Witaj
Gość

Ankieta

Kto z kim wygra ;D

necro/ee
5 (41.7%)
sh/ol
7 (58.3%)

Głosów w sumie: 12

Wątek: Ostateczne starcie  (Przeczytany 3026 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Ostateczne starcie
« dnia: Kwiecień 15, 2010, 09:31:14 am »
Więc wywnioskowałem że pozostają 2 postacie na polu walki proszę was o rozstrzygnięcie tego pojedynku czekam na odpowiedzi    ne/ee vs sh/ol  8)


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:16:49 am »
Nasuwają mi się dwie sprawy.
Pierwsza: po co zakładać X tematów skoro można pisać w jednym.
Druga: To chyba Ty masz grać postacią więc czemu ktoś ma wybierać za Ciebie ;] ?

O ne/ee było sporo tematów, sh/ol tez było gdzieś poruszane.
Wg mnie prosta sprawa popatrzeć na skile obu połączeń i wybrać opcje bardziej odpowiednia dla siebie.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2010, 01:02:09 pm »
Odnosnie pytania w ankiecie:
Wygra ten GRACZ (postacie nie wygrywaja  :wink: ), ktory lepiej ogarnia swoja postac (przy porownywalnym equ).
A co do wyboru miedzy postaciami to zalezy od Ciebie, to glupie zeby ktos Ci mowil kim masz grac. To sa dwie postacie ktore stawiaja na inne statystyki i inny sposob gry, jak pisze ScovY, porownaj sobie skille i sam wybierz ta, ktora Ci bardziej pasuje.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2010, 05:31:40 pm »
No dobra sorry za zakładanie X tematów ale sami patrzcie one po 5 odpowiedziach usypiają i żaden z was się w żadnym z nich nie wypowiadał, chodzi mi o tematy o nowej postaci czyli tych o nazwach "Szukam i szukam" i tym. Co do wyboru postaci osobiście jestem nastawiony na sh/ol ale dziwi mnie fakt że mało jest tematów o tej postaci o ne/ee pełno więc mam wątpliwości nie wiem może ta postać jest zbugowana czy coś na tym forum jest 1 temat o sh/ol i cisza i osoba sie wypowiedziała na dodatek nie na temat więc wolę się upewnić co do tej postaci.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2010, 05:59:23 pm »
Zbugowana nie jest, to o to się nie martw.
Jeśli masz ochotę na sh/ol to go zrób ta gra ma Ci sprawiać przyjemność.
Wg mnie mija się z celem robienie postaci która jest pywn own a w ogolę nie będziesz lubił nią grac.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2010, 05:20:42 pm »
Mam jeszcze dwa pytanka, która z tych postaci będzie miała mniejsze problemy z maną. Ponoć ne/ee nie może sam sobie many odnawiać, ale ma invocation oczywiście w pvp i tek tego się nie używa, ale na expie szybko odnawia mane do full razem z mana potkiem. Natomiast sh/ol będzie dożo wolniejszy ale miał większe dmg. No i ostatnie pytanie mianowicie skille z 3rd na OL:

Eye of Pa'agrio    - z tego co rozumiem to daje crytyc powera, ale do p atacku
Soul of Pa'agrio - to samo co emp i tu pytanie czy jest równy empowi z se oczywiście na 3 lvl
Pa'agrio's Fist - zwiększa maksymalne CP ale nie rozumiem dalej dokładnie
Victory of Pa'agrio - tego w ogóle nie rozumiem

Za każda odpowiedz będę wdzięczny oczywiście na temat



  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2010, 05:53:41 pm »
Mam jeszcze dwa pytanka, która z tych postaci będzie miała mniejsze problemy z maną. Ponoć ne/ee nie może sam sobie many odnawiać, ale ma invocation oczywiście w pvp i tek tego się nie używa, ale na expie szybko odnawia mane do full razem z mana potkiem. Natomiast sh/ol będzie dożo wolniejszy ale miał większe dmg.
SH/OL na pewno szybciej zjedzie z many. Podczas pvp na pewno będziesz używał draina a jest on bardzo "kosztowny"
A co do invocation na pvp też użyjesz. Może nie podczas walki ale jak jest regroup lub czekasz na enemy to jest czas to użyć.
No i ostatnie pytanie mianowicie skille z 3rd na OL:
Soul of Pa'agrio - to samo co emp i tu pytanie czy jest równy empowi z se oczywiście na 3 lvl
Tak. Daje tyle samo co emp od se lvl3
Victory of Pa'agrio - tego w ogóle nie rozumiem
Na Loaderze kiedyś zamieszczano informacje ze Pof, Pow'ind, Pow i Cov działają teraz jak w graci final. Jeśli Vop (Victory of Pa'agrio) działa tak jak w graci to daję Ci on to:
Cytuj
Maximum CP/maximum MP/physical critical rate/magic critical damage/physical attack power/attack speed/magic power/magic resistance/magic speed/debuff resistance increase, moving speed decreases, and CP recovery effect.

