Witaj
Gość

Wątek: CP Gran Kain [RU off]  (Przeczytany 10362 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

CP Gran Kain [RU off]
« dnia: Listopad 29, 2016, 09:29:41 am »
Witam. Razem z paroma znajomymi zamierzam stworzyć CP i zacząć "od zera" na rosyjskim classicu, serwer Gran Kain. Mimo że serwer stoi juz baaardzo długo, to po krótkiej obczajce stwierdzilem ze i tak jest sens zacząć. Low lvlowe spoty pełne, zaczyna mnóstwo nowych osób a i kronika, która obecnie tam jest zaimplementowana (Savior) sprawia, że początkowy exp nie jest AŻ TAK hardkorowy i idzie wbić ten LVL.

Jeśli chodzi o nastawienie to tak jak w temacie byłaby to gra w CP z tym że doświadczenie z Classica europejskiego (Skeletha) nauczyło mnie, że nie można za bardzo no-life'ować bo bardzo łatwo idzie się wypalić. Tak jak wspomniałem, grałem parę miesięcy na eu classicu, więc mniej więcej wiem jak to wygląda i z czym to się je.

Co do setupu, czy będzie to pt łuków/magów/melee to decyzji nie ma jeszcze, póki co chciałem sprawdzić czy byłoby zainteresowanie bo bez ludzi to nie ma sensu ;) Co do jakichś wymagań - wiek co najmniej te 18, oczywiście ts3, i wiedza o grze jako taka. Gra na jakimś classicu bardzo mile widziana bo to troche inna para kaloszy niż zwykłe serwery ale nie wymagana ;) Sprawy online'u, prime time'u jeszcze nieustalone, tak jak wyżej pisałem, chcę zobaczyć czy będzie zainteresowanie.

Zachęcam do komentowania, również tych, którzy już grają na Gran Kainie i chcieliby się podzielić wrażeniami. Jeśli będą jacyś chętni albo jakieś pytania to zapraszam do komentowania to lub PW.

Pozdrawiam, Finny.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2016, 10:14:02 am »
takie info, na gk łowienie rybek jest od 50 lvl wiec brak darmowych skroli 30% i rybek na poczatku


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2016, 12:23:15 pm »
Chętnie zagram.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2016, 02:50:06 pm »
Cp składane poprzez to forum wytrzymywały kilka miesięcy max... do tego na classicu sypały się cp co grały ze sobą po kilka lat na różnych privach... imho ciężko będzie wam utrzymać skład, zwłaszcza, że jak ktoś się wykruszy nie będzie nawet kim zapełnić party, chyba, że jakimś ruskiem.
Złóżcie jakąś grupkę 11-14 ludzi i szukajcie jakiegoś int clanu(o ile taki jest).


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2016, 03:15:47 pm »
Przemyślcie sprawę, na GK będzie Wam ciężko na każdym spocie... ogrom ludzi, ogrom znajomych co pomogą Was wyciąć.
Na skelth jest o tyle prościej, że teraz macie dużo top spotów do farmy dla małego/pełnego party do 60 a to jest jakieś pół roku.
Ceny na Skelth po kosztach TOP C około 8kk, ale medium C już po 2kk kupicie..

Jak zdecydujecie się na skelth dajcie znać, podajcie setup party a potem Wam szybko złapać grywalny poziom.

Dajcie mi też znać ile na dotę przeznaczacie bo jeśli 0 to dam sposób na zarobek na 2x aby się ubrać w sprzęt.

Tak czy inaczej powodzenia.



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2016, 04:27:08 pm »
Dla jasności, nie szukam 9 losowych osób z forum bo wiem, że tak to nie ma przyszłości. Większość składu stanowią znajomi, co do których jestem pewny, szukam tylko uzupełnienia.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2016, 05:24:16 pm »
Dla jasności, nie szukam 9 losowych osób z forum bo wiem, że tak to nie ma przyszłości. Większość składu stanowią znajomi, co do których jestem pewny, szukam tylko uzupełnienia.
Większość Was zna rosyjski?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2016, 05:31:22 pm »
aeva_oo na twitch streamuje poczynania colours cp, int cp grajacego na gk. moze pomoga wam nawiazac jakies kontakty z int community. powodzenia


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2016, 03:05:56 am »
Kurcze tak sobie siedzę i się zastanawiam czy czasem nie warto zaczynać gry na typowo rosyjskich serwerach. Prawda jest taka, że za rok / dwa lata,  już nawet nie będzie komu otwierać serwerów dla tak zepsutego eu community jak to mówią. Nawet jak jakiś serwer zostanie otwarty to na pół roku, i do zamknięcia. L2 w europie umiera, i już niedługo trzeba będzie pogodzić się ze zgonem :)  Pytanie co wtedy ?? Na wschodzie serwery cieszą się popularnością, stabilnością, i chyba nie zapowiada się na to, żeby szybko się to skończyło.  Każdy Europejczyk chcący grać w L2, będzie skazany na te Rosyjskie serwery. Nie mówcie tylko, że  powstanie jeden serwer, który przyciągnie do siebie każdego europejskiego gracza. Jest to niemożliwe, bo jesteśmy zbyt toksyczni, i zawsze, ale to zawsze coś nam nie  odpowiada.  Sami spójrzcie tylko na EU Classica ( o privach już nawet nie ma co psioczyć ), takie było parcie, tyle było gadania, srania, szczania, podniecania i co ? i go****.  Powiecie, że ruski wbili na serwer i pozamiatali. Pewnie tak było, bo my (eu) jesteśmy tak spi**** bydłem, że najpierw będziemy tłuc się między sobą, a dopiero potem wyruszymy na prawdziwego wroga czyt. ruskich hehe a koniec końców odejdziemy z serwera z płaczem już nawet nie z podkulonym ogonkiem, tylko z upier**** ogonkiem :) Nie raz czytałem na forach jak to jedyne 2/3 czasami 4 europejskie klany  na rosyjskich serwerach prowadziło wojny przeciwko sobie .... WTF .... to jest dla mnie nie do pojęcia. Nie raz też grałem na serwerach gdzie to ruski byli znaczną, ale to znaczną mniejszością, i wiecie czym mi imponowali ?? tym, że się najzwyczajniej w świecie wspierali, i pomagali sobie.... nie tłukli się między sobą, jak to my mamy w zwyczaju, i co ?? i jakoś sobie radzili....

