Witaj
Gość

Wątek: Na czym spoilowac?  (Przeczytany 104879 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 16, 2007, 09:31:10 am »
Jak byś przeczytał tutaj wcześniej to jest opisane gdzie leci najlepiej na tym lv Asofe i Enria.
GoE ! ale dobrze by było jak byś się zdelewelował na 55lv bo mobki z których to leci mają 50lv i jak dobijesz 59lv to ci już mało co poleci ze spoila :(
A i weź sobie kogoś do pomocy,we 2 zawsze raźniej  :D





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Ryba psuje sie od glowy
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 24, 2007, 09:34:59 pm »
podobno w dimension rifcie spoil jest dobry. Na ile to jes prawda powiedzmy na 43lvl
.         ____
 _      _\_\_\_
| \    /       o  \
 > ><             >
|_/   \______\/


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 25, 2007, 01:37:28 pm »
Spoil tam jest bardzo dobry a do wyboru masz na miejscu komnaty w zależności od posiadanego lv party/tam się w pt idzie i było to dokładnie opisane/.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 07, 2007, 03:08:46 am »


Zacznijmy od leccji uzywania drop calcu
 kliknięcie na lokacje powoduje wyświetlenie sie mobów w danej lokacji
http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/zones.php
dodatkowo mapy
http://lineage2.stratics.com/content/maps/
przechodzimy do listy mobów bardzo ładna podziałko na lvl kliknięcie na moba powoduje wyswietlenie sie jego drop listy :)
http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/
jesli szukamy konkretnego dropa przechodzimy tutaj
lista matsów kliknięcie powoduje pojawienie sie listy mobów z których dana rzecz leci
http://lineage2.stratics.com/content/library/items/etcitems.php?type=material
Lista recept kliknięcie powoduje pojawienie sie listy mobów z których dana rzecz leci
http://lineage2.stratics.com/content/library/items/etcitems.php?type=recipe
Lista armor ładna podziałka na góra,dół, rekawice, buty hełm recept kliknięcie powoduje pojawienie sie listy mobów z których dana rzecz leci
http://lineage2.stratics.com/content/library/items/armor.php
Earings | Necklaces | Rings
http://lineage2.stratics.com/content/library/items/jewelry.php
Weapons - Blunts też ładna podziałka
http://lineage2.stratics.com/content/library/items/weapons.php


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 27, 2007, 11:33:52 am »
ja jestem aktualnie na 24 lvl, gram na Allseronie (x2)
spoliuje sobie na Abandoned Camp koło Gludin. Biegają tam Ol Mahum Captain/General/Commander z których bardzo fajnie leci Varnish (600-800a na Allseronie) oraz Iron Ore (~500a) oraz z 500a w gotówce. Dodatkowo czasem możne nam dropnąc jakis item low D (np Ringmail Breatsplate - >40k w sklepie, albo sprzedac na krysztaly). Z jednego moba srednio z przeliczeniu 1,5k-2,5k adeny, a bije się bardzo przyjemnie (armor top D + Tabar)


Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 13, 2007, 02:33:17 pm »
Ja bym miał taki build na spolowanie:
Grizzly (12) Animal Skin, Animal Bone;
Brown Bear (16) Animal Bone, Potion of Alacrity plus Varnish z dropa;
Lilith Scout (21) Silver Nuggety i Thread plus drop z catacumb aa bs;
Ol Mahum Raider (27) Animal Bony i Varnish;
Leto Lizardman Warrior (38) CBP naturalnie;
Gigant Confessor (42) z obydwóch CPB i SOP
Lith Shaman (42) plus znowu aa i bs :D;       
Mirror (lvl: 49) z obu
Valley Treant (lvl: 47) EWC;
Hatar Ratman Boss (48) EWC;
Purgatory Shadow (61) tu
Crimson Drake (61) EAA;

Taki schemat ja bym proponował 3/4 już sprawdziałem i można nieźle zarobić.Dodałbym na catacumbach moby których nie widzałem żeby ktos polecał w końcu leci z nich i SOP i CBP oraz aa i blank scrolle. Co myślicie o tym buildzie?



  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 13, 2007, 09:19:04 pm »
Lilith Scout (21) Silver Nuggety i Thread plus drop z catacumb aa bs;

Tuż po 20 lepiej pod dion(tuż przy murach) po kolei od dion grizzly(20) do oczka(23). Ładne dropy, moby pasywne, a i jeszcze jest szansa na jakieś buffki w mieście, bo blisko.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:53:14 pm »
ja stoje całe czas koło 44 lvl, jak cos nabije wiecej, to obniżam. Siedze cały czas w katakumbach napietnowanych i spoiluje sop oraz cbp. Koplania kasy. Na Allseronie sop=~15k, cbp=5-7k czyli nie liczac aa, to z jednego lith szamana/giant confesora potrafi wypasc z 50k adeny.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 14, 2007, 10:52:50 am »
ja 26-27 lvl najlepiej spoilować monster eye searcher koło Dion. Wypadają z nich 3x a.bone i 2x suede, no i czasami jakiś bonusik :P


Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2007, 12:39:30 pm »
Dorobilem sie majatku na:

Lvl 40 - 45 Catakomb - Branded
Lvl 43 - 52
- poblizu Oren Castle (PN-Z) jest Poletko usiane skrzynkami, z ktorych leca EAC, EWC, a grupki mobow daja sie spoilowac i dropia (AB, AS i inne fajne pierdolki)
- Cata Branded i Apostate
- Cementary obok Aden - Varnish, AB, AS, Czesci / Recki Zubei / zadko ale jest jakis Doom
Lvl 52 - 56
- Forsaken Plains - Mobki i skrzynki - ze skrzynek leci EAB i EWB
- The Giants Cave - Mobli i Skrzynki - czesci i recki Ava/ skrzynki EAB i EWB


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 22, 2007, 08:51:56 pm »
ja osobiscie polecam deprivy kolo aden leci tam max. do 3 sztuk varnishy i a skinow, Oprocz tego pirate zombie z kazdego mobka 2x sop +ori ore, vanor silenosy(EWC+mold glue+m ore), no i cemetery (recki party zubei, dye of strength itp.). Ogromny zarobek jest praktycznie w kazdych katach poczynajac od branded(matsy, matsy...)Polecam takze wycieczke do forest of mirrors te orki (juz nie pamietam nazwy   :oops:)daja z kazdego zabitego steela. No i GoE tam na doll masterach i Garden guard leaderach mozna zarobic krocie na enria, asofe i thonsach. Ale tam to party bo samemu, mimo ze mobki sa na 50 lvl, nawet na 55lvl moze byc ciezko, szczegolnie gdy garden guard leadery maja spora obstawe :P.Ok koniec wywodow, oczywiscie sa inne miejsca dobre do spoilowania ale sa to moje ulubione miejsca na spoil.

PS. Te mobki zaczynaja sie od 45lvl, a mozna je bic do okolo 57-58. Zapomnialem dodac


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 22, 2007, 09:52:12 pm »
Ludzie czytajcie od pierwszej strony a nie dobijacie topiki.
Ja rozumiem że nie każdemu chce się czytać i od razu na ostatnią strone wali.
Niestety by się nauczyć dobrze grać spoilem to poza praktyką  poczytajcie troche.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 23, 2007, 12:49:22 pm »
Na czym spoilowac?
28lvl
gram na DN x30


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 23, 2007, 01:56:33 pm »
Ja mam taki pomysł żeby zostawić potrzebne informacje, gdzie spoilować bo ludzie nie biorą do siebie tego że jest to już napisane i cały czas się pytają gdzie to gdzie tamto


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 22, 2007, 11:25:43 am »
Ja Ci radze,żebyś pospoilował/pospoilowała sobie CBP i SoP w Catacumb of Branded. Bardzo szybko sie wzbogacisz a tam mobki sa od 40 do 50 lvlu, wystarczy party mieć i już jesteś bogaty/bogata! Ja tak zrobiłem  :) mówie Ci, nie pożałujesz!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

  • Bounty Hunter 41 lvl
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 28, 2007, 10:32:59 pm »
Ja proponuję spoilować Oriharukon Ore z Giant Monstereye - nieźle się na tym wzbogaciłem :)
Tu lokacja mobów : http://dc.lineage2.com.pl/map.php?id=556


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 29, 2007, 09:56:13 am »
wszystko zalezy od serwera i jego rynku ..... np na EPI citadel spoil ori ore na 40 lvl zamiast sop w branded sie nie oplaca ..... ori masz 20% szans a cena taka jak sop ... sop 50% i cbp prawie z kazdego moba do tego + aa jeszcze ......... party 1 spoil+polearm+spoil festiwal +se 40+ i robisz kase az milo .....

najprosciej najpierw zobaczyc co ma dobra cene i co jest mocno poszukiwane an rynku, potem szukamy co to spoiluje i jak szansa jest ~30+ % to mozna probowac, troche tego troche tamtego i potem przeliczyc np po godzinie czasu ile zarobiles na matsach x a ile na y i spoilowac te ktorych wyspoilowales wiecej i wiecej zarobiles. co do ori ore ....... raczej sie srednio oplcaca na sprzedaz bo spoil tego jest niezbyt przyjemny a i z manora ori ore mozna w duuuzych ilosciach dostac, chyba ze wladcy zamkow dali jakas beznadziejna nagrode. sop nie mozna dostac z manora (chyba nie, przynajmniej nie zauwazylem takiej nagrody).. tylko varnish of purity a tego w sls*sls nie wsadzisz wiec sop bedzie mial wziecie zawsze i wszedzie chyba ze gm shopy na serwerze sa


