Witaj
Gość

Wątek: L2 Classic EU off zbieranie głosów.  (Przeczytany 14995 razy)

  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2015, 10:43:00 am »
Niby to l2 takie dobre wszyscy się tym zachwycają i chcą koniecznie tego l2c, to te 15k głosów powinno być jak na dobre mmo przystało uzbierane w ciągu kilku godzin a nie miesięcy a i to niepewne czy się uda. Natomiast już po tym głosowaniu widać że l2 to trup który będzie śmierdział bardziej niż dotychczas jeśli taki serwer w ogóle powstanie.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2015, 11:15:28 am »
to co ty kurwa w ogole jeszcze na tym forum robisz?  :shock: oh right.. this is internetz...


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2015, 11:16:46 am »
@Grande,
nie każdy stary/nowy gracz wie lub wiedział o głosowaniu i projekcie. Część osób po prostu już dawno temu zrezygnowało z L2 a na wieść o projekcie są chętni wrócić do gry. Kwestia marketingowa. A na marketing będzie jeszcze czas. Te głosowanie to tylko formalność i pokazanie NCSOFTowi że zainteresowanie istnieje. Skoro dali na uzbieranie 30 dni to znaczy że spodziewali się znacznie gorszego wyniku. Myślę, że jeśli głosowanie byłoby dobrze rozreklamowane na pewno wynik można by osiągnąć w ciągu max dnia lub dwóch.

AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2015, 11:54:37 am »
@Grande,
nie każdy stary/nowy gracz wie lub wiedział o głosowaniu i projekcie. Część osób po prostu już dawno temu zrezygnowało z L2 a na wieść o projekcie są chętni wrócić do gry. Kwestia marketingowa. A na marketing będzie jeszcze czas. Te głosowanie to tylko formalność i pokazanie NCSOFTowi że zainteresowanie istnieje. Skoro dali na uzbieranie 30 dni to znaczy że spodziewali się znacznie gorszego wyniku. Myślę, że jeśli głosowanie byłoby dobrze rozreklamowane na pewno wynik można by osiągnąć w ciągu max dnia lub dwóch.
Tylko że zobacz sobie na takiego na przykład kickstartera gdzie głosowanie dotyczące gier odbywa się kasą, ludzie głosują na gry o których nie wiele wiadomo czym bedą i czy w ogóle powstaną a mimo to zobacz na frekwencje niektórych tytułów. Natomiast l2 jest już kilkanaście lat na rynku każdy kto choć troche się interesuje grami miał styczność z tym tytułem. Dlatego dziwi mnie ten próg 15k głosów i dodatkowo jak trudno go uzyskać takiemu tytułowi. To nie jest gra indie tworzona przez jedna osobe tylko swego czasu bardzo popularne mmo.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:30:25 pm »
Teorii może być multum. Próg jaki jest taki jest i na bank w ciągu kilku dni będzie przekroczony.

wiesz każdy może myśleć że po co głosować, skoro głosy na bank się uzbierają. I tym sposobem 50% jak nie więcej ludzi którzy chcą tam grać pewnie jeszcze nie zagłosowali albo w ogóle nie zagłosują. Ciężko dywagować na temat czegoś co tak naprawdę okaże się dopiero w momencie otwarcia i oficjalnej liczby graczy.

Nie ma co płakać że mogłoby być więcej głosów. Osobiście jestem przekonany że online dopisze a jeśli chodzi o głosy, próg 20k na bank zostanie przekroczony. O ile powyżej 15k będą jeszcze zbierać.

Ważne to teraz by każdy gracz starego dobrego L2 wiedział o projekcie, dobry marketing i sukces gwarantowany. A mina wszystkich sceptyków kiedy sami wbiją na ten serwer - będzie bezcenna. Pozdro
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:39:46 pm »
Tak full casual bym pobił mobki z godzinke dziennie.  Zagłosowane.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2015, 01:31:16 pm »
Grande to taki głoś rozpaczy tego forum.
Zawsze w każdym temacie o grze (TERA, GW2, AA etc.) płacze jaka to gra zła mało popularna i w ogóle ujowa 8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2015, 02:23:29 pm »
Jest dużo ludzi którzy czekają na projekt, a nie zagłosowali, np. ja :) Można to porównać do przyszłych wyborów prezydenckich - każdy z nas ma jakieś poglądy, bardziej lubi kogoś, a kogoś mniej, ale nie ma przymusu głosowania, więc połowa polskiego społeczeństwa zostaje w domu i uważa, że jej głos i tak nic nie zmieni... Taka jest rzeczywistość. Bardziej martwię się tłokiem na serwerze niż o te 15k głosów ;)

