Witaj
Gość

Wątek: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania  (Przeczytany 28859 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2010, 03:44:45 pm »
Bardzo starannie zrobiony poradnik. Mase roboty wykonałeś.
Trzeba tylko dodać, że poradnik pisany jest pod starsze kroniki, w helboundach, gracjach itp doszło troche ciekawych spotów do spoila. Ubyło też sporo bo np.:FOG, Stakato, GC, primeval to nie jest juz to samo.
Zmieniło się też źródło wiedzy. :p Pmfun jest mocno przestarzałe.
Niby wprowadzono recki na dynasty ale spoil części setów s80 i matsów typu orichalcum,adamnntite ileonard nie istnieje na tej stronie.
 
Teraz troche polemiki:
Uważam, że spoil jesli chce na prawdę zarobić powinien sobie jak najdłużej radzić sam bez pt.
Potrzebny nam do tego wc na boxie i jak najwcześniej wilk.
To raz
dwa:
Trzeba samemu te moby bić jakoś w miare szybko żeby nie zasnąć :)
Spoil nie ma DPS tylko ADS = adena na sekunde ^^
Taki sty gry wyklucza nm hv i każdą broń z healtem.
Jak widze krasia w nm z elysianem+health z byczkiem na plecach bijącego nightmary na woa to wychodze z gry XD

"Zbroje jakie powinno się używać wg mnie:
n) cokolwiek HVy
d) set klanowy dostępny z q dla akademii/Brigandine Set
c) Full Plate Set
b) Blue Wolf Set
a) Tallum i maja hv set zależnie od sytuacji chociaż Nightmare Heavy Set z tarczą, też jest do rozważenia.
s) tu wyboru nie mamy Imperial Crusader Heavy Armor Set"

n)wooden set z questa - bo za darmo
d) common half plate bo p.def
c) ful plate jest ok ale dobrze sprawuje sie też plathed leather szczególnie jak bijemy moby o takim samym lub niższym lvl
b)ava hv z luxury bo tańszy na tym lvl ważniejsza fanga dla wilka ^^
a)mj, tallum
S) wiadomo.
 Pisząc o lokacjach piszesz o matsach a keye? np. spoilująć sop i mh z "oczek' na woa można party na tallum plate spoilować tanie nie są.
 Pominąłeś dobór broni XD
Pominąłeś mekke spoili czyli beast farm :)
 btw w erze epiloga wiedza o tym gdzie leci recka na tallum plate i mj robe jest bezcena. :)

Ortografia polska to sztuczny wymysł 20-lecia miedzy wojennego.
NIE pisze poprawnie po Polsku!!!


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2011, 07:56:44 pm »
a ja mam takie pytanie  czy w kronikach o gracii final wzwyż w ustawieniu fortune seeker+wilk z buffami wc+ol +bd mozna czerpać przyjemność z gry nie będąc geniuszem lecz przeciętnym graczem chcącym zarobić/ powojować na hb ? i nie mogę znaleźć info, a w grze co prawda takiego przypadku nie widziałem, więc zapytam. Czy fortune seeker full dynasty, icarus , lvl 80+ z takim buffem jak podałem może bić chimery solo na hb(jeśli nie znajdzie pt) A jeśli tak, to gdy założy pole weapon i spróbuje aoe na chimerach będzie je zabijał w przybliżonym czasie do takiego drednought? Bo chcę zacząć grać spoilem jako main fighterem/farmerem i takie właśnie wątpliwości mam. Jeśli na przykład potrzebaby bron s80+ 5 czy +6 nie zdemotywałoby mnie to, ale jak nie ma się co bawić w robienie super farmera ze spoila prosiłbym o poradę, gdyż oszczędziłoby to wieeeele straconego czasu. btw wtedy zrobię Warlorda ewentualnie


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 06, 2011, 10:21:01 am »
chimere zabije jedna w 5 minut ;) ale farmerem takim jak WL to on nigdy nie bedzie. Wl masakruje chimery ze wzgledu na selfa zwiekszającego p attack względem chimer (o ile dobrze pamietam Eye of Slayer). Wbjasz go na +15 do tego bierzesz jako buff cov/sws/bd/cat/pp z cc i aktywnego ogarnietego cardi i mozesz trainowac 3/4 spotu na gorze. Solo tez mozna ale wiadomo mniejszy train i jak zlapiesz para to koniec;).
Jesli chcesz robic ol jako buff peta to lepiej zrob swsa (o ile nie masz) albo pp. Counter critical daje masakratycznego bootsa w kazdym aoe pt.
Wiesz WL nawet nie potrzebuje takich mega itemow wystarczy zwykly dyna set + icarus trident nawet bez SA daje rade. Ważniejsze sa natomiast buffy, oraz sub skille (pod exp ja mam celke haste i pasywnego focusa, można tez pomyslec nad spiritem ale jak sie odpali protection/cc/haste/wills to juz brak slota na kolejny tiger).


