Witaj
Gość

Wątek: Style walk dla każdej klasy  (Przeczytany 45180 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:40:54 am »
opisze ktos dla mnie bladedancera? :P
Abyss
Annya Silver Ranger 70+


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:02:46 pm »
Cytuj
-=Blade Dancer=-

Zalety:
-Duzy Power Attack
-Szybkosc ataku i ruchu
-Sting , Hex , Drain Energy
-Tańce (buffy)
-Wyglad

Wady:
-Baardzo maly p, def
-Bardzo mala ilosc HP
-Brak Stun'a:D

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 15, 2005, 04:25:12 pm »
Cytat: Pavel
2 Sposób:
Druga również popularną metodą walki Glada jest chowanie porządnego blunta w plecaku ( w parze z rozwojem skilla Stun). Podczas walki po prostu zamieniamy broń (żeby robic to szybko najlepiej wyciągnać ikone duali i blunta na pasek) i uderzamy Stuna - dobrze rozwinięty Stun i niewątpliwie odrobinka szczęścia pozwolą nam szybko i bezboleśnie (dla nas) zakończyć walkę przez KO .
Do walk z klasami które mają stosunkowo mało HP polecam technikę walki z wykorzystaniem skilli działających na odległość (Sonic Storm, Sonic Buster itp.) faktem jest, że jeżeli podejdziemy zbyt blisko to możemy nie zdążyć załadować Triple Sonica (wtedy mamy marne szanse), alejest to typowe dla walki Gladem - "Ryzyk, Fizyk"

Mi cos nie bardzo wychodzi wale mu Stun'ai widze ze go razi ale co dalej? aa to mob chyba atakuje ;]

============================

Nie bede pisal 2 bo nie ma potrzeby.

A wiec jak radzicie pvp z magami i lucznikami? bo tu nie bylo to napisane. Z daggerami tez nie wiem jak. Mysle ze chodzi o uzywanie stuna.

No nie mowcie ze nie wiecie ktos napewno wie... plz podpowiedzcie cos...


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 19, 2005, 02:11:11 pm »
Najpierw naucz sie edytować posty.Glad mało kogo interesuje bo jest zawsze zabugowany na priv serwerach.
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 19, 2005, 03:53:41 pm »
Wlasnie te "======..." to oddzielenie po edicie ale nikt nie pisal wiec napisalem 2.


Cytat: harnas
Glad mało kogo interesuje bo jest zawsze zabugowany na priv serwerach.

ehem, powiedz to titanowi, bo w moim klanie on stanowi jakies 40%, na serwie tez duuzo ich biega


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 19, 2005, 04:16:42 pm »
Sam na titanie Miałęm glada :P SKoro masz tak wielu znajomych świetnych gladów to po co nam głowe zawracasz?
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2005, 12:55:44 pm »
Nie mowie ze swietnych, ale dzis weszlem po 3 dniach i ich liczba zmalala do 20% 0o mowia ze glad jest kupny i jeden warcryer o 12 lvli wyzszy sie kluci ze by wygral musze dobic ten lvl i mu skopac dupsko :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

WaRcrayer
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 25, 2006, 12:43:25 pm »
No to moja ulubiona postac:DD  na PvP radzi sobie swietnie taktyka :   dla walki na arenie jest bardzo prosta vs fighterom  najpierw usypiamy potem rzucamy fear podbiegamy uderzamy raz przeciwnik zaczyna uciekac  :twisted:  w kat areny stoji tylem klinujac sie w rogu areny my podbiegamy i spokojnie wykanczamy przeciwnika . natomiast vs magom   wpierw usypiamy  rzucamy madnes on do nas a my sobie go elegancko dobijamy. Oczywiscie niezawsze tak kolorowo wyglada ale jak wspomnial powyzej jak siadzie sleep to wygrane :DD. jeszcze jedna sprawa uzywanie armorow: warcrayer ma specjalizacje we wszystkich armorach  lecz z doswiadczenia uwazam ze tak do 50 dobra jest robe  lecz powyzej uzywanie innej zbroji niz heave to nieporozumienie. oczywiscie do walk PvP uzywam tarcze+ dagger ewentualnie dualle napisza dokladnie dlaczego potem bo musze leciec do pracy narka


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2006, 04:09:07 pm »
No napisz bo gram WC i jakos nie widzi mi sie to...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2006, 12:06:00 am »
Cytat: Pavel
Hawekeye

