Witaj
Gość

Wątek: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa  (Przeczytany 88366 razy)

  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 17, 2008, 11:38:05 pm »
Idziesz do mamy, a tu nagle hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary.

Chce jutro konczyc wczesniej
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 18, 2008, 12:02:50 am »
Konczysz wczesniej, ale wracajac do domu potrąca sie staruszka Fiatem 126p :P

Chce udławić się wykałaczka.




Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 18, 2008, 12:10:18 am »
Zarean i Soulern Dostajecie po + wasze odpowiedzi są naprawdę The Best :)

Jednak wolałbym czytać wasze opowiadania bo naprawdę macie talent :)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 18, 2008, 02:37:42 pm »
Słucham ? A moje to co? :D Mniejsza :wink: .

Mowisz, ze chcesz sie udlawic wykalaczka?
no dobra udlawiles sie i nie zyjesz :wink: .

Oddaje :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 18, 2008, 03:27:23 pm »
Zarean i Soulern Dostajecie po + wasze odpowiedzi są naprawdę The Best :)

Jednak wolałbym czytać wasze opowiadania bo naprawdę macie talent :)
Dziękujemy. Zarean, słyszałeś? Klawiatura w dłoń i do Arts & Novels pisać opowiadanie! ^^

Zovi, oddałeś swoją kolejkę. Trafiła teraz do mnie. Słysząc to, przerażony wyłączasz kompa i wyrywasz kabel od neta ze ściany, która się na ciebie wali, łamiąc ci żebra. Okazało się, że była to ściana nośna twojego mieszkania na parterze drapacza chmur. Ten zaczyna się walić, a ty nie możesz wydostać się z domu...
Ekipa ratunkowa, a później firmy wywożące gruz i szukające zwłok nigdy później nie znalazły twojego ciała.

Chcę mieć czarne słoneczko w gadu-gadu, widoczne dla wszystkich.

PS, Zarean, pobiłeś swoje poprzednie dokonania tą książką...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 18, 2008, 04:18:39 pm »
Zarean i Soulern Dostajecie po + wasze odpowiedzi są naprawdę The Best :)

Jednak wolałbym czytać wasze opowiadania bo naprawdę macie talent :)

Wielkie dzięki, chyba od początku tego roku nie byłem tak szczęśliwy jak teraz, podnieśliście mnie na duchu. :)

Dziękujemy. Zarean, słyszałeś? Klawiatura w dłoń i do Arts & Novels pisać opowiadanie! ^^

Chcę mieć czarne słoneczko w gadu-gadu, widoczne dla wszystkich.

PS, Zarean, pobiłeś swoje poprzednie dokonania tą książką...
Dzięki Soulern, wieczory tego weekendu chyba będą długie, bardzo długie :P
Co do książki to po prostu pokazało mi się przed oczyma właśnie tak ułożone ciało w lesie no to skleiłem coś z tego, ale serio sam się później bałem, bo tak jakoś ciemno w domu było, a zawsze się bałem ciemności.

Kurcze nie mam czasu i pomysłu żeby coś konkretnego skleić więc będzie krótko i zwięźle:

Dostajesz czarne słoneczko w gadu-gadu, widoczne dla wszystkich. Niestety słoneczko te jest źle odbierane przez twoich znajomych - zaczynają podejrzewać, że jesteś em0. Wszyscy zaczynają cię unikać, zostajesz sam.

Chcę tablicę multimedialną xD(tak mi się wymyśliło, bo dzisiaj na lekcji przez przypadek kumpel popisał nową tablicę multimedialną(za 12k PLN!!!) zwykłym mazakiem zamiast tym do pisania po tej tablicy. Trochę się zmazało, ale zostały ślady, jutro będziemy się bawili z ściereczkami i detergentami do LCD :|)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 19, 2008, 02:25:49 pm »
Aby zrealizować swoje marzenie, musiałeś zadłużyć się po uszy - Wziąłeś pożyczki w kilku bankach, za każdym razem podając inne nazwisko i lewe dokumenty, wyciągnąłeś kasę od babci i kumpli, od rodziców i nauczycieli. Jednak udało ci się, zebrałeś pieniądze na tablicę multimedialną z allegro. Niestety, ta była tak naprawdę chińską podróbką, więc spaliła się przy pierwszym włączeniu. Firma, od której kupiłeś sprzęt nie istnieje, a użytkownik z allegro jakimś sposobem zniknął. Nikt nie wierzy, że wykonałeś tą transakcję, na koncie bankowym nie zarejestrował się przelew, a władze allegro.pl twierdzą, że nic takiego nie było wystawianego na aukcję od 30 lat. Banki za pomocą windykatorów zabrały ci wszystko, dom, rodzinę, AGD, RTV, MP3, OCB, WTF, FTL, RAR, EXE, OC, AC, psa... Znajomi przygotowują egzekucję...


