Witaj
Gość

Wątek: PR czy SE dla BD??  (Przeczytany 2794 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

PR czy SE dla BD??
« dnia: Luty 04, 2008, 06:15:42 pm »
Wiem , że były tematy o najlepszej subce dla BD , ale konczyly się zazwyczaj na 2 odpowiedziach .Mnie interesuje lepsza subka z pomiedzy PR a SE. Chodzi o coś fajnego w graniu nie nudzącego się i przydatnego na pt i w pvp . Czekam na odpowiedzi osób , które grały tymi postaciami i wiedzą jak one sprawują sie w walce  i na pt .


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2008, 09:10:26 pm »
lucznik czy mag? pytanie brzmiec powinny tak raczej ;)

obie klasy sa swietne, chociaz se bardziej samodzielny,
ja bym ci jednak polecil lucznika, wiekszy zasieg, buffki od pp/wc zawsze dostaniesz, a i bez nich ladnie kosisz
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2008, 09:57:59 pm »
W sumie masz racje na SE zawsze full buff i to jest + , ale grając bd/pr mozna odpalic sobie na dualboxie pp , albo pp sie znajdzie w klanie . Co do SE to mały zasieg , bo aby 600 .Lucznik lepszy na mass pvp i siege raczej jest . Poczekam na wypowiedzi innych , moze powiedza cos co zmieni moje zdanie bo na razie jestem bardziej nastawiony na PR.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2008, 08:37:57 am »
bd/se nie jest dla osob z mania nabijania kolejnych pvp.
Dobrze sie spisuje na oly, 1v1, na mass pvp czasem sie jakis punkt zlapie (aczkolwiek ja na mass pvp w samobojczym akcie tylko biegam i leje - i wcale na tym nie wychodze zle, czasem uda sie ubic 2-3 sztuki przed zgonem ^^)
Swietnie za to sprawuje sie na rb (se/bd + tt/wc = rb we 2 = wieksza szansa ze Ci drop wpadnie = mozna sie szybko dorobic xD), na siege robi sie za support (heal+buffowanie)
Generalnie fajna postac zeby pograc sobie, ale jej rola jest zmienna w zaleznosci od sytuacji.
Jak masz jakies pytania to smialo  :)

bo gdzie znajdziesz wiekszego speca od bd/se od Elvina?  :_delf_5_1:   /Reina
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 11:54:22 am wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2008, 02:17:57 pm »
no wiec mi bardziej zależy na pvp , więc tutaj lucznik>mag . No ale czy taki bd/pr sie szybko nie znudzi , bo z tego co sie orientuje to bd/se jest ciekawy i nie nudzacy, a w pvp to chyba też coś może .
Btw . Reina i Elvin +1 xD


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2008, 03:37:34 pm »
no z tym ostatnim moze byc problem, bo nie moge sam sobie dac plusa, ale jak najbardziej, Elvin dostaje ;)
a czy sie znudzi? to raczej zalezy od ciebie niz od postaci, czy bedziesz gral solo w kolko na tym samym spocie, czy moze w pt z innymi, czeste wypady do cata/fog/it/woa, mozliwosci jest duzo, nawet najnudniejsza postacia gra sie swietnie jak sie ma fajna ekipe i pomysly
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2008, 03:59:49 pm »
nie wiem czy sie przyda czy nie ale:


Staty na fulbuffie pod m.atak i cast speed, z valakasem, dc robe set, am+a+3. Nie mialem odpalonego combata (z nim cast 1,7k), brak baiuma i malari (podejzewam ze daloby sie wyciagnac 1,850 casta)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2008, 04:44:05 pm »
wlasnie mialem Cie Elvin prosic o staty , jeszcze PR by sie przydaly . Elvin chodzisz swoim bd/se na siege ?? jak tak to jak sie sprawuje , probujesz cos zabic czy tak jak mowisz aby dance , buff i heal?? Reina no wlasnie ja gram roznie , jak mam klan to fog itp nie ma sprawy, ale jak gram solo to bywa roznie . No i nadal sie nie zdecydowalem. z tego co widzialem na coloseum bd/se jak juz podszedl to jechal he/pp z draco+f w maja light , bd/se mial somka+1+acu i dc secik , wiec jak juz podejdzie to raczej ma pvp +1, a znowu bd/pr tez rade daje wiec wybor ciezki ;|


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2008, 05:35:57 pm »
obaj maja support w sobie, jeden wiecej drugi mniej, obaj sa naprawde dobzi w pvp
wybierz poprostu, co ci da wiecej przyjemnosci, magia czy strzaly z luku

ps. Elvin ale masz fajowa statystyke pvp ^_^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: PR czy SE dla BD??
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2008, 07:00:07 pm »
@ WiniaR
Tak chodze na siege, ale to wiesz wszystko zalezy...
W otwartej walce gdzie obie grupy stoja na max zasiegu stoje z tylu i healuje. Jesli np wychodzimy ze spawna jakiegos kolo zamku (tak jak cata sa kolo giran castle) i moge bic z 600 bez narazania sie na bycie najblizszym celem to ofc bije  :P To samo na mass pvp, odbijaniu/obronie rb.. poprostu inaczej pada sie stanowczo zbyt szybko.
@Reina
Wiem ze fajna xD heh, zobacz pierwsze zdanie mojego pierwszego postu  :P To ze nie mam 34543453 pvp nie przeszkadza mi w byciu rozpoznawalnym i w czerpaniu przyjemnosci z gry ^^
No i na shadow nie uprawia sie farmienia pvp na nobach spod dion/gludio ;p
Jeszcze moge dodac ze subke zrobilem w polowie wrzesnia a nie gram w l2 od poczatku listopada  :) (a teraz gram, ale w Perfect World ^^)