Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 327861 razy)

  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1450 dnia: Maj 17, 2010, 04:01:25 pm »
po co screeny wystarczy logicznie pomyslec.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1451 dnia: Maj 17, 2010, 04:05:09 pm »
Yo Yo

szukam tylko potwierdzenia dla pewnej osoby, ZE POJSCIE W SHIELD STUN +WEAKEN BADZ SHIELD SLAM+WEAKEN JEST TOTALNYM DEBILIZMEN NAWET JEZELI CHODZI O GRE W CONSCIE...kiedy dagger ma as na  fire a ja mam ss na weaken fire, prosze o potwierdzenie ze jest to totalnym debilizmem, i uposledza tanka na kazdym mozliwym polu.

Mozecie tez wypisac wartosci do tego .
Pozdrawiam

/ScovY
Regulamin punkt:
2. Nie piszemy dużymi literami oraz nie zniekształcamy tekstu.
Przed napisaniem następnego posta zapoznaj się z regulaminem 


wracaj do dzialu DN tu rozmawiamy o l2

Potwierdzam, weaken tak naprawde gowno da a bez SS +12recycle nie jestes nawet w stanie sprawnie prowadzic Crowd Control na pvp nie mowiac juz nawet o oly...
new future.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1452 dnia: Maj 17, 2010, 04:07:12 pm »
po co screeny wystarczy logicznie pomyslec.

cytuj jak odpowiadasz bo nei wiem czy to do mnie czy do kogos innego, o screenach nic nie pisalem.


Dzieki Roniś :*


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1453 dnia: Maj 17, 2010, 08:02:22 pm »
Yo Yo

szukam tylko potwierdzenia dla pewnej osoby, ZE POJSCIE W SHIELD STUN +WEAKEN BADZ SHIELD SLAM+WEAKEN JEST TOTALNYM DEBILIZMEN NAWET JEZELI CHODZI O GRE W CONSCIE...kiedy dagger ma as na  fire a ja mam ss na weaken fire, prosze o potwierdzenie ze jest to totalnym debilizmem, i uposledza tanka na kazdym mozliwym polu.

Mozecie tez wypisac wartosci do tego .
Pozdrawiam

/ScovY
Regulamin punkt:
2. Nie piszemy dużymi literami oraz nie zniekształcamy tekstu.
Przed napisaniem następnego posta zapoznaj się z regulaminem 


wracaj do dzialu DN tu rozmawiamy o l2

Potwierdzam, weaken tak naprawde gowno da a bez SS +12recycle nie jestes nawet w stanie sprawnie prowadzic Crowd Control na pvp nie mowiac juz nawet o oly...

że co się robi?

nie da to się parasola w d4 otworzyć. Mam stuna na time i nie mam kompletnie problemów z reuse a raczej z czasem castowania. Na full buffie i z dobrym disco w zasadzie bez reuse leci ten stun. Co do oly na palku może to i ma jakiś sens.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1454 dnia: Maj 17, 2010, 08:09:49 pm »
tez +time.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1455 dnia: Maj 17, 2010, 08:43:15 pm »
tez +time.

Gram/gralem na GF wiec opcji +time nie mialem ;/
 Ale, nawet na full bufie ze stunem +0 mialem problemy z reuse zeby utrzymac tempo.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1456 dnia: Maj 17, 2010, 11:21:24 pm »
dlaczego 99% tankuf np przy mass pvp stunuje a pozniej leje target , nie est to troche retarded? nie lepiej poczekac az stun zejdzie i wtedy lac , przeciez i tak gowno tank robi np takiemu daggerowi ?
na wielu frapsach widze ze tank leci ja nieogar stunuj , łapa, target sie budzi i dalej za nim leci  , wtf?


Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1457 dnia: Maj 17, 2010, 11:25:57 pm »
dlaczego 99% tankuf np przy mass pvp stunuje a pozniej leje target , nie est to troche retarded?
bo nie wiedza co to CC aka crowd control

stunujesz i biegniesz do nastepnej potencjalnie groznej osoby ktora przydaloby sie zestunowac/zagrowac


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1458 dnia: Maj 17, 2010, 11:52:13 pm »
Biegniesz do daggera, stun/slam/judge(tribunal) i smigasz do nastepnego.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1459 dnia: Maj 18, 2010, 12:18:07 am »
taaa a tamten się budzi po tym tribunalu bo ten skill najczęściej przerywa stuna.

Co do opcji to od finala + jest chyba na time enchant.


Bula problem jest taki. W zależności kogo masz zlockować. Jak jest to nozyk to lepiej nie puszczać ze stuna bo jak się obudzi to może zrobić krzywdę komuś z party. to samo z zerkiem. Reszta już takiego szału nie zrobi więc można skakać po targetach.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1460 dnia: Maj 18, 2010, 09:51:08 am »
a moja wypowiedz to taka relfleksja po objerzeniu frapsow z rpg'a ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1461 dnia: Maj 18, 2010, 01:29:29 pm »
z palkiem jest pewien problem i lockwoaniem targetów. Więc pewnie dlatego zrywa mu się ze stuna i koleś leci na next target

Sam stun ma dobry landrate ale problem polega na tym że w kolesia z epicami i rs++ ciężko to wsadzić. TOL to niewątpliwie duży bonus ale z drugiej strony TOD nawet na +1 włazi prawie we wszystko a po tym to stoisz na perma stunie nawet z epicami i rs +++.


Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1462 dnia: Maj 18, 2010, 04:39:20 pm »
ja nie mowie o palku tylko ogolnie o tankach na pvp , a  konkretniej to chyba to byl DA co go na frapsie widzialem


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1463 dnia: Maj 18, 2010, 07:44:14 pm »
to już nie rozumiem

Bo Da z todem na + już lockuje każdy target :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1464 dnia: Maj 18, 2010, 11:32:09 pm »
to już nie rozumiem

Bo Da z todem na + już lockuje każdy target :)

-30% ressist debuffow + -30% healing is gay yo!


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1465 dnia: Maj 19, 2010, 12:07:48 am »
to już nie rozumiem

Bo Da z todem na + już lockuje każdy target :)

-30% ressist debuffow + -30% healing is gay yo!

ja nie mowie o palku tylko ogolnie o tankach na pvp , a  konkretniej to chyba to byl DA co go na frapsie widzialem

to było odnośnie tego :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1466 dnia: Maj 19, 2010, 11:16:40 am »
A wiec pozwolicie ze teraz ja sie wypowiem Pal moim zdaniem na High lvl jest OP poprostu nie do pokonania ja jako Pal na servie x10 radze sobie nim super poki co u nas najlepszy set/bron to Dynasty udalo mi sie to zalatwic czyli mam Full dynasty tylko bizu dalej TT...a takto weapon dyn sword fundation <3 u-_-'lo mi sie :> i wiec.... moim zdaniem Paladyn ma problem z TK , Summonerami, i Necro ale to necros musi byc ogarniety :D no chyba ze jeszcze sa takie boty jak na moim servie ze ludzie lataja full epic fear +30 i wychodzi Pal na AI a fear wchodz 10/10 xd wiec prze-_-'ne ja dye mam +2Str-2Con zas bez przesady z tym -4 czy tam 5 bo musisz meic sie czym healowac dla pala dynasty hvy shield master dobry bo daje +3% heala effect i Stun resist...Epikow niemam zadnych i ogolnie sie zastanawiam co enchantowac mam 10 GCM i bede chyba enchantowal Shield Slam OP skill jak wejdzie Tyrkowi/Gladowi/Destro/Lukowi/Daggerowi to padaja xd...prze-_-'ne jest z TK bo jak im dam shield slama to te (£$^"*£^ cubiki to zdjemuja ;/ czyli nic z tego i ogolnie ten cubic ciagle leczy xD i jeszcze kolejny DMG zadaje ....zal.. mam +3% heal w Dyn Heal Empoer 7lvl w broni i sacra +7 power .... wiec jak normalnie z bss'ami healuje sie po 200 to ja teraz sie healuje po 1,3 :>  a na Tolu po 3 k czy cos takiego... ale te &*£$^&* TK wychodzisz sobie na Oly to i tak nie dosc ze starcisz czas to i tak przegrasz bo walczysz do konca nikt nie padl bo kubik leczy za 0 many a ty siebie za 0 many tylko ze u niego leje cubic i on wiec wygrywa ten kto zadaje wiecej DMG :P wiec lipa ogolnie mam tez Tribunala +6 holy w broni 150 Holy i dmg sie nie zmienil (bug server ? ) musze chyba na power zmienic.... ktos mowil tam daleko w stronach ze UD na +time o_O po co ? nie lepiej na Penalty ze mozesz sobie na UD chodzi ? wolno ale mozesz.... Ogolnie kapa jest jeszcze z kamaelem tym co zdjemuje bron i debuffy( nie znam sie nie nich czyli profki nie znam :> ) przy nich trzeba albo miec luk albo padasz (mowiac o Oly)bo ten stun jego jak -_-'nie to siedzi dlugo..... i cie napieprza tymi skillami... stun zchodzi... a on biega i biega i biega i biega speed taki ze na AI nie mgoe go dogonic czyli nic z tego... i pozniej jak walnie pare stunow pare dmg i po stunie ucieka to i tak wygrywa bo zadal na Oly wiecej DMG -_- chore a mowiac o summonach to jest tak ...Ai , Sof , Tol hp z 80% masz i jedziesz wyskakujesz a konik cie po 3 k ciska WTF !?!?!?! to tyle na razie odemnie :>