Zródło:
http://www.lineage2.com/news/graciafinal_05.html

Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2010, 09:08:37 am »
Dzięki wszystkim za pomoc ostatecznie podjąłem decyzję że robię maga z OL tylko nie wiem dokładnie którego sh/ne/sps/sorc. Na razie mam czas żeby się dobrze zastanowić ponieważ zaczynam od OL a jego expinie troche mi zajmie.
PS. Nie wysyłajcie głupich odpowiedzi typu: "a po co od OL zaczynasz jak lepiej i szybciej od tyrka" to już moja sprawa widocznie mam w tym jakiś cel


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2010, 10:25:20 pm »
Jak już robisz taką postać to proponuje sh/ol i prawidłowo, że robisz zaczynając od ol :D
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2010, 09:44:26 am »
Też tak myślę że SH będzie najlepszy widzę, że rozumiesz dlaczego zaczynam od OL  :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2010, 05:44:09 pm »
Siemka,
Mam jeszcze pytanko trochę z innej beczki ale już tu napisze. Mianowicie ile się respi baium mam info nie wiem czy 100% pewne że dzisiaj o 5.46 padł ale nie wiem ile sie respi a chce sobie all wyliczyć. Serv dragon x15 jak ktoś wie na 10000% kiedy padł baium ostatnio też niech napisze.
Pozdro


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2010, 06:21:55 pm »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2010, 07:49:11 pm »
Miałem Ol/sh i jeżeli nie masz se/ee na plecach to znudzi Ci się gra po 2-3dniach (ze względu na mane)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2010, 03:03:08 pm »
Nie wiem jaki problem z mana i po co se wraz z ee na plecach. Tak się składa że będę biegał z kolegą sorc/ee. czyli praktycznie full buff przy sobie, a z mana nie może być aż takiej tragedii ponieważ co ma powiedzieć właściciel ol/es albo ol/ee. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym który ma ol/es i mówi że da się przeżyć z tą mana. Powiedz mi jeszcze czy ta postać się spisuje bo napisałeś tylko że z maną ciężko i powiedz mi jakie jest lepsze połączenie dla OL aby nie tracić w za szybkim tępię many. Podkreślam że zależy mi na połączeniu z OL najlepiej z magiem chyba że powiecie mi coś o łucznikach bo łucznika tez mogę zrobić ale wątpię żeby coś z tego wyszło. Czekam na odpowiedzi.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2010, 03:07:29 pm »
Nie chodziło o se wraz z ee tylko o jedna albo drugie. Niestety każde połączenie z OL będzie miało problem z maną. Oczywiście "da się przeżyć" ale po 1 pvp Twój pasek może być pusty i tu właśnie potrzeba szybki recharge. W pvp używasz głównie draina a niestety jest on kosztowny.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 28, 2010, 03:23:48 pm »
Nie wiem jaki problem z mana i po co se wraz z ee na plecach. Tak się składa że będę biegał z kolegą sorc/ee. czyli praktycznie full buff przy sobie, a z mana nie może być aż takiej tragedii ponieważ co ma powiedzieć właściciel ol/es albo ol/ee. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym który ma ol/es i mówi że da się przeżyć z tą mana. Powiedz mi jeszcze czy ta postać się spisuje bo napisałeś tylko że z maną ciężko i powiedz mi jakie jest lepsze połączenie dla OL aby nie tracić w za szybkim tępię many. Podkreślam że zależy mi na połączeniu z OL najlepiej z magiem chyba że powiecie mi coś o łucznikach bo łucznika tez mogę zrobić ale wątpię żeby coś z tego wyszło. Czekam na odpowiedzi.
Ol/es na mp ma konika , ol/ee mana gain . Ol/sh   jest mocny , bije fest nie da sie ukryc ale co z tego  ? Jezeli piszesz tematy w stylu " co lepsze " to jestem pewien ze Twoje ogarniecie mp = 0 , a grajac tym ol/sh i tak bedziesz tylko spamowal do momentu "O damn, nie mam many , bsoe " . Mowie Ci , ol/sh to slaby wybor dla malo ogarnietych ludzi . Jezeli chodzi o lucznikow z OL'em to pr/ol tylko nie wiem czy nie ma pojechanego accuracy  .


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 28, 2010, 03:27:57 pm »
Nie jestem mało ogarniętym graczem bo już mam trochę postaci a już pisałem po co mi był ten temat, a ol/ee sobie nie może odnawiać many z tego co mi wiadomo.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2010, 10:00:01 am »
Witam ponownie,
mam pytanie mam już sh/ol i chcę zrobić 2 retaila tylko nie za bardzo się orientuję i proszę Was o pomoc. Słyszałem też, że przełączanie się miedzy klasami może być ryzykowne, że coś się może buged. Powiedzcie w jaki sposób najlepiej i najbezpieczniej to zrobić.
Cytuj
To teraz jak to zrobić, na przykładzie BP/WC, gdy chcemy, by krasnal miał staty BP i na mainie 85 lvl:
-) Tworzymy naszego kochanego orka, nieważne czy facet czy baba, byle by był orkiem, tym od magii :P. Nazywamy go sobie jakoś.
-) Levelujemy drania do 40, zamieniamy go na warcryera, levelujemy dalej do 76 (75 styknie, ale 76 to S grade)
-) Quest na retaila
-) Dodajemy retail na bishopa
-) Levelujemy naszego kochanego bishopa na, hmm, 78? Tak na prawdę to i 76 styknie, ale...
-) dodajemy retail nowy. Byle jaki. Byle by był. Niech zostanie na 40 lvl.
-) Wracamy na bishopa. Subujemy go na WC i robimy switch statów na WC.
-) To teraz musimy iść do Grand Mastera i wrócić na naszego PIERWSZEGO, MAIN WC. Pyrkamy do orków... Oh... Nie możemy switchnąć klasy! Mamy do wyboru bowiem Warcryer i... Warcryer. A jesteśmy na Warcryerze. Ork nam powie, że nie może nas switchnąć, bo już warcryerem jesteśmy. Słuszna uwaga.
-) Tu się przyda nasza wtyka na 40 lvl. Idziemy na niego, i człapiąc na nim, idziemy do orka.
-) Ten dalej nam oferuje Warcryer i Warcryer. Ale już Warcryerem nie jesteśmy, więc i fochów nie strzeli. Klikamy na tego pierwszego na liście.
-) Wróciliśmy na niezsubowanego, czystego warcryera maina. Co jak co, ale w domu najlepiej. Idziemy do Rodemaia.
-) Switch class u Rodemaia robimy. O dziwo... WCHODZI! Zyskujemy teraz staty bishopa, nie tracimy levelu, i jesteśmy słodkimi krasnalkami.
-) Koniec. Teraz jeno wykupić skille, 3rd zrobić na obu statach i gotowe!
Pozwoliłem sobie to wkleić i zastanawiam się czy w moim przypadku jeszcze mogę tak zrobić ;p
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2010, 10:05:45 am wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:58:54 pm »
Teraz już gram sobie moim sh/ol u wszystko jest fajnie tylko wydaje mi sie że moze być lepiej ;D. Ostatnio się zastanawiałem czy jakaś profka poza sorcem ma suirrender to fire na podobnym poziomie nie wiem czy czasem któryś z sumonów wk nie ma czegoś w tym stylku. I tak wygląda moje pytanie czy jakaś profka poza sorcem ma surrender to fire na podobnym poziomie lecz odpada necro ;p który ma glooma.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2010, 10:45:01 pm »
obawiam sie, ze zadna z postaci nie ma czegos podobnego do surrenedra to fire poza oczywiscie sorkiem


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2010, 01:23:59 am »
ma warlok mass surender to fire ;>
POZDRO LOL


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Ostateczne starcie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2010, 12:00:25 pm »
ma warlok mass surender to fire ;>

y, ale te skile sie stakuja nawzajem z surrenderem of fire