Witaj
Gość

Wątek: Jaka broń lepsza???  (Przeczytany 34259 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 15, 2008, 09:16:12 am »
Do 40lv to obojętnie jaką broń się weźmie to zaledwie 2-3 dni expa,zabawa z bronią zaczyna się dopiero od C grade.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 15, 2008, 09:19:37 am »
Ja bym powiedział, ze dopiero od A-grade, w C nie odczuwalem wiekszej roznicy zmieniajac bronie.


Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 15, 2008, 09:53:32 am »
W tej chwili macham Elysianem - i jestem baaardzo zadowolony.

Probowalem fistami, ale suma uderzen na prawie 70lvl fistami A jest mniejsza od pojedynczego uderzenia Elysianem.
Lapalem nawet srednia na fistach, dualach i na Elysianie.

Z duali A najlepiej wychodzilo to na Kashenberkach (oczywiscie +4 - bonus),
byly lepsze od innych fistow, ale sumarycznie zadawalem i tak mniejszy dmg niz Elysianem.

Nigdy nie walczylem dwurecznym toporkiem - musze to koniecznie wyprobowac.

Czy ktos ma pojecie (praktyczne prosze) o tym - jak wyglada to wszystko na S - Grade?


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 15, 2008, 12:32:21 pm »
Ja sprawdzałem rozne bronie S-grade, pole S, BBH i DHA oraz duale etc, ale nie wypadly dobrze, więc je pomine.
Doszedłem do wniosku:
DHA > POLE S > BBH.

DHA (2h blunt) okazał się bdb na moby, zadaje nim spory dmg i na 77 expie samemu, z clanhallowymi buffami DHA wypada moim zdaniem najlepiej, BBH zadawałem mniejszy dmg, ale za to szybciej i chociaz nie widziałem roznicy sporej, to jestem przekonany, ze DHA zadaje sie ciutke wiecej dmg, chociaz 1h blunt nadrabia szybkoscia.
Po 3 profie rowniez calkiem przyjemnie sie lata z pole S, ale nie bedziemy jak warlord brac XX targetow na klate, tylko 3-4, bo pozniej staje sie to nie oplacalne.
Co do PvP, to rowniez DHA przoduje, potrafie walnac nuka za 1k i to naprawde boli :P


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 15, 2008, 12:54:39 pm »
Co do broni S zgadzam sie ze najwieksze obrazenia zadaje DHA pomimo tego ze jest duzo wolniejszy niz bbh Ale jesli ktos ma dostep tylko do bbh (np ja) to niech sie nie martwi bo roznica nie jest mocno zauwazalna w normalnym expie... ale sss'ow wiecej idzie na bbh;p No i mozna uzywac wtedy tarczy ;p


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 15, 2008, 03:08:54 pm »
No dokladnie, sporej roznicy nie zauwazycie, ale jak ktos jest maniakiem krasnoludów, to DHA to broń dla niego ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 16, 2008, 01:22:32 pm »
Składałem wczoraj DHA i nie wyszło,tyle roboty i dupa  :x





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 16, 2008, 02:49:44 pm »
Nie martw się o recke na DHA jest chyba najlatwiej (przynajmniej na EPI) po Imperial staff, bo malo kto to uzywa, poza krasiami (odliczyc tych, co chca bbh;p) chyba nikt ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 16, 2008, 02:53:26 pm »
Najłatwiej to recka na Saint Spear mi już 2x poleciała z questa :(

Nie wspomne że zebranie matów i craft kosztowało mnie ~400kk





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 16, 2008, 02:57:35 pm »
No saint spear jest niezly, ale jak mialem ta bron to bralem max 3 targety na klate (np. na hot), poniewaz pozniej, za duzo hp spadalo ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 16, 2008, 03:38:07 pm »
Zyth sensei a co polecasz na 61 lvl? niedlugo bede stal przed wyborem broni glownie do farmy bo wstyd krasiem na 60+ biegac w bgrade  :P i teraz tak(nie wiem na co sie zdecydowac):

1. meteor shower +focus -  tani jak barszcz (40kk lub mniej :D ) wsadzcic focusa i go, czuje sie ten efekt focusa  w nim czy mozna sobie darowac i kupic cos innego?

