Witaj
Gość

Wątek: Zamienie sie kontami  (Przeczytany 2960 razy)

  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Zamienie sie kontami
« dnia: Luty 05, 2007, 08:05:39 am »
Mam PP/HE 78/77 i 64% czyli ma POF..
Postać posiada w tej chwili..

Dragonic bow+F+4
3 Sety a grede majestic light,dc light,tallumheavy light uns oczywiscie majestica ma na sobie reszte mozna sprzedac
Golkonda horn x1
okolo 650kk adeny
set majestic jewles uns +4
w wh jest 26 donator coins ,som,soul bow+qr

Interesuje mnie zamiana..JEsli ktos ma konto PO SUBIE i nudzi mu sie gra na swoim koncie to bardzo prosze :) PP/HE :)

Moje GG:291481

Możliwość zmiany hasła
Nick:Lottarion
Rasa:Dark Elf
Profesja:Sh/pS
Level:75+++
Clan:Brak
Server:Dragon x15 (dragon network)

  Nick:EikoPL
                                        Rasa:Human
                                         Profesja:TH
                                          LeveL:70+
                                          Clan:Brak
                                          Server:Dragonx15


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2007, 09:20:15 pm »
Nie polecam wymiany. Nie znam tego pana, ale w wiekszosci takich operacji ktos cos traci (konto, itemki, nerwy).


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2007, 07:55:54 am »
Hmm..Nie znasz mnie? to czemu nie polecasz? Nie rozumiem
POzwol zeby inny decydowali czy bede sie zamieniac czy nie..
Nick:Lottarion
Rasa:Dark Elf
Profesja:Sh/pS
Level:75+++
Clan:Brak
Server:Dragon x15 (dragon network)

  Nick:EikoPL
                                        Rasa:Human
                                         Profesja:TH
                                          LeveL:70+
                                          Clan:Brak
                                          Server:Dragonx15


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2007, 01:28:43 pm »
Przecież dywyn nie przyczepił się bezpośrednio do Ciebie, ani nie skrytykował konkretnie Twojej osoby, tylko zaznaczył, że takie transakcje są OGÓLNIE ryzykowne. Swoją drogą - czy ten topic nie powinien się znaleźć w "Trade"??:P







  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2007, 02:37:08 pm »
mysle mysle bo fajne fajne,  ale jakos wlasnie boje sie takiej wymiany :|


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2007, 03:27:22 pm »
Nadeszły nowe zmiany z itemami

Dragonic bow+F+5
3 Sety a grede majestic light,dc light,tallumheavy light uns oczywiscie majestica ma na sobie reszte mozna sprzedac
Golkonda horn x1
okolo 716kk adeny
set majestic jewles uns
w wh jest 19 donator coins ,som,som+acu+3
Nick:Lottarion
Rasa:Dark Elf
Profesja:Sh/pS
Level:75+++
Clan:Brak
Server:Dragon x15 (dragon network)

  Nick:EikoPL
                                        Rasa:Human
                                         Profesja:TH
                                          LeveL:70+
                                          Clan:Brak
                                          Server:Dragonx15


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2007, 07:05:58 pm »
wszystko byloby okej wymienilem sie z kolega kontami (pp/nekro i inne postacie) i niemila niespodzianka;/ pisal ze postac nie ma itemow ale da sie je zalatwic od kolegow bez problemow, a tu sie okazuje ze on wszystkie zabral ze wszystkich postaci, a jego koledzy chyba juz na tym serwie nie graja;/ poza tym pisal ze na 100% konto nie jest jego, a jakos postac sie przemieszcza za kazdym razem jak sie loguje jest w innym miejscu;/ i do tego nie mam pewnosci czy konto jest jego, bo nie zna odpowiedzi przy zmianie hasla... rozumiem jakby tam byly wypisane glupoty na szybko, ale to sa konkretne pytania... poza tym kolega nie odpowiada po zamianie na gg i nie ma z nim kontaktu;/ mam nadzieje ze odpowie na tego posta i wyjasni sprawe;/ pozdrowienia i poki co odradzam wymiany


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2007, 07:16:13 pm »
wszystko byloby okej wymienilem sie z kolega kontami (pp/nekro i inne postacie) i niemila niespodzianka;/ pisal ze postac nie ma itemow ale da sie je zalatwic od kolegow bez problemow, a tu sie okazuje ze on wszystkie zabral ze wszystkich postaci, a jego koledzy chyba juz na tym serwie nie graja;/ poza tym pisal ze na 100% konto nie jest jego, a jakos postac sie przemieszcza za kazdym razem jak sie loguje jest w innym miejscu;/ i do tego nie mam pewnosci czy konto jest jego, bo nie zna odpowiedzi przy zmianie hasla... rozumiem jakby tam byly wypisane glupoty na szybko, ale to sa konkretne pytania... poza tym kolega nie odpowiada po zamianie na gg i nie ma z nim kontaktu;/ mam nadzieje ze odpowie na tego posta i wyjasni sprawe;/ pozdrowienia i poki co odradzam wymiany
Czemu mnie twój post nie dziwi ?? Sprawdź gościa (np. czytając niektróre jego posty). Stwierdzisz że jest mało jakby to powiedzieć... kominikatywny, to sobie oszczędź... tak bywa z wymianami kont


