Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 96998 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2006, 02:54:04 pm »
nie wiem niech ludzi robią co chcę dla mnie +3 dex jest o wiele większym bonusem niz jakieś marne bunusy do innych rzeczy dla dagerów a AW wszczególnosci dex jest najważniejszym statem i powinno sie robic wszytko żeby mieć go jak największego, gram na serwie na którym ze blowy odpowiada ctitical i tam dex sie przydaje a na serei na którym za blowy odpowiada dex to możesz sobie pograc AW co najwyzej w kulki bez doom light i dye plus dex
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2006, 03:06:38 pm »
Cytuj
odpowiada dex to możesz sobie pograc AW co najwyzej w kulki bez doom light


Mialem AW na globalu na 5x i jakos bez problemu sobie radzilem w PvP bez Tego "zajebsitego" Doom Light.Mialem BW light i Demon Sword z Critical Poison.Rozwalalem i TH(wtedy ejszcze najlepszy dagger) i PW z roznymi skutkami(raz sie wygywalo raz przegrywalo).


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 21, 2006, 11:42:28 am »
Po założeniu dooma i dye +5 do dexa TH będzie karcił swymi blowami na c4. Z 38 DEX blowy cudnie wchodzą nawet ludzkiemu deggerowi. Aby nie robic za dużej straty con który jest jednak dość ważny, należy wbić +3dex -3con i +2dex -2str. P. Atack nie jest aż tak znaczący, a bez blowów TH nie zrobi nic w pvp. Pozdro~


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 21, 2006, 02:20:29 pm »
To nie lepiej odjac sobie STR i dac DEX?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 21, 2006, 02:26:37 pm »
ja w aw mam -4str +4dex + doom set i jade ślicznie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 21, 2006, 04:15:54 pm »
Podobno w C5 TH dostal dobrego kopa.Wie ktos moze czemu(skilli takich uber nie ma)?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2006, 07:48:40 am »
To może groga lekkiego offtopu:

Veil - skil, który używamy na agresywnym mobku i w ten sposób traci on swoją agresywność i można obok niego bezpiecznie przebiec ;)

Coś w tym stylu było


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2006, 10:16:24 am »
A ja juz skumalem czmu TH jest znowu dobry w C5 ;p


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 21, 2006, 11:12:21 am »
eeeee no ale ten na selfach to pw nie ma najmnijszego p ataku tylko th :P osatnio zauwazylem ze dla pw i aw mj set jest calkiem nice bo pozwala zapomniec o calym conie ktory wywalilismy w dex i str . 2 dni nosze i poki co sweetasnie :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2006, 11:14:23 am wysłana przez walker »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2006, 08:13:00 pm »
ogólnie do dagerów warto jeszcze dodac ze sa to najszybsze klasy(choidz mi o speed nie atack speed) zarówno na selfbufach jak i na ful bufie
na self bufach najszybszy jest PW, TH, AW w tej kolejnosci a na ful bufach, chyba TH jest szybszy od pw bo dash wiecej daje speeda a sprint pw nie kumuluje sie z ww
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 23, 2006, 01:35:26 pm »
ja jeszcze dodam ze w c5 pw ma najwieksza szanse wejscia skila , gdyz  wejscie skila zalezy od critical chance kltorej to pw ma najwiecej (wdg l2p.bravechost wejscie blowa liczone jest jak wejscie krytyka - na c5 na ktorej gram mozna to niezle odczuc na niskich lewelach gdy np znajdujemy herba na cryt chance albo dostajemy focusa w bufie lub z sa).  btw teraz zastanawiam sie co zrobia wszyscy thowcy z demon swordami na sile kryta :D (wdg l2p pw na okolo 52 lvelu z dark screemerem focus wyciagnie 280 cryt chance ...)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2006, 02:26:54 pm »
Cytuj
ja jeszcze dodam ze w c5 pw ma najwieksza szanse wejscia skila , gdyz  wejscie skila zalezy od critical chance kltorej to pw ma najwiecej

Zwlaszcza ze od C4 zalezy od DEXa...

Cytuj
wdg l2p.bravechost wejscie blowa liczone jest jak wejscie krytyka - na c5 na ktorej gram mozna to niezle odczuc na niskich lewelach gdy np znajdujemy herba na cryt chance albo dostajemy focusa w bufie lub z sa

Ta zyj wedle tej strony to daleko zajdziesz...zwlaszcza ze polowa rzeczy to gowno tam...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2006, 02:42:30 pm »
w c4 nie odczulem takiej roznicy wchodzenia skili gdy mialem/nie mialem focus w broni dopiero jak dexem grzebalem zaczynalo sie cos zmieniac , a teraz to skok o jakies 20-25% skutecznosci . polowa l2p to gowno? jak zwykle raczysz mnie cenna , rzeczowa  i pomocna odpowiedzią ,juz wklejam tex stronki  do worda i wycinam co 2 slowo , potem zweryfikuje wszystko to co napisalem. :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2006, 03:45:11 pm »

Ta zyj wedle tej strony to daleko zajdziesz...zwlaszcza ze polowa rzeczy to gowno tam...

Pokaż mi to "gowno" na tej stronce bravehost. Bravehost, l2wh, stratics i jeszcze kilka innych, to podstawowe stronki o l2.

wdg l2p.bravechost wejscie blowa liczone jest jak wejscie krytyka

Pokaż mi w którym miejscu masz to tam napisane.

Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 23, 2006, 04:01:44 pm »
"Deadly Blow and similar skills are never evaded. If it misses, it is because the skill cannot hit unless the game determines it was a critical hit."  - tak to zrozumialem ze im wiekszy critical habce to tym wieksza szansa wejscia blowa . no i jak gralem to mi tak podpasowalo przy braniu focusow :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 23, 2006, 04:31:47 pm »
Cytuj
Pokaż mi to "gowno" na tej stronce bravehost. Bravehost, l2wh, stratics i jeszcze kilka innych, to podstawowe stronki o l2.

Duzo od Magical Mirrow ale widze ze teraz to poprawil.Z HP tez ma wyliczenia zle.Sam mylalem ze ta strona jest uber ale kilka osob z blah udowodnilo ze jest do dupy i tyle.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 27, 2006, 03:02:38 pm »
Zastanawialem się długo i doszedłem do wniosku ze PW jednak jest najlepszym z sztyleciarzy bo:

- Ma blinding blow (TH go nie ma)
- Ma Fake Death (AWgo nie ma)
- CON ma średni (AW ma strasznie mały jak na postac w zwarciu z lekkim armorem)
- DEX ma najwiekszy (czestosc krytykow,atk.spd,speed,critical chance najlepszy)
- Atack ma mały ale nadrabia krytykami.
- Selfbuffki i entagle.

na tle innych daggerow wypada niezle co ? co wy o tym myslicie.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 27, 2006, 03:20:26 pm »
W sumie jest dobry...ale ne ma dasha... ;) a to sie przydaje
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 27, 2006, 03:50:50 pm »
W sumie jest dobry...ale ne ma dasha... ;) a to sie przydaje

ale jakby nie patrzec to blinding blow w polaczeniu z sprintem lvl2 daje swoje rezultaty co :D ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 27, 2006, 03:59:51 pm »
Inidriel: o ile sie nie myle to ten film jest jeszcze z czasów c1/c2, do tego te filmiki pokazuja chyba tylko tyle ze jak dagerem gra jakis n00b którego jedyna taktyka to stac i przyciskac 3 przyciski to dla niego TH jest faktycznie najlpeszy ale wystarczy ze AW zazucił by hex i pb i juz th by dostał w dupe
i jeszcze taka ciekawosta która niedwano usłyszłem mianowicie ruznica miedzy wchodzeniem blowów u AW/PW/TH wynosi około 2%(pw>aw>th)
ogólnie do dagerów to do mass wydaje mi sie ze ich przydatnosc wyglada tak AW>PW>TH, AW jest dosc cierzki do trafienia z uwagi na evasion i ma najsilnijeszy atak, pw jeszcze trudniejszy do trafienia i atak równy jak nie wiekszy niz TH(focus death kórego maja AW i PW daje chyba 90% do siły krytyka a focus power TH tylko 60%, ale tego na 100% pewny nie jestem) th ma najwiecej zycia ale co mu z tego ze mu zostanie 300hp wiecej po trafieniu jak nastepny trafiony i tak go zabije, lepeiej nie byc trafionym w ogóle,
do pvp wydaje mi sie ze podobnie
wydaje mi sie ze teraz th z najsilniejszego dagera w c5(zrsezta juz wczesniej tak było) stał sie najslabszym jedyny jego bonus to wieksza ilsoc hp teraz bo blowy wali slabsze i w dodaku zadziej siadaja ma tez malo skili aktywnych
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 27, 2006, 09:35:57 pm »
taaa...PW i TH taki sam tak, bo 4 str, to jednak na prawdę tyle samo. Tak samo HE i SR ma taki sam atk.? Moim zdaniem TH jest dalej najlepszym daggerem.
Bo paradise trafił szlag ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 28, 2006, 01:12:32 am »
W C5 jest B.Dobry ^^

Mi sie najbardziej podobal na PTS fajny AW ^^ mial poprostu zajefajne makro xD

"Sand in Your Eyes! Sand in Your Eyes!!!"
dostajesz z Sand Bomb
"Hahahaha now you are blind Bitch!?"

Niby nic smiesznego ale mnie to rozkladalo xD


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 29, 2006, 08:14:11 am »
KrEdA:PW ma skil dodajacy 90% do siły blowów, a TH tylko 60%, zrsezta sila blowów zalezy tylko w bardzo małym stopniu od str
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 29, 2006, 01:44:03 pm »
Myha: ja ten link do filmu zamieściłem jako ciekawostkę żeby obejrzeć tylko ;)

Wszyscy sztyleciarze są dobrzy, w PvP między nimi często decyduje szczęście gracza - kto wsadzi więcej blowów / zada więcej krytyków ten wygra :) Jak bym miał grac daggerem to raczej AW bo na Phantom Rangerze się nie zawiodłem :)


« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2006, 03:00:21 pm wysłana przez Inidriel »