ZALETY:
- Ultima Evasion - zwiększa Evasion na krótki okres czasu
- największy dmg spośród łuczników
- dzięki Silent Move przechodzmy obok MoBów agresynwych
- silne i częste krytyki: posiada Vicous Stance oraz pasywny Critical Power i Critical Chance
- w razie dużych problemow uzywama Dash'a i koles zostaje daleko za nami
WADY:
- mało HP ale i tak najwięcej spośród łuczników
STYL WALKI W PvP:
- Stun Shot, odbiegasz, Double Shot, znow Stun Shot, Double, i tak do smierci...
STYL WALKI PvE:
- jeden mob: SS, odbiegasz, SS i tak w kolko (na nizszych ratach bez ss)
- wiele mobow: nie atakujesz wielu mobow na raz bo nie masz Bursta, starasz sie odciagac pojedynczo, a jak juz cie gonia to stajesz wlaczasz Ultimate Evasion i ladujesz po kolei, jak nie masz UE, to ta sama taktyka jak przy jednym mobie
w PvE rzadko uzywamy skilli bo nie starcza na nie many...


HE nie ma silent mova ;) poza tym zaleta HE jest jego zycie ktorego ma najwiecej wsrod lucznikow.Phantom Ranger zadaje najwiekszy dmg ;)

PvP jak masz full buffy to nie uzywaj double shota lepiej liczyc na krytyka ;)
-_-


Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2006, 03:28:53 pm »
Moglby ktos opisac destroyera ?


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 07, 2006, 10:30:49 am »
Napiszę ci w skrócie o destroyerze, bo śpieszę się do szkoły.

+ stun attack
+ hammer crash
+ podpasujesz go pod swordy, blunty, pole, 2h swordy, ale raczej jest taki schemat, że na niższych lvl chodzisz tarcza+blunt, a na wyższych 2h sword (Dragon Slayer ROX) 8)
+ dużo hp
+ w miarę armora (destro ma taki fajny skill guts, który zwiększa mu armor kilkakrotnie kiedy hp spadnie mu poniżej 1/5)
+ w miarę ataku (frenzy- działa jak guts, tylko zwieksza pkt. atk.)

- wolny, wolny, wolny

Dobra lecę do szkoły, przyjdę to napisze więcej, ale wiedz, że destro jest cięzki na PvP, duża większość przeciwników może uciec przed nim w spokoju. Dobra cya potem coś dopisze.
Wszyscy jesteście faje :P


Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 07, 2006, 06:12:00 pm »
Dzieki za chociaz cos takiego.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 08, 2006, 01:24:23 pm »
Jak mogles tak skrzywdzic OL ...to co napisales w PvP to porazka....sorry...ale nei bede wiecej tego kometowal...xD
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 12, 2006, 03:04:38 pm »
Jeżli chodzi o ten topic to pisałem go bardzo dawno i opierałem się na tym co pisali mi forumowicze i w kilku chara'ch na własnych doświadczeniach i go nie dokończyłem ale przez ten czas wiele się jeszcze dowiedziałem i wiem, ze tam jest dużo błędów ;) Najlepiej, żeby ktoś go usunął bo wprowadza ludzi w błąd. Sry za ten  wprowadzający ludzi w błąd topic
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 30, 2006, 07:01:25 pm »
a no racja, czasem jak to czytam to nad niektorymi rzeczami to az sie rzewnie płakac chce, napisac to albo od nowa PORZADNIE i tak jak jest naprawde, albo w ogóle sobei odpuscic
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2006, 05:03:15 pm »
KrEdA Go Go napisz to wszystko jeszcze raz porzadnie.

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2006, 06:40:17 pm »
Jeszcze jeden błąd w opisie HE, on POSIADA Burst Shota :) Czyli może atakować wiele mobów naraz.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 16, 2006, 11:06:17 pm »
Ja tutaj moze opiszę jak ja gram w pvp

A więc tak.. łucznicy. Przed walką oczywiscie ulimate evasion i na samym początku stun. Potem jeśli stun wejdzie to juz wygraliśmy - strzelamy ze strzał wplatając double shota, gdy wrog sie budzi znowu stun i tak do końca.

Na magó walka wygląda podobnie, jednak nie używamy evasion. Tak samo jak z łucznikami - jeśli wejdzie stun - juz wygraliśmy i to jest pewne.

Dagerzy - podstawowa zasada - nie mogą do nas dojść. Jeśli dojdą już po nas. W takiej sytuacji można albo zacząć uciekać i strzelać (ale dagger i tak nas dogoni....)albo wyciągnąć sztylet, włączyć ulimate i walić ile wlezie (co i tak pożytku nie tprzyniesie bo dager też ma ulimate...), albo zestunować i wiać. Dobrze jest jak zwykle na początku zestunować daggera, jednak jeden stun nie wystarcza żeby wygrać. Jeśli wejdzie stun - uzywamy ethlange żeby zwolnić przeciwnika i poprostu strzelać, jak sie dobudzi - znowu stun. Jeśli siądzie engthlange - to już połowa sukcesu. Potem już tylko hit and run.