Chcę dostać się na basha.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 02:28:47 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 19, 2008, 06:13:07 pm »
dostajesz się na basha jednak twój tekst był tak głupi że ludzie zastanawiają się kim jesteś w rzeczywistości. pewna osoba się tego dowiaduje i wkleja twoje zdjęcie z twoim tekstem na każdy możliwy śmieszny serwis ze zdjęciami. ludzie zaczynają się z ciebie naśmiewać za twoimi plecami ale ty dalej nic o tym nie wiesz. po paru dniach rzuca cie dziewczyna, rodzice ze wstydu wysyłają ci do szkoły specjalnej z internatem. codziennie przebywasz w pokoju bez okien i komputera a nawet telewizji. masz tylko łózko, 4 ściany i lampkę do nauki. zaczynasz bardzo zamykać się w sobie i boisz się ludzi. masz wrażenie ze każdy kto się kolo ciebie zacznie śmiać nabija się z ciebie. w końcu poznajesz dzieciaka który tu trafił niecały tydzień temu. on ci mówi dlaczego to wszystko się dzieje. dowiadujesz się ze jesteś gwiazda pudelka i innych stron plotkarskich. żyjąc ze świadomością ze to przez głupiego basha tak skończyłeś... popełniasz samobójstwo

chce mieć samuraj warriors 2

bash nie jest głupi wiem xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 06:24:19 pm wysłana przez Pheonix »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 19, 2008, 08:41:33 pm »
Ehh... następny co chce gre, a później mu się jej odechce jak pozna co się może stać jeżeli ją dostanie.

A więc dostajesz na swoje urodziny grę "Samuraj Warriors 2". Bardzo się z niej radujesz, lecz chcesz mieć większy fun z gry, a że ćwiczysz ostatnio cierpliwość i opanowanie idziesz do szkoły. W szkole nie zwracasz uwagi na nic, myślisz ciągle o grze. Z tego powodu dostajesz kilka uwag i dwie jedynki. Jedyne co zauważyłeś to koniec lekcji. Prędko popędziłeś na tramwaj nadal myśląc jedynie o grze, niestety przez zajęte myśli i nietrzeźwy umysł wpadasz pod tira, który rozgniata ci obie ręce. Podłamało cię to psychiczne, nawet myślałeś o samobójstwie, lecz jednak nie odważyłeś się tego do końca twoich dni.

Chcę, chcę, chcę... partnerkę, z którą mógłbym się wspólnie "ogrzać"(bo mi zimno w łóżku ;))


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 19, 2008, 10:07:10 pm »
Chcę, chcę, chcę... partnerkę, z którą mógłbym się wspólnie "ogrzać"(bo mi zimno w łóżku ;))
Idą po zakupy do sklepu, przypadkiem wpadasz na pewną śliczną dziewczynę. Z jej ręki wypada siatka z zakupami, pomagasz jej. Dostajesz jej numer tel. i GG. Piszesz z nią długo, umawiacie się na wypady do kina, restauracji itp. Całujecie się często, przytulacie itp. W końcu ona wprowadza się do ciebie do domciu. Śpicie ze sobą, ona cię ogrzewa, a ty ją ^^ Wszyscy są Happy :D W końcu decydujecie się na współżycie. Pieścisz ją, całujesz. Nagle, czujesz coś twardego cię gniecie w udo. Zaglądasz w dół, ściągasz majteczki partnerce,a tu BANG! ona ma sisiora! xD Wywalasz go z domu, na do widzenia dajesz kopa w Pupę. Próbujesz żyć normalnie, ale nie możesz o nim zapomnieć. W końcu przełamujesz się, i stajesz się Homoseksualista, aby być tylko z nim. Gdy dowiadują się tego twoi rodzice/przyjaciele/pies wszyscy cię opuszczają, w końcu opuszcza cię też twój partner bo znalazł bardziej męskiego :P


