Witaj
Gość

Wątek: pytanie o spoila  (Przeczytany 19120 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 18, 2011, 12:00:18 am »
to nie gra tylko życie ;d z lineage jest jak z incepcją. Jeśli we właściwym czasie nie przestaniesz będziesz się logował po to, żeby się obudzić ze snu. A mi na przykład frajdę sprawia pojechanie paru kolesi , tak się dowartościowuję i nawet nie zamierzam się zastanawiać jak bardzo obiektywnie rzecz biorąc mogłoby się to wydawać żałosne ;d. chyba lepiej, że to w świecie lineage, a nie w realu, hm ? hahaha Dążę jedynie do tego, że to rzecz gustu co komu sprawia frajdę, a co nie. Grałem kiedyś z kolesiem w wieku 50 lat + , który jak twierdził grał tylko dlatego, że wolał grać niż chlać pod sklepem, albo z 15-letnim chłopakiem, któremu ojciec zmarł i spędził w lineage pół roku poza światem, bo nie mógł się pozbierać. Jest tylko jedna rzecz, która mnie irytuje. Większość l2 playerów nie ma zielonego pojęcia o świecie fantasy :|| nie wiedzą skąd się wzięły elfy,orki,żadnych odniesień do jakichkolwiek źródeł czy to książkowych czy.....ten przykład to przegięcie jak dla mnie : gość grał w lineage i nie wiedział kto to sauron :||| gorzej, o władcy pierścieni zaledwie słyszał, że coś takiego powstało.   o czytaniu questów z racji nie przekroczenia granicy tej groteski nawet nie wypada wspominać . A jeśli nie liczy się klimat i cała otoczka, a tak jak mówisz gra się z innymi, żeby miło spędzić czas , to wszystko sprowadza się do zaspokajania właśnie najprostszych ludzkich potrzeb - dowartościowywanie się przez bogacenie się, rywalizację itp. Gra solo na multi boxach to raz spokój z buffami , kasą i tak dalej , a po drugie chęć stworzenia sobie większych szans niż inni.  No chyba, że nie gra się na ruskim serwie, tylko ze znajomymi tak po prostu dla zabawy:D normalni ludzie tak robią  chyba co :D  uwielbiam l2, uwielbiam necro, uwielbiam solowanie, i  za pół roku daje wara całemu temu serwerowi rozpoczynając zarazem partyzancką krucjatę w imię zaspokojenia rządzy zdominawania świata!!!!!!!! :D :D :D


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 18, 2011, 07:43:08 am »
No i mamy rozwiązanie
1) Ktoś wchodzi gościowi na konto bez jego zgody.
2) 2 osoby piszą z jednego konta
3) Rozdwojenie jaźni  :P

W każdym razie aktywność w tym topicu nabiła żywność działowi krasnoludów statystycznie na kilka miesięcy. Gdyby to był zawsze tak aktywny topic. Ehhh
Dziś jak wrócę z uczelni (co 2 dzień na uczelni, a mam tydzień wolny. Spox) i posprzątam domek to zajmę się spoilem/dropem recek A grade. Tylko tu będę potrzebował pomocy by zweryfikować wiedzę.


Edit Loool od kiedy są te emotki?
 :sorry: :admin: :flame: :goodjob:  :spam2: :spam:
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 07:46:40 am wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 18, 2011, 08:06:17 am »
Od zawsze chyba, wystarczyło kliknąć [więcej] i zjechać na dół =P

Anyway, koniec ze spamem, schizofrenika posty poniekąd usunąłem
można najwidoczniej i najwyraźniej jest to chore skoro tenże głos rozsądku, który ukradkiem postarałeś się mi wyszeptać, nie jest w stanie poruszyć mnie choćby odrobinę, by zmienić miejsce i nabrać rytmu w bezrytmie życia codziennego, a co do całej reszty będącej oględną improwizacją wywiązywania się z  cudzych oczekiwań , to niewarto zatracać się w pozbawionej złudzeń szarej przestrzeni , do której należą zaledwie postronni obserwatorzy. bo można mieć złudzenia i nimi żyć, lub nie mieć złudzeń i udawać, że się żyje. "Ernest Hemingway powiedział, że świat jest piękny i warto o niego walczyć. Zgadzam się z drugą częścią tego zdania" - zgadzam się i rozumiem to zdaje się tak samo jak Ernest, który jak wiemy, sam skrócił swe męki.

