Witaj
Gość

Wątek: Open Beta!  (Przeczytany 21815 razy)

  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 11, 2009, 03:27:51 pm »
Ja dziś aiona ściągnąłem :D kumpel dał mi beta konto to wypróbujemy :D i przekonamy się czy będziemy grać, tylko mam nadzieję że będzie tańszy ten cd-key :( jeśli zdecyduję się zagrać

Paczuszka startowa kosztuje to 150 zł, a potem tyle co za L2 będzie.
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 11, 2009, 03:35:02 pm »
z cd-keyem ile dni grania sie dostaje? bo czytalem juz rozne opinie, ze 30 czy 37


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 11, 2009, 05:35:20 pm »
zrobiłem clerica 22 lvl i gra jest ok, będę kontynuował już na life serverach :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:55:06 am »
Do kiedy jest ta Beta? Do soboty czy do niedzieli? Jeśli do soboty to do której godziny +/-?




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:57:55 am »
sprzedalem konto w l2 za grosze, moze dam szanse aionowi


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 12, 2009, 02:06:54 pm »
beta do neidzieli nei wiem do ktorej h
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 12, 2009, 09:40:45 pm »
Ogólnie pierwsze wrażenia: -_-'iście wciąga, bynajmniej mnie, i bardzo ciekawe te questy :D podoba mi się to że nie trzeba bezmyślnie bić mobów :D Teraz wszystko zależy od tego czy ziomek od pp odezwie się do 25września :))
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 09:44:41 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:36:08 am »
no to kilka moich wrażeń:

Dobry mix WoW'a, L2 i częściowo GW. Każda postać bardzo przyjemna i chociaż cleric ownuje gdzieś do 25-30, to end game jest zbalansowany podobno, więc jestem spokojny ^^

Walki nawet PvE dość ciekawe i nei raz wymagające. Są questy po 14 lvlu, że samemu dość trudno, szczególnie, że zauważyłem dziwną zależność, że jak moob jest z 1-2 lvli wyzej od nas, to kara nas dość mocno. gdy lvl jest rowny, albo 1 mniejszy, to nagle staje sie jakby o polowe slabszy ;>

PvP nie miałem, bo nawet nie wiem o co z tym riftem chodzi za bardzi, ale może zdążę się jutro dowiedzieć jeszcze ^^

Klimat assassina jest fajny, ale chucherko z niego straszne. kilka sekund nieuwagi, zle odpalone skille i juz do piachu idziemy. agro 2-3  mobowo to praktycznie zawsze wyrok. dobrze, ze sprintigiem mozna zazwyczaj odbiec i wskoczyc szybko na hide.

Grafika jest miodzio. Chodzi nawet czaem płynniej od L2, co mnie naprawdę cieszy, ale i tak trochę więcej ramu by mi się przydało, bo lekkie doczyty są czasem jak lokacja większa, a ja szybko kamerą wokół obracam.

Nie ma kłopotów z party, na region czacie non stop lecą propozycje party na poszczegolne trudniejsze questy, a przy live starcie bedzie jeszcze wiecej ludzi przecież! ; p

Poza 1 lokacją nie odczułem przepełnienia, bo mobów jest dużo, respawn quest itmeów/nobów dość szybki. nawet jak ze 3 osoby czekają, to kwestia 4 minut max.

questy dość łatwe i przyjemne, czasem nawet czymś zaskoczą, jak jakaś misja na czas itd.

Aha, i kto na tym serwerze na "C" (Castor...?) zajął nick "Alarion"? Przyznać się bez bicia, bo znajdę i zamorduję... Słyszałem, że to ktoś z AE, czy to prawda...? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:41:31 am »
no to jeszcze kilka :P







  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 13, 2009, 02:34:32 am »
czytalem na stronie aiona o beta ma byc do 8 a.m do niedzieli (czyli zostlao 7h30min)

a tu open beta patch notes:
http://powerwiki.na.aiononline.com/aion/1.5.0.5%20Patch%20Notes%20-%2009/12/09

pare ciekawych zmian w skillach jest, zwlaszcza na korzysc clera i spiritmastera.

btw. robil ktos delivery supplies x100? wlasnei sie zaczalme bawic, ciekawe czy jest cos ineteersujacego pod koniec questa :P

btw2. jak zapewne wiekszosc sie domysla w aiiona na belkinie n52 gram sie sporo lepiej, kumepl na gra a ja bede og mial w tym tygodniu, zarowno do aiona jak i do l2 jak i na przyszlosc
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 03:30:01 am wysłana przez shevra »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:45:45 am »
Zastanawiam się czy nie bardziej opłaca się kupić tej edycji kolekcjonerskiej :p ze względu na skrzydełka :D te po 30lv które jak czytałem będą kosztować 12kk :D chociaż to trochę odbiera zabawę bo jednak normalnie będzie trzeba pomyśleć żeby je zdobyć i będzie większy fun jak się je zdobędzie :D Kurde, Falcon idziesz na Aion-a na 100%? :D I ty Alarion :D jak jest z wami?




  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 13, 2009, 02:35:32 pm »
wie ktos czy jak kupilem ten preorde na bete za 20 zl z headstartem i wyborem postaci i tymi bonusowymi itemkami to aby doladowac konto wystarczy ze kupie prepaid na 30/60 dni, czy musze kupowac ta paczek za 150 zl i tam bedzie activation cdkey?
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 13, 2009, 02:58:34 pm »
Mi się wydaje że potrzebujesz cd-key'a ale to dziwne bo te paczki za 150zł to też preorder tyle że z cd-key'em :P i 30 dniami gry




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 13, 2009, 04:03:21 pm »
Czyli te skrzydełka tylko w tej specjalnej edycji? Nie można ich zdobyć w grze inaczej?