Chcę co ja chcę? Wiem, chcę zagrać na Retku :(




  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 19, 2008, 10:58:21 pm »
Ehh... wy ciągle tylko z tymi penisami u kobiet, bądźcie bardziej kreatywni :|

Dostajesz ofertę od mafii: będziesz grał za darmo na retku przez 3 miesiące obojętnie czym, ważne żeby grać, jeżeli nie dokoksasz postaci do 79 + suba 79 i noblesse mafia cię zabije. Oczywiście zgadzasz się, ucieszony grasz na retku. Po 3 tygodniach dobijają cię psychicznie wszystkie zergi i boty i wiedząc, że zginiesz popełniasz samobójstwo skacząc z okna. Dla dodania dramatyzmu większy kawałek szkła wbił ci się w klatkę piersiową i kiedy już wylądowałeś przebił cię na wylot.

Ja ponawiam swoją prośbę, ale bez penisów mi tutaj :P
Chcę, chcę, chcę... partnerkę, z którą mógłbym się wspólnie "ogrzać"(bo mi zimno w łóżku ;))


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 19, 2008, 11:09:53 pm »
Ja ponawiam swoją prośbę, ale bez penisów mi tutaj :P
Chcę, chcę, chcę... partnerkę, z którą mógłbym się wspólnie "ogrzać"(bo mi zimno w łóżku ;))
Nie było penisów, tylko Sisior :P




  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 20, 2008, 12:41:01 am »
Dla ogrzawania wie, wyrywasz kaloryfer ze sciany i kladziesz go kolo siebie, jest ci coraz, cieplej, jadnak z rana budzisz sie caly czarny - tak to olej, lezysz w łóżku kiedy przychodzi do ciebie mama, mowi "Zarean (nie mam pojecia jak masz na imie) wstawaj sniadanie" i przez przypadek spadl jej popiol z papierosa na twoja posciel, zaczynasz caly płonąć, jednak przezywasz, okazalo sie ze smola wypalila ci oko, policzek, pol klatki piersiowej i noge, az do kosci.
Matka nie chce cie wiecej widziec, dziewczyna przychodzi do ciebie, mowi ze bedzie cie kochac obojetnie na wszystko. Tydzien po wyjsciu ze szpitala, widzisz jak twoja dziewczyna caluje sie z twoim najlepszym przyjacielem, jestes zalamany, czujesz jakis dziwny ucisk w klatce pierwsiowej, chodzisz na badania, nic nie ci nie jest, okazuje sie jednak, ze masz depresje, popadasz w coraz wieksza, widzac jak nikt nie wierze w twe slowa. Dzieci na ulicy smieja sie z ciebie, wszyscy cie wytykaja palcami. Masz dosc takiego zycia. Postanawiasz wyprowadzic sie z twojego nowego domu (zwyklego, papierowego kartona, bo cie matka wyrzucila z domu) i wyjechac na grenladnie, jednak tam nie otrzymujesz uspokojenie, bo zimno ci tam jest, wracasz do polski, nikt cie nie wita, nikt na ciebie nie czekal... Mijaja, dni, tygodnie, miesiace, postanawiasz z tym skonczyc, postanowiles wpasc pod pociag, udalo ci sie na pierwszym razem. Masz grob...dwa dni potem, jakis oblesny nekrofil postanowil wykorzystac seksualnie twoje zwloki, jaki niezywy czujesz sie szczesliwy, bo jest ci wreszcie cieplo ^^ .

To by bylo na tyle, jak mi poszlo?

