Witaj
Gość

Wątek: Warsmith na classic'u  (Przeczytany 3263 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Warsmith na classic'u
« dnia: Grudzień 21, 2015, 11:29:19 am »
Witam.

Headstart tuż tuż a ja nadal nie zdecydowałem się na to kim grać, jednak skłaniam się ku Warsmith'owi. Wiem, że expienie do 20 lvl'a to będzie udręka, nieco mniej kojarzę jak to będzie wyglądać później. Nie mam też zamiaru używać box'a, będę się raczej rozglądał za party i klanem, choć z tym pierwszym wydaje mi się że będzie ciężko. Opłaca się w ogóle mainować craftera? Większość ludzi pewnie będzie mieć go na drugim koncie, tak aby na wyższych lvl'ach mógł siedzieć w mieście i sprzedawać kiedy my dalej expimy main'a.

Odnośnie ewentualnej rozgrywki: poświęcić lepsze spoty i starać się wydropić matsy potrzebne do zrobienie low D grade butów/rękawic do crystalize czy skupić się na expie, a item po prostu kupić ?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2015, 07:17:54 pm »
Witam,

myślę że klanowy craft się nie sprawdza i ludzie jeżeli już to będą robili itemy za opłatą u krasi wystawiających shop, ewentualnie u jakiegoś boxa, któremu wpiszą kupione recki. Ogólnie radziłbym Ci zrobić spoila, bo szybciej znajdzie pt, zwłaszcza jak podzielisz się spoilem. Jak ktoś nie ma własnego spoila, a będzie szukał materiałów to też prędzej znajdzie spoila. Ja na C5 robiłem tak, że biegałem ze spoilem, pomagałem mu expić i dzieliliśmy się dropem :)


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2015, 12:31:31 am »
Hmm,  ja tez się waham craft czy spoil. Nie wiem czy można będzie zarabiac tak jak na dawnych kronikach?
Najlepiej to chyba byłoby krafta i ładowarkę ciągnąć???


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2015, 05:14:37 am »
Bier spoila, o boxie zapomnij, bo i tak 70% będziesz biegał w pt, gdyż każdy weźmie spoila do random pt (spoil ustawiony na random).
Chyba, że jesteś masochista, to polecam SE jako box.


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2015, 07:38:06 am »
Problem w tym że mam 3 dzieciaczki w domu i będę grał bardzo nieregularnie ale czasem może uda sie przysiąść na skromne 4 godzinki :) Chciałbym byc uzależniony sam od siebie a nie że składam 30minut party i za chwilę będę musiał rzucic wszystko bo żona nie daje rady :)

Da się na tej kronice zarabiac na szotach tak smacznie jak w C1-Interlude? xD


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2015, 08:36:05 am »
Nie zapominaj że mało kto zrobi wysoki lvl na krasiu boxie bo nie expi się łatwo. A taki crafter na main to super sprawa, będziesz miał sporo atutów do zarabiania przez craft itd. a i expi  się nieźle crafterkiem nawet solo


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2015, 09:36:59 am »
Chyba wezme do tego boxa na miesiąc i zobaczymy czy wytrwam.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2015, 01:32:17 pm »
jak masz inne obowiązki w domu to tylko box
nie ma co męczyć innych (klanowiczy czy nawet randomów) ...


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2015, 03:04:49 pm »
Uhh, ludzie serio? Powtorze juz kolejny raz: Classic to maraton a nie wyscig. Granie nieregularnie to nic zlego, bedzie duzo takich osob wiec nie ma potrzeby robic boxow itp.
Box pod melee to glupota bo I tak pozniej bedziesz potrzebowal innych w party zeby jakos to szlo.

Rob co lubisz, party znajdziesz tak czy siak o to bym sie martwil najmniej. Pomysl ze do 20 lvla jestes w stanie dobic bardzo szybko. 20-40 wiekszosc bedzie bic 2 miesiace jak conajmniej. Wiec serio myslisz ze nie znajdziesz party? :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Warsmith na classic'u
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2015, 03:51:18 pm »
Uhh, ludzie serio? Powtorze juz kolejny raz: Classic to maraton a nie wyscig. Granie nieregularnie to nic zlego, bedzie duzo takich osob wiec nie ma potrzeby robic boxow itp.
Box pod melee to glupota bo I tak pozniej bedziesz potrzebowal innych w party zeby jakos to szlo.

Rob co lubisz, party znajdziesz tak czy siak o to bym sie martwil najmniej. Pomysl ze do 20 lvla jestes w stanie dobic bardzo szybko. 20-40 wiekszosc bedzie bic 2 miesiace jak conajmniej. Wiec serio myslisz ze nie znajdziesz party? :)

party będzie i po 7 msc+ i po roku
nawet na core znajdziesz (nie tylko ze wzgl na event)

byle tylko można było robić RMT i odnawiać subs. - w myśl zasady, że za s. i l2 się nie płaci :D