2. elysian -  drozszy (80kk) drozsze sa w nim, troche wiekszy patc ale jakos nie jestem do tej broni przekonany

3. destroyers hammer (nowy/stary c5 blunt 2h) w zasadzie mam mozliwosc albo craftu albo moze jakims cudem kupie (cena blizej elysiana, bardoz zadko spotykany ale da sie kupic) 250 patc i sensowne SA haste :D -  sklaniam sie ku niemu

4. doom hammer (drugi nowy/stary c5 blunt) - sa denne bo health, a imo health to tylko do pvp sie nadaje a ja na razie farmer :D ale patc wiekszy jak destroyera

co polecasz? :D kolejnosc wpisow  =  czas potrzebny na kupienie/craft danej broni


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 16, 2008, 05:34:04 pm »
Zyth nie jestem ale chyba mogę coś napisać :P

Ja myślę że jeżeli to ma być broń do farmy to chyliłbym się raczej w stronę pole weapon. Obecnie swoim krasiem na 62 lvlu zbieram na Halberd. Na 60+ jest wspaniałe miejsce do expa dla pole-Ancient Battleground. Obecnie biegam tam z jednym bishopem i nigdy nie uzyskałem takiego tempa żadnym bluntem. IMO - Halberd, albo Tiphon's Spear ale to drugie ciężko dostać...
Khazad ai menu thorki norogh!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 16, 2008, 06:23:30 pm »
pole to swoja droga obowiazek, to o tym nie wspominalem :p

dla mnie farma to nie dla expa tylko:

1. jakis wartosciowy quest robie
2. boxy w oklicy co by enchanty lecialy
3. niezly drop herb of mana (more mana  = more ss= more adena :D )

polearm nie zawsze i nie wszedzie jest eefektywny a czasem nawet potrafi przeszkadzac (gdy np support sleep rozdaje) wiec pytma o bunty :D ktory jest najbardizej efektywny i dlaczego


btw a aoba+haste+6 lub wiecej jak by to sie spsywalo? :D ktos sprawdzal?


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 17, 2008, 08:36:03 am »
Cytuj
Zyth nie jestem ale chyba mogę coś napisać

Ja myślę że jeżeli to ma być broń do farmy to chyliłbym się raczej w stronę pole weapon. Obecnie swoim krasiem na 62 lvlu zbieram na Halberd. Na 60+ jest wspaniałe miejsce do expa dla pole-Ancient Battleground. Obecnie biegam tam z jednym bishopem i nigdy nie uzyskałem takiego tempa żadnym bluntem. IMO - Halberd, albo Tiphon's Spear ale to drugie ciężko dostać...

Ja latam swoim krasiem samemu i oceniam wszystkie bronie pod kątem solo walki, to oczywiste ze pole + biszop = więcej expa, ale jak bedziesz miec 3 profke na krasnoludzie, bedziesz mial wlocznie, to dlugo bedziesz sie zastanawiac gdzie mozesz nim expic samemu, moby x2 odpadaja, bo jak juz pisalem max 3-4 na klate i pol hp nie ma. Niby dobra opcja jest shirne, ale tam tak dobrego expa nie ma, a moby 1/2 kolo goddard odpadaja, bo wszystkie nei sa agro i bez sensu jest latac od celu do celu i uderzac pokolei.
Cytuj
Zyth sensei a co polecasz na 61 lvl? niedlugo bede stal przed wyborem broni glownie do farmy bo wstyd krasiem na 60+ biegac w bgrade   i teraz tak(nie wiem na co sie zdecydowac):

Broni z c5 jeszcze nie sprawdzalem, bede musial ;P Ale pozycja 3 moze byc niezla, co do M. showera i focusa i elysiana, to prawde mówiac, ten focus az tak tyle nei da, nadal nie bedziesz miec bardzo wysokiej szansy na kryta (11%) i walniesz za ok. 2x normalny hit, elysian sam w sobie ma więcej p.atk i nim zadasz więcej dmg no i ma health, jak masz health to nie musisz się obawiac i mozesz spokojnie odjac -9 cona przez co będziesz robic jeszcze większy dmg.
Pamiętam, ze z haste nie bylem zadowolony, póki co według mnie najlepszy wybór to broń, która ma najwięcej p.atk z mozliwych do zdobycia i z healthem, przez co mozemy odjac sobie -9 con.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 17, 2008, 09:54:00 am »
dobrze prawisz zacny krasnoludzie :D

bufki od pp 52 (najczesciej spotykane :D )