Teraz moje m,arzenie chce byc madry.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 20, 2008, 01:14:57 am »
wracając ze szkoły widzisz ze idzie przed tobą śliczna blondynka.nie mogąc się oprzeć pokusie zaczynasz z nią rozmawiać.poznajesz ja lepiej. ma świetny charakter jest mila i pasuje do ciebie. spotykacie się w kinach drogich restauracjach i najlepszy klubach w mieście. zabierasz ja do siebie na noc ale uznajecie ze dziś będzie tylko niewielkie przytulanko .po paru miesiącach dochodzicie do wniosku ze czas rozpocząć współżycie. zabierasz ja do łózka... noc była cudowna.kiedy zamieszasz się jej oświadczyć wpada ci w ręce jej telefon. z ciekawości czytasz jej sms'y dowiadujesz się ze za plecami miała 10 innych i parę chorób roznoszonych droga płciowa. zrywasz z nią mówiąc jej prosto w twarz ze jest dziwką, lecz ona biegnie za tobą i próbuje się tłumaczyć i jej ostatnie zdanie które usłyszałeś brzmiało mniej więcej tak "będziesz [szloch] ojcem". ze wściekłości nie rozumiesz co ona do ciebie mówi. chodzisz przez 2-3 miesiące zdołowany ze taka miłość została zmarnowana. po 5miesiacach masz nowa dziewczynę i nowe życie.niestety kiedy zamierzasz się oświadczyć dostajesz telefon od byłej ze jesteś ojcem jest 4 bliźniaków z czego jedno ma downa, a inne ma tylko korpus i głowę. mówisz o tym swojej aktualnej dziewczynie rzuca cie. zabiera ci wszystko co masz i odchodzi bez słowa a tobie zostają tylko alimenty do spłacania i bolesne wspomnienia


a mi ? lepiej od Zovi'ego ?


jesteś mądry ale przez to w klasie nikt cie nie lubi i wszyscy cie wyzywają. coraz bardziej cie meczą bija i nie dają normalnie żyć podczas wspólnego wyjazdu do hotelu na 3 dni dostajesz napisany krwią list wściekasz sie i postanawiasz skończyć z tymi żartami raz na zawsze.bierzesz nóż do reki i idziesz postraszyć swoich kolego lecz oni zrobili coś podobnego. wpadasz w furie i zabijasz ich wszystkich rano jesteś tak zrozpaczony ze do wszystkiego się przyznajesz. trafiasz do wiezienia gdzie jesteś cały czas gwałcony i poniżany. wstępujesz do jednego z większych gangów żeby zyskać reputacje i podziw wśród innych lecz znowu jest jedno ale... musisz zabić członka wrogiego gangu robisz to i przy okazji przynosisz 100tys w gotowce. zostajesz przyjęty do gangu twoja reputacja rośnie. i lista przestępstw tez. przypominasz sobie ze kiedyś byleś normalnym dzieckiem które było mądrzejsze od innych i stoczyła się przez nienawiść innych. postanawiasz wyjść z wiezienia opuścić gang i żyć jak normalny człowiek wśród swoich dawnych przyjaciół. wszystko ci się udaje lecz znowu są pewne minusy .jesteś ściągany przez wielki gang, przyjaciół nie masz bo ich zabiłeś w młodości a życia takiego prowadzić nie możesz bo twoja kartoteka jest straszna. żyjesz samotnie i zastanawiasz się nad sensem swojego życia i innych ludzi. piszesz o tym książkę i zarabiasz na niej grube miliony. zostajesz nominowany do nagrody nobla. podczas wręczania widzisz swojego dawnego znajomego z gangu zaczynasz się bać i panikować uciekasz tylnym wejściem i biegniesz... dostajesz 4 kulki w tył głowy i w tym momencie budzisz się przerażony jak możesz skończyć postanawiasz się dalej uczyć ale nie zatracać życia towarzyskiego. po ukończeniu gimnazjum zostajesz zaproszony na najlepsze liceum w mieście. gdy wracasz do domu napada ci banda z twojej starej szkoły. uznali cie za kujona i frajera,bo  nie im pomagałeś  i przez to zostali rok dłużej. bija ci do nieprzytomności. jesteś w śpiączce przez kolejne 50 lat. po obudzeniu doznajesz szoku nie masz rodziny ani przyjaciół nie masz nic tylko wspomniane ze snu który odbywałeś przez 50 lat


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 20, 2008, 10:14:40 am »
Wow, pheonix to bylo dobre :wink: .Ja pisze wiecej o takich dziwncyh rzeczach ktore raczej sie nie przytrafia, a ty o takich troche bardziej prawdziwych :P .