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2007, 07:35:28 pm »
N/c i niech to bedzie nauczka dla Ciebie i przestroga dla innych...
AyGo


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2007, 07:43:46 pm »
w sumie nie mialem znowu super konta albo cos w tym stylu;p nie gralem juz na dn ale jakby nie bylo lottarion nie jest zbyt fear dlatego lepiej sie nie zamieniac z nim!


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2007, 08:14:51 pm »
Najlepiej to sie z nikim nie zamieniac zwlaszcza ze teraz passy mozna zmienic;p
A gosc napisal ze ma boskie konto to od razu jest prawda no lol nie oszukujmy sie kradzieze dzisiaj to rzecz dla niektorych normalna... Wiem ze to tylko gra ale ludzie naprawde chwile czasu spedzaja na tym zeby zrobic cos ciekawego, wyexpic postac itp(sami wiecie) Wiec takich ludzi mam za NIC...
A gosc sie juz na tym forum nie zjawi na bank!! Teraz siedzi pewnie i sie cieszy ze kogos zrobil w balona i sie masturbuje przed kompem bo zyskal kolejne (moze niezabogate) konto... Wiec nie napisze bo ma raczki w "smietanie" zapackane!! Tyle N/c
AyGo


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2007, 08:33:22 pm »
Mówisz o mnie? Jesli tak to sie duzzzo mylisz... Poprostu mi sie znoudzila psotac i chcem inna pograc a ty mi wyjezdzasz z textami ze oszukuje itp...
Buddy odezwij sie do mnie na gg mam te itemy dla ciebie..Buddy i z czego robisz pretensje porostu nie umiesz z nikim zagadac o itemy jak ci mowilem..No ale coz juz mam te itemy..A tak w ogóle postac stala w innym miejscu bo musialem cos zobaczyc
I mozesz passsy zmienic jak chcesz podam to odpowiedzina pytania ..I to tyle nie oskrarzaj mnie jezeli cie oszuklem a tak nie jest...
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2007, 08:37:13 pm wysłana przez Lottarion »
Nick:Lottarion
Rasa:Dark Elf
Profesja:Sh/pS
Level:75+++
Clan:Brak
Server:Dragon x15 (dragon network)

  Nick:EikoPL
                                        Rasa:Human
                                         Profesja:TH
                                          LeveL:70+
                                          Clan:Brak
                                          Server:Dragonx15


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2007, 09:21:31 pm »
Z tego co tu wyczytalem to go zrobiles w balona, bo napisales ze: POSTAC POSIADA W TEJ CHWILI...!!!!!!!!!!!! Kazalses mu pisac po swoich kolegach po itemy to jest wg ciebie fear?? Co by bylo jakby zaden z twoich qmpli mu itemow nie dal bo by wiedzieli ze to juz nie ty?? Albo jak napisal ze moze koledzy juz tu nie graja?? I napisal takze ze postac za kazdym razem jak sie loguje stoi w innym miejscu?? I z tymi odp na pytania to juz przegiecie lol no loooool
AyGo


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 07, 2007, 11:27:41 am »
Mówisz o mnie? Jesli tak to sie duzzzo mylisz... Poprostu mi sie znoudzila psotac i chcem inna pograc a ty mi wyjezdzasz z textami ze oszukuje itp...
Buddy odezwij sie do mnie na gg mam te itemy dla ciebie..Buddy i z czego robisz pretensje porostu nie umiesz z nikim zagadac o itemy jak ci mowilem..No ale coz juz mam te itemy..A tak w ogóle postac stala w innym miejscu bo musialem cos zobaczyc
I mozesz passsy zmienic jak chcesz podam to odpowiedzina pytania ..I to tyle nie oskrarzaj mnie jezeli cie oszuklem a tak nie jest...

Wymiata :D

Ciekawe, czy często będzie musiał coś zobaczyć :)
Śmierć? Nieważne! / Żyć? Nieważne! / Ważne - zwyciężyć!


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Zamienie sie kontami
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2007, 02:55:18 pm »
sprawa sie wyjasnila:/ kolega po prostu zamienil sie z 2 osobami na raz za to konto:/ n/c


nie polecam zamian z ta osoba!
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 02:57:55 pm wysłana przez buddy »