Witaj
Gość

Wątek: Subklasa jako main  (Przeczytany 4534 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Subklasa jako main
« dnia: Styczeń 01, 2012, 06:48:16 am »
Witam. Nie wiem czy taki temat już istnieje, ale mam pewne pytanie odnośnie pierwszej subklasy w Goddess of Destruction.
Mianowicie można teraz ją wyexpić do maksymalnego lvla, przebudzić, ale czy można np. grać na niej z takimi samymi przywilejami jak na mainie? tzn. certy itd. czy jest coś co uniemożliwia grę w pełnej okazałości?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Subklasa jako main
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2012, 11:17:19 am »
Na oly nie mozesz startowac i certy dzialaja chyba tylko na maina (tego nie wiem na 100%).



  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Subklasa jako main
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2012, 11:29:55 am »
Witam. Nie wiem czy taki temat już istnieje, ale mam pewne pytanie odnośnie pierwszej subklasy w Goddess of Destruction.
Mianowicie można teraz ją wyexpić do maksymalnego lvla, przebudzić, ale czy można np. grać na niej z takimi samymi przywilejami jak na mainie? tzn. certy itd. czy jest coś co uniemożliwia grę w pełnej okazałości?

jedyne ograniczenie to blokada olimpiady, cala reszta działał jak na maine włącznie ze skillami z subow.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa jako main
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 11:43:02 am »
tutaj chodzi o pierwszą subclasse czy jedną z trzech możliwych?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Subklasa jako main
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2012, 02:08:05 pm »
Jedną z trzech.