//Madith:
Otrzymujesz ostrzezenie w postaci minusa. Zapoznaj sie jeszcze raz z regulaminem, naucz sie pisac posty poprawnym i kulturalnym jezykiem a potem dopiero zabierz sie za pisanie. Otrzymujesz tylko minusa, poniewaz jestes nowym uzytkownikiem, za kolejne upomnienia mozesz zgarnac ostrzezenie % co przybliza uzytkownikow do bana.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2010, 01:22:35 pm wysłana przez Madith »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1467 dnia: Maj 19, 2010, 11:38:27 am »
a teraz idź napisz te rewelacje w dziale tego priva na którym grasz :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1468 dnia: Maj 19, 2010, 12:30:11 pm »
jpd ale zem sie rozpisal xD pisac dalej xD?
a teraz idź napisz te rewelacje w dziale tego priva na którym grasz :)
Kazdy server ma swoje slabe strony :> a l2rox mi sie podoba :D
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2010, 12:35:15 pm wysłana przez Savrin »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1469 dnia: Maj 19, 2010, 01:28:05 pm »
Z reguły piszemy tutaj informacje i swoje przemyslenia w oparciu o doswiadczenie i wiedze z oficjalnych serverow, czyto NA/EU czy RU. Cieszy mnie, ze jako nowy uzytkownik starasz sie dostarczyc nam wiedzy ale niestety informacje przez Ciebie podane pochodza z prywatnego serwera i nie sa one adekwatne do realiow zadnego serwera oficjalnego. Dlatego prosze bys nie wprowadzal w blad innych uzytkownikow poniewaz fizyka gry na Twoim serwerze jest unikalna i przypisana tylko do Twojego servera.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1470 dnia: Maj 19, 2010, 01:30:46 pm »
blagam podklej to :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1471 dnia: Maj 20, 2010, 10:42:37 am »
A wiec pozwolicie ze teraz ja sie wypowiem Pal moim zdaniem na High lvl jest OP poprostu nie do pokonania ja jako Pal na servie x10 radze sobie nim super poki co u nas najlepszy set/bron to Dynasty udalo mi sie to zalatwic czyli mam Full dynasty tylko bizu dalej TT...a takto weapon dyn sword fundation <3 u-_-'lo mi sie :> i wiec.... moim zdaniem Paladyn ma problem z TK , Summonerami, i Necro ale to necros musi byc ogarniety :D no chyba ze jeszcze sa takie boty jak na moim servie ze ludzie lataja full epic fear +30 i wychodzi Pal na AI a fear wchodz 10/10 xd wiec prze-_-'ne ja dye mam +2Str-2Con zas bez przesady z tym -4 czy tam 5 bo musisz meic sie czym healowac dla pala dynasty hvy shield master dobry bo daje +3% heala effect i Stun resist...Epikow niemam zadnych i ogolnie sie zastanawiam co enchantowac mam 10 GCM i bede chyba enchantowal Shield Slam OP skill jak wejdzie Tyrkowi/Gladowi/Destro/Lukowi/Daggerowi to padaja xd...prze-_-'ne jest z TK bo jak im dam shield slama to te (£$^"*£^ cubiki to zdjemuja ;/ czyli nic z tego i ogolnie ten cubic ciagle leczy xD i jeszcze kolejny DMG zadaje ....zal.. mam +3% heal w Dyn Heal Empoer 7lvl w broni i sacra +7 power .... wiec jak normalnie z bss'ami healuje sie po 200 to ja teraz sie healuje po 1,3 :>  a na Tolu po 3 k czy cos takiego... ale te &*£$^&* TK wychodzisz sobie na Oly to i tak nie dosc ze starcisz czas to i tak przegrasz bo walczysz do konca nikt nie padl bo kubik leczy za 0 many a ty siebie za 0 many tylko ze u niego leje cubic i on wiec wygrywa ten kto zadaje wiecej DMG :P wiec lipa ogolnie mam tez Tribunala +6 holy w broni 150 Holy i dmg sie nie zmienil (bug server ? ) musze chyba na power zmienic.... ktos mowil tam daleko w stronach ze UD na +time o_O po co ? nie lepiej na Penalty ze mozesz sobie na UD chodzi ? wolno ale mozesz.... Ogolnie kapa jest jeszcze z kamaelem tym co zdjemuje bron i debuffy( nie znam sie nie nich czyli profki nie znam :> ) przy nich trzeba albo miec luk albo padasz (mowiac o Oly)bo ten stun jego jak -_-'nie to siedzi dlugo..... i cie napieprza tymi skillami... stun zchodzi... a on biega i biega i biega i biega speed taki ze na AI nie mgoe go dogonic czyli nic z tego... i pozniej jak walnie pare stunow pare dmg i po stunie ucieka to i tak wygrywa bo zadal na Oly wiecej DMG -_- chore a mowiac o summonach to jest tak ...Ai , Sof , Tol hp z 80% masz i jedziesz wyskakujesz a konik cie po 3 k ciska WTF !?!?!?! to tyle na razie odemnie :>