destroyers hammer +haste +5str - 5 con =  4k hp, 499 atc speed, 901 patc
doom crusher+health +5str +4dex -  9 con = 4.5k hp , 488 atc speed, 970 patc

biore drugi zestaw :D


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 17, 2008, 01:41:02 pm »
Tylko weź recke na to drugie znajdź ;)
BTW wie ktoś czy z jakiegoś questa można dostać reckę na doom crusher? Bo farmienie z szansą 0.0098% raczej mnie nie interesuje :P
Khazad ai menu thorki norogh!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 17, 2008, 02:58:29 pm »
zaczalem na 40, mam 56 i brakuje mi 30 silver unicorn i 50 bloody medusa zeby przejsc dalej wiec damy rade. najwazniejsze ze coiny leca z taka sama szansa niezaleznie jaki lvl maja mobki wiec teraz moge na mobach 40 lvl dropic znacznie szybciej  :D wiec recepta to w zasadzie nie problem tylko kwestia czasu, gorzej z keymatami ale te podejzewam to kwestia adeny :D


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 27, 2011, 01:08:36 am »
a ja mam takie pytanie. robie spoila jedynie pod branded , biję go teraz do 52 lvla i potem delevel do 43 I tu pojawia się  problem z wyboru broni, bo mam zamiar zrobić duale C + 10 albo yakse + 10 . duale raid dają bonus do atk. speeda są więc tak samo w sumie szybkie i więkzsy dmg dają i właśnie tu moje pytanie czy skille pasywne na blunta z 52 sprawią ze yaksa mace +10 będzie lepsza od duali +10 ? bo tu różnica w attaku jest drastyczna a jak skille niewiele dadza to wybiore duale. Tylko chciałbym żebyście mi w miarę możliwości poradzili bo trochę tych ewc i broni zejdzie zanim coś wbiję na te +10 więc please poradzcie blunt czy dualki.
 
P.S. Dualki wyglądają tak -_-'ście że modlę się żeby wychodziły lepiej niż ten blunt, z góry dzięki

P.S 2 . Zawsze zastanawiałem się jak wywabić te barrowy co nic ciekawego po sobie nie zostawiają  i no nie wiem próbowałem postawić maga 80 lvl a tu lipa po minucie fail attacku rezegnuja i wracaja do salki probowalem wyciagnac je na poczatek branded a tu lipa bo moby same wracaja jak za daleko sie je wyciagnie moze jest jakas sztuczka skorzystalbym z porady chetnie bardzo pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 02:19:23 am wysłana przez vun »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 27, 2011, 02:49:02 am »
IMO yaksa bo można używać stuna.

A co do mobów jak masz daggera z Hide to możesz spróbować je wytrainować za jakąś ścianę, niezbyt daleko tak żeby nie wróciły

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 27, 2011, 08:32:24 am »
Ja często zakładam na spoila dagger z focusem + PL set. Duży attack speed i crit rate, chociaż accu takie sobie. Chociaż teraz w H5 to powinno być całkiem dobre skoro mają mastery itp. A zamiast Yaksy lepszy chyba by był ten dwarven hammer, większy p. atak a defa w branded za dużo nie potrzeba. Duali nie używałem, pewnie też są dobre. Imo na taki level broń+10 to kwestia gustu z każdą(prawie) będzie dobrze w branded.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 27, 2011, 04:58:44 pm »
heh stun odpada bo mana potrzebna na spoil i manora i chodzi o to zeby jak najszybciej mobki najebywac i dzieki za wskazowke z hide raty x8 to moze specjalnie daggera po to zrobie i bedzie nastepny char do kubikow przynajmniej o ile ten skill na w miare niskim lvlu dostaje dzieki wielkie


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 27, 2011, 06:41:42 pm »
Hide jest na 83  81 lvl (dzięki jac0l) :P

Ja tam przy pomocy SE wyjmuje, debuffem jakimś, biegne za ścianę mass root i relog.  Tylko, że jako boxa SE używam jako głównego buffera kraśka bo daje MP i  dobre buffki

+4 str z light seta =dye +4 str i dex - con +dagger i jedziesz sieke w branded. A jak nie H5 to blunt 1h z rsk. focusem lub 2h z angerem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 07:41:57 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 27, 2011, 07:04:30 pm »
hide 81lvl.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 28, 2011, 12:43:57 am »
Hide - tak, ale przeca jest jeszcze Silent move na 40tym :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;