Morał tego posta jest krótki i niektórym znany, ucz się cyrylicy, to jeszcze pogramy..


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2016, 09:13:09 am »
Dokładnie:) jeśli gdzies teraz zaczynac to tylko Ruskie serwy :) a najlepiej ruclassic.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2016, 12:17:29 pm »
Bardziej chodzi o to aby grać na serwerach bez botów i z przyszłością.

OFF to co jakiś czas nowa kronika.

Innova po porażce kilka lat temu, (botland) ogarnęła się i serwery dają dużo radości.

Który serwer kwestia gustu, ale ważne aby w przypadku qq 2-3 osób było kim je zastąpić.

Skelth>GK>Shilien.



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2016, 01:19:39 pm »
Nie słuchajcie sobka, smutno mu się bije solo mobki  dion i szuka kolegów.

Sa jakieś zangielszczenia ru klienta?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2016, 02:29:14 pm »
sprzed roku, pewnie dalej dzialaja ale nie radze, banuja


Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2016, 02:57:25 pm »
Jak ktos chce zaczac Na gk - ale powaznie nie na 2dni - to niech skajpa zalozy I podesle mi login (dodam do znajomych), podesle do znajomego z core ktory zamiast Na skeltha poszedl Na gk z cp.
Pisal mi ze tam jest dosyc spore eu community, wiec pewnie bedzie mogl pomoc, zapytac sie czy komus do cp nie brakuje.

Skelth ded, a gk 6.5 to tyle w temacie


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2016, 07:38:03 pm »
rozwine troche to "powaznie" - lekko 2h schodzi zalogowanie sie na sam serwer w godzinach szczytu, masz farta to krocej, nie to o wiele dluzej. mniejwiecej od 14 do 23 taka sytuacja


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2016, 08:21:56 am »
Ok, mały update.

Co do setupu, bedzię to party łuków - czterech archerów + support. Nadal zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.

Zastanawiam się jednak poważnie nad zmianą serwera na Shilien, ponieważ tak jak pisały osoby wyżej, jesli chodzi o logowanie na Gran Kaina to jest niestety tragedia, i trochę się to dla mnie mija z celem, jeśli mogę sie danego dnia nie zalogować albo pól party da radę a pół nie. Mam zamiar się zorientowac jak wygląda obecnie sytuacja na Shillienie, wiem że online około połowę mniejszy ale jak na classic nadal bardzo solidny.

Na tę chwilę mam 8 osób chętnych, co do postaci możliwość dogadania, zachęcam.
I dzięki za wszystkie komentarze, niech dyskusja trwa nadal bo paru przydatnych rzeczy już sie tu dowiedziałem i chętnie jeszcze się czegoś dowiem. Może ktoś ma jakies przydatne info o Shilienie.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 01, 2016, 04:44:23 pm »
macie czas do wtorku na wbicie 20lvl to z eventu mozecie sobie wziąć top d bronie na 7 dni

https://www.youtube.com/watch?v=fbJxTJwlThs ot taki filmik jak mass pvp bedzie wygladac do 3 profy


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2016, 05:45:14 pm »
Gramy jednak sobie 4fun na Gran Kainie. Gramy razem, ale nie jako stricte CP każdy sobie gra kiedy chce i ile chce, ale głównie gramy wieczorami :) Na chwilę obecną mamy klasy jak SwS,BD,SE,BP i Necro. Jakby ktoś chciał się z nami pobawić bez spiny, ale na długi długi czas to zapraszamy :).


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:00:48 am »
no i ruszył trnasfer na shillen zobaczymy co sie stanie z online


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2016, 11:06:54 am »
no i ruszył trnasfer na shillen zobaczymy co sie stanie z online

Hej, masz linka? W jedną stronę? Płatny?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2016, 04:50:47 pm »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2016, 06:36:46 pm »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 14, 2016, 04:13:19 pm »
Gracie tam jeszcze?


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2016, 11:49:20 am »
Tak, ale cp nie wypalilo. Bawimy się w 4 osoby :) Za mało chętnych na ruclassica niestety.


Odp: CP Gran Kain [RU off]
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2016, 12:00:57 pm »
Tak, ale cp nie wypalilo. Bawimy się w 4 osoby :) Za mało chętnych na ruclassica niestety.


Solo+box do 60, a potem cp szukac na classici krecenie cp na lvlach 1-60 bez sensu bo wiekszosc rezygnuje.