Chce zeby nie bylo mutantow na DN
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 20, 2008, 02:52:02 pm »
wracając ze szkoły widzisz ze idzie przed tobą śliczna blondynka.nie mogąc się oprzeć pokusie zaczynasz z nią rozmawiać.poznajesz ja lepiej. ma świetny charakter jest mila i pasuje do ciebie. spotykacie się w kinach drogich restauracjach i najlepszy klubach w mieście. zabierasz ja do siebie na noc ale uznajecie ze dziś będzie tylko niewielkie przytulanko .po paru miesiącach dochodzicie do wniosku ze czas rozpocząć współżycie. zabierasz ja do łózka... noc była cudowna.kiedy zamieszasz się jej oświadczyć wpada ci w ręce jej telefon. z ciekawości czytasz jej sms'y dowiadujesz się ze za plecami miała 10 innych i parę chorób roznoszonych droga płciowa. zrywasz z nią mówiąc jej prosto w twarz ze jest -_-'ą, lecz ona biegnie za tobą i próbuje się tłumaczyć i jej ostatnie zdanie które usłyszałeś brzmiało mniej więcej tak "będziesz [szloch] ojcem". ze wściekłości nie rozumiesz co ona do ciebie mówi. chodzisz przez 2-3 miesiące zdołowany ze taka miłość została zmarnowana. po 5miesiacach masz nowa dziewczynę i nowe życie.niestety kiedy zamierzasz się oświadczyć dostajesz telefon od byłej ze jesteś ojcem jest 4 bliźniaków z czego jedno ma downa, a inne ma tylko korpus i głowę. mówisz o tym swojej aktualnej dziewczynie rzuca cie. zabiera ci wszystko co masz i odchodzi bez słowa a tobie zostają tylko alimenty do spłacania i bolesne wspomnienia


a mi ? lepiej od Zovi'ego ?


jesteś mądry ale przez to w klasie nikt cie nie lubi i wszyscy cie wyzywają. coraz bardziej cie meczą bija i nie dają normalnie żyć podczas wspólnego wyjazdu do hotelu na 3 dni dostajesz napisany krwią list wściekasz sie i postanawiasz skończyć z tymi żartami raz na zawsze.bierzesz nóż do reki i idziesz postraszyć swoich kolego lecz oni zrobili coś podobnego. wpadasz w furie i zabijasz ich wszystkich rano jesteś tak zrozpaczony ze do wszystkiego się przyznajesz. trafiasz do wiezienia gdzie jesteś cały czas gwałcony i poniżany. wstępujesz do jednego z większych gangów żeby zyskać reputacje i podziw wśród innych lecz znowu jest jedno ale... musisz zabić członka wrogiego gangu robisz to i przy okazji przynosisz 100tys w gotowce. zostajesz przyjęty do gangu twoja reputacja rośnie. i lista przestępstw tez. przypominasz sobie ze kiedyś byleś normalnym dzieckiem które było mądrzejsze od innych i stoczyła się przez nienawiść innych. postanawiasz wyjść z wiezienia opuścić gang i żyć jak normalny człowiek wśród swoich dawnych przyjaciół. wszystko ci się udaje lecz znowu są pewne minusy .jesteś ściągany przez wielki gang, przyjaciół nie masz bo ich zabiłeś w młodości a życia takiego prowadzić nie możesz bo twoja kartoteka jest straszna. żyjesz samotnie i zastanawiasz się nad sensem swojego życia i innych ludzi. piszesz o tym książkę i zarabiasz na niej grube miliony. zostajesz nominowany do nagrody nobla. podczas wręczania widzisz swojego dawnego znajomego z gangu zaczynasz się bać i panikować uciekasz tylnym wejściem i biegniesz... dostajesz 4 kulki w tył głowy i w tym momencie budzisz się przerażony jak możesz skończyć postanawiasz się dalej uczyć ale nie zatracać życia towarzyskiego. po ukończeniu gimnazjum zostajesz zaproszony na najlepsze liceum w mieście. gdy wracasz do domu napada ci banda z twojej starej szkoły. uznali cie za kujona i frajera,bo  nie im pomagałeś  i przez to zostali rok dłużej. bija ci do nieprzytomności. jesteś w śpiączce przez kolejne 50 lat. po obudzeniu doznajesz szoku nie masz rodziny ani przyjaciół nie masz nic tylko wspomniane ze snu który odbywałeś przez 50 lat
Pheonix dokładnie o coś takiego mi chodziło ;) Poza tym masz talent, może zacznij coś większego pisać :D

