Witaj
Gość

Wątek: znośne PK  (Przeczytany 19034 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

znośne PK
« dnia: Grudzień 18, 2011, 06:00:51 pm »
Wszyscy wiemy że w GoD system PK został dosłownie zje*any, niby ma on na celu ochronę low leveli przed "złym dotykiem" ale tak naprawdę nawet na wyższych levelach ludzie boją się kogokolwiek zabić a nawet zflagować.
PK kogokolwiek nagradza nas karą, którą możemy zbić poprzez zabicie "zaledwie" 700 mobów (1 karma punkt = 1 mob)... wszyscy wiedzą że to mało realne i lepiej jest zrobić nową postać niż to zbijać.
Słyszałem jednak, że ta kara ulega zmniejszeniu na wyższym poziomie, tzn wciąż dostajemy 700 karmy ale moby na wyższym levelu zbijają nam wiecej niż 1 punkt i jest to całkiem znośne.

Moje pytanie brzmi, czy ktoś odważny wie od którego levela "warto" jest PKować tak by nie trzeba było kasować postaci? Czyli takie jak kiedyś.
Ile zbija się karmę na tym levelu za 1PK?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 06:50:15 pm wysłana przez arth »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2011, 06:36:36 pm »
LvL 67 z dwoma osobami w party - 3 godziny z PA.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2011, 06:49:54 pm »
LvL 67 z dwoma osobami w party - 3 godziny z PA.
czyli sam zbijałbyś ponad godzinę
hmmm idąc według tego śladu to znośnie wyjdzie na lvlu 90


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2011, 06:52:31 pm »
idąć tym tropem przez ponad godzine dostajesz nic expa i jestes w plecy

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2011, 07:22:42 pm »
party moje na Lancerze, wszyscy z PA ++85 lvle, PK schodzi w full party przy 2-3 AoE trainach w SoA
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2011, 09:32:35 pm »
party moje na Lancerze, wszyscy z PA ++85 lvle, PK schodzi w full party przy 2-3 AoE trainach w SoA
Jemu bardziej chodziło o low lvl

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2011, 01:01:20 am »
Levele 68-69. 1 PK - ok 1,5h zabawy w party na HS i to naprawdę zabawy ;) - Można duuuużo szybciej na mniej uczęszczanych spotach ;)
NAIA:  ADV 85 - Sold
CORE:  OTHEL 98 - Sold
CORE:  FEO 94 - i już nie rośnie :(


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2011, 10:18:59 am »
idąć tym tropem przez ponad godzine dostajesz nic expa i jestes w plecy
To trza grac kulturalnie, tak jak w życiu, przestępstwo nie popłaca. A PK to przecież takie wirtualne morderstwo i to z pełną premedytacją a wiec zagrozone najwyzszym wymiarem kary.
Mnie osobiscie cieszy ten układ, moge sobie spokojnie expić
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2011, 10:21:17 am »
lol... jak chcesz spokojnei expić, zapraszam do WoW'a
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2011, 10:28:22 am »
Mnie tez to sie podoba
Np wczoraj w Ruins of Agony jakis high lvl dupek z czerwoną latarką pekował kazdego, latał sobie po całym spocie i likwidowal moby oraz graczy. No coz skoro takie cos sprawia mu przyjemnosc to z jego psycha musi byc cos nie tak. Albo po prostu jest za cienki na moby adekwatne do jego lvl
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 10:30:55 am wysłana przez dr Strossmeyer »


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2011, 10:33:08 am »
lol... jak chcesz spokojnei expić, zapraszam do WoW'a
Chyba nie grales w WoWa skoro takie bzdety piszesz.
IMO nie ma obowiazku by lubic PvP czy PK, są ludzie ktorzy maja normalną psychike i nie musza sie wyzywac na innych czy to wirtualnie czy w real life.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:09:49 am »
mnie ten system wkurza ogólnie, bo takie lol polaczki i inne neokidy jak piszesz im o PvP, to oni:

<ściągają armor> "go go PK"
ja: go go PvP guys
xxx: PK or no ballz
ja: PvP or no ballz you PvE carebears
xxx: oxaxaxaxa noobz, no PK noobz"

>.<   


Ale po 85 pocieszam się tym, że 100 sposób, by wywołać flagę u enemy, więc na spotach +85 takie randomy mają 2 wyjścia:
-Oddać flagę i się bić
- Nie oddać i albo zginąć od mobów, albo się przypadkiem flagnąć   :afro:



@skrzydlaty

Coś ci się w główce poprzestawiało, bo idąc twoim tokiem rozumowania, to nie każdy jest debilem, co bije jakieś wirtualne smoki i inne ścierwa. Twoja logika, pasuje ci? Puknij się w głowę nim napiszesz coś o PvP i wyżywaniu się, bo to jak w FPS pisałbyś, że ty nie będziesz strzelał do innych graczy, bo to jakieś chore wyżywanie się.