Xaxunio, praktykowałem to na interlude przez chwilę kiedyś i funkcjonowało zgodnie z twymi przypuszczenami ^^

Początek tego postu mnie rozwalił.  :breakpc:
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 19, 2011, 11:16:06 am »
vun w poradniku (topic podklejony) masz jeszcze rozpiskę spoilu recek na weapon a grade  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 19, 2011, 02:27:52 pm »
omg ktoś ładnie się zabawił ostatni mój post to na pierwszej stronie chyba był . prośba, sprawdzcie kto  się na mnie logował logował i wykopcie go bo na tym kompie tylko ja znam passy :D Xaxunio już kopiuje całość do worda :)) spoil 43 lvl dopiero więc na takie rarytasy trochę jeszcze poczeka ^^ ale powoli i do przodu,  THANKS, YOUR'E THE  MAN :D


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 19, 2011, 02:37:39 pm »
Moze lepiej zmien haslo?
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 19, 2011, 03:24:23 pm »
Jeżeli nie masz zmiennego IP, to na Twoim koncie była osoba, która ma zmienne Ip, albo była to bardzo duża liczba osób.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 22, 2011, 02:45:44 pm »
odświeżam gdyż mam pytanie :D otóż spoil 46 lvl , necro 54, se 53, warsmith 54 - w takim zestawie siedzę w GOE na samym dole na doll masterach. Są tam jeszcze moby w grupkach i o te mi  chodzi - czy ochrona tego głównego moba w grupkach też daje asofe, thons , enrie, czy smieci same ? daje rade wyspoilowac tego glownego i nie zginac wiec wiem co daje, ale tej obstawy nie, a kiedy bedzie summon cursed man bede mial 56 lvl i moby niebieskie wiec chyba sie juz nie da.... czy da sie ? xd Bo jesli te w grupkach daja asofe, enrie i thons to ulepsze eq specjalnie po to tylko albo tanka zalatwie ,a jak nie to po prostu dalej będę je omijał i bił doll mastery i mages pickery, może ktoś wie co dają bo drop calculator nie podają tych info ? help

A jest jeszcze jedno, jeśli komu chciałoby się odpowiedzieć. bo ten serwer lekko ponad miesiąc stoi i na razie aa po 3 adena na sell w rynku stoją, a ja mam sklepik na buy i biore ancient adena za 2 adena kazde i mam taki plan, zeby nakupic tego od cholery, bo potem pewnie podrozeje. Podrozeje ? :D pytam tych, ktorzy takie etapy na nowych serwerach przechodzili i chcialbym orientacyjnie wiedziec do ilu te aa moga podrozec ( serwer interlude x4) jak pozywje 10a bedą pozniej to cala kase ta co mam wydam chyba zeby tego nakupic :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 03:36:54 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 22, 2011, 05:35:42 pm »
Nie da się.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 22, 2011, 09:55:39 pm »
ja sądzę, że potem aa pójdzie w górę


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 23, 2011, 09:14:35 am »
dzięki Wam. jak ja żałuje, że wcześniej nie wiedziałem o GOE i  ze dwa lvle w DV przes***.. Czy jak wejdzie manor , to matsy potanieją? bo na przykład asofe manoruje się, a ja teraz asofe sprzedaje po 230k , dla porównania sop już ciężko i za 60 sprzedać. Nie ma asofe na rynku bo większoość spoili robi na klan, a ja sprzedaję więc stąd moje pytanie.... Wiem że matsów się nie sprzedaje.. ale jak po wejśćiu manora matsy pójdą w dół to lepiej gotówka się przyda. Bo szczerze, szansa na spoil jest x4, amount co prawda x1 ale 3,4h w goe to dla mnie w tej chwili ok 30kk i za tyle dc gloves kupilem, reszte mysle skrafcic bo spoil na recki jest, gorzej z somem.... :(

a AA jak dotąd 5kk skupione, i sklepik stoi dalej ^^

P.S. nie mogłem się powstrzymać i kupiłem jedyne na rynku jak dotychczas dc gloves i boots po 30kk , bo widzę że key i recki to na spoila conajmniej 55+ - 60 +a ten mój 49 wbił i nie mogłem się doczekać mam nadzieję że za dużo na tym nie straciłem w każdym razie cieszę się z połowy dc seta i musiałem się tym z kimś podzielić bo na serwie gdzie prawie sama cyrylica i tak mnie nikt nie zrozumie :D




P.S Necro bije na 56 i ma doll mastery lekko niebieskie a spoil białe i zbiera takie same plony jak wcześniej więc przynajmniej na tym serwie da się :D to całe dwa lvle wiecej siedzenia w goe super !!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 10:28:15 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 24, 2011, 03:30:42 pm »
potrzebuję nowej miejscóki na spoila lvl mobów trochę wyższy niż goe ok 55+ głównie pod zarobek help
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 03:32:55 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 24, 2011, 05:07:41 pm »
Elder Lost Watcher (54) frozen labiryn daje Animal bone
55 lvl Lost gargrulce na frozen labirynt, spoilują o ore i enrie.

koło +50 na cmentarzu można było bodajże varnish spoilować

59 robaki na fields of massacre. x1 HP mają dają steel (ostatni lvl na którym można go spoilować) też szansa na EWB. Okoliczne trupy szansa na EAB (ale tylko spoilować jak zaatakują) drzewa=chłam nie spoil.

W katkach apostote też jest dobry spoil z tego co pamiętam (spot +52)
Na enchant valley też cosik było +drop booków dla nukków.

Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 24, 2011, 05:18:36 pm »
na enchanted hp potki leciały i coś jeszcze fajnego z tego samego ale nie pamiętam co  :(


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 24, 2011, 07:55:08 pm »
na enchanted hp potki leciały i coś jeszcze fajnego z tego samego ale nie pamiętam co  :(
Na EV to idzie spoilować ghp, cl i sop.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 26, 2011, 04:03:37 am »
gargulce jeszcze muszę sprawdzić :D na ev za dużo biegania za mobami a jeśli rate spoila jest x3 to za dużo CL i Sopu nie leci niestety, teraz mam taki dylemat, że spoil jest na 52 lvl i albo dlvl i do branded albo exp do 55 i męczenie recek na mobach 60 lvl + Dzięki za te miejscówki ale zauważyłem że mold glue kupują ode mnie nawet po 420k bo mało tego na rynku  a potrzeba dużo!!! dlatego w ataku nagłej paniki wybrałem się na poszukiwania moba z najlepszą szansą na MG i ...... nie znalazłem go. Jest na Devil's Isle, a nosi nazwę Crimson Doll blader . Wszystkie inne doll bladery znalazłem a tego nie , Sairony i puppetsy to w ogóle jakieś zombie z ringiem się kojarzą masakra bałem się ich i to zabija tasakami w try mi ga. Ale crimson doll bladery według kalkulatora nie latają w grupach i nawet passive są, tylko gdzie są do jasnej.... Dotarłem do takiego miejsca, gdzie pod wodą pełno tych saironów i innych laleczek i na targecie były crimsony ale oczywiście kiedy skoczyłem do tej wody wszystkie sairony się rzuciły no i dupa blada ! a szansa na MG z nich 1/5 czyli na tym serwerze 3/5  na 10 zabitych mobów około 6 MG by było ;( ;( 6 mg na 10 mobów prawie 3kk w 3 minuty gdzie są te moby ;( ;( ;(  ;(

P.S - najlepszy na steel jest spoil 25 lvl w crypt of disgrace :D z top no grade eq robi sie go kilka h a to miejsce wymiata jesli sie podlaczy manora , moim zdaniem oczywiscie

Xaxunio jeśli biłeś kiedyś crimson doll bladery i powiesz mi jak je znaleźć to nie ma odpowiednich słów którymi mógłbym wyrazić wdzięczność daj mi tylko swój adres a będę Ci wysyłał regularnie kwiaty :D

dobra chrzanić te moby expię do 55 i idę na vos po recki DC ROBE z moba 65 lvl anchor na alliance of splendor--->spoil spam -->sweeper  i jazda !!! :D :D: D


Następne pytanie chociaż widzę że granice cierpliwości forumowiczów już dawno przekroczyłem więc krótko  : opłaca się SOVA krafcić czy  homu +4 starczy, a za jakiś czas keye na soma skupić recke i krafcić? overenchant C grade nie powiódł się, dwie bronie z luxury spalone i nie chce więcej musiałbym mieć dostęp do blessed scrolli a tak dupa chyba nie?

 I już wiem ze sie nie oplaca tylko dobre miejsce w vos trzeba znalezc  cdl i git :D


po godzinie jedna recka a z dropu recka na dc gloves !!!!!!!!!!!!! no i co mam zrobić bo glovesy już kupiłem więc sprzedać albo na krasia wpisać ale nie wiem cholera wystawiam za 25kk i...




KUPIŁEM KEYMATSY I SKRAFCIŁEM :D :D :D: :D :D :D :D 7kk kosztów własnych na cry b gemstony i takie tam ale jazda skrafciłem dc gloves :D :D: :D :D: :D :D: :D :D

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 11:25:24 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 02, 2011, 04:30:01 pm »
skasowałem klan bo zdecydowaliśmy z jednym kolega założyć nowy i.... wszystkie itemy z cwh zniknęły... niesłusznie założyłem że przejdą do eq leadera.... jest jakiś sposób żeby je odzyskać...? sam w to wątpię ale to pytanie tutaj to po prostu ostatnia deska ratunku....


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 02, 2011, 04:33:36 pm »
Nie, nie ma takiej opcji
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 02, 2011, 04:42:14 pm »
to fajnie...