Tanki - tu zaczyna sie problem. Tanki mają deflect the arrow, więc zbyt dużych szans nie mamy. Odpuszczamy sobie stunowanie - dzieki lion heart i tak stun nie wejdzie. Rzucamy ethlange i hit and run. Przy odrobinie szczęścia (o ile ethlange sie uda) uda nam sie wygrać tą walkę.

Bufferzy itd - tutaj wystarczy stun i poprostu walić. Buffer większych szkó nam nie zrobi, jeśli jest sam. To samo na bishopa.


Jeśli jakiś błąd - poprawcie. Zaznaczam że miałem już 200 pvp (na l2elite) z czego przegrałem tylko 35, używając tych taktyk.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2006, 08:48:26 pm »
Cytat: Armetis
KrEdA Go Go napisz to wszystko jeszcze raz porzadnie.


Luz ;) tylko jak mnie głowa przestanie boleć bo kac męczy :) Tylk odajcie troche czasu bo sporo tego ( sorry ze az tak dluuugo tutaj odpisywałem ale nei czytalem tego tematu :D )
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 24, 2006, 03:59:55 am »
Cytat: DevouringOne
Ja tutaj moze opiszę jak ja gram w pvp

A więc tak.. łucznicy. Przed walką oczywiscie ulimate evasion i na samym początku stun. Potem jeśli stun wejdzie to juz wygraliśmy - strzelamy ze strzał wplatając double shota, gdy wrog sie budzi znowu stun i tak do końca.

Na magó walka wygląda podobnie, jednak nie używamy evasion. Tak samo jak z łucznikami - jeśli wejdzie stun - juz wygraliśmy i to jest pewne.

Dagerzy - podstawowa zasada - nie mogą do nas dojść. Jeśli dojdą już po nas. W takiej sytuacji można albo zacząć uciekać i strzelać (ale dagger i tak nas dogoni....)albo wyciągnąć sztylet, włączyć ulimate i walić ile wlezie (co i tak pożytku nie tprzyniesie bo dager też ma ulimate...), albo zestunować i wiać. Dobrze jest jak zwykle na początku zestunować daggera, jednak jeden stun nie wystarcza żeby wygrać. Jeśli wejdzie stun - uzywamy ethlange żeby zwolnić przeciwnika i poprostu strzelać, jak sie dobudzi - znowu stun. Jeśli siądzie engthlange - to już połowa sukcesu. Potem już tylko hit and run.


Tanki - tu zaczyna sie problem. Tanki mają deflect the arrow, więc zbyt dużych szans nie mamy. Odpuszczamy sobie stunowanie - dzieki lion heart i tak stun nie wejdzie. Rzucamy ethlange i hit and run. Przy odrobinie szczęścia (o ile ethlange sie uda) uda nam sie wygrać tą walkę.

Bufferzy itd - tutaj wystarczy stun i poprostu walić. Buffer większych szkó nam nie zrobi, jeśli jest sam. To samo na bishopa.


Jeśli jakiś błąd - poprawcie. Zaznaczam że miałem już 200 pvp (na l2elite) z czego przegrałem tylko 35, używając tych taktyk.


@DevouringOne - w sumie poplakalem sie ze smiechu i to co  napisales to po prostu (c) 2006r. takich bzdur nie przeczytalem jeszcze nigdy na zadnym forum l2.

Cytat: KrEdA
Cytat: Armetis
KrEdA Go Go napisz to wszystko jeszcze raz porzadnie.


Luz ;) tylko jak mnie głowa przestanie boleć bo kac męczy :) Tylk odajcie troche czasu bo sporo tego ( sorry ze az tak dluuugo tutaj odpisywałem ale nei czytalem tego tematu :D )


@KrEdAPL-co ty mozesz napisac na temat pvp skoro twoje pojecie na ten temat jest zerowe i ogranicza sie do:
 "ALE 1 NA 1 NA ARENIE BYM WAS WSZYSTKICH POLOZYL"
 wyryczal KrEdAPL opalajac sie na dole w gc i skonczyl tym samym swoja kariere karacza na DR. 9(z proKr3D4) vs 5
ahh.. cytat z devianta.

btw Niki na globalu Bishop 52 set BW robe, topC weapon z manaup, na 61 dojdzie carnage,
w twoim proklanowym towarzystwie - Ava Light i kolce z luxory tez bedac bishopem.
widzisz roznice w byciu pro ?
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 24, 2006, 11:00:44 am »
bzdury tak ? ^^ to dlaczego 2/3 pvp wygrywam tą taktyką he ? weź mnei nawet nei denerwuj ...
EDIT
lol w tankach napisałem o LH heh :) no dobra jest jedna bzdura ale ja więcej nei widzę :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 24, 2006, 12:41:14 pm »
Cytat: DevouringOne
...A więc tak.. łucznicy. Przed walką oczywiscie ulimate evasion

odbiegam i czekam az  zejdzie, no ale kombinuj.