A tak na marginesie, orientujecie się ile wynosi miesięczny abonament? Z 50 zł?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2015, 02:25:49 pm wysłana przez lukaszek1984 »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2015, 02:31:40 pm »
A jak się trzyma ruski classic? Sporo ludzi się na bank wykruszyło, ale skoro chcą zrobić wersje eu to chyba jest ok?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2015, 03:34:31 pm »
nie za dobrze,
http://l2on.net/?c=online&a=stat&target=Gran_Kain (2gi wykres)
pozostałe serwery będą na dniach mergowane


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2015, 06:29:31 pm »
z drugiej strony to tez plus ze ruski classic sie sypie, jestem pewien ze l2c eu zyska troche nowego ludu z tego powodu, bo nie wierze ze RUSKIE nie skorzystaliby z takiej okazji


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 30, 2015, 08:20:13 pm »
http://forums.goha.ru
8,5k wyświetleń i 6 stron, więc jest jakieś zainteresowanie :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2015, 08:21:46 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 01, 2015, 01:13:13 am »
To że wstanie serwer europejski to jest pewne. Mnie iteruje czy ludzie wytrzymają te pomniejszone rate na drop kasę i exp. Początki na starym l2 były ciężkie, a tu zapowiada się jeszcze ciężej. Ile z tej masy ludzi zostanie na serwerze po miesiącu czy 2 miesiącach? Większość się napala, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakie wyzwanie stawia teraz l2.

Druga sprawa jaka mnie interesuje to czy twórcy L2 podąża ta sama ścieżka co poprzednio czy na nowo będą modyfikować grę by nie popełnić starych błędów.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2015, 11:21:17 am »
Jestem za tym zeby powstal EU ale ciekawi mnie ilu tych ludzi przesaczonych H5 i wyzej odpadnie w przedbiegach z powodu expa i kasy. Bo jestem niemal pewny ze wiele osob nie zdaje sobie sprawy na co sie pisze.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 05, 2015, 10:25:52 am »
The weekend was not as successful as many of you expected, but still, we have collected 13053 registrations.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 05, 2015, 06:12:02 pm »
Oglądałem dziś stream z ruskiego classica fajnie expili bow-ami bez ssów na Dragon Valley w maks pt.



  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 08, 2015, 05:18:01 pm »
Panowie brakuje 2 tysięcy podpisów aby uruchomili classica!Sprężajcie poślady do głosowania! :)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 08, 2015, 05:39:06 pm »
Potrzeba jeszcze tylko 1,2 tys. podpisów/rejestracji, a dostaniemy Lineage 2 Classic


icznik z dzisiejszego przedpołudnia zatrzymał się na 13783 podpisach za otwarciem Lineage 2 Classic. Potrzeba jeszcze 1,200 rejestracji, co wydaje się chyba proste, bo do końca akcji zostało jeszcze 13 dni (21 maja). 1200 dzielimy przez 13 wychodzi 92 – tyle osób dziennie...


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 13, 2015, 07:31:36 pm »
I jak to wygląda?
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 13, 2015, 07:39:25 pm »
Cytuj
Hey, guys! Here is your special post.
First of all, we would like to say thank you for your participation and enthusiasm in spreading the word about L2 Classic!

We have finally reached 15000 registrations!!! :) That's amazing, fellows, and we all have done a great job.

We shall keep collecting votes till the 21st of May. Now when we have reached our initial goal and we have still a week to go, we shall analyze the votes we already have to make sure that there is no foul play. Moreover, the final number of registrations will be revised repeatedly after the 21st of May to exclude double, triple and whatever votes.

As we have already mentioned several times, collecting 15 000 votes doesn't necessarilly mean that the server will be launched. Please keep it in mind. There are many more steps to make and many more obstacles to overcome, but that will be up to the team.

Stay tuned, we will keep you updated.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 14, 2015, 07:24:05 am »
Wszystko na to wskazuje, że robią co mogą by tylko tego serwera nie otwierać  hahaha

Zliczą głosy, okaże się, że tak naprawdę połowa jak nie mniej to naprawdę unikalne głosy.

