Witaj
Gość

Wątek: Na czym spoilowac?  (Przeczytany 104896 razy)

  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 02, 2006, 10:30:02 pm »
Najlepiej spoilowac na bialych mobach wtedy masz najwieksze szanse. Na zielonych mobach spadaja o 15% a potem trzeba juz miec szczescie. Wiec spoiluj to czego ci najbardziej potrzeba lub to na co jest popyt na twoim serverze (enchanty do broni sa najbardziej uniwesalne).  

 Moze pochwale mi ktos w koncu da bo nie ma zadnej jeszcze??:P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 02, 2006, 10:35:04 pm »
najlepsze jest wyjscie troche czasochłonne ale skuteczne: expić expić expić + tam jakiś wybrany spoil i jak osiagniemy 11 czy 10 lvl spoila to delevelujemy sie, np zaczepiając guardów do odpowiadającego nam lvla (chcemy enchanty c grade? nie ma sprawy, b grade? jeszce szybciej, CBP? tez dobrze ) jednak to jest naprawde czasochłonne jednak na tym można majątki zbijać (spoil wchodzi zawsze)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 03, 2006, 08:54:38 am »
Podstawą jest wyspoilować recki dla craftera. Można ubić kasiorę niezłą. Jak gracie na high rate serverach, to z guardian bazilisków (okolice giran w strone DP) można spoilować d grade lekkie spodnie jakieś. Potem na kryształki albo do sklepu i kasa jest :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2006, 02:34:10 pm »
Witam,
Prosil bym o mala pomoc, czy ktos ma jakies pomysly gdzie by spoilowac na 35 lvl ? W tej chwili spoiluje Cokes z Marsh Stakato Drone, ale szukal bym jakiejs alternatywy, bo to juz robi sie troche nudnawe.

Z gory dziekuje za pomoc.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2006, 02:52:27 pm »
Granie spoilerem (jeśli oczywiście chcesz zarabiać dużo) jest monotonne. Spoilowanie cokesów to bardzo dobry pomysł. Całkiem niezła szansa. Musisz jeszcze się rozejrzeć co jest ile warte na Twoim serwerze. Różnie to bywa np. na L2paradise (eureka, adena x5) oriharukon jest dobrze płatne tak min. 10-15k ale po 25 czasem też skupują, a np. na takim L2world (na adenę x20!!) Oriharukon skupiłem kilka tysięcy jednego dnia za 2k...
Tak więc rozejrzyj się co się opłaca a następnie drop kalkulator niemniej jednak wydaję mi się, że cokesy są na wszystkich serwerach dużo warte.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2006, 03:16:28 pm »
Gram na L2 Revolution, akurat cokes i CBP dobrze schodza, jednak tych drugich na razie nie bede spoilowal bo mam za maly lvl i za slaby eq. Monotonne jest to, ze kolo Crumy biegaja jeszcze 2-3 osoby i expia zabijajac moje drony. : (

Dzieki za pomoc.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:03:38 pm »
otwieram stary teamat ale w nowej wersji....

mama 50lvl w cruma na 1lvl z Porta nie laci mi juz wogul Cl.......na oczkach (nie pamiętam ich nazwy) z któr wypadają kolczyki warte w sklepie 60k nie wchodzi mi czesto spojl......gdzie spojlowac?? ale nie na Enchantach zadnego typu bo to juz nie schodzią..?? chodzi mi o cenne matsy.......???

pomużcie?? :oops:
***Veni, Vidi, Vici***



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

    • http://www.rower.pixon.prv.pl
Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:55:47 pm »
Przede wszystkim ni wyspojlujesz nic na takim lvl jeżeli moby masz na niebiesko. Najczęściej spoil wchodzi przy białych. Jeżeli chcesz dalej z port cos brać musisz obniżyć swój poziom


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 04, 2006, 10:07:09 pm »
Albo staraj sie wbic na 2 poziom cruma.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2006, 11:24:01 pm »
dzeki ale za obnizaniem lvl nie jesem to chyba troche bez sensu;/;/

2 lvl cruma prubowałem w party i bez ale jak chce zabic 1 moba to rzuca sie na mnie 10 innych i nie mam szans......party też prubowałem.....albo poprostu nie wiem gdzie szukać na tym 2 lvl........ide od razu w lewo........

popaczyłem co zchodzi najlepiej na mojim servku jest to enria..afos.....coś takiego w karzdym monźrazie lecą w Garden of Eva ale ide tam hektary z hein,,,,,,,,płyne daluzo pod wodą w końcu dochodze do powietrza i korytazów prowadzoncych w duł........przepaść.........i nic?? skoczyłem myslałem że moby będą ale ich nie ma gdzie one są??
***Veni, Vidi, Vici***



  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 18, 2006, 04:36:50 pm »
od 20 lvlu można spoilować koło Dion np. te Goblinsy daja 1 lub 2 coale, orc champion daje cokes. Od 23 lvlu expiłem i spoilowałem w drodze do zamku Girian, z tych grubasów( Turak BugBear ) leci enchant weapon D, ale i przy okazji można wydropić Conjuror's Staff ;)
T    H   C


