Witaj
Gość

Wątek: Tyr/pal wyjaśnienia  (Przeczytany 2471 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Tyr/pal wyjaśnienia
« dnia: Luty 22, 2011, 09:49:33 am »
Witam. Mam he/wk ale jest nudny i chcem zrobić sobie tyr/pal.
I tu moje pytanie jeżeli zrobie tyr/pal to na jakich statach grać i z jaką bronią?
Jeżeli macie jeszcze jakieś fajne połączenia mutant musi być z człowiekiem :)
to podajcie jacy to mutańci oraz ich + i -.
Wielkie dzieki i pzdr.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2011, 04:59:21 pm »
Kiedyś znajomy mi mówił, że go pojechał tyr/pal, dosłownie zaszlachtował go mieczem jak ten stal na włączonym ud ale to było dawno jak totemy, fist fury itp działały z innymi broniami, teraz to szczerze mówią raczej nie ma sensu robić takiego czara, ale to tylko moje zdanie. :afro:


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2011, 08:32:41 pm »
No spoko ale czy jeżeli będe grał w ciele humana to nie będzie żadnego minusa do stat?
Jeżeli macie ciekawe suby to dajcie jeszcze jakies połączenie z daggerem.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 05:36:16 pm »
Staty bedziesz mial czlowieka tylko nie podkoksasz ich zadnym totemem to nie wiem czy jest sens ale jak tam chcesz


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2011, 03:44:35 am »
Nie ma sensu teraz robić tyr/pala. To nie Interlude, wtedy ty/pal był jedną z najlepszych postaci na pvp, ale teraz ssie. Jak chcesz to mogę Ci nawet dać passy do mojego tyr/pala dla testu. Od razu mówię, że maila nie pamiętam. Mam tam skończoną 3rd na tyrku, pal bez 3rd.
Server: Infinite-Nightmare


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2011, 10:11:17 am »
Skoro tak mówicie to myśle, że tak jest. A macie jakies propozycje postaci szybko expiących tylko nie nuki :)?
Chodzi o exp 79+ jeżeli macie to prosze opisać jaka to postać.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2011, 02:05:43 pm »
Skoro tak mówicie to myśle, że tak jest. A macie jakies propozycje postaci szybko expiących tylko nie nuki :)?
Chodzi o exp 79+ jeżeli macie to prosze opisać jaka to postać.
Tyr/Des i na HB trainujesz ;)
Ofc musisz mieć dobrego buffa, najlepiej pp/bd, sws/wc, no i jak nie masz dneta etc etc, to możesz mieć ciężko.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 02:08:24 pm wysłana przez BenQ »


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2011, 07:39:59 pm »
Skoro tak mówicie to myśle, że tak jest. A macie jakies propozycje postaci szybko expiących tylko nie nuki :)?
Chodzi o exp 79+ jeżeli macie to prosze opisać jaka to postać.
Tyr/Des i na HB trainujesz ;)
Ofc musisz mieć dobrego buffa, najlepiej pp/bd, sws/wc, no i jak nie masz dneta etc etc, to możesz mieć ciężko.

dobry buff mu wystarczy ale naprawde dobry


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2011, 08:03:47 pm »
Wielkie dzięki :)
I jeszcze jedno pytanie - czy musze robić nowego chara, żeby był to tyr/de w ciele orca
czy moge zrobić go na retailu i czy będąc w ciele humana statystyki będą takie same jak
w ciele orka ??


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2011, 08:39:39 pm »
Wielkie dzięki :)
I jeszcze jedno pytanie - czy musze robić nowego chara, żeby był to tyr/de w ciele orca
czy moge zrobić go na retailu i czy będąc w ciele humana statystyki będą takie same jak
w ciele orka ??
Nie, w ciele humana nie możesz zrobić tyr/de. Gdybyś miał OL'a lub WC'ka to byś mógł.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2011, 12:21:17 am »
Wielkie dzięki :)
I jeszcze jedno pytanie - czy musze robić nowego chara, żeby był to tyr/de w ciele orca
czy moge zrobić go na retailu i czy będąc w ciele humana statystyki będą takie same jak
w ciele orka ??
Nie, w ciele humana nie możesz zrobić tyr/de. Gdybyś miał OL'a lub WC'ka to byś mógł.
dzieki nowemu systemowi subowania mozna zrobic ty/de w ciele czlowieka,elfa,dark elfa, orca etc. malo tego mozesz nawet zrobi  bd/pp w ciele bialego elfa, wystarczy dobrze pokombinowac.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2011, 12:58:10 pm »
Wielkie dzięki :)
I jeszcze jedno pytanie - czy musze robić nowego chara, żeby był to tyr/de w ciele orca
czy moge zrobić go na retailu i czy będąc w ciele humana statystyki będą takie same jak
w ciele orka ??
Nie, w ciele humana nie możesz zrobić tyr/de. Gdybyś miał OL'a lub WC'ka to byś mógł.
dzieki nowemu systemowi subowania mozna zrobic ty/de w ciele czlowieka,elfa,dark elfa, orca etc. malo tego mozesz nawet zrobi  bd/pp w ciele bialego elfa, wystarczy dobrze pokombinowac.
:shock: To nie wiedziałem, bo tam już nie gram ;)


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2011, 01:11:35 pm »
nie dziwie Ci sie... ostatnie pol roku pokazuje jak mala wiedze na temat l2 maja GM-owe na x15, czasami wydaje mi sie, ze pierwszy raz logują sie do l2 :)


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Tyr/pal wyjaśnienia
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2011, 01:25:57 pm »
nie dziwie Ci sie... ostatnie pol roku pokazuje jak mala wiedze na temat l2 maja GM-owe na x15, czasami wydaje mi sie, ze pierwszy raz logują sie do l2 :)
Nie wiem czemu, ale nigdy nie przepadałem za Dragonem. Tam zawsze było najwięcej donatow i do tego GMi grali własnymi charami podobno (nie jestem pewien, ale tak mówili). Teraz to chyba Inf-Nig ma największy online i jest tam najciekawiej.