I dla twojej informacji wiem jak WoW wygląda i wiem również, że jak chcesz tam wyexpić od 0 do max lvlu bez żadnego PvP to się da bez kłopotu, więc mi nie pierdziel bzdur, ok?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:25:29 am »
takie lol polaczki i inne neokidy




 takie randomy



 bo to jak w FPS pisałbyś, że ty nie będziesz strzelał do innych graczy, bo to jakieś chore wyżywanie się.

I dla twojej informacji wiem jak WoW wygląda i wiem również, że jak chcesz tam wyexpić od 0 do max lvlu bez żadnego PvP to się da bez kłopotu, więc mi nie pierdziel bzdur, ok?

" lol polaczki "  " neo kidy "  " randomy " no tak Panie Pępku Swiata przepraszam ze mam swoje zdanie o grze
co do WoWa to pewnie ze mozna sie wyexpic do 85 bez zadnego PvP, wiem bo gralem prawie 2 lata na retailu. Tylko nie rozumiem dlaczego niemozesz przyjac do wiadomosci ze ktos moze nie lubi PvP a PK go wkurza na maxa. Czy to takie trudne to zrozumiec? Owszem mozna niegrac i wtedy problem PK zniknie ale ja chce grac i kiedy ktos mnie zaczepia to spokojnie czekam az sobie mnie PeKnie a potem robie swoje dalej. Nie zdejmuje armoru zeby bylo szybciej po prostu wychodze sobie wtedy do kibla albo po cos do picia a jak przychodze to " neo kid " juz sie cieszy ze ma next PK point. I dobrze bo przyczynilem sie do czyjejs radosci. O kurna wlasnie zrobilem dobry uczynek bo jakis " neo kidek " zaliczyl sobie na mnie punkcik PK. I gut. Mnie to nie przeszkadza a jesli jemu sprawia przyjemnosc to super. W koncu Bóg chce by jego owieczki robily sobie dobre uczynki.    :afro:
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:27:39 am »
widzę, że się nie zrozumiemy i nadal nei widzisz idei, kiedy PK się naprawdę przydaje.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:33:56 am »
Rozumiem Cie doskonale tylko mamy nieco inny sytem wartosci.
Koniec tematu
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:40:45 am »
nie rozumiem jak w grze, która jest nastawiona na open PvP i możliwość trafienia na wara w niemal każdej lokacji, możesz mówić co kolwiek o systemach wartości w sprawie PvP/PK.  Kultura osobista, zachowanie wobec innych graczy (np. czy potrafisz do nich pisać bez bluzgów itd.) to jest system wartości o których moglibyśmy ew. porozmawiać, ale nie taka prosta mechanika jaką jest PvP/PK.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2011, 12:10:26 pm »

<ściągają armor> "go go PK"
ja: go go PvP guys
xxx: PK or no ballz
ja: PvP or no ballz you PvE carebears
xxx: oxaxaxaxa noobz, no PK noobz"