Cytuj
i na samym początku stun

no ale ja widzac ze wrzucaz ue odbiegam wiec masz problem z tym stunem, btw jak mam heavy, tyz stun ?

Cytuj
Tak samo jak z łucznikami - jeśli wejdzie stun - juz wygraliśmy i to jest pewne.


jak dostaniesz wind shacle tez to jest takie pewne ?
a jak mam resist shock to ten stun tez jest taki pewny ?
jak wylapiesz anchor to wtedy pewny jest tylko twoj zgon
jak wylapiesz slow to tez chyba nic nie jest pewne
a co jesli wczesniej wylapiesz cancel ?

Cytuj
Daggerzy - W takiej sytuacji można albo zacząć uciekać i strzelać (ale dagger i tak nas dogoni....)

chcialbym zobaczyc TH doganiajacego SR'a albo SWS'a ale nwm

Cytuj
albo wyciągnąć sztylet, włączyć ulimate i walić ile wlezie

no i znow widze ue wiec odbiegam na czas az zejdzie
Cytuj
albo zestunować i wiać


a nie lepiej entagle ?

Cytuj
Tanki - tu zaczyna sie problem. Tanki mają deflect the arrow, więc zbyt dużych szans nie mamy. Odpuszczamy sobie stunowanie - dzieki lion heart i tak stun nie wejdzie. Rzucamy ethlange i hit and run.

omg to wez mi powiedz jak dlugo bede biec bijac sr'em da...jak z aden do gludin styknie zeby padl ?

Cytuj
Bufferzy itd - tutaj wystarczy stun i poprostu walić. Buffer większych szkó nam nie zrobi, jeśli jest sam. To samo na bishopa.

bezbronny bafer moze ci zapodac
root-sleep-wind shackle-slow- albo wyqrwic z draina

dalej uwazam ze to (c) 2006 nie masz kompletnie pojecia o czym mowisz, przeczytales to chociaz co napisales ?
poza tym dam sobie reke uciac ze caly czas masz na mysli ( o ile) arene na ktorej nie istnieje pvp - widziales kiedykolwiek open pvp ? bo czy brales udzial to nie mam watpliwosci ze nie.

Cytuj
Zaznaczam że miałem już 200 pvp (na l2elite) z czego przegrałem tylko 35, używając tych taktyk.

a ja zaznaczam ze takich progejmerow jak ty co maja 200 czy 2kk pvp kladlem prophetem  i walil im sie wtedy caly swiat, twoj podejrzewam ze zawalilbym klerykiem.
grales kiedykolwiek w lineage2 ? taka gre mmorpg, bo mam wrazenie ze co nieco slyszales, chociaz i to jest watpliwe.

btw
Cytuj
to dlaczego 2/3 pvp wygrywam tą taktyką he ?


max co moze wygrales w zyciu to wata cukrowa na patyku.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 24, 2006, 01:19:01 pm »
jak ja cie zestunuje to wtenczas zdaze cie zabic przeciez (mowie o magach)  ^^
zresztą to było pisane na podstawie elite, który był zbugowanym serkiem i tam nawet Abyss walker ma dasha :P to sa taktyki do elite nie przecze i tam lucznicy pokonają każdego . Wejdz i zobacz. DObry tank tam z łucznikiem nie ma szans :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Style walk dla każdej klasy
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 24, 2006, 01:38:04 pm »
Cytat: DevouringOne
jak ja cie zestunuje to wtenczas zdaze cie zabic przeciez (mowie o magach)  ^^
zresztą to było pisane na podstawie elite, który był zbugowanym serkiem i tam nawet Abyss walker ma dasha :P to sa taktyki do elite nie przecze i tam lucznicy pokonają każdego . Wejdz i zobacz. DObry tank tam z łucznikiem nie ma szans :P


skoro masz wiadomosci z imitacjii serwera zwanego prywatnym na ktorym nic poprawnie nie dziala o ile w ogole jest dostepne, to po co je powtarzasz ?

Jezeli jest zbagowne a jest na 100% to nie ma to nic wspolnego z pvp w l2, so wszystko co napisales mozna spokojnie skasowac ajt ?

nie rozumiem tez po co mam wchodzic na serwer na ktorym nic nie dziala ? :O bylem juz na takich 4, teraz gram na takim gdzie jest bez kitu hahahaha
"FULL C4 WORKING"
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5