Witaj
Gość

Wątek: "Pimp my Ork"  (Przeczytany 2342 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

"Pimp my Ork"
« dnia: Czerwiec 16, 2008, 02:33:04 pm »
Cześć problem  jak  w  temacie. Mianowicie gram na dragonie destorjerem ponieważ, dragon jest nieczynny grałem troche na arenie. Nakoksowałem orka do 76 lewelu i chciałem wziąć suba Overlorda jednak u tego "Grand Prefecta" dostępne są tylko Łorkrajer , Tyrant i Destrojer niema Overlorda. czy na dragonie x 15 też tak jest?

kolejne pytanie jak mam lvl powyżej 76 to mogę zrobić subklase do Tytana?

z góry dzięki pozdrawiam
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2008, 03:01:34 pm »
Tak, mozesz zrobic subklase do tytana.

Nie mozesz zrobic destro/overlord, jak chcesz miec postac ol/xx to musisz zaczac gre overlordem i dopiero jego zsubowac


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2008, 05:32:58 pm »
ale nie polecam ci OL/Destro bo jest naprawde cienki
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2008, 07:11:29 pm »
jemu chodzi o to żeby mieć destro/ol a nie ol/destro żeby mies war cry i soul shield i buffki, suby (dragonowskiej) nie wybiera sie u grand prefecta ani mastera tylko u sir eric rodemai w aden i on może ci dodać każdą postać z twojej rasy ale potrzebujesz horna który kosztuje na arenie chyba 20 dc co już nie jest tak łatwo zdobyć ;)
a co do retaila to każda klasa może wybrać sobie inną oprusz warsmitha i overlorda oraz elfy nie mogą wybrać d elfów i na odwrót :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:52:48 pm »
Dokładnie o to chodzi Destro------>OL... Jednak tak naprawde myśle o postaci PvP. taki destro co rozgniata innych ale nie wiem jaką klase wybrać (mam pare durni do od.ebania co napinają sie na necie) nie wiem czy jakiegoś mutanta zrobić czy co. jak ktoś ma jakies sugestie to zapraszam do dyskusji...

Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:37:56 pm »
dobrymi postaciami do pvp są np sps/ee sh/bd sh/ps destro/wc czy ol też są dobzi oraz subu typy dager/tank czy dd/support szczerze to każdą postacią da sie powalczyć ale mutantem zawsze latwiej ale za to jak sie czujesz wygrywając pvp "normalną" subą a jak mutantem...
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:49:14 pm »
no kurde wygrywając pvp normalną postacią tzn nie mutantem to kozackie uczucie ( nie ze zwykłymi graczami ... tylko z napinaczmi ). Ale czytałem o Des/Tyr to ponoć jest troche słaby na interlude a des/wc ponoć sie nie nadaje do pvp więc myślałem na des/ol...
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:57:16 pm »
Pisze ci przeciez, ze nie zrobisz z destro na OL mozesz tylko z OL na destro i to bedzie to samo..staty mozesz sobie switchowac


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:03:33 pm »
Dobra LuSeR bez ciśnienia. A teraz kolejne pytanie Detro/Tyr, Destro/WC czy mutant? do pvp
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:08:33 pm »
Po mojemu to bez problemu można zrobić subę dragonowską z destro na OL . Retaila nie można zrobić, ale tą z hornem tak


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:12:53 pm »
tyr/destro na interlude lipa troche bo frienzy dziala na zwordy i polearmy a totemy mozna uzywac na fistach, destro/wc jest dobry do pvp ( duzy p def , buffy i p atack) destro/ol tez niezly ( troche gorsze buffy ale soul guard daje duuuuuuużo p defa) a mutant to według uznania ale mutanty mają to do siebie że ciężko z nimi wygrać nie bendąc mutantem (kosmiszne staty jak ponad 2 k casta i ponad 6 k m atack oraz dużo m i p def) ale za to sadysfakcja mniejsza :) a destro/wc można wiele zdziałać
http://pl.youtube.com/watch?v=jJ8ImVUoDbI
http://pl.youtube.com/watch?v=yB2fojpNFlM&feature=related
jeszcze z c4 ale zawiele sie nie zmieniło (tyko frienzy na łuk nie działa :) )
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2008, 09:17:29 am »
Dzięki Orri tak właśnie myślę nad Detro/WC. Ale jeszcze pytanie! jaki mutant byłby najlepszy dla Destro? czyli "Destro/xxx" tak to sie chyba oznacza. Muszę to wiedzieć gdyż, Luke skywalker miał lorda wadera, Batman miał jokera, a ja Umbato mam xxxAngelaxxx mój taki arcy wróg  8).
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:08:50 am »
moim zdaniem destro/th był by dobry... miał by dużo krytyków ale nie mial by wlasnych buffów a poza tym lepiej zrobić ee/ol czy ee/nekro
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2008, 03:48:23 pm »
poza tym jesli mówisze ze ol/destro jest slaby wyskocz do mnie na servie iifinity zjade cie jak psa


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2008, 05:00:51 pm »
kogo?? mnie?? mówisz o grze na statach des czy ol?? :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: "Pimp my Ork"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:43:11 pm »
po pierwsze możesz subnąć destro na OL'a (suba dragonowska z hornem - łączone skille)
po drugie destro.tyr nadal wymiata.
co do destro.ol kilero sam przyznaj, że w porównaniu z tym co działo się na c3 to jesteś teraz podawaczem ręczników :D tak seal of suspension na statach destro wchodził w ludzi jak w masło, na statach OL gość miał taki atk.s i p.atk, że w głowie się nie mieści xD ogółem nie widziałem pvp na c3, żeby ktoś zbił tej postaci więcej niż CP :D