NCSOFT chyba lubi sobie strzelać w kolano. Jestem przekonany, że serwer będzie rentowny i sam na siebie zarabiał. A koszt inwestycji na bank szybko się zwróci (pewnie 2-3 miechy). Więc czemu zabijać projekt i kurę która może znosić złote jaja? Nie twierdzę, że serwer będzie stał 0,5 - 1 roku czy dłużej ale na bank przyniesie korzyści nie tylko finansowe ale i marketingowe. Prawda jest taka, że jeśli nie otworzą Classica to L2 umrze śmiercią naturalną. Już ledwo sapie, Offy się kruszą, privy to teraz głównie shit, a starsi gracze którzy są gotów jeszcze trochę poświęcić czasu i $ o grze zapomną bo komu chce się grać na tych nowych L2:Star Wars. Obudzą się pewnie po kilku miechach albo po roku i otworzą serwer a wtedy już będzie za późno...

Przykre jak trzeba ich mocno przekonywać. A to przecież jaja żeby klient prosił się o produkt za który CHCE płacić, a firma nie chce zarobić :)  :noob:

No ale to ich sprawa. Pewnie skośnookie spece od marketingu i finansów wyliczyły że rynek koreański im wystarczy.

Jeśli tak to w dupe im te ich krótkie azjatyckie ch#@$je :D
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2015, 08:41:12 am wysłana przez dualc0re »
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 14, 2015, 08:52:39 am »
Special post Innovy pozamiatał połowę ludzi na forum 4game :P

To wygląda tak:
Kwiecień 2015: Innova wygląda jak już nie taka młoda, ale wciąż pociągająca i seksowna 30 - wielu chętnie przeżyłoby niezobowiązującą przygodę z taką panią, krążą słuchy, że dojrzała i doświadczona 30 potrafi zapewnić znacznie więcej uciechy niż większość młodych niedoświadczonych 18, które łatwo zdobyć, ale jakie wysiłki, taka też nagroda - raczej marna. Ludziki zabiegają o względy Innovy, składają solenne obietnice, nawet oferują spore korzyści finansowe, a tymczasem Innova pozostaje niewzruszoną "bizneswoman-bicz", która nawet nie za bardzo chce spojrzeć na żałosnych, ewidentnie "w potrzebie" zalotników. Może coś będzie, a może nie. Skocz po szampana, chodź na spacer, zabierz mnie na wakacje, a potem zastanowię się co dalej ;)

Styczeń 2017: Podstarzała i ewidentnie sypiąca się Innova (50+), marzy o przygodzie z prężnym młodzieńcem. Poddaje się licznym zabiegom upiększającym, stara się dbać o formę, kupuje eleganckie ubrania, jest dobrze sytuowana, ale cóż... Wszystko na nic. Gdzie ci wspaniali zalotnicy, od których jeszcze nie tak dawno ciężko było się uwolnić? Co się z nimi stało? Czyż nie postarzała się jak wino? Czyż nie gwarantuje stabilności i pewności, że nie ucieknie z byle kim? A tu zupełny brak akcji, nędza i rozpacz. No cóż, może jeszcze się ktoś trafi, może na horyzoncie pojawi się kulawy rycerz na wychudzonej szkapie. Tymczasem biorę swoje kijki, zarzucam beret na czerep i idę pospacerować wkoło plebani.

Powyższym porównaniem nie chcę nikogo obrazić (kobiet, matron z okna, "kotek" z Dolce Vity z Krakowa (kuguarów), księży, moherów, zapaleńców nordic walkingu). Jeśli ktoś odniósł takie wrażenie to z góry przepraszam :)

Podwójnie posłodziłem sobie poranną kawę i mnie fantazja wzięła (Ale nie ta Fantazja z Bronowic ;) )
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2015, 09:03:19 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 14, 2015, 08:55:46 am »
haha widze bywalec Dolce Vity :D mam nadzieje ze sie podwojnie zabezpieczales :D hahaha
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 14, 2015, 09:05:08 am »
Szukaliśmy jej, ale nie znaleźliśmy niestety :P Za to wracając z uczelni, codziennie przechodziliśmy koło Fantazji, pod zasłoniętymi ciężkimi czerwonymi kotarami oknami ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Classic EU off zbieranie głosów.
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 14, 2015, 03:44:19 pm »
A na jakiej podstawie mają niby otworzyć tego classica? 15k głosów zebranych z każdej nory z czego połowa nawet nie wie co to l2 a druga połowa głosowała z tylu kont ile się dało. Czy może na podstawie niebywałego sukcesu ruskiego classica? http://l2on.net/en/


Prawda jest taka że w tym momencie jeden z dziesięciu ruskich god ma taki online jak wszystkie 4 classici razem a zarabia tyle co 20.