>.<   

^THIS^
:/
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 19, 2011, 12:25:58 pm »
Polecam ROSE online, 0 open pvp czy pk :D
Jeden szkopuł, jak zrobili F2P ludzie już nie szanują tego, że ktoś był na spocie i masz to samo co tutaj :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 19, 2011, 01:31:36 pm »
ooo tak mnie to pk strasznie męczy chociażby dlatego ,że robię sobie questa na 2 profke i tu zaraz kamael mi ksuje mooba ,którego muszę ubić -.- i do tego piszę "ty noobs" w takim momencie szedłbym go zabić ale na sobie doświadczyłem ,że nie warto bo nowa postać będzie do założenia . grałem sobie aw i ciągle jakiś mag mi ksuł (wtedy nie wiedziałem o męczącym zbijaniu karmy) kiedy rzuciły się na niego 2 moobki shadowstep --> backstab i leżał ,jak chciałem zbić karmę to się załamałem i nowa postać :p
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2011, 01:33:55 pm »
Alez niech sobie bedzie PK i PvP, skoro decyduje sie grac w te gre a wczesniej nawet za to placilem to znaczy ze to akceptuje. druga jednak strona tego medalu jest taka ze to co akceptuje wcale nie musi stanowic obiekt mojego zainteresowania.
Robilem wczoraj quest gdzie trzeba bylo zabic 20 nietoperzy. By mi zaliczylo zabilem ich chyba ze 300 bo graczy bylo kilku na jednego moba wiec prwie kazdy podkradal moby innemu graczowi. Prawie kazdy. Zapewne 99,99% z Was wkurwiłoby sie i zaatakowaloby takiego kradnącego moby gracza. Fakt faktem bylo tam kilka potyczek. Ale mnie to jakos nie wkurza, moze dlatego ze w zyciu mam duzo powazniejsze zmartwienia wiec gdybym jeszcze w grze ( ktora ma dac mi rozrywke ) sie frustrowal to nic tylko zapiac sie w kaftan i zwiazac rekawy na plecach.
AVE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 01:51:30 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2011, 02:06:17 pm »
mnie nie denerwuję to ,że ktoś mi ksuje moobka zaraz się pojawi i po kłopocie ale jeżeli taki nie ma kultury i napiszę ci "ty noobs","xaxaxa" ,"fck you:)" czy coś w tym stylu(bo już się z takowymi spotkałem :P) to naprawdę ma się chęć pokazania mu żeby sobie nie pozwalał.. to raczej powinno działać na odwrót jak mi weźmie mooba to ja powinienem go wyzwać(ale dla mnie to nie powód) a jeżeli jest na odwrót to jest coś nie tak ...
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2011, 02:48:21 pm »
To moze napiszmy do koreanców zeby jakos zmienili skrypty czy jak to sie tam nazywa i zeby dzialalo to tak ze gracz ktory pierwszy tknie moba ma go zaliczonego dla siebie niewazne kto zada last hit.
No ale zaraz sie odezwa co poniektórzy ze beda latali ludzie i zadawali mobom po jednym hicie i je zostawiali niech ktos je dobije toim zaliczy. Niby racja ale na to tez mozna znalezc sposob.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2011, 04:10:03 pm »
PK jest konieczne i potrzebne do zbawienia.
Na serverach z GoD można łatwo zauważyć jak debile się panoszą i KSują na potęgę bo wiedzą, że i tak im nic nie zrobisz. Jak ich wyzwiesz to jeszcze bardziej prowokują tekstami "QQ more"
Od czasu do czasu trzeba takim przypier*olić by zrozumiał że nie wolno tego robić.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2011, 04:20:51 pm »
nie rozumiem jak w grze, która jest nastawiona na open PvP(...)
Od lat słyszę, że każde zmiany w nowych kronikach coraz mocniej ograniczają PvP a preferują PvE. I wciąż wysuwany jest argument "bo tak grają koreańce".
Więc ja czegoś nie rozumiem.
O ile mnie pamięć nie myli, to koreańce właśnie są twórcami te gry.
A więc skąd to Wasze wieczne przekonanie, że gra jest nastawiona na PvP?
Imo to Wam tak się wydaje, że jest/powinno być.
A jak ktoś ma inne podejście do gry to jest noob i w ogóle.

<ściągają armor> "go go PK"
ja: go go PvP guys
xxx: PK or no ballz
ja: PvP or no ballz you PvE carebears
xxx: oxaxaxaxa noobz, no PK noobz"
A na kiego wdajesz się w dyskusję z takim?! Olej go. Bardziej go to zaboli niż byś go sPKował.
O braku dania satysfakcji i dramie nie wspominając...

Pozdrawiam
PS. Oczywiście znów ktoś zaraz wyjedzie ze swoimi (jak dla mnie) bzdurnymi argumentami i nie przyjmie do wiadomości, że można grać w L2 100% PvE...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2011, 08:22:31 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2011, 04:39:34 pm »
Odzyskałem wiare w ludzi :D :)
Jestem obserwowany
Big brat czuwa