Witaj
Gość

Wątek: Quest Na Hellbound-a  (Przeczytany 10968 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Quest Na Hellbound-a
« dnia: Czerwiec 19, 2010, 01:14:59 pm »
Witam wszystkich doświadczonych i nie doświadczonych graczy;)
Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, a mianowicie jak wygląda sprawa Hellbounda na serwerach Graci Final. Gdzie się wykonuje questa oraz czy wymaga on przynajmniej raz "ubicia" Bailora(chodzi o quest "bird in the catch")? Przejrzałem dość znacząca ilość forum,stron itp. ale dalej się nie dowiedziałem nic szczególnego i pomocnego:(, robiłem także questa od Casiana na Wastlandzie "Path to Hellbound" i nic również nie dało. Prosiłbym o jakąś rade. Pozdrawiam:)

PS. dodam ze serwer jest dość nowy i mam 101% pewności ze nikt nie ubił bailora.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Quest Na Hellbound-a
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2010, 01:37:53 pm »
Wystarczy wykonać tego 5 minutowego q od npc. Casian na Wasteland. Potem tylko lecisz do heine bądź też na spawn wasteland i wchodzisz na hb przez WARPGATE.Absolutnie nie trzeba bic zadnych rb Baylor jest jedynie do levelowania kryszałow;P
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Quest Na Hellbound-a
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:43:37 pm »
Eee. pierwsz a osoba która wchodzi na hellbound miała robić jakiegoś innego questa (jakiegoś hard). No i trzeba 'otwierać' hellbound. jac0l pisze o przypadku, gdy HB jest już otwarte

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Quest Na Hellbound-a
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:51:12 pm »
o tym tez czytałem:) ogólnie to pierwsza osoba (party) musi ubić bailora ale ponoć właśnie od graci pt2 wprowadzili ułatwienie..... i właśnie to się chce dowiedzieć:)



  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Quest Na Hellbound-a
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2010, 11:53:36 pm »
Z tego co się orientuje "ułatwieniem" był właśnie ten krótki quest dla "wszystkich innych". Ale otwieranie hellbounda to dalej hard

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...