Ja na 90% idę, QQuentim, Yami, Slon, Dante też. Być może też mój brat, nasz BD z const i dawny właściciel naszego EE, którym grał Słoń.

Chyba będę robił enchantera... ;>
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 13, 2009, 04:13:27 pm »
Można je zdobyć normalnie w grze robiąc questa :P tylko to jakoś dziwnie wygląda bo z tego co czytałem to będziesz za nie musiał zapłacić 12kk :D a tak jak kupisz kolekcjonerską masz je od razu :P




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 13, 2009, 06:59:47 pm »
eh na jednym forum znalazlem kilku znajomokow z ktorymi gralem w inna gre ladnych pare lat temu, moze jednak skusze sie na asmo templara. widze ze sporo osob sie do aiona przymierza, w l2 juz same boty zostana  :P


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:15:31 pm »
Co jak co ale chyba nikt nie przypuszcza, ze Aion bedzie bot free, bo nie bedzie.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:20:55 pm »
boty juz teraz smigaja chociaz beta jest  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:57:27 pm »
co ci z bota jak lvl wbijasz questami,sprzet na instancjach/pvp a hajs sie prawie do niczego nie przydaje?  :oops: ohh sry enchanty sobie kupisz... ql ale bedziesz sto lat za murzynami za ludzmi grajacymi normalnie ^_^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:02:27 pm »
botow jest malo , sporo zostalo wybanowanych w zwiazku z open beta i duzym zainteresowaniem.
podobniez pod koniec closed bety zbanowali 7k kont, lf confirmation.
Ogólnie pierwsze wrażenia:i bardzo ciekawe te questy :D

no wciagajce questy niektore ;]
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:08:55 pm »
co ci z bota jak lvl wbijasz questami,sprzet na instancjach/pvp a hajs sie prawie do niczego nie przydaje?  :oops: ohh sry enchanty sobie kupisz... ql ale bedziesz sto lat za murzynami za ludzmi grajacymi normalnie ^_^;
mozna grac normalnie i botowac jak sie jest afk;p

wlasnie to mnie przekonuje do aiona ze nie trzeba bic tylu mobow zeby wbic jakis konkretny lvl, no i podobno fabula jakas jest to kolejny plus


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:20:47 pm »
Jak widzę te takie "combo" A+1 itp. to są te combo skille? I jak je klikacie? Tak jak pisze czyli np. A+1 będę musiał kliknąć A+1 żeby użyć?(trochę bez sensu) czy jakoś inaczej np f1?

Edit.Jakie wersje kupujecie? Kolekcjonerską czy normalną? Kolekcjonerska 37dni/skrzydełka 30+lv(to te najlepsze) i te inne duperele=199////preorder+cdkey te -_-'ółki co ma kol. bez szkrzydeł i +30 dni=149
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 08:23:11 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:22:35 pm »
Jak widzę te takie "combo" A+1 itp. to są te combo skille? I jak je klikacie? Tak jak pisze czyli np. A+1 będę musiał kliknąć A+1 żeby użyć?(trochę bez sensu) czy jakoś inaczej np f1?

do drugiej belki masz dostęp przez alt+1,2,3.... , do trzeciej ctrl+1,2,3....

botow jest malo , sporo zostalo wybanowanych w zwiazku z open beta i duzym zainteresowaniem.
podobniez pod koniec closed bety zbanowali 7k kont, lf confirmation.
Ogólnie pierwsze wrażenia:i bardzo ciekawe te questy :D

no wciagajce questy niektore ;]

Ten quest to jest wyjście bezpieczeństwa, żeby wydostać się z pandemonium, jak się spłuczesz z kasy do zera i nie będziesz miał na teleport. Zresztą nawet NPC to wyjaśnia. GZ zrobienia go sto razy i to na becie :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 08:25:07 pm wysłana przez Falconek »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:47:30 pm »
ja sobie przebindowalem te alt+... na f1,f2 itd (przyzwyczajenie z l2 ;)) i zaznaczanie czlonka z pt na alt + 1... bo do heala sie przydaje :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:00:39 pm »
Jak widzę te takie "combo" A+1 itp. to są te combo skille? I jak je klikacie? Tak jak pisze czyli np. A+1 będę musiał kliknąć A+1 żeby użyć?(trochę bez sensu) czy jakoś inaczej np f1?

do drugiej belki masz dostęp przez alt+1,2,3.... , do trzeciej ctrl+1,2,3....

botow jest malo , sporo zostalo wybanowanych w zwiazku z open beta i duzym zainteresowaniem.
podobniez pod koniec closed bety zbanowali 7k kont, lf confirmation.
Ogólnie pierwsze wrażenia:i bardzo ciekawe te questy :D

no wciagajce questy niektore ;]

Ten quest to jest wyjście bezpieczeństwa, żeby wydostać się z pandemonium, jak się spłuczesz z kasy do zera i nie będziesz miał na teleport. Zresztą nawet NPC to wyjaśnia. GZ zrobienia go sto razy i to na becie :D

tak sie domyslalem ale stwierdzilem ze bede pr0 i go zrobie, za ukonczenie +5 do zajebistosci.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you