Witaj
Gość

Wątek: interlude i pvp  (Przeczytany 17883 razy)

  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

interlude i pvp
« dnia: Listopad 05, 2007, 12:16:28 am »
dex zapowiedzial IL wieeec
zamierzam zrobic suba typowo pod interlude.. chodzi mi tlyko i wylacznie o male pvp, duele, 1vX. taka postac zeby pofragowac samemu ;) co polecacie? czytalem o il, teraz pytam kogos, kto widzial/gral.
atm mysle nad tyrkiem. (warlock juz raczej nie bedzie dawal rady mimo hiero-buffa etc jak byle pp moze skasowac feline :< )
od razu mowie, ze glad odpada - nie dla mnie.



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2007, 12:33:18 am »
tyrant, destroyer, jakikolwiek tank ... Ale powiem ci ze GH i AL będą jeszcze bardziej podpakowani :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2007, 04:08:01 pm »
Do fragowania 1v1? Jakikolwiek nuker?


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2007, 04:18:54 pm »
coz.. 'magowie' (sorc, sh, necro) sa slaaabi, a spsa subnac nie moge. :p


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2007, 04:36:57 pm »
imo twoj main nadaje sie do tego swietnie :)


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2007, 04:40:23 pm »
Bierz Paladyna.. ja gram nim na x12, x45, x250, x5000 i x1 i jest normalnie spoko loko. Ah... Ostatnio mnie 2 hero i paru innych gości goniło a ja dzielnie z bluntem a grade na +7 i MJ na +6 i teotassianami gnałem, gnałem, 1 hero położyłem, a potem cała masa przebrzydłych dzieci wciskających odpowiednio F1, F2, F3, F4 utłukła mnie dopiero po 5 minutach... :):):P
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2007, 05:32:06 pm »
Elp sa okrutne...


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2007, 06:10:25 pm »
Na 1vs1 swietnie spisuje sie SR jak wlaczy rapid fire, bo zaspamuje cie tym cholernym stunem ;].


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2007, 06:14:28 pm »
Na 1vs1 swietnie spisuje sie SR jak wlaczy rapid fire, bo zaspamuje cie tym cholernym stunem ;].
tyle ze Kesai jako GH main nie moze wziac SR na sube ...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2007, 08:41:42 pm »
coz.. 'magowie' (sorc, sh, necro) sa slaaabi, a spsa subnac nie moge. :p
Z tych magow co wymieniles, jedynie sorc jest slaby :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2007, 09:36:45 pm »
Ale powiem ci ze GH i AL będą jeszcze bardziej podpakowani :P

Czemu ? Nerf crit dmg, ten lipny skill z 79 i escape shackle to aż takie dopakowanie ? A AL, też niezbyt, z tego co pisał Mesphito to NC Soft coś spieprzył i summony teraz mają kłopoty z atakowaniem kogokolwiek kto się rusza, nawet jakby miał 1 speed :/ Dodatkowo zdobycie książki na Kinga graniczy z cudem.

Zresztą nieważne bo GH i AL i tak rox :D


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2007, 12:49:50 am »
A AL, też niezbyt, z tego co pisał Mesphito to NC Soft coś spieprzył i summony teraz mają kłopoty z atakowaniem kogokolwiek kto się rusza, nawet jakby miał 1 speed :/

Huh ?

http://files.filefront.com/MissCarnageavi/;8832813;/fileinfo.html
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2007, 12:55:18 am »
Poszukam tego to wkleje link :P

Edit:
Zresztą wystarczy spojrzeć na filmik, zaraz na początku jak Mew goni healera - kot biegnie zygzakiem (cały czas blisko wroga) i widać, że dopiero jak healer zawrócił to dostał cios od kota - właśnie o tym mówiłem, to na to skarżył się Mesphito.

Dzięki za filmik tak btw :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2007, 01:07:54 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2007, 02:14:11 pm »
male pvp 1vs1 , AL nie da rady ? Panie ty to slyszysz i nie grzmisz ...

Łucnzik odpada bo potrzebujesz w pt sws i bd + pp /se / wc /ol . troche za duzo jak na 1vs1 . Magow jak nie biegaja na ful bufie to mozna wciagnac nosem . Noz to samo . 

Co do bugow . To autor pisze o dexie a to nie of , wiec takich problemow z summonami nei ma .



Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2007, 03:35:24 pm »
Cytuj
male pvp 1vs1 , AL nie da rady ? Panie ty to slyszysz i nie grzmisz ...
a teraz powiedz mi gdzie ktos napisal ze AL nie da rady >.<


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2007, 03:54:12 pm »
ja napisalem, ze RACZEJ nie bedzie dawal rady, bo byle prophet moze go skasowac. nie wiem, moze sie myle (mam nadzieje). w il gralem tyle, co nic. (czyt. beta na dexie :X)

do tej pory (c4) na solo pvp chodzilem wlasnie ALem i bylo fajnie. NIEfajny bedzie za to wysyp gladow, tyrantow, titanow itp razem z IL. zreszta juz sa, ale jeszcze nie tak mocni. co innego zabijac z palcem w dupie necro czy spsa (jako AL), a co innego mierzyc sie z takim destro, co ma w ch* hp i frenzy w zapasie. swoja droga - wlasnie to jest piekne w warlocku, ze w c4 - kronice magow - potrafie klepnac pare nukow naraz. (2k+ mdef na covie, wardingu^_^)

anyway - piszcie dalej. jak na razie najbardziej mi sie podoba tyrek ;] tanki odpadaja.. nie ten styl, tym sie nie fraguje :X


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2007, 04:06:45 pm »
Cytuj
ja napisalem, ze RACZEJ nie bedzie dawal rady, bo byle prophet moze go skasowac. nie wiem, moze sie myle (mam nadzieje). w il gralem tyle, co nic. (czyt. beta na dexie :X)

aa no to sry :D ale to bylo dawno temu :D 1szy post ^^ a z tym ze prophet go moze skasowac to w C5 ... a w IL erase na +9 ma 50% szansy na wejscie ...