//Madith:
Otrzymujesz ostrzezenie w postaci minusa. Zapoznaj sie jeszcze raz z regulaminem, naucz sie pisac posty poprawnym i kulturalnym jezykiem a potem dopiero zabierz sie za pisanie. Otrzymujesz tylko minusa, poniewaz jestes nowym uzytkownikiem, za kolejne upomnienia mozesz zgarnac ostrzezenie % co przybliza uzytkownikow do bana.


Wall of text criticaly hit's Ryltar for 754320 damage (4235 overkill).
Ryltar died X_x.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1472 dnia: Maj 20, 2010, 10:54:01 am »
będziemy Go opłakiwać rzewnie  :?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1473 dnia: Maj 22, 2010, 01:28:49 am »
Nie spamujcie i nie flamujcie nowego użytkownika :P Każdy z nas na bank nie raz się wygłupił :P

Na przyszłość proszę pisać tylko rzetelne informacje
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1474 dnia: Maj 22, 2010, 09:52:42 am »
Witam. Gram palem i nie wiem jakie certy wziąć, co polecacie?
Myślałem nad barrierą, focusem i boost hp. Doradźcie cos;) Pozdrawiam.

I: Pytanie przeniesione do odpowiedniego tematu.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 11:06:43 am wysłana przez Inidriel »