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2011, 09:07:41 pm »
chimere zabije jedna w 5 minut ;) ale farmerem takim jak WL to on nigdy nie bedzie. Wl masakruje chimery ze wzgledu na selfa zwiekszającego p attack względem chimer (o ile dobrze pamietam Eye of Slayer). Wbjasz go na +15 do tego bierzesz jako buff cov/sws/bd/cat/pp z cc i aktywnego ogarnietego cardi i mozesz trainowac 3/4 spotu na gorze. Solo tez mozna ale wiadomo mniejszy train i jak zlapiesz para to koniec;).
Jesli chcesz robic ol jako buff peta to lepiej zrob swsa (o ile nie masz) albo pp. Counter critical daje masakratycznego bootsa w kazdym aoe pt.
Wiesz WL nawet nie potrzebuje takich mega itemow wystarczy zwykly dyna set + icarus trident nawet bez SA daje rade. Ważniejsze sa natomiast buffy, oraz sub skille (pod exp ja mam celke haste i pasywnego focusa, można tez pomyslec nad spiritem ale jak sie odpali protection/cc/haste/wills to juz brak slota na kolejny tiger).

będzie WL :P jest SE i SD z supportu, nie wiem czy CoV czy PP o ile tylko warto wziąć pp dla resistów  kiedy jest w armorze + resist ele potki są, gdyż wychodzę z założenia iż : vr buff + vr dance + ewentualnie pow z vr + bless the blood z SE mogłoby wystarczyć na te trainy na hb , na to przynajmniej w tej chwili liczę. Mogę odpalić 3 konta ( noobwars x8 to jest) więc WL + SE +BD wtedy i jeszcze jeden buffer potrzebny pp albo wc, A sws i cardiego trzeba będzie na shoucie do pt złapać, taki mam plan , o! Fun, PP czy CoV i dlaczego CoV , przecież ma tylko summona , buffuje całe pt i CoV mocniejszy w statach, ale czy mogę mieć tę pewność , że nie pożałuję!  Gdyż main tylko na pvp to mag, a obu ( i pp i wc ) nie chce mi się robić ;x Proszę nie raczyć w tym topicu ( chociaż nie jest mój) żadnymi uwagami na temat masochistów expiących x botów . xp trzech postaci na x8 na lvl 76 + z vita pops to żadne nolifienie i tyle na ten temat
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 09:15:04 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2011, 10:39:11 pm »
Ale ten temat miał się tyczeć poradnika a nie bitwy spoil vs WL.

+ zawsze myślałem, że L2 to gra zespołowa.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2011, 12:33:45 am »
Ale ten temat miał się tyczeć poradnika a nie bitwy spoil vs WL.

+ zawsze myślałem, że L2 to gra zespołowa.

poradnik super , lukałem nie raz i nie dwa ;> lineage 2 to jest gra zespołowa, lecz niekoniecznie na serwerach, które umarły ;x bądź czekają na 'lepszy start'. Po co na takich grać? Bo nie będzie wipe ani serv down forever , ot :< :> NOOBwars ;x


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 08, 2011, 06:05:31 pm »
Hmm a w GoD jaka klase po przebudzeniu proponujecie dla spoilera? Co bedzie ciekawym wyborem? I czy w ogole oplaca sie jeszcze grac ta klasa?
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:50:16 pm »
Spoiler nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o przebudzenie :P.

Nie ma klasy którą się nie opłaca grać - kwestia rozegrania taktycznego i wyplusowania zalet :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Szlachetne krasnoludy.Czyli Poradnik o spoilu (i min crafta) komentarze/pytania
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:59:52 pm »


Nie ma klasy którą się nie opłaca grać - kwestia rozegrania taktycznego i wyplusowania zalet :D

+1
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker