Witaj
Gość

Wątek: I co tu zrobić?  (Przeczytany 2271 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

I co tu zrobić?
« dnia: Sierpień 06, 2009, 05:54:08 pm »
Witam, otóż mam taki problem. gram na serwerze l2extreme i zrobiłem sobię spoila chcąc zarobic kase. Spytałem kolegę jak najlepiej zarabiać spoilem i on powiedzial mi żebym na 70 zdobył sina i caly czas spoilował recki na best farm i teraz mam pytanie: czy nie lepiej jest dobić sobie ten 76-79 i składać sety i je sprzedawać?. tutaj też mam problem bo zastanawiam się skad będę brał nisko lvlowe maty?, bo powiedziano mi że na 76 już raczej z niczego nie wyspoiluje. Z góry dzięki za odpowiedź i sory za orty ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: I co tu zrobić?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2009, 08:59:11 pm »
Przeciez sety możesz skladać też ze swojego Main chara co nie? a tak btw. od składanie bezprośrednio jest kraft:P Nie spoil
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: I co tu zrobić?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2009, 10:00:56 pm »
tak ale nie o to mi chodzi mi chodzi o to co bedzie oplacalniejsze dla spoila czy best farm na 70 czy 79 i skaldac co chce ;]. Acha i czy 70 lvl starczydo zbierania keyi np na tateossion set?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: I co tu zrobić?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2009, 10:45:11 pm »
Nom 70 starczy na zbieranie partsow, no nie wiem...Ja siedziałem na Farmie praktycznie cały czas aż nie zarobiłem :P A potem Hellbound i Ostrza/Ews etc. ;P
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: I co tu zrobić?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:42:26 pm »
Jak grasz na l2ex to o maty się nie martw bo pewnie tam manor działa więc wybierając sie na farme zabieraj nasiona i manoruj razem ze spoilem recek z BF.. zawsze jakieś maty wpadną. A nawet jeśli się nie uda oddać owoców z manora to rynek macie tak wielki ze przy dobrej okazji można tanio kupić.



  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: I co tu zrobić?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2009, 06:21:57 pm »
Ja zawsze na 76+ robie q na ally z ketra i krafce sety s, jak sie ma fart to mozna niezle zarobic, ogolnie to nigdy na - nie wyszedlem, ewentualnie gdy sie nie ma klanu ktory by ci pomogl z ally to bieganie po hs za reckami na bizu i i krafcenie na sell, tez dobry zarobek  :)
Pzdr, Widel