Witaj
Gość

Wątek: Obalamy mity o spoilu:)  (Przeczytany 4444 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Obalamy mity o spoilu:)
« dnia: Marzec 02, 2009, 03:38:40 pm »
Gram spoilem jakies 2 tygodnie, wczesniej mialem ta profke na innyvh serwach,ale zostawialem ja na 52+ i koniec, teraz mam go na maina.

Mam 2 pytanka do bardziej doswiadczonych spoilerow:

1.) Slyszalem kiedys ze podczas spoilowania warto miec na sobie Empowera - ze niby spoil lepiej wchodzi? Prawda to czy fałsz?:)

2.) Czy skil SPOIL zmniejsza atk speed targetu (osoby zespoilowanej) podczas pvp? bo naprawde az nie chce mi sie w to wierzyc a spotkalem sie tez z takim stwierdzeniem.

To wszystko-dziekuje.

Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2009, 04:01:34 pm »
1.) Slyszalem kiedys ze podczas spoilowania warto miec na sobie Empowera - ze niby spoil lepiej wchodzi? Prawda to czy fałsz?:)
Ogólnie to bzdura, ale być może na niektórych serwerach prywatnych tak to działa.

2.) Czy skil SPOIL zmniejsza atk speed targetu (osoby zespoilowanej) podczas pvp? bo naprawde az nie chce mi sie w to wierzyc a spotkalem sie tez z takim stwierdzeniem.
Prawda, pod warunkiem, że masz zenchantowany skill:
http://l2p.l2wh.com/sebountyhunter.html#Spo1


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2009, 10:38:49 pm »
Jeśli chodzi o pierwsza kwestię nie zgodze siez przedmówcą. Jest zauważalne ( nieznacznie ) iż z Empowerem spoil ŁATWIEJ WCHODZI, ale czy będzie pusty czy nie to juz inna bajka. Najlepiej to widać na mobach o 3-7 lvl większych od Spoila - spróbuj pospoilować 1h bez empa i 1 h z empowerem. Zobaczysz różnice w ilości many któą musisz zużyć aby spoilnąć moba, od razu piszę że niekoniecznie przekłąda się to ilośćwyciągniętego dobra.

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2009, 04:34:28 pm »
Jeśli chodzi o pierwsza kwestię nie zgodze siez przedmówcą. Jest zauważalne ( nieznacznie ) iż z Empowerem spoil ŁATWIEJ WCHODZI, ale czy będzie pusty czy nie to juz inna bajka. Najlepiej to widać na mobach o 3-7 lvl większych od Spoila - spróbuj pospoilować 1h bez empa i 1 h z empowerem. Zobaczysz różnice w ilości many któą musisz zużyć aby spoilnąć moba, od razu piszę że niekoniecznie przekłąda się to ilośćwyciągniętego dobra.

Pozdrawiam

Na jakim grasz serwie?
new future.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2009, 09:43:35 am »
to chyba inna gra  :shock:
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2009, 02:45:32 pm »
Spoil to skill fizyczny (BSPS nie zwiększa szybkości jego rzucania, za to Haste już tak), także Emp na poprawnie działającym serwerze nie ma prawa polepszać jego wchodzenia. Jak już pisałem, może na niektórych privach coś jednak daje, ale w to już nie wnikam.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Obalamy mity o spoilu:)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2009, 07:18:53 pm »
Jak napisał Frohike - tylko Haste i Berseker spirit działają na spoilera.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;