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 18, 2006, 09:55:04 pm »
koło 50 lvl ja spoilowałem z VAnor Silenos Grunt.Spoiluje sie z nich co prawda enchanty c weapon ale one lecą żadko, chodzi mi o Mold Glue i M.ore które z nich nieźle sie spoiluje.I najlepiej weź do pomocy jakiegoś kumpla do pomocy w spoilowaniu (mówie o spoilowaniu w ogóle a nie tylko na tych Vanorach) w zamian za udział w zyskach.NAjlepiej sie spoiluje w party.
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 19, 2006, 11:12:42 am »
Na tym serverze co gram opłaca się spoilować CL, Crafted Leather chodzi od 100 do 200 k Naprawde niezłą sumke można się dorobić na tym materiale.
T    H   C


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 19, 2006, 02:53:02 pm »
mam spojla na 53lvl full c-grade gdzie powinienem iść spojlować do teraz siedziałem na EWC z hart ratman boss ale juz cos nie lecą??
moze sa jakieś moby z któr da się wyciągnąć jakąś birzuterje??

tak jak np: Z risenco??(1lvl CT) leciały mi kolczyki warte 60k w sklepie??
***Veni, Vidi, Vici***



  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 10, 2006, 01:11:01 pm »
Przyłączam się do prośby  :)


  • Wiadomości: 256

  • Pochwał: 8

  • :) Rominek is The BEST :D
Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 10, 2006, 01:47:02 pm »
na 46-52 proponuje spoilowac w Garden of Eva na samym dole :) na PIKERACH :D z nich wypadaja Enchanty C grade ;D na armor i weapon :) i jeszcze cos tam :)
na rynku do sprzedania od 3kk do 8kk :) a do kupienia za 5kk :D
PLAY:

WATCH:

----


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 18, 2006, 06:56:35 pm »
Ja moim spoilerem obecie 58lv siedze w DV tam już wyspoilowałem 3x Full Plate Armor, kilka razy EWB, matsów w h... :D, najchętniej poszedł bym teraz do ToI no ale nie dałem tam sam rady :/


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 22, 2007, 09:24:07 am »
na 40 lvl spoilowanie w CT na Portach to bardzo dobry pomysł, ale raczej trudny w pojedynkę, może macie jakieś wybrne miejsce lub taktykę, aby robić to samemu. Na oficjalu raczej trudno o party.
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 22, 2007, 09:56:26 am »
Poczytaj troche to nie boli  :(

http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=4305.0

Jest opcja szukaj a o BH naprawde sporo  :)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 22, 2007, 12:48:09 pm »
moje pytanie zostało źle zrozumiane, staram się jak najbardziej się da, nie pytać, rzeczy, które można wyczytać. Bardziej interesowała mnie sama taktyka na Porty, może jakaś wybrana sala w CT.
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:44:25 pm »
No to będzie ci samemu ciężko  :x Porta ma tak jak i ty 40lv ale też są tam inne mobki i to agresywne.
Zakładam że jeszcze nie masz War Axe i BW dlatego radze tam iść z kims jeszcze.
Ja tam chodziłem po Karmian Gloves fabric/2p/ ale też nie sam/bardzo ładny spoil i ładnie to się sprzedaje/.
Taktyka jest prosta jak idziesz sam to wybierasz pojedyncze sztuki stun-spoil i dobijasz albo wyciągasz po 1 na bok.
Z partnerem najlatwiej i dużo szybciej - spoil kumpel dobija i swiper.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 12, 2007, 11:57:39 pm »
Nie chciałem zakładac nowego tematu, więc pisze wtym. na czym spoilować z lvlem 25-30 w full secie D grade (Tabar itd) No i co od 30 do 40 lvl. Bo po 40 to już opisaliście.  :) Gram na NoobWars, więs ratysą słabe a kase potrzebuje na gwałt. Licze na waszą pomoc.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 13, 2007, 02:57:01 am »
Spoiluj to na co jest popyt na tym NoobWars.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 13, 2007, 10:28:30 am »
Spoiluj to na co jest popyt na tym NoobWars.

Dokładnie jak napisał Arthas  :)
Dropkalkulator w łape i szukaj tego co najbardziej poszukiwane a co ty możesz wyspoilować.
Stań się głównym dostawcą matsów i recek lecących na twoim lv  :P .





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 15, 2007, 04:05:06 pm »
hejka Tak wiem ze pisze w topicu w korym dawno juz nikt nic nie pisal.. ale potrzebuje rady:) mam krasia lvl 58 i doslownie stanalem w miejscu:(( nie wiem gdzie i co spoilowac ... a potrzebuje duze ilosc cl, asofoe i enria na Bw light i AOBA i nie wiem co robic w Dc nie ma zbytnio mobkow  z ktorych moglbym spoilowac z odpowiednim %% tak jak to bylo na doll master i nie wiem co robic czyt kupowac  te matsy na rynku czy co.. jak na rynku to heh nie mam tyle kaski ... dziwnie pytanko bo zawsze opierlame sie na wiedzy z for...ale teraz nic nie widze takiego co mogloby mi powiedziec co ja mam robic dalej z takim krasiem aby np. ta kaske uzbierac na te matsy:(( jak ktos ma jakis pomysl to niech napisze co robic:)
z gory thx:)