Wow, pheonix to bylo dobre :wink: .Ja pisze wiecej o takich dziwncyh rzeczach ktore raczej sie nie przytrafia, a ty o takich troche bardziej prawdziwych :P .

Chce zeby nie bylo mutantow na DN
Zovi w tej zabawie chodzi o to, żeby przedstawić coś co może się stać, co ma jakiś procent prawdopodobieństwa, a nie żeby było krwawe. Oczywiście można trochę przesadzić, ale nie aż tak bardzo. Poza tym ta gra także może nam pomóc zastanowić się nad naszymi pragnieniami, czy są warte spełnienia, czy realizowanie ich jest opłacalne ;)

Jako, żeby ludzie z PRwDN(Partia Równości wobec DN) tutaj zaraz nie wparowali będzie krótko i zwięźle:

Admini DN postanowili usunąć z gry mutanty i wymazać je z historii serwera. Niestety większość ludzi oburzyła się tą informacją przez co odeszli. Po kilku tygodniach trzeba było zrobić fuzję wszystkich serwerów DN, żeby w godzinach szczytu grało ok.200 osób. Serwer w końcu zostaje zamknięty z powodu braku pieniędzy na opłacanie sprzętu.
(niektórzy by się pewno ucieszyli, ale dobra.)

Chcę Sony Ericssona w595 (jeszcze nie wyszedł, ale jak wyjdzie to chcę go mieć ^^)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:40:37 pm »
Dostajesz przedpremierową wersję SE w595. Jednak okazało się, że jest to osobista koma mafijnego bossa. O czwartej nad ranem twoje drzwi łącznie z połową mieszkania rozwala ładunek C4, a ty po dwudziestu sekundach dostajesz postrzał w brzuch. Umierasz po półgodzinnej agonii, gdy w twoim ciele ostatecznie rozprzestrzeniły się kwasy żołądkowe.

Chcę, by wreszcie zadziałał mi instalujący się przez cały dzień Neverwinter Nights.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:15:29 pm »
Po calym dniu odpalania gry i nieudanych prob, nagle zdajesz sobie sprawe, ze zapomniales skopiowac cracka. Nareszcie wlacza ci sie ukochana gra. Przesiadujesz cala noc przed kompem. Po kilku tygodniach siedzenia przed kompem przechodzisz gre 47 raz. Wtedy stwierdzasz, ze juz powoli robi sie to monotonne. Z nudy sciagasz tibie. Robisz sobie pierwsza postac. Wciagasz sie i nie odchodzisz od kompa przez kilka miesiecy. Kiedy przychodza po ciebie koledzy, ty stanowczo odnawiasz im wyjscia na dwor. Zaniedbujesz dziewczyne. Daje ci kosza, bo jestes zbyt zarosniety i wygladasz jak czlowiek z ery kamienia lupanego. Tymczasem w tibi wbijasz 341 level. Wtedy podczas jednej z wirtualnych wypraw, podchodzi do ciebi 342 level, pka cie i tracisz cale eq. Wtedy wpadasz w depresje. Nic nie jesz, nic nie pijesz. Po 2 dniach masz mysli samobojcze. Na trzeci dzien probujesz skoczyc z mostu. Na twoje nieszczescie proba popelnienia  samobjstwa  ci sie nie udaje, bo skaczac potykasz sie i uderzasz glowa w obudowe mostu i nieszczesliwie spadasz na jedna ze skal w rzece. Uszkodziles sobie kregoslup, jestes sparalizowany. Mozesz ruszac jedynie palcen wskazujacym. Spedzajac reszte zycia w szpitalu, uzywajac jednego palca grasz w neverwinter nights. Oddaje
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 21, 2008, 08:42:18 pm »
Chce przejsc przez lustro :P (no wiecie do 2 swiata xD)
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 21, 2008, 09:55:56 pm »
Przechodzisz do drugiego swiata w ktorym jest tak 5VV33T rozowo i chodza pokemony. Nie wiedziac co robic, probujesz uciekac z tego okropnego drugiego swiata, wbijasz sobie cukierka w glowe. Niestety nie da sie uciec. Proba samobojcza udala ci sie za siodmym razem (siedem cukierkow zmarnowanych :/ ) .

Chce 400 lvl w lineage 2 .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 22, 2008, 02:01:30 pm »
dostajesz 400 lvl w l2 ale za to wszyscy zaczynają cie wyzywać od cheaterów i ze nic byś sam w życiu nie osiągną a twoi znajomi którym się pochwaliłeś ze masz największy lvl w grze uznali ze jak ty mogłeś oni tez mogą. zaczynają grac jednak po dobiciu 85 lvl nic im dalej nie rośnie. zaczynają cie w szkole wyzywać. tracisz znajomych i zaufanie wszystkich innych ludzi którzy ci kiedyś zaufali. chodząc po szkole słyszysz teksty typu " cheater" i gorsze. robi ci się coraz bardziej smutno.postanawiasz rzucić l2 i wszystkie inne gry mmo zostaje ci tylko przeglądanie internetu ale i tak nie odbudowałeś zaufania znajomych w szkole do końca podstawówki tylko nauczyciele chcą z tobą rozmawiać. po przejściu do gimnazjum plotki szybko się rozchodzą wszyscy coś od ciebie chcą a ty w nadziei ze wreszcie ktoś cie polubi zaczynasz robić to co ci każą. zauważyłeś ze większość tych lubianych osób pije i pali a niektórzy nawet ćpają, postanawiasz zrobić to samo zaczynasz ćpać pic i palić zdrowie ci się gwałtownie psuje. trafiasz do lekarza z ciężkim zapaleniem płuc, zniszczona wątrobą i jeszcze pod wpływem metamfetaminy. robią ci operacje tracisz jedno płuco i trafisz na 6 miesięcy na odwyk który okazuje się ciężkim obozem pracy
zaczynasz tego wszystkiego żałować ale już nic nie możesz zrobić. po powrocie z odwyku zaćpałeś się na śmierć


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:59:35 pm »
Chcę posłuchać na żywca prawdziwego zabitego tibijczyka jako iż twierdzę, że Pheonix oddał kolejkę.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 23, 2008, 03:36:32 pm »
słuchasz na żywca prawdziwego "zabitego" tibijczyka i tak ci to ora mózg ze zaczynasz słuchać techno i grac w tibie. podczas gry zaczynasz kupować na allegro rożne dziwne rzeczy takie jak pieniądze i armory narobiłeś mnóstwo długów. zaczynasz kupować narkotyki i sprzedajesz je 10 x drożej niż kopiłeś. ale nawet ten interes ci sie wyczerpał i zostajesz biedny. rodzice wyrzucają cię z domu bo pobiłeś młodszego brata taboretem za to ze jak uruchomił swojego x360 to przeciążył korki a ty miałeś wtedy wojnę gildii. utrzymujesz sie z roznoszenia roznoszenie ulotek. całymi dniami siedzisz w kafejkach grając w tibie. nabijasz największy lvl. zaczynasz sikać pod siebie i nic nie jesz. nabijasz 1000 lvl i bez powodu sie przewracasz . odkrywasz ze jesteś głodny. umierasz z głodu a twoje ciało gnije w tej kawiarence prze kolejne 20 lat ...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 23, 2008, 04:14:13 pm »
Pheonix pewnie znow oddal kolejke, wiec...

chce zeby do konca tego roku przetlumaczono wszystkie Drizzt'y  :_delf_5_1:


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 26, 2008, 08:53:57 am »
chce zeby do konca tego roku przetlumaczono wszystkie Drizzt'y  :_delf_5_1:
a co to jest ??