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 15, 2007, 07:35:12 pm »
50 lvl spoil w catacumb of apostate- 1-11 Animal Bones (100%) + Greater Healing potiony wiec na potkach oszczedzamy :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 15, 2007, 08:48:03 pm »
na 50 tylko frozen labirinth, a dokladnie to  massive maze bandersnatch i elder lost watcher czy cos takiego ..
Z jednych cbp niemal 100%, z drugich animal bone około 100% też ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 16, 2007, 10:37:28 am »
Tja CBP opyla sie tylko jak chodzi po co najmniej 25k. U mnie na servie ostatnio strasznie spadly ceny CBP. A co do AB w apostate - w 3h z bishopem wyspoilowalem 600. (mam briga i yakse z health)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 08, 2007, 12:10:45 pm »
Moglby mi ktos napisac jeszcze raz jak od poczatku kariery spoilowac BH (Wiem ze takich tematow bylo juz miliony ale plis niech mi powie jakis doswiatczony BH)
Glownie chodzi mi o takie rzeczy jak Cl,Asofe,Enria,Thons i Mealic fiber - nA jakim lvlu Bh mogl bym zaczac spoilowac takie rzeczy ?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:02:28 pm »
Chcesz to masz.  :P
Pierwsza i najwazniejsza chyba sprawa. Nie sprzedajesz zadnego z niski matsow takich jak iron ore varmish coal thread animal skin. Zbierasz i to jak najwiecej. Nastepnie z z varmish i iron ore robisz steel i jakiegos crafta z animal skin lether. Oczywiscie steel mozesz juz sprzedac ale nie rob tego! Ze steel i thread robisz cord tez u jakiego crafta. Teraz masz wszystkie matsy do zrobienia crafted lether. Na L2 dex 1 CL to 150k choc mozna i za 200k sprzedac. Ja do 30 lvl dorobilem sie 13kk na takiej grze. Oczywiscie na wyzszym lvl mozesz spoilowac juz steel i leather a nie skladac je z nizszych matsow np. leather z breka orc i amber basilisk a steel z hangman tree. Pozostale matsy ktore napisales to powyzej 40lvl. Gdzie i z czego sprawdzisz w kazdym drop kalkulatorze.


Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 10, 2007, 03:39:27 pm »
kiedys tez skupialem sie na robieniu roznych matsow z podstawowych ... teraz robie krocie w zupelnie inny sposob.

Ostatnio sprzedawalem komplety BO - spoilujesz WSZYSTKO co Ci potrzeba - tak dlugo, jak masz ochote, jak ci jej zabraknie,
to stawiasz sklepik i skupujesz po niskich cenach brakujace matsy / Keye - lecisz ze wszystkim tam, gdzie siedza na pupci Crafterzy i szukasz ktorego z niskimi cenami - Craftujesz i sprzedajesz Item :P

Przed Wysiadka Abyssa zarobilem w ten sposob, przez 3 tygodnie, ok. 80kk - na roznych itemkach, na luzie, nie wysilajac sie i czerpiac calkowita przyjemnosc z pykania.


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 10, 2007, 08:08:37 pm »
Cytuj
kiedys tez skupialem sie na robieniu roznych matsow z podstawowych ... teraz robie krocie w zupelnie inny sposob.

Ostatnio sprzedawalem komplety BO - spoilujesz WSZYSTKO co Ci potrzeba - tak dlugo, jak masz ochote, jak ci jej zabraknie,
to stawiasz sklepik i skupujesz po niskich cenach brakujace matsy / Keye - lecisz ze wszystkim tam, gdzie siedza na pupci Crafterzy i szukasz ktorego z niskimi cenami - Craftujesz i sprzedajesz Item Razz

Przed Wysiadka Abyssa zarobilem w ten sposob, przez 3 tygodnie, ok. 80kk - na roznych itemkach, na luzie, nie wysilajac sie i czerpiac calkowita przyjemnosc z pykania.

Nie znam nikogo kto robi BO ale ruskie ludzie są dziwne, na czym można zarobić? na każdym serwie -_-'iste ceny osiągają Tateo jewels parts, mj/nm lioght/heeavy/boots/gloves/helmets parts, poza tym EWA/EWS/EAA/EAS, jak serwer dopiero ruszył to fajnie można pchnąć także bw/doom parts/recipes, 80 kk w 3 tygodnie to joke, na samych matsach w apostate/ct2/branded tyle w 3 dni się wyciąga:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Na czym spoilowac?
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 10, 2007, 09:32:21 pm »
sorry nie moge sie powstrzymac

Q : na czym spoilowac?
A : Na mobach


btw vary- kasa kasie nie rowna, na roznych serwach adena moze mniec zdecydowanie rozne wartosci, chociazby przez to ze spoil dziala inaczej lub przez roznice w xp/a rate wydaje sie wiecej kasy na glupie soulshoty.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2007, 09:37:04 pm wysłana przez bylyforumowicz »