Cytuj
tanki odpadaja.. nie ten styl, tym sie nie fraguje :X
hm ... epic jwlry + drac bow i sie fraguje :D


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2007, 04:31:07 pm »
watpie zeby ktos bawil sie w summon kilera(czyt erase+9) bo summonerow i tak jest malo na servie, czy z destro jest hard? na il , hmm nie wiem ;] ale wydaje mi sie ze po bane warrior i np ice bolcie?(nie wiem czy to ma szanse wejsca na hight lv) lub ew drac +cryt slow , jezeli ty bedziesz miec np +dex and dc to gf CZYSTA TEORIA nie gralem na il .


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2007, 04:37:34 pm »
nie oplaca sie drac bow+crt slow ... lepiej +focus ...

ice bolt ma szanse wejsc na high lvl :)


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2007, 05:43:54 pm »
ja napisalem, ze RACZEJ nie bedzie dawal rady, bo byle prophet moze go skasowac. nie wiem, moze sie myle (mam nadzieje). w il gralem tyle, co nic. (czyt. beta na dexie :X)

do tej pory (c4) na solo pvp chodzilem wlasnie ALem i bylo fajnie. NIEfajny bedzie za to wysyp gladow, tyrantow, titanow itp razem z IL. zreszta juz sa, ale jeszcze nie tak mocni. co innego zabijac z palcem w dupie necro czy spsa (jako AL), a co innego mierzyc sie z takim destro, co ma w ch* hp i frenzy w zapasie. swoja droga - wlasnie to jest piekne w warlocku, ze w c4 - kronice magow - potrafie klepnac pare nukow naraz. (2k+ mdef na covie, wardingu^_^)

anyway - piszcie dalej. jak na razie najbardziej mi sie podoba tyrek ;] tanki odpadaja.. nie ten styl, tym sie nie fraguje :X

Jezeli warlockiem na c4 jechales paru nukow na raz to gf dla nukerow z ktorymi walczyles. Jeden cancel i jestes nikim, a m def nie wynosi juz 2k+ :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 06, 2007, 06:58:14 pm »
sa sytuacje, w ktorych ludzie glupieja i zapominajaca uzyc cancela, silence'a, slow'a itp tylko nukuja 'na pale' zeby zaliczyc +1. i wtedy to wykorzystujesz. nie mowie, ze czesto sie tak dzialo (wygrac 1vX z nukami), no ale sie zdarzalo. lucznikiem na pp buffie tego sie nie zrobi ;p (wlasciwie to hiero - ele protect <3).

najwredniejszy jest sps i kumaty koles po drugiej stronie, ale i tak zdarza sie, ze cancelnie cie i sleepnie, a z kolei kai go dojezdza na tym sleepie =)


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 11, 2007, 10:37:42 am »
No sa..;] Kazdy mowil ze jechal tego i tego itd itd... Szczerze kumpel gra dobrz SWS i jestem pewien ze by cie nim ojechal. Wg mnie kazda postac ma szanse wygrac z 2... Wczesniej graelm PR ktorym potrafilem wygraz z kazdym ale przegrac te. Jesli ktos byl doswiadczony to na nic sie zdalem..:( Z tankami i byl zawsze problem i niestety mana. Teraz gram SK i mam problem z nukerami, wygrac moge ale nie jest latwo. Wiec nie mowcie jaka postac jest dobra. Bo kazda jest ok. widzialem co Glad co Tyrant dobrze prowadzony potrafi-massakrator. A czy SPS i NEcro to potegi to proste postacie do pvp a jesli chcesz poczuc naprawde walke i umijetnosci pograj DE naprawde ciekawe postacie i dosc trudne.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 11, 2007, 11:25:27 am »
w l2 nie ma postaci "trudnych",to tylko kwestia refleksu i ustawienia sobie 3-4 skilli na pasku ;) i nie ma tak,ze kazdy moze wygrac z kazdym,pewnych rzeczy w tej grze nie przeskoczysz (o ile po drugiej stronie nie siedzi n00b totalny co to gra od godziny,ale takich sytuacji nie rozpatrujmy)
gdyby sie liczyly indywidualne umiejetnosci,to np. bosko grajacy archer pojedzie tanka...jak archer pojedzie tanka to ja jestem swiety mikolaj :P


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 11, 2007, 11:28:15 am »
Zgadza sie .

"O tam... hehehe to tylko summoner w tube go i idzemy dalej ... No zaraz padnie ... Powinien pasc .... No kuźwa padaj ... WTF ?? Ej co sie stało ? Czekaj lookne dmg... COOOO 130  ? włączylem shoty ? Ok teraz napewno mam shoty, daj buf ! Dawaj go tam jest ! no co jest !!!   o shiiit ... b soe ."

Tak to przewaznie z nukerami wyglądało w c4  :) Chłopaki mieli tak łatwo ze wiekszośc w trakcie walki wayłanczała mózg ...

Wiekszosc privow pozwala na dualbox (zreszta co lepsze serwery udostepniają 5k slotow to co im szkodzi....) Wiec ciezko jest spotkac pp ktory

1) nie jest dualboxem
2) ma wysoki lewel
3) nastawil sie na kasowanie summonów

w il summonerzy maja jeszcze wiecej do powiedzenia , zresztą z tego co sie orientuje to mowimy o malym pvp i 1vs1 pvp a to jest konkurencja w której summonerzy > all


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 11, 2007, 01:03:39 pm »
Najlepszą postacią do pvp na IL jest bez wątpienia Prophet