilość hp jaka ma ta postać, pamiętam ze kiedyś gdy jeszcze dużo więcej innych skili z TY działało na łuku na serwerze było dość sporo he/ty, pr/ty. Co do OL/EE to było wydaja mi się całkiem sporo mówiono na ten temat wystarczy poszukać na forum. SH/OL dobra postać atuty to  duży m.atack jak na SH przystało dobry self buff, soul guard, drain. I na koniec ty/sk, uważam ze to totalna szkoda twojego czasu, postać  o lata świetlne gorsza od ty/pal nie ma najmniejszego porównania miedzy tymi 2 postaciami.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam i szukam :(
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2010, 07:51:46 am »
Kurcze ja zawsze zapomnę że elfów nie można łączyć chodzi oczywiście że jasnych z ciemnymi więc wytypujmy że zamiast sh/ee traktujmy to jako nec/ee czekam na dalsze wypowiedzi, a i jak jest napisane na górze ankiety nie chodzi mi już o oryginalność tylko o dobra postać głównie na pvp choć ponoć nec/ee daje sobie rade we wszystkim całkiem nieźle
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 07:54:18 am wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam i szukam :(
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2010, 06:18:22 pm »
Proszę o jakieś uzasadnione wypowiedzi :)


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1



  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam i szukam :(
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:56:44 am »
Calmodi dzięki za te tematy w tym o necro/ee widać że jest dobrą postacią, ale w temacie o sh/ol brak odpowiedzi ktoś sie dopisał sps/ol też może być fajny tylko lepiej by było chyba sh/ol z empem bo więcej mu da niż sps no nie wiem czekam dalej póki co necro/ee u mnie prowadzi ale prosze o odpowiedz na temat sh/ol może jak ktoś ma taką postac siech sie wypowie